Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bobjan
28. sep 2009

Čaute,

dievčatá čo ste jej povedali, keď ste volali 1.krát??

bzzmajka
28. sep 2009

Ja som jej povedala, že aký mám problém a kedy by sme mohli s manželom prísť.už z telefonátu mi dodala energiu ale baby, akurát som včera hovorila s mužíkom ako sme sa rozprávali v posteli, ked už ideme spať, že tak rada by som tam už išla, že sa teším aj na cestu autom, že sme dávno neboli nikde...velmi rada by som ju znovu navštívila, ked aj netehotné, ked sa mi minie čajík

bobjan
28. sep 2009

nedvíhala, tak skúsim neskôr...

puska16
28. sep 2009

bobjan- skus jej volat po 17:00 lebo ona je v praci, takze az pak volaj, ja som jej nepovedala nic, len ze bych chcela dojst lebo mame problem otehotniet, milucka bola a hned povedala, jasnacka dojdite kazdy den je doma po 17 od pondelka do piatku...takze skus, drzim palceky, ja idem tiez v piatok 😀 a tesim sa co mi povie...

minka051
28. sep 2009

Pekný den všetkým 🙂 🙂

Ja som bola u nej v nedelu a zobrala ma.

bobjan len skúšaj viac krát a povec čo máš za problém a povie ti aby si prišla. Je velmi fajn. Ja je budem o chvilku volať , lebo neviem ked dostanem mršku a začnem stimulovať či má m piť ten čaj dalej a dávať obklady.

bettynka222
28. sep 2009

marta222 doki zakazuje, lebo vraj je potom malo spermii....ale maznel po tych potratoch chytil asi v nemocke kiahne a tak teraz nevieme, ci nejake vobec este mame... 😕 to sa vraj bude riesit tiez....

bobjan
29. sep 2009

Ahojte, tak som sa včera dovolala, mala naponáhlo a dohodli sme sa na piatok...povedala, že od pondelka do piatku hoc kedy po 17.00, tak idem asi v piatok...
A nepovedala som jej nakoniec nič, len že sa chcem objednať... 😒

wwaanesska
29. sep 2009

🙂 Ahoj bobjan. Ako dlho sa snažíš o bábätko? Čo ti povedal lekár? Mnohé z nás majú endo. a nepriechodné vajcovody. Už si sa liečila, dufastonom?

bobjan
29. sep 2009

WWaanesska, ahoj🙂 Ja mám endo., nepriechodné vajíčkovody, snažíme sa 6-ty rok, mám za sebou 4.IVF. Dufastonom som sa neliečila, nakoľko mám nepriechodné vajíčkovody, tak neviem načo by bol dobrý....

bzzmajka
29. sep 2009

😉 Potom napíš ako bolo...

antoinetta
30. sep 2009

Ahojte, som tu nova v tejto teme. Bobjan, ja mam za sebou 5 x IVF a tiez nepriechodne vajcovody.
Idem k pani Kopacovej v piatok 2.10. Do telefonu som jej nic nevravela, tak uvidim co sa bude diat. Skusam uz vsetko co sa da.

antoinetta
30. sep 2009

Fiha a teraz ma napadlo, ci ku nej musim ist aj s partnerom... to som sa jej nespytala. Ten je vsak zdravy ako buk, chyba je vo mne. Neviete poradit?

puska16
1. okt 2009

ahojte antoinetta a bobjan....ja tam idem tiez v piatok po 17:00, tak ako vidim sa tam vsetky stretneme 😀 , ja neviem kde je chyba, ale asi vo mne, lebo moj muz ma spg uplne super, takze predpokladam ze ja som na to nie najlepsie...tak hadam mi pomoze, s partnerom tam nemusis ist pokial on je zdravy, to iba keby nebol 😉

bobjan
1. okt 2009

Antoinetta, aj ja idem zajtra 😉 Myslím, že s partnerom ísť nemusíš, aj ja som chcela ísť sama, ale manža sa mi "vteperil" do auta 😀

Puska, takže trojka?? 😀 😀

zuuuzana7
1. okt 2009

ahojte baby 😉
uz som tu vecnost nebola, ale citam, citam vas 😉
ja som bola tiez bez manzela, a ani sa nespytala ako to u neho vyzera so spg. a ja jej. ten je ok. a ona: a co robi? a ja: v kancli. a ona: pri pc? a ja: yes. a ona: joj zle volake ziarenia ... a ja, ale pani kopackova, ved je spg dobry, neprehanajte 😀
tak len povedala, ze mu mam davat pre istotu vit. e. no potom bude mat uz asi supermanov 😉
inac baby zajtra dajte infosky ako bolo u nej 🙂

zuuuzana7
1. okt 2009

ja som trdlo. takto ona sa nespytala, ale ja som jej sama povedala tak. 😀
a to aby ma este niekto pochopil tja ...

ninockaskv
1. okt 2009

Ahojte, my sme boli s priatelom u pani Kopacovej minuly tyzden. Tiez mam endom. a nepriechodne vajickovody, v 42 tyzdny sme po IVF prisli o babatko.. tak teraz pred dalsim IVF skusame, co sa da. Neviete o niekom, kto chodil k pani Kopacovej a podarilo sa byt tehu a mat zdrave baby?

minka051
1. okt 2009

ninockaskv
ja som u nej bola ale neviem, tiež idem na 2 ivf... 1. nevyšlo stopli ma. A dnes som jej volala znovu lebo menzes prišiel a nevedela som či obklady robiť dalej. Tak povedala že nie len čaj čo mi dala a ked skončí a aj ked budem pichať až do odberu a potom mám znovu zavolať povie mi čo dalej. Inak ako mi povedal čo mám robiť aj menzes mi prišiel na čas a to je u mna zázrak. Tak asi to zaberá a ja to mu verím.

ninockaskv
1. okt 2009

minka051, niektore baby pisali, ze sa im upravil cyklus a dokonca im aj prestali vytoky a mykozy. Tak dufam, ze do toho dava dobru energiu a ze tie jej bylinky a obklady predsa len nieco docielia. Ja este so vsetkym cakam, pred mesiacom sme prisli o babatko a rodili sme... takze sa snazim dat dokopy fyzicky aj psychicky.. a dufam, ze rady od pani Kopacovej dopomozu k tomu, ze to dalsie IVF ani nebude treba....ze vraj zazraky sa deju

bzzmajka
1. okt 2009

ked je už o tom téma, mne sa zmenšili problémy s výtokom...

minka051
1. okt 2009

minockaskv
to mi je strašne úto čo sa vám satalo ale to viete asi len vy aké je to hrozné. Ja len tolko že od kedy robím čo mi poradila tak som vedela kedy mám ovulku a mrška prišla načas a bez liekov. pred tým som ju mala az za dva týždne , potom raz za dva mesiace, proste hrozné a teraz aj po stopnutej stimulke prišla na čas. A v noci som nemala ani návaly tepla ako pred tým že som sa budila mokrá. Treaz je to velká zmena naozaj. aj dnes som jej volala lebo mi kázala, aby som vedela čo mám robiť dalej aby sa IVF podarilo.

antoinetta
1. okt 2009

Puska a Bobjan, zajtra sa zrejme stretneme u p. Kopacovej. 😉 Som na ňu zvedava, po telefone bola veľmi milá. Caute zajtra.

ninockaskv
2. okt 2009

minka, aj ti o tom zakazala hovorit, aby sa nestratila viera? 🙂 ja som mala menzes v poho, dufam, ze aj teraz bude.. ja mam endometriozu a nepriechodne vajickovody... takze sanca otehotniet prirodzene je miziva. aj jeden "mudry" lekar v nemocnici mi povedal, ze je vobec zazrak, ze som tehotna... no niektori vedia fakt potesit, uz vidim, ako mi to vrta v hlave...a kam chodis na IVF?

bzzmajka, to dufam, ze zaberie aj u mna.. clovek by aj chcel otehotniet prirodzenie, ale s tymi vytokmi to je prekliatie...

bzzmajka
2. okt 2009

ninockaskv to je staršné a viete prečo?

mirka5
2. okt 2009

ahojte, davno som tu nebola. Ja som len nedavno zacala pit Gynastan a mam pocit ze mi to upravuje cyklus. Ale zaroven predlzuje krvacanie, tak neviem ci je to ok ale dnes som 8. DC a este stale spinim 😒
Ninocka je mi velmi luto co sa vam stalo. Musi to byt hrozne prist o babo uz ked sa ma narodit a hlavne po IVF. Do akeho CAR-u chodis? Ja som po IVF potratila a KET som mala negativny ☹

ninockaskv
2. okt 2009

maly sa zadusil pupocnikovou snurou.. nie je tomu este ani mesiac... takze sa to snazime s priatelom rozdychavat.. aj ked sa moc nedari ☹

a ked vidim, kolko z vas ma enod+nepriechodne vajickovody a neuspesne pokusy IVF.. tak mi je az do placu..ze sme zase tam, kde sme boli pred rokom.. ja sa len modlim, aby sa tym tehotenstvom a porodom tie zrasty nejak ponatahovali, ze by sa nam zadarilo otehotniet aj normalne..

ked tam hore sedi nejaky panboh, tak dufam, ze vie co robi... a ze vsetko zle raz skonci

lubka0506
2. okt 2009

ahoj babule boli ste u pani Kopáčovej??? a ako ste dopadli? Ja som zasa sklamaná volala som si o výsledky a HCG nulové,takže zasa nič...kedy už ten zázrak príde??? Ja pijem čajík od tety Anky a už sa mi mína...

bzzmajka
2. okt 2009

lubka, to je mi lúto, ja som si robila test a negatívny

minka051
3. okt 2009

ninockaskv

Mne nehovorla že nemiem niečo hovoriť. Skôrsa pýtala aké ohlasy na nete na nu sú a pýtala sa či ju tu niekto aj ohovára.
Ona s PC robiť nevie tak si nevie ani nič prečítať. Ale ja som jeje povedala že nič zlé len dobré a záujem o nu som tu našla. Ja chodím do Martina do Heliosu.

lubka0506
3. okt 2009

...bzzmajka to mi je lúto že si mala test negatívny, ja čakám mrchu a cítim že už je na ceste... ☹ no čo aspon už pojdeme do centra... 😵 ...minka prečo by pani Anku mal niekto ohovárat ved ona ludom pomáha... 😵