Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

zuzancao
3. máj 2011

@lucka654 Lucy gratulujem! nie si náhodou z DK alebo okolia? z fotky sa mi zdáš nejaká povedomá 😕

lucka654
3. máj 2011

Ďakujem. Nie som z DK, ale z PK. Ale možno sme sa niekde stertli😀

lucka654
3. máj 2011

Ďakujem. Nie som z DK, ale z PK. Ale možno sme sa niekde stretli😀

lenuska0000
3. máj 2011

Čaute baby dnes som bola u pani Anky a musím povedať že super... fakt úžasné..
😉 🙂

sony44
3. máj 2011

@lenuska0000 -- ahoj a v čom super???aký máte problém?

monka112
9. máj 2011

ahojte, boli ste niekto pri Anke Kopacovej so zlym spermiogramom a pomohla vam?

lucka654
9. máj 2011

@monka112 Ano🙂

cecil36
9. máj 2011

@monka112 zalezi, ako zly a v com je ten spg. Ja ked som pani Kopacovej povedala, ze aky sme mali my (opakovane) tak tvrdila, ze s tym veru pomoct nevie. Ak mate zlu morfologiu, ziadne bylinky nepomozu, lebo je to skor geneticka (pripadne urologicka) zalezitost.

tina4931
9. máj 2011

@cecil36 Môžem sa spýtať, či si otehotnela prirodzene, alebo IVF? Teda, keď si písala, že ste mali zlý spg. A veľa šťastia 🙂

cecil36
9. máj 2011

@tina4931 ja som otehotnela po IVF- az tretom. S nasim spg by to prirodzene neslo, kedze sme mali 0% pohyb vpred (cize hybali sa len na mieste a nikdy by nedoputovali tam, kam by mali 😀) a 95% spermii malo zlu morfologiu.

xadriana
11. máj 2011

@gombicka Dobrý deň, mohla by som sa Vás opýtať ako si robíte tie obklady? My sa tiež snažíme o bábätko a nejak sa nám nedarí, cca 6mesiacov - hovoria že je to krátko. Mám 38rokov a 15ročnú dcéru. Môj Lekár to zatial nerieši - že vraj je to krátka doba. Ale zistil mi na jednom vaječníku endometriozu. Nemám žiadne problémy. Len menzes mám nepravidelne cca 24-26dní. A neviem či mám ovulku, lebo som si robila testy a stále negatívne. Objednala som si čaj vitex a chcem vyskúšať aj tie obklady. Poraďte mi prosím . Ďakujem

gombicka
11. máj 2011

@xadriana
ahoj, tak ja si tie obklady robim takto: 2dcl mlieka, 1 pol lyzica bieleho alkoholu (napr. vodka), 2 polievkove lyzice pomletych lanovych semiacok. To sa povari a taka zhustnuta kasicka sa da na handricku, najlepsie z prirodneho materialu. Prelozenu handricku, v ktorej je ta kasa si priloz na brucho a zabal sa napr salom. Aspon takto to robim ja. Robim to od januara a celkom poctivo. No u mna zatial nic.

xadriana
11. máj 2011

@gombicka a ako dlho ten obklad nechať? a ako často - každý deň?

gombicka
11. máj 2011

@xadriana dava sa to na noc, cize spis s tym celu noc. Trochu rano smrdi, ale da sa to vydzrat. Pani Anka mi vravela to vydrzat aj 3/4 roka. Tu z fora poznam baby, ktorym sa to podarilo skor,ale aj ktorym vobec nie. zase je to individualna vec, ako so vsetkym. Ja zatial vysledok nemam, ale pokracujem v zacatom boji. Az pokial ho nevyhram 🙂 Inac ty mas stastie, ze uz mas jednu dcerku. Ja nemam este ziadne babo a to niesom o vela mladsia - mam 31.

ma77
11. máj 2011

@xadriana ahoj no tak to sa velmi divim že maš 38 a nič s tebou dr. nerieši 😲 ved ženy po 35 ak sa im do pol roka nedari otehotniet tak už je problem ja mam 36 13 r dceru a bohužial idem na ivf kedže problem mame obaja a už mi dr. hovori že mam pokročili vek 😠

lucka654
12. máj 2011

@ma77 ahoj. my sme mali tiež obaja problém a nepodarilo sa ani 2x IVF. v centre nám povedali, že v živote nebudeme mať svoje dieťa a po návšteve p. anky som ostala tehotná po mesiaci liečby. dobré, nie? 🙂

ma77
12. máj 2011

@lucka654 Ahojky tak super gratulujem a držim palčeky tak je to sila že ti tak liečba PAnky pomohla ja som tiež jeden čas rozmyšlal že by sme šli za nou ale je to pre nas daleko cez cele slovensko a nejak sa nenašiel čas treba na to cely den ale teraz idem 1krat na ivf a ked sa nedajbože nepodari čo dufam že sa podari 😉 tak určite pôjdeme už len to že si napisal že ti pomohla ma posuva v tom že pôjdeme 😉

lucka654
12. máj 2011

@ma77 Ďakujem 🙂 a nech sa podarí aj Vám 😉

ma77
12. máj 2011

@lucka654 diky ale ešte len v pondelok som odniesla žiadosť na poistovnu tak mesiac čakam na schvalenie 😉

veruncik
12. máj 2011

Ahoj holky,
asi si mě nepamatujete, moc Vás chci podpořit, je třeba to fakticky nevzdávat viz můj článek!!! Ono to jde, ale je potřeba se na to tak moc neupínat. Paní Anka mi taky moc pomohla 🙂

tlucka
12. máj 2011

Ahojte kočky, chcela by som vás poprosiť o radu. Aj sa som bola už za pani Kopáčovou a tak ako viacerým z vás mi dala robiť obklady z ľanových semienok. Lenže už si nepamätám presný postup, je to už skoro dva roky, čo som tam bola. Asi po pol roku som sa na tie procedúry vykašlala, tak som ich prestala robiť. 😖
Teraz som zase v takom stave, že sa chcem pokúsiť pomôcť si aj takýmito "ľudovými" receptami. Môžete mi prosím napísať presný postup, ako robíte obklad zábal. Koľko mliečka dávate, koľko semiačok... Keď som si ešte obklad dávala, pripravoval mi to manžel a ten si to strašne zjednodušil. Máličko mlieka nalial do misky, dal zohriať do mikrovlnky a dal pár lyžičiek semienok a už mi to gebril na bruško 😀
Vopred ďakujem

henika40
12. máj 2011

@tlucka ked si vydrzala pol roka, bola skoda nevydrzat dlhsie aspon 3/4 r. zd 😕
kazda ma asi iny recept... ja mam trocha mlieka,cca do 1dcl a dve polievkove lyzice mletych lan. semiacok uvarit na hustu, lepkavu kasicku... mam 1 mesiac za sebou a tyzden druheho cyklu... nadej este nestracam, uteka to celkom rychlo 😉

tina4931
15. máj 2011

Ahojte, neviete mi poradiť, či môžem piť čaj z vitexu jahň. aj počas stimulácie pred IVF?

bobjan
16. máj 2011

@tina4931 ahoj, zavolaj p. Anke, ona ti povie 😉 Držím palce!!!

katka159
16. máj 2011

@bylinkarkaaa dobrý den pani Anka kamaratka mi dal na Vás kontak chcela som sa spytat mam problem z nedozrievaným vajíčok a preto neovulujem objednala som si kvapky gynex a uživam aj fytosoju čo by ste mi poradili? Dakujem Vám

tinara23
17. máj 2011

ahojte kočky 🙂 veľa z vás si tu robí zábal z ľanových semiačok chcela by som sa opýtať na čo všetko pomáha? Ďakujem pekne.

henika40
17. máj 2011

@tinara23 p. ANka povedala, ze tento obklad je silne protirakovinovy.. dg. mam neplodnost + endo a neuspesne IVF.. recept odporuci na zaklade dg. a rozhovoru..
baby, ktore ste si robili tieto obklady, mali ste po nich bolestivejsiu ovulaciu? 😒

henika40
17. máj 2011

@katka159 .. lepsie bude, ked jej zavolas... p. Anka sem malo chodi...

gombicka
17. máj 2011

@henika40 ja som pri ovulacii nespozorovala nic, no zato mam menej bolestivu mrchu

katka159
17. máj 2011

@henika40
@gombicka skusím jej zavolať a dohodnem sa na stretnutí som zvedava 🙂