Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

saksina
20. sep 2009

marrad, mne kázala piť čaj Gynastan - porcovaný z lekárne, nemám namiešanú zmes byliniek, tak myslíš, že v tomto prípade by som to mohla užívať?

bobjan
20. sep 2009

Ahojte, tak sem-tam vás čítam a chcem sa spýtať....

už je niekto taký, ktorému fakt tie zábaly a čaje pomohli??? K //,alebo k miminku??

marrad
20. sep 2009

saksina,
no neviem ja to robim tak, ze si davam femigard, a caj si davam le n pocas dna asi 2 krat......
a tie zabali som si este nedavala.... tak neviem

zuuuzana7
20. sep 2009

bobjan no, ja zatial nikoho nepoznam 😕, ale ona spominala, ze je to dlhsia trat ta jej medicina 😀
ja som proste nazoru, ze takato alt. medicina ano ale iba v spojeni s odbornou medicinou.
ale topiaci sa aj slamky drzi 😉 poznas to? 😀

nativa006
20. sep 2009

Ahojte,ma niektora skusenosti s uzivanim kvapiek gynex.Podla mna su aj dost drahe. 😉

weja
21. sep 2009

Saksina, ja som sa jej pýtala na Femigard, ktorý som začala brať, aj som mala so sebou napísané zloženie a čo všetko upravuje a ona mi na to povedala, že sa zdá, že je to ozaj celkom dobrá vec, takže to môžem užívať aj naďalej popri jej liečbe... 😉

saksina
21. sep 2009

ahoj weja 🙂 A ten femigard je čo? 😅 To sú tiež nejaké kvapky? a na čo slúžia? 😉

weja
21. sep 2009

Saksi, http://www.ohm.sk/in/data/data/femigard.html
ale ide hlavne o to, že p. Anka si pozrela, z akých bylín je to zložené a sú to tie, ktoré sú dobré na ženské orgány, takže preto mi to povolila užívať aj naďalej... 🙂

bettynka222
21. sep 2009

ahojteeeee ako sa mate? obkladate? ja est enie, ale uz s fakt chystam 😀

weji ahooooooj 😉

weja
21. sep 2009

ahoj Betty 😉
no chystám sa obkladať od ďalšieho cyklu, tento mesiac sme boli na dovolenke 12 dní, tak som s tým ani nezačínala... a dúfala som, že už možno nebude treba... ale také jednoduché to asi nebude... 😔
a čajík piješ? 🙂 ako to vlastne je - obklady sa cez mrchu nerobia, ale čajík sa môže piť nonstop? 😕

marta222
21. sep 2009

Ahojte, betty a aké máš obklady? Ja už obkladám druhý cyklus - ja mám obklad iba z horúcej bielej pálenky, takže tam nie je veľa ingrediencií. Dnes som 12 DC a stále sa sledujem - zatiaľ nevidím plodný hlien (mávam 26-dňový cyklus), doteraz som ho mala vždy požehnane - takže, neviem čo sa deje... Bettynka222 - len tak pre zaujímavosť, prečo máš za menom také isté trojčíslie ako ja? 😉

marta222
21. sep 2009

weja, áno čajík sa pije stále - aj cez menzes

tadea
21. sep 2009

ahojte,tiež som bola u p.Kopáčovej,ale zabudla som sa jej opýtať kedy mám prísť znova ak sa to nepodarí / tuším ste spomínali,že treba robiť obklady a piť čaje pol roka/,vy tam kedy znova pôjdete?

saksina
21. sep 2009

tadea - až keď budem tehu, dovtedy treba obkladať a piť čaje 😉

callex
21. sep 2009

tadea mne povedala ze mam sa jej ozvat v pripade tehu aj netehu-ked sa IVF nepodari.
no a zatial to vyzera ze sa nepodarilo-tak neviem neviem.vravela ze bylinky od nej pomozu aby sa to podarilo.

zuuuzana7
21. sep 2009

callex, fakt? uz si robila testik?

tadea
21. sep 2009

to je OK,že sa jej máte ozvať,ale ako dlho budete tie obklady robiť?po akom čase jej mám volať?

saksinka máš sa jej ozvať až keď budeš tehu? čiste teoreticky sa môže stať ,že sa to nepodarí /aj keď verím,že to tak nebude/ ,ale čo ak sa ti nebude dariť-to budeš obklady robiť do menopauzy?? 😀 😀

pýtam sa len preto,lebo fakt neviem dokedy čakať 😒 😒

nativa006
21. sep 2009

Ahoj weja.tie kvapky femigard sa daju kupit normalne v lekarni,alebo iba objednat. 🙂

callex
21. sep 2009

zuuuzana7..dnes som bola odber krvi na HCG... negativny ..idem este v stredu

zuuuzana7
21. sep 2009

ach callex, to je mi luto, 🤐 mas este zmrzlinky? kolke ivf ste mali?

saksina
22. sep 2009

tadea - ona mi povedala, ze to moze trvat aj polroka - tristvrte roka, tak do nejakeho maja-juna 2010, ak to nevyjde, zavolam jej, ale medzitym behnem uz aj k dr. 😒 jaaaaj,keby to tak vyslo aj bez doktorov 😔 🤐

weja
22. sep 2009

Nativa, to bola otázka? 🙂 vraj sa dajú kúpiť aj v niektorých lekárňach, ale väčšinou len v BA, takže ja som ich objednávala z netu, práve z tej stránky...

marta222
22. sep 2009

Ahojte dievčatá, v dnešnej Slovenke je článok - rozhovor s p. Kopáčovou - idem si ho prečítať. 😉

marta222
22. sep 2009

Už som ho prečítala - píše sa tam okrem iného, vraj každá žena, ktorá za ňou prišla, skôr či neskôr otehotnela - takže tešme sa všetky 😉 , určite sa s jej pomocou dočkáme vytúžených bábätiek 🙂 .

bzzmajka
22. sep 2009

je v tom článku niečo nové, čo ešte nepublikovali nikde? mám si kúpiť časopis? stojí za to?
ja myslím, že do pol roka je to reálne otehotnieť, lebo bylinky sú dlhodobá záležitosť a určite nepomožu prvý čo druhý mesiac, teda nikdy nehovor nikdy ale takto si to myslím ja

marta222
22. sep 2009

Sú v tom článku všelijaké zaujímavosti - napr. do tretieho mesiaca tehotenstva zakazuje obľúbené grilovacie párty, ďalej, že pre ženu je najrizikovejší tretí, piaty (môj prípad) a ôsmy mesiac, keď môže dôjsť k potratu alebo predčasnému pôrodu. No, ako chceš, myslím, že stojí za to si to prečítať. 😉

bzzmajka
22. sep 2009

takže Slovenka číslo??? pojdem kúpiť chlieb..a na strane? aby som si pozrela či kupuje správne...
dakujem

marta222
22. sep 2009

Slovenka č. 39 - na titulke sú Mauréry, Podzámska a Dzuríková zo seriálu Odsúdené a článok je na str. 18-19. Ale, samozrejme nemusíš si ju kvôli tomu kupovať, nemáš si ju od koho požičať 🙂 ?

zuuuzana7
22. sep 2009

jeee ja som v ten den bola u nej ked aj redaktorka zo slovenky.
aj ja si cem precitat 😨

zuuuzana7
22. sep 2009

ano to spominala negrilovat, nesaunovat, nejest vela udeneho ani syru a nejest sushi ...