Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kacena85
30. mar 2012

@mamartinka ahoj a na akom programe?

mamartinka
30. mar 2012

@kacena85 na joj o 12.00 to bolo v spravach.Bol to prispevok o Jarnej unave a cas tak 12.40 😉

lucy1311
4. apr 2012

baby teplota stupa ale neviem, ci zo stresu alebo zmena casu alebo co ... 18DC cyklu dnes a menzes zatial nikde ... mam testnut? co poviete? bojim sa zas dalsieho sklamania :(

kukucg
4. apr 2012

Prosim vas zajtra idem k Anke kopacovej a chcela som sa len spytat co by som jej mohla vziat, ste hovorili ze peniazky neberie tak co jej zvyknete nosit?

@kacena85

kacena85
4. apr 2012

@kukucg vezmi co uznas za vhodne,ja som dala do tasticky coko,dezert,kafe,alebo co chces

lucy1311
4. apr 2012

ja som jej zobrala dezert a dala som jej 10e aj ked nexcela ale predsa, venuje nam svoj sukromny cas ... nech si trosku prilepsi ...

kukucg
4. apr 2012

@kacena85
@lucy1311 dik za info baby 😉

kacena85
4. apr 2012

@lucy1311 uz si testla?ak nie tak zajtra aby bol ranajsi hmmm

lucy1311
4. apr 2012

@kacena85 este nie, chcela som vydrzat do soboty, nech to zas neunahlim ale som taka vystresovana zo stupania tych teplot, ze uz si namyslam, ci nestupaju z tych nervov tak to asi nezvladnem do soboty ... asi testnem vecer a dalsi rano a uvidim ... co povies

kacena85
4. apr 2012

@lucy1311 kolky den cyklu si?ms mavas kolky den?uz meska?vecer isto ntestuj,musi byt ranajsi,vecer nemusi byt nic vidno a akurat sa vystresujes,ja budem tiez zajtra rano testovat,som 30dc,ms mavam na 28, ale od nedele uplbe trosku spinim,bola som v tom,ze ide ms a zatial nic

lucka2405
4. apr 2012

@kukucg Ahoj chcem sa len spytat ze ked si sa objednavala k pani Kopacovej za ako dlho ti dala termin? Vdaka

lucy1311
4. apr 2012

@kacena85 43 DC mam dnes ... od predpokladanej ovulky 18 den .... mavam tak rozne, 30, 34, 41, ale este takto vyrazne teplota nestupala ... ja to asi ale nevydrzim ... chcela som robit test vecer aj rano :( ... ja nespinim, len ma bolia prsia, dnes trosku menej, ale vcera hodne a podbrusok ma pobolieva ako pred menzesom ale vacsinou len rano a vecer ale to tak ze na par sekund a potom hotovo ... tak neviem ... baby co kukali na grafiky tak hovorili, ze to vyzera vysoko nadejne, kedze ta teplota fakt vyrazne vystupila ... rekord v doterajsich meraniach ... ale u teba je to tiez nadejne, dost mozne, ze sa male uhniezduje 🙂 ... to sa tak 10 dni od ovulky tusim ...

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 ona nedava terminy ... robi v urcitych dnoch, treba tam prist a cakat na vybavenie ... jedna pacientka je tam aj hodinu ... takze si zoberte zasoby jedla a vody :D ... ale je velmi zlata pani Kopacova, fakt velmi mila pani ...

kacena85
4. apr 2012

@lucy1311 coooo?kolkyyyy?a ty si este netestla?cozee?ja uz teraz neviem odolat,tak testnime rano obe.ty to budes uz isto videt.to podbrusko presne ako u mna,sem tam pichnutie,tak uvidime.mozno testnem az pondelok rano,asi na 31 nebude nic vidno

lucy1311
4. apr 2012

@kacena85 tak ale ako pisem mavam menzes aj na 41 DC takze preto som sa netestla a cakala som co ukaze teplota, nexcem sa zas predcasne tesit :D ... jaaaaaaj moja ja to nevydrziiiiiiim 😀, ale rano budem urcite testovat bez ohladu na to co vyjde vecer ... nevydrzim to asi do rana, ved poriadne ani nespiiiim :DDD ... ma trosku polutuj 😀

kacena85
4. apr 2012

@lucy1311 moja presne viem co prezivas,ja som sa dnes od 5 prehadzovala,o pol 7 meriam,potom do prace,ale neviem sa na nic sustredit,tak daj vedet co vecer ok?

kristina81
4. apr 2012

ahojte.Ja tu pani bylinkarku mam daleko tak asi k nej nebudem vediet ist.Snazime sa aj my uz dlho otehotniet a nic.Teraz som po neuspesnom ivf.Ja by som potrebovala len poradit,ze ake bylinky napomahaju k otehotneniu.Keby ste niektora bola taka ochotna a napisala-poradila my.Uz som zufala. ☹ Dakujem.

lucy1311
4. apr 2012

@kacena85 tak sme asi jedna a ta ista osoba lebo mam podobny rezim ako ty :DD ... jj dam ... dufam, ze nie zase plane nadeje 😒

lucy1311
4. apr 2012

@kristina81 radsej si spravte vylet a chodte tam! ona dava bylinky podla diagnozy ... a mimo toho aj obklady a este rozne odporucania a viem, ze aj pripravuje zeny na IVF

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 Aha, dakujem za odpoved, to som citala ze robi iba v urcitych dnoch.

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 este jedna otazocka, kde byva? Lebo to som sa nikde nedocitala🙂

kristina81
4. apr 2012

@lucy1311 dakujem za odpoved.A staci knej ist len raz?

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 popytali sme sa ludi v dedine, pri lidli sa islo tusim dolava ... potom stale rovno az dozadu a posledna odbocka vlavo to myslim bola lebo uz po pravej strane boli len role .... vidi sa mi, ze to bol ruzovy dom ... na branke mala nejaky papierik aby pacienti vedeli co a ako ... drzim palce

lucy1311
4. apr 2012

@kristina81 hej, myslim, ze vacsina dievcat bola len raz a potom telefonicky konzultovali, ked volaco bolo ... ale to je len moja domnienka, nikde som sa nedocitala, ze by chodili opakovane 🙂

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 diky tak tam trafim🙂, no ja idem po velkej noci este k doktorovi uvidim co povie ten a potom ked sa nebude darit asi pojdem k pani bylinkarke🙂 , dakujem

kacena85
4. apr 2012

@kristina81 naj je merat kazde rano v tu istu hodinu bazalnu teplotu,pi caj gynastan cely cyklus,alchemilja je super na sliznicu do ovi,grep dzus do ovu,je super na hlien,jedz lanove mlete semiacka na vajecniky super,mne dala taky obklad,ale to ti musi ona poradit

lucy1311
4. apr 2012

@lucka2405 a ake mas problemy ak smiem vediet?

kacena85
4. apr 2012

@lucy1311 veriiiim,ze nie,drzim palceky

lucy1311
4. apr 2012

@kristina81 ja nemam ovulku a dala mi vitex pit a ten mi ju privodil mimo inych veci co nakazala ... ona ti poradi najlepsie, bude sa ta pytat na diagnozy ...

lucka2405
4. apr 2012

@lucy1311 No asi hlavny je ze menzes mam tak raz za pol roka teda mala som potom mi dal doktor antikoncepciu ktoru som uzivala v kuse asi 10rokov, po jej vysadeni prisla ms iba raz, uz su to 4 mesiace a nic, hormonalny profil mam v norme, teraz mam ist 16 k doktorovi povie mi co dalej, ale keby to nepomohlo tak asi potom pojdem k pani bylinkarke.