Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kristina81
4. apr 2012

@kacena85 ja som si meriavala bazalnu teplotu ale prestala som to lebo kazdy den som mala inu.Z toho sa ovu posudit nedala.A pritom ju mam pravidelnu lebo som chodila na folikometriu.Gynastan a alchemilku som tiez pila viac mesiacov.Ja by som tu pani strasne rada vyskusala ale moj neveri v takychto takze by ma k nej isteze nezobral. ☹ A kolko mesiacov uz robis podla jej rad?

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 ja chodim po doktoroch 2,5 roka a nic ... aj clostilbeghyt som brala, absolvovala som laparoskopiu, inseminaciu ... nic ... priatel ma vsetko ok ... tak som sa dala na byliny, meriam teplotu a ku podivu vidim vysledky a banujem, ze som nesla skor! a tesim sa ako to jednemu uzasnemu doktorovi, ktory ma "povzbudzoval" pocas folikulometrii vytmavim, ze houby vedia pani doktory, matka priroda si vie lepsie poradit! 😀

lucka2405
4. apr 2012

tiez si mala dlhy cyklus? No uvidim co mi povie ci sa nieco zmeni, meriam aj teplotu ale ta je stale iba okolo 36,9 nechce to prejst cez tu 37, najlepsie bolo ked som prisla k doktorovi vraj on tam nieco vidi, tak som zvedava co to bude lebo 3 tehu testy su negativne, no my sme sa s manzelom zatial aj tak nezacali moc snazit, chcem po velkej noci🙂 lenze asi sa tazko trafim do ovulky, teda ak nejaka vobec bude.

lucy1311
4. apr 2012

@kristina81 nestaraj sa, ze neveri, hlavne ze ty veris a treba ho spracovat nech ta tam zoberie :D .... pani Anka pomohla nespocetne vela zenam a robi to bez naroku na honorar!!! to je v dnesnej dobe vzacnost, lebo to robi z presvedcenia ... dokonca v reflexe bola pani, ktora sa 17 rokov snazila a po 2 mes. kúre od p. Anky bola v tom 😀

kristina81
4. apr 2012

@lucy1311 A ako sa knej da dopracovat?e-meil alebo telefon alebo kde zohnat na nu kontakt.Porozpravam sa potom s tym mojim. 🙂

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 jj ja som mavala kazdy druhy mes. menzes, raz som nemala 4 mes. ... teraz mavam do tych 40 dni ... to nevadi, ze neprejde cez 37 ... podstatne je, aby bola v prvej faze nizsia, pocas ovulky este poklesne a potom zase stupa az do prichodu menzesu ... cize mas ako keby dve fazy ... vidiet to aj na tom mojom grafe, co som sem dala a tie posledne dva zelene stlpce su predpokladnaa ovulka, ... 17 den tusim klesla ta teplota cize to sa berie za pravdepodobnu ovulaciu

kacena85
4. apr 2012

@lucka2405 isto chod,mne ms po potrate neprisla rok,presne rok od potratu,mesiac od nsvstevy psni bylinkarky ms dosla,takze odporucam fakt a zajtra idem testovat.ms mi meskaa,tak verim,ze je to tu ;)

lucy1311
4. apr 2012

@kristina81 pekne mu daj po nose, ked bude namietat :D ... Anna Kopáčová, Poľná 635/20, 922 03 Vrbové. Mobil: 0903/037 131 (stretnutie po tel. dohovore)

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 takze ked klesne tak je ovu? som z toho jelen:(

kacena85
4. apr 2012

@kristina81 je to na dlho fakt som v praci,skus kuk par stran dozadu,bola som u nej v 8.12.2012.tal skus najst moj pripad ;)

majda27
4. apr 2012

@lucy1311 ale kludne k nej môžte príst aj bez ohlásenia. Uprednostňuje tehotné= to treba povedať, poprípade sa ona pýta. Ja som bola už viac krat u nej.....

kristina81
4. apr 2012

@lucy1311 jej.dakujem moc. 😀 Musim sa s nim o tom porozpravat.Ale bylinky a vsetko ostatne to si vies kupit hocikde alebo u nej?

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 hej, pekne to v mojom grafe vidis, klesla po urcitu urovne no a potom musi min. 3 dni stupnut a drzat sa na tej vyssej linii ako bola ta prva faza ... pekne si vies pozriet aj na www.fertilityfriend.com ... tam kde je os pretata bola ovu 🙂

lucy1311
4. apr 2012

@kristina81 sa mi zda ze volaco ma ale odporuca stranku www.predajbylin.sk, tam som aj ja kupila 🙂 maju super vyber

kristina81
4. apr 2012

@kacena85 no tak idem na to 😀

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 diky tak uz o tom viem troska viac🙂

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 ja som sa v tom po druhom mesiaci merania zorientovala, takze nic si z toho nerob :D

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 Ked aj tak mi to asi moc nepomoze, kedze mam menzes raz az pol roka tak neviem ci z toho nieco vycitam🙂 aj tak diky

majda27
4. apr 2012

@kristina81 ona presne každému nadiktuje čo má robiť, aké vytamíny má brať. Aké zábaly má si robiť a pod. Závisí to od diagnózy a pod. Je veľmi milá, ale čaká sa tam niekedy aj dosť dlho......Bylinky si ona zbiera sama, ked nie tak sa dajú kúpiť cez tú spomínanú stránku. Ja si niektoré bylinky zbieram sama.. Ale čaj som si s nich ešte neskúšala spraviť....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Je tu už viacero dobrých správ, že tá jej liečba funguje.
@lucy1311 meria sa aj teplota počas ms alebo nie?

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 ked ti da byliny, tak sa ti upravi, nic sa neboj 🙂

lucy1311
4. apr 2012

@majda27 meria, ale iba ked ju merias inak ako vaginalne ... pri vaginalnom merani (ktore je podla mna najpresnejsie) sa vtedy nemeria

majda27
4. apr 2012

@lucka2405 @lucka2405 presne tak.... len jej liečba može tvrať aj dlhšie, ale zaberá, ja som začala, prestala a opät sa chystám žačať. Fakt to pomáhalo keď som to dodržiavala, tak ms nebola taká bolestivá. Keˇˇd mi skončí opäť na to nabieham....

@lucy1311 a zasa som múdrejšia. Tie lanové semienka= my kupujeme Lanový chlieb. Ale začnem ich aj ja jesť....

lucy1311
4. apr 2012

@majda27 ja som flakala obklady a gynastan caj ale vitex pijem poctivo ... ale tento mesiac som sa snazila dodrziavat a mozno budu vysledky ... uvidime, co povie testik ... uz aby to bolo ...

delideli
4. apr 2012

ahojte babulky,hrabem sa tu v diskusii ale neviem to najst, mozte mi napisat v ktore dni sa da k pani anke chodit a ci sa treba dopredu objednat..par stran dozadu tam bolo aj tel. cislo,ale neviem,ci to bol prispevok od nej alebo od inej bylinkarky..treba vopred zavolat a objednat sa aspon na konkretny den,ked nie hodinu?
velka vdaka za info

lucy1311
4. apr 2012

@delideli
bylinkarkaaa (to bol jej nick) Tie žienky, ktoré boli u mňa, a majú nejaký problém ohľadom liečby kľudne mi môžu zavolať.Tie, ktoré u mňa neboli, a chcú sa liečiť, nemusí to byť len neplodnosť, môže sa jednať aj o iné ochorenia, či diag., treba prísť osobne. Kto však nechce , nemusí prísť! Cez telefon, fotku , na diaľku, neradím, neliečim. Nepredpovedám, ani neveštím. Neni so ani jasnovidka ani veštkyna. Ani som neni psychotronička či iné podobné praktiky. To ani neviem, a ani nechcem vedieť.! Som bylinkárka. Doma som v zimnom čase,/lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska/ V pracovných dňoch: v útorok a vo štvrtok od 15hod.-do 18hod. V letnom čase v pracovných dňoch, v útorok a vo štvrtok emoticon od 16 hod.- do 18,30hod. Pokiaľ sa nič nezmení. Ak by sa niečo zmenilo, dám včas vedieť.Tel. 0903037131Všetký Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem, a prajem veľa dobrého zdravia a trpezlivosti pri liečbe. Cez PC tiež rady nedávam, lebo nemám PC, a ani nechodím na PC,AFACEBOOK, to robí za mňa moja asistentka ALENKA.

delideli
4. apr 2012

@lucy1311 : ok ,dakujem 🙂

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 ja som skusala alchemilku ta mi pomohla akurat na jeden cyklus viac uz nie:(

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 mozno ti da nieco silnejsie ...

kristina81
4. apr 2012

@majda27 no ja by som si sama asi bylinky nezbierala.To by bol vyvar. 😀 No spomenula som to mojmu milemu tak mozno k nej zavitame.A vzdy sa u nej caka dlho?Ma neaku cakaren?Kolko priblizne.Ja mam trpezlivost ale moj drahy tak ten neznasa cakat. 😀

lucy1311
4. apr 2012

@kristina81 ja som cakala 1,5 hod. a caka sa vonku v aute ... zoberte si nieco citat, pit a jest lebo ked tam budu 3 pred vami nahodou tak to bude nadlhooo ... hodinu rataj ze budes vnutri ... ja som mala stastie, bola len 1 pani pred nami sme to vystihli 🙂