Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

stanca22
4. nov 2011

@vevericka77 Ahoj, zaujal ma Tvoj príspevok, môžem sa opýtať, koľko sa snažíte? My s mužom 2 roky a pól, po sledný pól rok to riešime s doktorami, tak som zvedavá čo a ako ... my zatiaľ vieme čo nám je, len som zvedavá na verdikt na budúci piatok.

tea284
6. nov 2011

Takze mám za sebou 4 cyklus ´obkladov´ dievčatá. A zase nic 😒. Som v koncoch aj ked sa snažím myslieť pozitívne. Toto ´mrchové´ obdobie je pre mna ťažká skúška nervov. Na jednej strane si človek uvedomuje že zázraky sa nedeju, ale na druhej strane na ne čaká. Doktor má nahovara na laparoskopiu a asi na ňu pojdem, i ked ma
pani Anka ubezpecovala, že to pôjde aj bez nej. Neviem čo mám robiť 😔. Prepacte, že sem prenášam
toľko negatívnej energie, ale som naozaj zúfala.

nikaq
7. nov 2011

čaute baby,veru zišlo by sa povzbudit od niekoho kto bol u pani Anny a otehotnel.

petka015
7. nov 2011

ahojte baby

takze ja som 2 potratila, po druhom potrate sme z manzelom podstupili rozne vystrenia vsetky boli s verdiktom "ste zdravi".
Tak som zacala chodit pani Anke obklady a nekonecne cakania. az Za 8mesiacov sa nam podarilo otehotniet a je z toho nas syn Jakubko. Mne naozaj pomohla.
A teraz mam po mimomatrnicovom tehotenstve a zajtra idem k nej co dalej.... chceme druhe ale akosik sa bez pani anky nezaobideme ani pri druhom

henika40
7. nov 2011

baby, ja som si obklady robila 7 mesiacov a musela som prestat, moc ma to v noci chladilo a zacala som mavat uro-gyn problemy, rano ma pobolievalo v podbrusku... tak neviem, ci s tym pokracovat, povodne som chcela vydrzat do konca roka.. 😒

majda27
8. nov 2011

@tea284 hlavu hore a nezufaj. Ak sa nedari tak skus behnut za pani Ankou a možno ti poradí či ísť na tú laparoskopiu alebo nie. Ona s teba neodkusne.

nikaq
8. nov 2011

@petka015 ahoj, dakujem za príspevok. potešila si. Aspon niekto sa tu ozval ,že po liečení pani Annou otehotnel. držím paste aby sa podaril aj braček alebo sestrička 🙂 .

tea284
8. nov 2011

@majda27 ja viem, ze nie. Ona mi radila vydrzat a laparku mam skusit az ako poslednu moznu alternativu. Skor bola zatial proti nej. Lenze ja som zda sa veeeeelmi netrpezliva 😒 . Nie som uz najmladsia, tak asi preto.

7bambulik9
13. nov 2011

Baby bola ste niektorá na ivf a pripravovala Vás na to p. Kopáčová? Čo Vám dala?

wwaanesska
13. nov 2011

7bambulik9 to je ťažké ti poradiť.Ivf je jedno,pani Anka radí po konzultácii s pacientkou ohľadom diagnozy.Ako ona vraví pod slovom neplodnosť sa skrýva veľmi veľa ochorení.A ani jedna žena nie je rovnaká ako odtlačok prsta. Najlepšie, bude, keď sa s ňou poradíš. Ak to máš zakrátko, asi to bude aj zbytočne, lebo ona vraví , liečenie trvá niekedy pol roka a viac. Držím palce. 🙂

betka22
13. nov 2011

@henika40 ahojte ja som po 4mesiacoch obkladov otehotnela !a narodila sa nam krasna zdrava dcerka obklady som si nenehavala celu noc iba po dobu pokial hriali ked som šla spať tak som si to dala dolu.Držím vam palce nech sa vam to podarí!p.Anka je zlata žena možem len doporučiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

darla27
13. nov 2011

@nikaq ja som otehotnela po procedurach co mi pani Anka naordinovala.
Je smutne, ze velmi malo dievcat napise ked otehotneju, potom si myslite, ze to nefunguje, ale verte ze ano.
Len treba byt trpezlive, ja som ratala s tym, ze to budem robit hoc aj dva roky, ale vydrzim.
Bohuzial pokial nie sme super plodne (co ja som po 5 rokov snazenia asi nebola 🙄 )
tak musime vyvinut vacsiu snahu aby sa podarilo ale vyjde to, ale musite tomu aj VERIT aj ked
si to clovek po rokoch snazenia nevie ani predstavit ale je to potom uzasne 😵 )
Nie nadarmo sa pani Kopacovej vravi "posledna stacia". 😉
Moj muz uz mal plne zuby lekarov, liecitelov a podobne indiviua ktore z nas len tahali peniaze a nic z toho.
Pani Anka pomaha nezistne, dokonca ked sme jej boli nedavno dcerku ukazat, nas nabalila bylinkami.
Je to zlata osobka, vdaka Bohu za nu!

katulinka222
13. nov 2011

Ahojte kocky. Ja si davam obklad z lanovych semiacok a davam si to do lanovej handricky. Na to si obleciem nohavicky a super to drzi. Ziadne sale ani obvazy. Chcem sa spytat preco to niekoho svrbi, niekto ma vyrazky? Davate si to na hole telo? Mne kazala do lanovej handricky.

nikaq
14. nov 2011

@darla27 velka vdaka za prispevok a skusenost. Pani Anka je naozaj mila osobka, a myslim,ze prave cez tu jej nezistnost sa potom rodia ozajstne plody jej usilia 🙂. ja stale obkladam ale verim,ze to s Bozou pomocou vyjde 🙂.

carmenuska
14. nov 2011

@katulinka222 - aj ja mam ten obklad. aky mas problem ak sa mozem opytat ked ti toto dala? Ja si to davam tak ako to pises ty do nohaviciek a davam si to do plienky. Mna to ale niekedy svrbi a mam tam cervene vyrazky, ale nie vzdy, neviem preco. Drzim prsty a aj tebe @nikaq

darla27
14. nov 2011

Kocky mne pani Anka pri prvej navsteve povedala, ze sa na mieste obkladov mozem vyhadzat
(mne sa to ale nestalo) ze sa nemam zlaknut, telo takto reaguje na liecbu. Je to v poriadku. 😉
Ja som si davala obklady tak, ze do plienky som dala uvarenu zmes, prelozila ju, dala na brusko,
natiahla nohavicky a na to som si dala taky akoby elasticky pas-odstrihla som stare vypasovane tricko pod prsami,
a natiahla to na seba. Na to som dala este pyzamove gate a tak som spavala.
Ani neviete, ako som sa tesila vzdy na mrchu, ze aspon par dni budem mat pokoj.
Ake bolo moje prekvapenie, ked potom neprisli. 😉 😵
Drzim vam palce. 🙂

katulinka222
14. nov 2011

Ja sa tiez tesim ked dostanem,lebo sa mi to veru nechce robit .Ale keby som uz konecne nedostala, tak sa moooooc tesim. Carmenuska ja mam polyp a tiez problem z otehotnenim. Prave som dnes bola u lekara a polyp je este vacsi, takze operacia ma asi neminie. Ale obklady budem zatial davat dalej.

nikaq
15. nov 2011

@carmenuska dakujem,podobne prajem aj ja 🙂 . čo sa týka vyrážok, ja som mala troška po tele,ale to iba prvé dni. Niekedy cítim troška bolesť v podbrušku,ale čo sa týka menzesu je bez bolesti. Ty citíš vylepšenie?

ludinka
15. nov 2011

ahojte neviete ci bude pani anka ordinovat aj teraz vo stvrtok ked je statny svaiatok??

nikaq
15. nov 2011

@ludinka ahoj,asi je lepšie ,aby si jej zavolala.

ludinka
15. nov 2011

@nikaq ja viem len som chcela vediet ci sa niektora z vas k nej nechysta a nie je s nou dohodnuta.....aby som jej nemusela volat aj ja

eviq
15. nov 2011

@ludinka pani Anka cez sviatky neordinuje, iba v pracovne dni...

ludinka
15. nov 2011

@nikaq a ty sa uz kolko u nej liecis? ja 3 a pol mesiaca, ale mam cerstve vyslekdy vysetreni tak ma napadlo ze by som mala za nou zajst aby mi doplnila pripadne zmenila liecbu...

ludinka
15. nov 2011

@eviq aha, tak to je skoda 😒 takze jej ani nemusim volat...

eviq
15. nov 2011

@ludinka ak si uz u pani Anky bola a mas nove vysledky, tak jej skus len zavolat, mozno ti poradi po telefone 😉

ludinka
15. nov 2011

@eviq myslis? a nebude ju to otravovat...?

eviq
15. nov 2011

@ludinka mne povedala, ze ak sa nieco budem chciet opytat tak jej mam zavolat, ale ja som zdaleka, tak neviem, ci to hovori aj tym, co byvaju blizsie....skusit mozes, ved ta neuhryzne, ona je vzdy mila 🙂 v podstate po tej pol tretej uz jej mozes zavolat, ona vtedy ide domov z prace, od tej pol stvrte berie dnes ludi, takze sa ti po telefone asi venovat nebude...alebo potom zajtra, zajtra po obede neordinuje, takze bude mat cas telefonovat 🙂

ludinka
15. nov 2011

@eviq dakujem tak skusim, ide o to ze ked sme tam boli naposledy u nej tak sme este nemali vsetky vysledky od lekarov, a teraz uz viem ze nam okrem ineho vysla zle hematologia- teda ze budem musiet pichat inekcie ked budem tehotna....a chcela som vediet ci ona nedava nejake caje alebo nieco este pred otehotneniem, aj ked teda tento problem je skor geneticky tak neviem... 😒

eviq
15. nov 2011

@ludinka tak to si myslim, ze jej kludne mozes zavolat, bud ti povie, ze nedava alebo ti poradi, co si mas kupit...mas trombofiliu?

ludinka
15. nov 2011

@eviq neviem presne co to mam ale asi niektory z trombofilnych mutacii- v care mi len povedali ze jedna zo zloziek ktoru kontrolovali vysla zle a ze budem musiet pichat fraxapyrin- to je vsetko co viem- detaily som nezistovala