Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

zuuuzana7
12. okt 2009

ahoj mata, ako pise bobjan je pomerne flexibilna, ja som sa s nou dohodla o 14-tej a nakoniec kvoli zapche som dosla az o 17-tej a ona v pohode. 😉

mata1001
12. okt 2009

ahoj zuuuzana,no s mm sme sa dohodli na piatok ze k nej pojdeme.ja som do 16h v praci tak ale budem sa snz tam prist vcas... a tebe pomohla?

zuuuzana7
12. okt 2009

mata no ak smeruje tvoja otazka ci som uz tehu, tak este sa len chystam otehulit 😀
ja som bola len nedavno ani mesiac tomu este neni ...
ale clovek nema co stratit ak tam pojde, len ziskat ...

mata1001
12. okt 2009

nemyslela som hned na tehu ale tak vseobecne.ci ti pomohla s tvojim problemom.
uz som k nej mohla ist davno.ach jaj.len som stratila zbytocne cas...

zuuuzana7
12. okt 2009

mata no, hm ak mas na mysli ovulku, menstruaciu a vytoky alebo co uz tak to bolo u mna ok.
ale co pocitujem tak po tom cajiku asi ovulku silnejsie aj ovulkovy hlien je stale ukazkovy 🙂. cize ano ma to nieco do seba. ale ja som velmi neposlusny clovek, tak zabaly robim ako mam prave naladu, tam mi chyba disciplina 😀.
v ziadnom pripade si ale nestratila cas, treba sa na vsetko pozerat s urcitym nadhladom, ja verim na vela veci a verim aj na prirodnu medicinu, ale ak je problem treba podat ruku prirode aj lekarmi. a to hovori aj pani kopackova, mne doslova povedala: " ja nie som lekar" "ja vas viem len usmernit a trochu vam to ulahcit"
"ale ked tu je problem treba to samozrejme aj s lekarmi diskutovat".
mata a ako dlho sa snazite?

bobjan
13. okt 2009

Mata, nemáš zač. Ja som u nej bola. A či mi pomohla? Dodala mi vieru a uvidíme 😎 Pijem čaj, jem vitamíny, naparujem sa, zábaly tiež robím....keď neotehotniem, tak aspoň pôjdem super pripravená na IVF, tak mi povedala. A že mi pomôže donosiť bábätko, tak jej verím 😵

ninockaskv
13. okt 2009

baby, pani Kopacova vravela, ze najlepsie sa tehotnie na jar a na jesen.. takze este teraz mate sancu 😉

zuuuzana7
13. okt 2009

ninocka no my ideme na ivf v novembri hmm? ale to by mala byt este podla kalendara jesen 😅 , len ci podla pocasia tiez hm tak to je vo hviezdach ...

matusik111
13. okt 2009

babulky, ja som teraz volala tej pani a povedala, ze mozme prist kedy-kolvek po 17 a ze budeme cakat v poradi. To ma trosku prekvapilo, lebo moze sa stat , ze tam pride 20 ludi v ten cas a to mozem cakat do dalsieho dna. Ako dlho ste tam cakali ?

bubulka722
13. okt 2009

My sme čakali približne hodinu a pol. Veď ak to máš ďaleko, skús sa s ňou dohodnúť na presnejší čas. Verím, že ti vyjde v ústrety, je hrozne zlatá.

lubka0506
13. okt 2009

ahoj matusik111 ked som bola u pani Anky tak okolo 18.00 bol u nej 1 pár,ked som išla k nej opýtala sa ma či ide ešte niekto k nej ,lebo že je už unavená...Myslím si že až taký nával tam zasa nieje aby vás tam bolo 20...a ona je velmi zlatá... 🙂

bobjan
13. okt 2009

Matusik, ja som tiež od Žiliny a šli sme z domu cca o 16.00, boli sme tak niečo po 17.00 a bolii sme tretí. Čakali sme asi 40 minút... o 19.00 sme boli doma, ale bola riadna zápcha na dialnici pred Považskou....neodporúčam ti ísť v piatok, lebo my sme tak boli....a na tých cestách to je des....

mata1001
13. okt 2009

ahojte baby
matusik preco nie v piatok?ja chcem ist teraz v piatok...

dzou
13. okt 2009

cau mata tu som ta nasla.... co sa niekedy neukazes . v inej teme? ako sa mas?

mata1001
13. okt 2009

ahoj moja no aj ukazem lenty tam nie si.mam sa na prd-pekne povedane.nerastu mi foliky...takze nemam ovu... 😢 😢 😢 tak som smutna...

a ty?ako je v UK?u nas je zima fuj

dzou
13. okt 2009

tu je taka pekna jesen... no ja som ta tam nevidela 😕 ... no a co si bola u dokyho? dal ti na to daco? tak drzim palceky aby sa to zlepsilo 😉

mata1001
13. okt 2009

dzou dakujem.mam clostyl,estrofem a lutenyl.clostyl beriem uz 3mes.a dr mi tvrdi ze je to na dobrej ceste a nech som kludna.tak sa snazim byt.ze je pozitivne ze sa aspon tie foliky tvoria.a ze dosiahneme aj to aby narastli.tak uvidime...

dzou
13. okt 2009

joooj moja tak este az moc drzim palceky.... a to co ff vyznacoval ako ovu to bola ovu alebo nie?

mata1001
13. okt 2009

myslim ze nebola ovu vobec.ja ked berieml lieky tak teplota mi stupne nad 37stup a on automaticky mi zaznaci ovu.no tento mesiac si sledujem hlien,ale zatial nic.v pondelok mam ist na kontrolu tak uvidime ci foliky podrastli.

dzou
13. okt 2009

a teraz si ktory dc?

mata1001
13. okt 2009

17DC.a bola som vcera u dr a povedal ze mam foliky len do 10mm ☹

dzou
13. okt 2009

hmmm tak uvidis ci narastol... ja som13dc.. takze ovu na spadnutie...

mata1001
13. okt 2009

jeeej tak sa treba snazilkovat.tak co robis pri PC?mas byt ,,nalepena,, na mm 😀 😀 😀

no na ten pondelok som zvedava,ci podrastie aspon niektory...

dzou
13. okt 2009

no on este nie je doma 😠

bakosko
13. okt 2009

baby ako sa mozete vyznat s tych grafov ked je teplota dole tak je ovulka

bobjan
14. okt 2009

Bakosko, ak teplota vyskočí aspoň o 0,2, a drží sa, tak tá posledná nízka pred ňou bol deň ovulky...

Babulky, ja som teraz dostala mrchu na 21.deň cyklu, no teda krvácam, ale svetlo....tak neviem, či je to tým čajom, obkladmi....lebo je to divné.. 😖

ninockaskv
14. okt 2009

aha, toto som nasla..

„Pokiaľ chceme otehotnieť, potom ihneď, a najradšej v termíne, ktorý sme si vybrali. Lenže príroda nekoná podľa našich predstáv, v prírode má všetko svoj čas...a stým je potrebné sa zmieriť...Pre otehotnenie sú dôležitejšie ako čokoľvek iné psychická pohoda a schopnosť dopriať udalostiam voľný priebeh...Všetkým ženám, ktoré nemôžu otehotnieť, odporúčam v prvom rade psychoterapiu a až potom čokoľvek iné...“

vsetkym nam zelam vela psychickych sil a aby to cakanie bolo co najkratsie..

puska16
14. okt 2009

☹ to je ale tazke....ale nie nemozne 🙂

ninockaskv
14. okt 2009

no treba sa odpojit z konika, prestat riesit.. a nechat to tak.. 😉

bobjan
14. okt 2009

ninicka, to mi nepomohlo... 😔