Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

adria101
3. jan 2013

@linddi ahoj kedy sa tam chystas? Lebo aj ja by som chcela ale asi az niekedy v polovici januara. Daj vediet ako si dopadla 🙂

smejoocka
3. jan 2013

ahoj, ja sa tam uz nechystam. Bola som u pani Kopacovej uz davnejsie. Uz sme stihli medzi tym aj otehotniet, aj potratit aj zase otehotniet a dnes mame doma maleho Timonka, kt. mal v utorok 7 tt. Pani Kopacova je velmi mila pani. Dala mi vtedy bylinky na caj na pitie a na kupel. Odporucam 🙂

linddi
3. jan 2013

@adria101 ahoj, asi v utorok. Berie v utorky a štvrtky. Ja už som jej asi 3 x volala, no nedvíha mi to... určite ti dám vedieť, ako som dopadla... už sa teším 😵
@smejoocka jéj, gratulka 😉 ja sa na ňu tiež spolieham a neviem prečo, ale mám taký pocit, že my pomôže... hlavne keď čítam takéto pozitívne príspevky 😵 😵 😵

milacik2703
5. jan 2013

AHOJTE CHCELA BY SOM VAS POPROSIT O NEJAKY KONTAKT NA TU PANI DAKUJEM KRASNE 🙂

mamartinka
5. jan 2013

@milacik2703 Nech sa paci. Kopacova Anka Vrbove,Polna635/20.Kontakt-0903 037131 a pacientky berie utorok a stvrtok od 15 do 18

linddi
6. jan 2013

Včera som volala p, Kopáčovej - fakt, ako tu všetky píšete, že je milá už aj po telefóne, tak máte pravdu 😵 a povedala, že môžem prísť hociktorý utorok alebo štvrtok od 15 do 18 hod. , tak sme sa dohodli na utorku 😉 strašne sa teším a naozaj mám taký tušák, že mi pomôže a koncom januára som tehu 😵 😵 😵 😵 - toľký optimizmus 😀

pancuska
6. jan 2013

@linddi tak si sa jej nakoniec dovolala? to je fajn,ked ju uvidis budes mat z nej dobry pocit!! inak rozmyslam ze tiez za nou behnem v utorok.....kedy by si tam asi isla? ale potom sa nelakni ze ta predbiehaju lebo tehulky maju prednost 😉 aj ja citim ze ti pomoze!!!! 🙂

linddi
7. jan 2013

@pancuska ahoj moja, ja tam idem tak, aby som tam bola okolo tej tretej. Ja viem, že tehuľky majú prednosť 😵 - veď tak to má byť! Máme zelenú Octaviu a TN značku, tak ma kľudne oslov 😀 . Ďakujem, že na mňa myslíš 😉

pancuska
7. jan 2013

@linddi no my bud strieborny peugeot alebo strieborna octavia znacka PN 🙂 este neviem ktore bude doma...... uvidim ako to stihnem lebo o 13:30 som objednana k dr v Trnave tak to budem mat natesno na tu 15h ale posnazim sa a potom sa ohlasim 🙂

linddi
7. jan 2013

@pancuska O.k., papa

mamartinka
7. jan 2013

Dnes bola Pani Anka v novinach o 12.00 joj

andrea1980
8. jan 2013

ahojte kocky, ak ste z BA a chystate sa ku pani Anke a nevadilo by vam to, rada by som sa s vami zviezla. Pokojne uhradim i cele naklady za benzin. Som po 2 potratoch a uz som zufala ☹ Manzel je dost pracovne vytazeny na to aby ma tam zobral, tak ak by ste s tym nemali problem, napiste mi IP, budem velmi vdacna. Dakujem.

smejoocka
8. jan 2013

@linddi drzim velmi palceky 🙂 tetuska je velmi zlata a pozitivna energia z nej priam vyzaruje 🙂🙂

narcis11
11. jan 2013

ahojte, chcela som sa spytat,ci vam pani Anka neradila,ze v priapade,ze ostanete tehotne, mate sa vyhybat pocitacu....Tie,co ste otehotneli, ostali ste hned doma na PN? Mam pracu s pocitacom a bojim sa,ze by na tom mohlo byt nieco pravdy, ale neviem si predstavit zase,ze by som cele tehotenstvo neprisla do kontaktu s PC....prosim poradte,dakujem.

linddi
11. jan 2013

@narcis11 aj mne to radila 😒

bylinkarkaaa
12. jan 2013

Dnes na STV1 Postav dom som o 17,15 hod. v tv. Budem variť čaj. Aký? Nechajte sa prekvapiť. 🙂

mamartinka
12. jan 2013

@bylinkarkaaa Pani Anka ja uz viem.Z puskvorca budete o chvilu varit cajik.

tinusasa
16. jan 2013

cavte baby 🙂 myslite si, ze ked si davam lanovy obklad priamo na telo tak to nieje dobre ? musim ho davat dovnutra handricky ? dakujem

pianina
16. jan 2013

@tinusasa ahoj.Ja mam obklad z vina a davam si ho priamo na telo.Skus zavolat pani Anke.Pa

tinusasa
16. jan 2013

@pianina dakujem 🙂 uz som volala

bylinkarkaaa
18. jan 2013

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTSV na Jednotke - v sobotu - 19. 1. 2013 o !!!!! 17:15 !!!!! a v repríze na Jednotke v utorok o 13:30

Čo uvidíte?

Pán IVAN HRIĆOVSKÝ vám poradí s podpníkmi a s odoberaním vrúbľov ovocných stromov. JOZEF KOPÁĆ, chovateľ holubov, vám pomôže s chovom Slovenských hrvoliakov. Vidieť a byť videný je zásadné pre jazdu na bicykli, najmä večer a za zlého počasia - a tak sa pustíme spolu s MODROFÚZOM do montáže svetiel na bicykli. Floristka JARKA BÁLINTOVÁ vám odporučí pestovanie araukárie. JOZEF PROĆKA, odborník na železiarsky tovar, vám ponúkneme užitočné pomôcky do domácnosti. S EMÍLIOU HOŚTÁKOVOU, z chránenej dielne SCARABEUS , ušijeme vkusné patchworkové prestieranie. V poradni vám MILAN BEUTELHAUSER z PLANTAGA odpovieme na vaše problémy s pestovaním tují. Bylinkárka ANKA KOPÁĆOVÁ vám ponúkne na očistu organizmu odvar z lopúchového koreňa.
Páči sa mi to · · Zvýrazniť · Zdieľať

beatik
24. jan 2013

Ahojte dievcata. Aj ja som bola u p. Anicky a robim vsetko tak, ako mi povedala aj obklady davam pred spanim ,ale chcela by som vediet ,ci to niektora z vas toto robila a potom otehotnela?

bylinkarkaaa
26. jan 2013

beatik P O T O M I H N E Ď P R E S T A T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nepýtajte sa tu, ale mňa, sú to veľmi zodpovedné veci! Každá má naordinované podľa diagnozi vždy niečo iné! Anka

beatik
27. jan 2013

@bylinkarkaaa Dakujem pani Anicka ,vzdy sa budem vas pytat. Robim tak ako ste mi povedali ,este nic som nevynehala ,a bola som na kontrole u lekara a je vsetko najlepsom v poriadku,len chce pozriet vajecniky ci su neni upchate,lebo vajicko neschadza dolu,Len by som chcela pocut vas nazor,ci to mam podstupit alebo nie? dakujem

bylinkarkaaa
28. jan 2013

Zatiaľ je ešte čas. Robte hlavne obklady ako sme sa dohovorili. Vprípade otehotnenia zo všetkým prestať. 0903037131 😉

beatik
28. jan 2013

@bylinkarkaaa ja vam zavolam,ked dojdem domov z rakuska a potom vam porozpravam vsetko