Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

7bambulik9
19. sep 2011

@lucka654 Ahoj nôžem sa opýtať akú si mala diagnozu? My máme za sebo 2 ivf a diagnozu máme, že obidvaja sme ok len sa nedarí.

kikuska21
19. sep 2011

@tinusasa ahoj, no dnes som bola v tej dm drogerii a mali tam len instantný granulovaný čaj ženšenový , myslela si taký?

tinusasa
19. sep 2011

@kikuska21 ja som kupovala normalny porcovany ale teraz ho nemaju tak prave dnes som kupila tiez ten instantny a ja si myslim,ze je to jedno len aby obsahoval co najviac zensenu nie miesany.

lucka654
20. sep 2011

@carmenuska JA:predčasný prechod-tvorili sa mi len folikuly bez vajíčok. MANŽEL:málo spermií a veeeeľmi boli pomalé.

lucka654
20. sep 2011

@7bambulik9 JA:predčasný prechod-tvorili sa mi len folikuly bez vajíčok. MANŽEL:málo spermií a veeeeľmi boli pomalé. Tiež sme boli 2xna IVF a na šťastie to nevyšlo. Táto cesta bola oveľa,oveľa lepšia 🙂

cmelica
20. sep 2011

ahojte!!aj my dnes ideme za Pani Ankou...mame 1 neuspesne IUI za sebou...dufam,ze nam pomoze 🙂

tinka9075
20. sep 2011

@cmelica pomôže určite ja som tiež u nej bola a povedala som jej čo som prežila a poradila čo dalej budeš spokojna potom daj vediet ako si dopadla 🙂

cmelica
20. sep 2011

@tinka9075 urcite napisem...joj som moc zvedava a pevne verim,ze nam poradi a pripravi na 2 IUI... 🙂

tinka9075
20. sep 2011

@cmelica neboj ona je velmi mila pani ja som od nej odchadzala ako znovuzrodena budeš spokojna 🙂

cmelica
20. sep 2011

@tinka9075 Dakujem za povzbudenie 🙂 ...este k nej chodis???

tinka9075
20. sep 2011

@cmelica bola som u nej dva krat a povedala mi že keby niečo tak jej mam zavolat par krat som jej aj volala a poradila mi aj cez telefon 😉

cmelica
20. sep 2011

@tinka9075 kolko uz dodrzujes liecbu podla nej???

cmelica
20. sep 2011

@tinka9075 mozem sa spytat ci ste jej davali korun

tinka9075
20. sep 2011

@cmelica liečbu dodržujem asi 3mesiace odkedy som u nej bola prvy krat ja som jej dala korunky hoci nechcela ale ja som bola vdačna že mi poradila ale vela ludi čo som videla jej nosili kavu a bomboniery 😉

cmelica
20. sep 2011

@tinka9075 aj pocitujes niaku zmenu???a v com je u vas problem???my mame ist teraz na test ci nevitvaram protilatky voci spermoskam...dnes mi dr povedal,ze nevidi problem aby som neostala tehu...ze aj sliznica je krasna...no napriek tomu nam 1 iui nevyslo...uvidime co povedia dalsie testiky v Heliku 🙂 🙂

tinka9075
20. sep 2011

@cmelica nam robili testy protilatky voči spermiam a všetko ok ja nemam problem zostat tehotna len nedonosim 5 krat som potratila a to sme obaja zdravy tak preto som bola u pani Anky a povedala mi že mam slabu maternicu 😉

cmelica
20. sep 2011

@tinka9075 Zlatko to mi je naozaj luto ☹ ☹ ☹ Prajem ti aby sa vam cim skor podarilo a hlavne aby si to dotiahla az do ulneho konca 🙂

tinka9075
20. sep 2011

@cmelica už to prebolelo musim ist dalej a určite sa podari ja tomu verim 🙂

majda27
20. sep 2011

@tinka Presne tak. Prebolí a ideme dalej, ved je preco bojovat. Ja si tiež robim cca už 4 mesiac zabaliky a pekne dodržujem to čo mi pani Anka povedala.Hlavne sa netreba nevzdávať hned po prvom mesiaci, ako pani Anka povedala u niekoho to trva mesiac, u niekoho aj rok kym to zaberie.
@cmelica Je veľmi milá, a príjemná dodá toľko dalšej sily, že to jednoducho naštartuje človeka do daľšieho boja. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som jej platila len za kotvičník pre manžela inak nič, vždy akosi na to pozabudnem lebo som rada že sa s nou možem porozpravat a poradiť. Ona nás vie najlepšie pochopit, prešla si tým čím prechádzame každá čo k nej ideme. Ja ked som tam bola naposledy boli tak aj 3 tehotne, tie uprednostnila. 😅 😅 😅 😅

tinka9075
20. sep 2011

@majda27 veru tak treba bojovat ked to bude aj trvat nevadi ved tužba po babetku je velka tak sa oplati čakat a určite sa nam podari zostat tehulkami aj ja ked som bola u nej tak sa tam prišla podakovat jedna mamička s dietatkom v naruči bol to super pohlad 🙂

cmelica
20. sep 2011

@tinka9075
@majda27 kocky tak uz sme doma...naozaj je to zalata pani 🙂 🙂 som plna elanu za kazdu cenu to nevzdat a riadit sa podla nej...presne tak...kazda z nas reaguje inac a musime byt velmi trpezlive 🙂 🙂 🙂 🙂

majda27
20. sep 2011

@cmelica ak si nebudes dat s niečim rady, kludne sa pytaj. My ti radi pomozeme. Presne tak som to myslela, ona doda tolko potrebnej pozitivnej energie, že človek má hneď chuť bojovať dalej a nemyslieť na to zle. 😀 😀 😀 😀

cmelica
20. sep 2011

@majda27 Dakujem moc 🙂 🙂 🙂 nabila ma tolkou energie,ze neviem ci zaspim 🙂 🙂 🙂 aj mm povedal,ze uz na pohlad vyzera strasne mila 🙂 🙂 takze kocky bojujeme do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂

tinka9075
20. sep 2011

@cmelica jaj to som rada že si spokojna ona je fakt super pani a pani no trpezlivost ruže prinaša a u nas to bude takto trpezlivost babo prinaša 🙂

yukaya
21. sep 2011

@cmelica ano dala som jej €... urcite bude mat z penazi vacsi osoh ako z bonbonier a kav....

yukaya
21. sep 2011

tak zahajujem liečbu... som zvedava... hoci muz nie je nadseny...

majda27
21. sep 2011

@yukaya len tak dalej. CHlapi to beru inak ako my zeny...Neboj ked zbada 2 krásne čiaročky na teste bude sa tesiť jedna radost.

yukaya
21. sep 2011

@majda27 no uvidime ci... liecba je na dlho.. mala som ist na operaciu, a ona mi povedala, aby som to odlozila, tak to sa mu nelubilo...

majda27
21. sep 2011

@yukaya p. Anka vie prečo ti to povedala, a jemu to treba vysvetliť tak, že nech je rád že na operáciu nemusíš zatiaľ ísť, a možno ani na nu nebudeš musieť isť.Treba tomu pevne veriť a čo sa má poradiť sa poradí. To že je liečba na dlho povedala aj mne, takže s tým aj rátam, a neberiem to tak vážne, skor sa snažím na to nemyslieť ale teraz som dostala taku peknú motiváciu, tak uvidím a počkám si na ten najkrajší výsledok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
21. sep 2011

@yukaya tiez sme jej dali eura ,aj bombosku 🙂 ja som tiez zahajila dnes liecbu...bola namaha si nazbierat bylinku,,,ale podla obraskou z netu sme nazbierali spravne 🙂 🙂 🙂
a presne ako pise @majda27 mm to treba vysvetlit...a ty si neni rada ze ti odlozila operaciu???