Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

zuzicek88
16. aug 2016

@monik84 ahoj aj ja robim tieto obklady,ale robim to tak,ze das si ten obklad,ikelit a ja si nato ,teda na ten igelit davam este taky maly uteracik a to si len tak zapravim do pyzama a drzi to a nechladi,vyskusaj

ika7
16. aug 2016

@natalca dakujem velmi pekne 🙂

monik84
16. aug 2016

zuzicek88 Dakujem, vyskúšam.

nikaj
23. aug 2016

@bylinkarkaaa dobrý deň mohli by sme prísť v utorok ku vám so synom?

delly16
25. aug 2016

@zuzicek88 ja si tiež robím obklady a chladí, vyskúšam aj ja 🙂

zuzicek88
25. aug 2016

@delly16 urcite vyskusaj

otasek65
29. aug 2016

@bylinkarkaaa Ahoj Anka, měla bych velmi velký zájem o knížku Zozbierané recepty našich predkov – Zdravie pre človeka, případně, pokud máš další literaturu na toto téma 🙂 Hledám, kde by se dalo tohle dílko koupit a nic nenacházím. Prosím o reakci na otasek1@gmail.com a moc děkuji předem. Hezký den ;)

natalca
29. aug 2016

zienky idete niektora teraz k pani Anke a ste ochotne mi tu brozurku (Zozbierané recepty našich predkov – Zdravie pre človeka) kupit a poslat?

otasek65
30. aug 2016

@natalca děkuji za ochotu 🙂 ... všechny náklady uhradím...pokud se ti podaří brožurku sehnat, je možné poslat ji i na adresu v SK, není třeba posílat do Čech...moc děkuji

cukyluky333
30. aug 2016

@nikaj ahoj. Ja prave k pani Anke cestujem. Nevies ci je tam u seba?

zuzicek88
30. aug 2016

@cukyluky333 prosim ta,ja by som velmi chcela od nej tu brozurku,bola by si ochotna mi ju vyzdvihnut a poslat? samozrejme,ze si naklady zaplatim

cukyluky333
30. aug 2016

@zuzicek88 uz som pres jej domom. Je tu vela ludi. Cakam v rade a uz nemam ani casenku. Tak neviem ci ma vybavy. Som tu aj s kamoskou. Ak sa vybavim kupim ju aj pre teba s potom Ti ju poslem.

natalca
30. aug 2016

@otasek65 to je omyl, ja prave niekoho hladam, kto by mi ju kupil 😉

natalca
30. aug 2016

@cukyluky333 a nekupis, prosim ta aj mne? Samozrejme ti uhradim vsetky naklady 🙂

cukyluky333
30. aug 2016

Babenky vzdala som to. Je to tam na dlho a idem pre kamosku na 16.45h na letisko. To by som nestihala. Prepacte. Bolo predomnou 9dievcat a stale prichadzali. Aj tehotne.

natalca
30. aug 2016

@cukyluky333 nevadi, snad nabuduce 😉

zuzicek88
30. aug 2016

@cukyluky333 hm no to je skoda,tamnaozaj treba skor a pravda je,ze u nej tehotne necakaju,maju prednost,tak snad nabuduce,skoda,ze nemala brozuru na jar,ked somu nej bola

cukyluky333
31. aug 2016

@zuzicek88 vies my sme tam nesli moc planovane. To bola nahoda ze bol zrovna urorok a isli sme do BA.

bylinkarkaaa
31. aug 2016

Pre časovú a pracovnú vyťaženosť sa mi nedá každému osobne odpovedať do správy, tak vám píšem kedy som doma a môžete ma v tom čase navštíviť. V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 15HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. VeľMI PEKNE ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE. S pozdravom Anka

zuzicek88
31. aug 2016

@cukyluky333 aha,ved mozno inokedy..

katarina09411
31. aug 2016

Dobry den ,prosim vas pani bylinkarka sa venu okrem tehotenstvu aj inym veciam,dakujem

milsike
1. sep 2016

@melisska chcela by som sa dostať k pani Kopáčovej nevieš mi poskytnúť kontakt? ďakujem

zuzicek88
1. sep 2016

@katarina09411 ahoj ano,lieci aj ine choroby

wildstorm
2. sep 2016

@bylinkarkaaa Dobry deň p. Anka, chcem sa len opytat, ci budete prijmat navstevy aj vo stvrtok pocas sviatku (15.9.2016). Dakujem za odpoved. Pekny den.

melisska
4. sep 2016

@milsike ahoj, nájdeš na fb, Anna Kopáčová 🙂

milsike
5. sep 2016

@melisska Ďakujem veľmi pekne 😉

hwiezdinka
16. sep 2016

@cukyluky333 Ahoj, prosim ta, ako to u bylinkarky prebieha? Kazdy pride a caka v rade, alebo sa treba dopredu telefonicky dohodnut? Kolko ludi vezme? My sme z vychodu a je to pre nas dialka, tak si chcem byt ista, ze sa k nej v ten den urcite dostaneme. Dakujem

hwiezdinka
16. sep 2016

@zuzicek88 Ahoj, prosim ta, ako to u bylinkarky prebieha? Kazdy pride a caka v rade, alebo sa treba dopredu telefonicky dohodnut? Kolko ludi vezme? My sme z vychodu a je to pre nas dialka, tak si chcem byt ista, ze sa k nej v ten den urcite dostaneme. Dakujem