Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

mamartinka
22. júl 2014

@franzziska skus zajst k Pani Anke alebo jej zavolat.

franzziska
22. júl 2014

@mamartinka no nie vždy je to také lahke..auto nemam a autobusy tam chodia velmi zriedka 😒

mamartinka
22. júl 2014

@franzziska a telefon nemate?

franzziska
23. júl 2014

@mamartinka ano ale pride mi to také neosobne a neviem ci to anke nevadi 😖

mamartinka
23. júl 2014

@franzziska zaujimalo by ma co si zac.Preco by jej to malo vadit.Uz tu snad x krat Pani Anka pisala kedy je ju vhodne navstivit popripadne zavolat.Nato ona snad je aby ti poradila.Ved jej baby bezne volaju.Sa popozeraj po teme kedy je vhodne Pani Anku navstivit a zavolat jej v ktory den je vhodny.Takto ti tu baby tazko budu vediet poradit.Ked chces poradit od Pani Anky ked uz pises do tejto temy tak jej zavolaj o aku diagnozu sa u teba jedna a nepitaj sa tu bab.

franzziska
23. júl 2014

@mamartinka vidis a zas mna nezaujima co ty si zac...lebo mne ta tvoja sprava nepride zdvorila...skus porozmyslat ked niekomu nieco napises ako to neskor vyzera..ale dakujem za odpoved.

maccaya
23. júl 2014

@noe Ona pomaha na vsetko mozne nielen otehotniet. Ja k nej chodim na sirupy z byliniek pre maleho, mava casto zapal priedusiek a tak...Celu zimu sme vdaka jej sirupom zvladli bez ATB co je u nas zazrak...ked nanho nieco liezlo hned som nasadila jej zazracny a velmi chutny sirup.Je to hrozne mila a dobra pani. Nepyta nic ale samozrejme jej kazdy nieco da podla svojho uvazenia a moznosti. Urcite sa viac potesi nejakemu euru ako kave alebo bomboniere toho dostava urcite vela...Za vyskusanie nic nedas...treba ist a uvidis.

lucka2405
24. júl 2014

@franzziska Ahoj, kura urcite existuje, ale pani Anka upozornuje vzdy, ze nie je dobre si tu davat rady, lebo kazda sme ina a kazdej to moze zabrat inak alebo aj uskodit, lahok sa moze stat ze v spanku vykrvacas, takze ja by som to neriskovala, skus jej zavolat, ale lepsie je ist osobne, ona po telefone neradi, ak si u nej este nebola osobne, drzim palce🙂

mima66
25. júl 2014

@bylinkarkaaa dakujem velmi pekne za odpoved pani Anka aj za vasu pracu a pristup! Ste uzasna!

mamartinka
26. júl 2014

@bylinkarkaaa Pani Anicka vsetko najlepsie k dnesnym meninam zelam.Vela zdravicka a spokojnych vyliecenych zakaznikov.

mamartinka
30. júl 2014

@bylinkarkaaa Pani Anka bola dnes v novinach o 12.00 Pozeral niekto?

bylinkarkaaa
31. júl 2014

mamartinka. 🙂 Ďakujem, veľmi pekne

bubbbulik
4. aug 2014

@bylinkarkaaa DOBRY DEN CHCELA BY SOM VáS NAWšTIVIT AJ VAM VOLAM čI SA TREBA OBJEDNAT NO NEDVíHATE TO...AKO S A SVAMY SKONTAKTUJEM??DAKUJEM ZA ODPOVED

mamartinka
4. aug 2014

@bubbbulik treba skusat a skusat az to Pani Anka zdvihne.

bubbbulik
4. aug 2014

@mamartinka dakujem vam velmy pekne zajtra skusim zas... 🙂

lucka2405
5. aug 2014

@bubbbulik Nie neobjednáva sa, pride sa a caka, v akom poradi ste prisli, caka sa v autach pred domom.

bylinkarkaaa
9. aug 2014

ŠKORICA - Anna Kopáčová , bylinkárka 🙂 http://www.rtvs.sk/tv.programmes.detail/archive...

mamartinka
13. aug 2014

Baby mozte mi prosim ktora uz u Pani Anky bola napisat trasu ako sa k nej dostat?Viem ze to tu bolo niekde ale nechce sa mi listovat strany.Adresu a vsetko mam len trasu potrebujem.Vdaka.

asandy
14. aug 2014

@zalesacka
Ahoj, prosím Ťa podarilo sa Ti zbaviť sa myómu vďaka čaju od pani Anky Kopáčovej? Ak áno aký čaj Ti presen dala?
Ďakujem pekne
Andrea

mylullaby
19. aug 2014

Ahojte babenky, chcem sa opytat na branie vitaminu E. Pani Anicka mi odporucila brat 2 x denne 200mg ale na baleni je odporucena davka 1 tableta kazdy druhy den. Stretli ste sa stym niektora a uzivate aj viac ako je na baleni. Dost sa bojim aby som si nejako neublizila. pri tom snazeni o babatko clovek neustale rozmysla co ano a co nie.

bylinkarkaaa
19. aug 2014

ZAZVOR-Anna Kopáčová , bylinkárka http://www.rtvs.sk/tv.programmes.detail/archive...

bylinkarkaaa
19. aug 2014

mamamartinka bývam pri družstve

mamartinka
19. aug 2014

@bylinkarkaaa Dakujem.Este sa vam ozvem ked tak telefonicky lebo neviem ci nam to teraz vyde.A ten stvrtok co som pisala na facbook spravu nam to urcite nevyde.Az budeme na Slovensku vas budem kontaktovat este.

lucka2405
19. aug 2014

@mylullaby Ahoj mne doporucila 1x 400 mg, takze kludne mozes🙂

ruka
25. aug 2014

Ja by som chcela radu mam kamaratku ma problemy z bielkovinou v moci stale ma zle vysledky je z toho nestastna chcela by som vediet co by jej pomohlo nejaky domaci recept alebo caj alebo mi poslite cislo na tu bilinkarku ci by jej nevedela ona pomoct dakujem

mamartinka
26. aug 2014

@ruka V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky , len tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod.- do 17hod. som doma. 0903037131 Anka, bylinkárka

bylinkarkaaa
29. aug 2014

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

cevricek82
2. sep 2014

ahojte nemate adresu od Anky Kopacovej?

bylinkarkaaa
13. sep 2014

Vrbové pri Piešťanoch, ul. Poľná Utorky a vo štvrtky od 15hod. - do 17 hod. som doma