Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

darla27
4. jún 2010

Aaddeell mne dala pani Anka robit obklady z lanovych semienok ale s tvarohom, nie s mliekom ako tebe.
Lanove semienka rozdrvis na prasok najlepsie ponornym mixerom /s tym nozom/ alebo sa daju kupit namlete v dmke. 😉
Mozem sa spytat aku mate dg, ked ti toto naordinovala?
Zensen zozenies v obchodoch so sypanymi cajmi, aj mm to pil.
Popripade v lekarnach maju zeleny caj so zensenom,ale neviem ci to moze byt.

evkapo
5. jún 2010

cafte snazilky,

za p. Ankou sa chystam v juli, tak vam potom napismenkujem, ako to dopadlo 😉
zatial som si sama namiesala cajik a cuduj sa svete funguje. tehu este nie som, ale prvy krat po straaaasne dlhom case som dostala mrchu sama od seba 😀 a velmi sa tesim, lebo bez agolutinu to neslo.
Takze baby, nevzdavajme sa a hura na dalsi cajik ! 😀

dalila23
8. jún 2010

ahojte kočky ja som uz uplne zúfala u pani anky sme boli asi pred 3 mesiacmy a nic ☹ uz aj kaslem na obklady a caje a ine všade okolo mna same tehu.ja len placem potajomky ako mala 😢

dijanka
8. jún 2010

dalila, neprestávaj.....ja som bola u p. Anky vo februári a tiež ešte nič...a tiež robím poctivo obkladíky, pijem čaje,....už viackrát som mala tiež také stavy, že s tým praštím, ale vždy ma čosi nakoplo.....ja som minulý mesiac urobila pokrok 🙂 : mrcha mi prišla presne na deň a hodinu, tak len dúfam, že sa to posúva k lepšiemu..... 😉 buď silná a vydrž aspoň pol roka v kuse....pretože tie "recepty" nezaberajú na všetkých rovnako....veď sme nejaké bojovníce , či nie.... 😉

evkapo
8. jún 2010

dalila,
vydrz, bylinky su super, len maju nevyhodu, zaberaju az po dlhsom case, ale je to lepsie, ako sa napchavat hormonmi. Vermi, mam uz nieco za sebou, ako vsetko snazilky. Nemaj boja a bojuj dalej, onedlho si budeme pismenkovat ake vysetrenia v tehu uz mame za sebou 🙂 verim tomu 🙂

janka13ke
9. jún 2010

dalila,
nevzdávaj sa....musíme to vydržať.......poplač si,,,,, to občas je potrebné, ale potom znova "vstaň", usmej sa na ten svet, daj si čajík a obklady...... a uvidíš, aký bocian k Tebe priletí......

.
.
.
.
baby, mne ten čaj neskutočne chutí....nemôžem si pomôcť.....oveľa viac ako tie "komerčné zelené čaje v sáčkoch"......Ja som si čaj miešala, nekupovala som hotový.....

aaddeell
10. jún 2010

neviem aky pijes ja gynastan ale velmi mi chuti ,len ked je teraz tak teplo tak nemam moc chut na teply napoj ale pijem poctivo 🙂

kanabis
10. jún 2010

ahojte. kto by mal zaujem o vitex jahnaci, mozem mu poslat na dobierku v lepsej cene ako cez net.. viac v IP

evkapo
12. jún 2010

janka13ke, aký čajík si miešaš? poraď aj nám, nech to vyskúšame 😉

natalca
12. jún 2010

ahojte dievčatá, chcem vám dodať štipku nádeje
snažíme sa už 3 a 1/2 roka, mne to pripadalo ako večnosť, dokiho bolo treba naháňať do každého vyšetrenia, nakoniec som ho vymenila, tiež to nebola veľká výhra, ale lepšie ako doteraz
nový doki išiel na to tiež pomaly, ale vyšetrenia postupne z cyklu na cyklus robil , pred mesiacom som bola na laparke s chromopertubáciou, výsledok? pre mňa katastrofa, endometrióza, zdeformovaný pravý vaječník a nepriechodný vajíčkovod, bolo mi hrozne, už dlho som rozmýšľala zájsť za pani Ankou a po niekoľkých preplakaných dňoch a nociach som sa rohodla
pani Anka mi poradila piť gynastan a vitex jahňací a obklad z materinnej dúšky, robila som si to poctivo 3 týždne, vitex som pila len 3 x pretože som si ho neskoro objednala
môj doki ma chcel dať na na 6 mesiacov do umelého prechodu, toho som sa desila
včera ma chcel doki začať stimulovať a mne mrcha meškala 1 deň, preto som urobila testik a tam krásne // 😵 😵 😵
pevne verím tomu, že mi pomohla laparka aj liečba pani Anky
dievčatá, dodržiavajte jej rady, nestrácajte nádej, možno to bude trvať dlhšie ako u mňa, ale určite sa dočkáte 🙂 😵

bobjan
13. jún 2010

@natalca , super, to tu bolo treba napísať ako soľ. Držím palce 😉

natalca
13. jún 2010

@bobjan ďakujem, aj ja vám 😉

tina4931
14. jún 2010

Ahojte, neviete mi poradiť či dáva pani Anka aj nejaké čaje, alebo obklady na zrasty? Teda mám ich na črevách - neviem, kde sa tam vzali, ale zistili mi to tento týždeň na laparoskopií + ešte nejaký Allen-Mastersov syndróm (niečo s maternic.). Inak mám všetko dobré, priechodné. A ako dlho sa približne teraz u nej čaká - myslím, kým sa dostane na rad. Bola som tam v novembri a predo mnou boli len 3 autá.

aaddeell
14. jún 2010

ahojte ak niektora beriete vitam E prosim kolko mg si kupujete?
ja som si kupila najprv 100 mg a teraz 200 mg( len pisu ze brat kazdy druhy den) a pani Anka mi povedala ze brat rano a vecer kazdy den , len mi nepovedala kolko mg ma obsahovat to E
dik za odpoved 😉

bubulka722
14. jún 2010

AAddeell ahoj!!! Myslím, že by si mala brať ráno a večer po 100 mg. Mne to takto kázal doktor s odôvodnením, že v dvoch dávkach po 100mg sa ti postupne dostáva do organizmu. 😉

janka13ke
14. jún 2010

evkapo
---je tam pastierska kapsička, chmeľ, materina dúška, alchemilka a pralička roľná....približne rovnaké množstvo z každej bylinky 🙂
....neviem, či to bolo pre mňa na mieru, alebo to je všeobecne ženský čaj.....

tina4931
15. jún 2010

Aaddeell - mne p. Anka kázala E vit. 400mg 2x denne. Tiež som sa čudovala. Ja ho beriem ale raz denne.

lubka0506
15. jún 2010

ahoj babulky 🙂
stráááášne dlho som tu nebola ale myslím na vás a aj na pani Anku 🙂 chodila som sem časteišie ked som bola u pani Anky a robila si obklady,je pravda že teraz ich už nerobím,lebo mi vybrali obidva vajcovody a momentálne si pichám stimulku pred IVF... 😒
...pravda je že čaj od pani Anky som poctivo vypila a aj gynastan pijem stále ale aj tak mi "to" stále nejako blbne. 😒
Niekedy vás nestíham ani čítat,lebo aby som toho nemala málo tak sa k problémom pridali dalšie...mám toho vela,ale chcela som vás pozdravit a chcela som pozdravit hlavne pani Anku 🙂
papa 🙂

janula_nz
16. jún 2010

ahojte. kedy je najpesie ist k p. anke? 🙂

lubka0506
16. jún 2010

ahoj janula 🙂 Zavolaj pani Anke ona ti povie ale myslím že ona ráno chodí do práce alebo hovorila že na bylinky,mne povedala že mám príst na 17.00... 🙂

janula_nz
16. jún 2010

lubka dakujem . zavolam a ona mi da nejaky termin 🙂

lubka0506
16. jún 2010

janula zavolaj jej je to milá osobka 🙂 ...a držím prsty... 😉

mirm
18. jún 2010

ahojte baby, chcem dnes zavolat pani Kopacovej. Chcem sa spytat, ci si mam zobrat peniazky resp co za rady platime?
Dakujeeem 🙂

aaddeell
18. jún 2010

@mirm je to na tebe co das pani anke ci to bude bonboniera alebo kava alebo peniaze

mirm
18. jún 2010

@aaddeell
dakujeeem

dalila23
18. jún 2010

Máe pravdu holky.dnes som si robila test a nic / ale ked sa zacne novy cyklus tak zacnem od znova.Ved to je este len 9 mesiacov🙂drzim palčeky všetkym 😉

kanabis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariynka
18. jún 2010

ahojte, neviete mi napisat, ako sa vola kniha, ktoru tato liecitelka vydala?

a kocky, je tu nejaka, ktora mala cystu na vajecniku, nepravidelnu menstruaciu a bolesti v prsnikoch? ak ano, co vam na to tato super bylinkarka dala??? 😉 🙂 🙂

lubka0506
18. jún 2010

@mariynka a pani anka vydala knihu???-to by aj mna zaujímalo 😵 rada by som si ju kúpila... 🙂

mariynka
19. jún 2010

@lubka0506 bol o nej clanok tusim v slovenke a tam pisali, ze vydala knihu o ucinkoch liecivych bylin 😉 🙂

kocky, a za tie bylinky od pani kopacovej jej platite?