Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bzzmajka
3. okt 2009

ale vieš, všelijaký sú ludia, niektorý chcú náročky len negatívne veci rozprávať

tingi
3. okt 2009

Ahoj holky, není tu nekdo mezi vámi kdo měl několikrát spontánní potrat hned ze začátku těhotenstvi a paní Kopáčová mu pomohla? Mám problém s dorůstáním děložní sliznice, která je dost nízká a asi proto vždy potratím. Uvažuji o tom, že se k paní Kopáčové objednám, ale mám to kolem 400 km tak jsem se tu nejdříve chtěla poradit s vámi.

ninockaskv
3. okt 2009

no a hlavne liecitelia su vselijaki... mna pani Kopacova celkom presvedcila a dost jej verim.. priatel sa pyta kolko sa u nej plati a ja som mu tvrdila, ze nic si nechce zobrat.. teda peniaze.. neveril mi, ze niekto chodi o 16.00 z prace a ide zbierat bylinky a potom este kazdy den od pondelka do piatku ma doma chorych ludi, ktorym radi a dava tie bylinky a nic za to nechce..

skutocne si od nas peniaze nechcela zobrat, ked tam pojdeme nabuduce, tak jej asi musime nieco zobrat ...

mirka5
3. okt 2009

ninocka to mi je velmi luto. Mne to tiez hrozilo lebo sme mali zle prietoky, nastastie mi maleho v poslednej chvili vytiahli cisarskym. Sesternici takto zomrel chlapcek pred mesiacom ☹ Je to velmi smutne. My sa snazime o druhe ale v poslednej dobe sme stale chori, tak sa snazenie odklada na neurcito ☹

bzzmajka
3. okt 2009

tingi, skutočne nechcela nič, venovala nám čas, porozprávali sme sa, dodala velmi vela pozitívnej energie a ked jej nechceš nič dať, ona pýtať nebude, aspon kávičku jej zoberte.

bzzmajka
3. okt 2009

tingi a to ti ako zistili?

bika23
3. okt 2009

tingi ja mám za sebou dva samovolne potraty a bola som za ňou ....od nás je to asi 300km...stačilo jej
zavolať a povedať o svojom probléme ,dala mi nejaké rady ktorých sa budem držať ale nemusela som
cestovať taku diaľku dalo sa to vybaviť aj po telefone a mám prísť ked sa mi podarí otehotnieť

bzzmajka
4. okt 2009

mne meškal mnzes dva dni no etst negatívny, teraz po vyše týždnovom meškaní zase test negatívny, zajtra idem gynekologovi na vyvolávačku.

tingi
4. okt 2009

Tak jsem paní Kopáčové zavolala a asi to zkusím tam zajet. Tu nízkou děložní sliznici mi zjistil muj gynekolog na ultrazvuku, chodila jsem tam několikrát měsíčně v době ovulace a říkal, že je hodně nízká, že ikdyby se mi podařilo otěhotnět, tak se tam plod neudrží a že to je možná důvod i proč jsem potratila. Mám totiž dost nepravidelnou menstruace, kterou dostávám i klidně za 40 dní a je hodně slaboučká, vlastně můžu být ráda, že je vůbec nějaká, tak asi tak. A to je mi holky už přes 30 a mimčo zatím nikde. Tak jsem se rozhodla vyzkoušet tu bylinkářku, ikdyž je to tak daleko.

lubka0506
4. okt 2009

tingi tak ti želám vela štastia... 🙂 ja tam budem tiež musiet niekedy zájst lebo čajík sa mi mína... 😵

wwaanesska
4. okt 2009

😲 bzzmajka, 😕 nechoď ešte na vyvolávačku. Mne to Anka zakázala tam hneď utekať. Radšej sa lieč. Vyvolávačka robí potrat. 😉

bzzmajka
4. okt 2009

ja tam ihned neutekám, si myslím, že už je to dosť ..36 den cyklu.
Ale na vyvolávačku moj gynekolog hovorí, že ked je tam niečo tak posilný plod, ak nie, tak spustí menzes...tak čo mám robiť?????
presne vieš čo ti hovorila o tom? a prečo ti o tom hovorila?

bobjan
5. okt 2009

Ahojte🙂

Tak v piatok som bola u p. Kopáčovej a mám si kúpiť Gynastan, vit.E, naparovať nad mliekom s cesnakom 3x do týždňa, obklady zo zemiakov. A manžel bol unesený a spokojný. Najprv nechcel ísť so mnou, ale potom šiel a bol rád 😉

bzzmajka aj mne to hovorila a bola som prekvapená, lebo Agolutin dávajú pichať aj po IVF. A ona povedala, že je z toho mŕtvy plod...

klaudia07
5. okt 2009

Ahojte vsetky, my sa s manzelom snazime 4 roky co je nas syn na svete. Zatial nic, zacali sme chodit aj do BA, ale povedali nam ze mame 50% sancu, a okrem ineho to stalo dost penazi. Dostavali sme dom a teda tolko penazi nemam. Hlavne ze podporujeme cigaňov, narkomanov a alkoholikov a nam poistivna ani stat nic nepreplati.Na zajtra som sa objednala p. Kopacovej. Nasla mi to kolegyna, tak som si povedala, ze to vyskusame. Baby kolko ste platili? Ja som z nej zmatena, lebo mi povedala, ze mam doniest vsetko co doma mam. Tak sa majte zatial. Caute

minka051
5. okt 2009

Klaudia07
Ahoj ja som u nej bola. Je strašne milá a verím že všetkým pomože. Ja som jej nechala velkú čokoládu a 5€. A to ešte vravela že to je moc ale nechala som jej to lebo mi dala dobré rady a čaj ten mám do teraz. ked mi vložia drobčekov mám jej volať a povie mi čo robiť aby sa udržali. A čo ti povedala? že máš priniesť všetko čo doma máš? To si asi niečo zle pochopila.

bzzmajka
5. okt 2009

ja som sa jej pítala čo sme dlžný, povedala potichučky, že niečo za bylinky..mala som nacyhstaných 5 E v obálke, ona nevedela kolko tam je ale aj tak poverdala, to je vela, asi zato, že tam neboli mince..neviem, ja som jej povedala, že nie je tam vela, len tolko čo si možeme dovoliť...
Nenesiela som jej ani čokoládu ani kávu ale namiesto penazí jej to zvyknú priniesť.
Ešte neikomu hovorila o vyvolávačke?

saksina
5. okt 2009

Ahoj Klaudi, dobre si urobila, ze si sa obratila na pani Anku, je to fakt zlata osobka 🙂 Ja sa jej radami riadim druhy cyklus a dokonca som si tento mesiac robila aj ovu testy a presne v den, kedy som mala rovnako silne obe ciarky som mala aj bolesti v pravom vajecniku, takze asi praskol folikul a aj sme sa snazili, tak som zvedava, ako dopadneme...
Aku mate vy diagnozu, ked mate len 50 % sancu? Mne toto iste tiez povedali doktori, no ja mam za sebou mmt a len jeden vajcovod...

A vsetko co doma mas? Asi muza a maleho 😵 nie?

lubka0506
5. okt 2009

ahoj babule... 🙂 pani kopáčová neodporúča brat aj tie doplnky Calibrum a Baby plan-že može žena z toho potratit...klaudia aj mna by zaujímala tá diagnoza...a neboj ona nemyslela že jej máš doniest celý majetok... 😀 🙂

antoinetta
5. okt 2009

Caute baby, ja som bola u Kopacovej v piatok. Skoda nemala uz bylinky na zensky caj... ze sa jej vsetky minuli, povedala, ze si treba kupit nejaky zensky caj a pit 3x denne, 2x denne vitamin E 400 a kazdy den obklady so zemiakov az do dalsieho IVF (uz som 5 xIVF absolvovala). Nedoporucila mi dalsie IVF robit v zime ale az na jar najlepsie v maji..... radikalne povedala, ze ak to budem skusat teraz, tak sa to nepodari...... A potom mi povedala, ze tyzden pred transferom si mam prist dat napravit maternicu.... neviem o tom, ze by som ju mala padnutu... povedala, ze preventivne aby sa plod zaistil. Bola velmi mila. A tiez povedala, ze aj ked mam nepriechodne vajcovody, tak zazraky sa deju a mozem otehotniet normalnym sposobom. To ma trochu vyviedlo z miery, lebo viete lekari tvrdia nieco ine. No nic vyskusame... zazraky sa deju 🙂

Tingi, myslim ze by ti mohla pomoct.... prvotne sa specializovala na zeny, ktore nevedeli udrzat plod. Moja kamoska k nej chodila pred 5 rokmi, mala za sebou vela potratov.. ked opat otehotnela p. Kopacova jej robila tzv. vyvazovanie maternice a fixovanie plodu. Chodila tam velmi casto, myslim, ze kazdy tyzden v prvom trimestri.

Bobjan, tebe naordinovala inu metodu ako mne...zaujimave

apoloma
5. okt 2009

Ahojte len dnes som sa dozvedela o pani kopacovej zistila som si na nu tel.a hned som jej aj volala.Bola mila a objednala ma hned na zajtra kedze byvam blizko.Velmi som zvedava ako to dopadne videla som ju aj v relacii reflex. Chcela by som sa vas opytat tu co ste na fore,ci by mi niekto nevedel poradit ked pridem do Vrboveho od piestan ako ju najdem,kde byva? Neviem kde sa mam vybrat..Mam zobraty jeden cely vajecnik a z druheho polovicu napriek tomu chodime s manzelom do centra helios v Martine a caka ma prva iui. Zatial sa snazime neuspesne 3,5roka.Verim ze by nam mohla pomoct aj pani Kopacova. Prosim vas ak teda niektora viete kde presne to vo Vrbovom byva poradte dakujem..

nanenka
5. okt 2009

Apoloma, ked prídeš od Piešťan do Vrbového, tak po ľavej strane budeš mať LIDL, hned za LIDLom odbočiť doľava a potom posledná ulica vľavo, ale číslo domu si už presne nepamätám,ale tam ked sa už opýtaš, každý Ti povie. A určite tam budú čakať pred jej domom zástup áut s pacientami.

apoloma
5. okt 2009

Nanenka moc dakujem za info velmi si mi pomohla ja uz cislo domu mam tak urcite to najdeme dakujem este raz velmi pekne 🙂

tingi
5. okt 2009

Holky děkuju, už jsem se objednala. Já mám trošku problém, že bydlím skoro 400 km daleko, tak pokud by bylo třeba jezdit každý týden, byl by to docela problém, ale snad se to nějak vyřeší.

antoinetta: Jen k těm zázrakům - mám kamarádku, která se snažila o mimčo 15 let, byla i 3x na umělým oplodnění a nic a doktor jí řekl, že normální cestou do jiného stavu nikdy přijít nemůže, tak když se ani to umělé nepodařilo, rozhodla se pro adopci, vyřídili všechny papíry a ona najednou zjistila, že je těhotná. Nevím už přesně co měla za problém, ale doktor tomu vůbec nechtěl uvěřit 🙂

bzzmajka
5. okt 2009

Za Lidlom v Uličke je to v poslednej ulici na lavo, potom už nie je nič a v jej ulici je len jeden rad domov a oproti už polia, určite to nájdeš, bude mať pred domov autá a ludí.

antoinetta
5. okt 2009

Tingi: dakujem za povzbudenie... vies, o tych zazrakoch...vela takych prihod som uz pocula aj rady, ze vymen chlapa, potom sa to zvykne podarit (ja by som toho svojho v 15 rocnom vztahu nevymenila za nic a to sme zazili uz vselico), viem, ze je tu vzdy adopcia, len na to nie sme akosi pripraveni...... nasi znami ,pozname 3 pary s adoptovanymi detmi nie su velmi stastni, tie deti maju velmi problemove, navyse maju uz aj vlastne deti ....a to tiez sa podarilo az potom, ked si ich adoptovali.
Tych 400 km bude makacka, no myslim, ze by si to mala skusit... daj vediet ako si dopadla. Myslim, ze menzes tymi cajikmi upravis.... a ostatne ti povie.......len jej presne opis co mas diagnostikovane a co sa presne s tebou dialo...je to u nej ako na beziacom pase, treba sa na vsetko poriadne opytat
Drzim palce 🙂

nanenka
6. okt 2009

Kočky, budúci týžden by som mala ísť na iui , čajíky od pani Anky som vypila, teraz už pijem Gynastan a neviem, či jej mám zavolať alebo ísť k nej pred tým iui : Čo mi poradíte ?

bzzmajka
6. okt 2009

neviem čo je iui..prepáč

nanenka
6. okt 2009

iui je vloženie najschopnejších spermií do maternice počas ovulácie.

apoloma
6. okt 2009

ahojtee tak ja mam dnes uspesne prvu navstevu u pani Anky Kopacovej zasebou,je to fakt jedna mila pani a mam z nej fakt dobry pocit a aj manzel je spokojny takze v pohodicke.. dala nam vseliake rady takze sa ich budem snazit vsetky dodrziavat a uvidime...no ale vsetkym tam odporucam ist lebo ta pani ma jedinecny ludsky pristup a to sa uz v tejto dobe vidi naozaj malo!Takze asi tolko s mojich pocitov... 🙂 🙂

antoinetta
6. okt 2009

Nanenka, mne kazala ze cca tyzden pred transferom mam prist na "napravenie" maternice. Takze radsej jej zavolaj, myslim, ze to radi vsetkym babam, ktore maju neuspesne IUI alebo IVF.