Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bubulka722
20. okt 2009

Antoinetta, treba ich robiť až kým neotehotnieš. Potom ich treba vysadiť a volať pani Kopáčovej.

bzzmajka
20. okt 2009

homeopatika určite nie, lebo dosť odborníkov má negtívny názor na ich užívanie, dokonca psychologička má skúsenosť, že dlhodobé používanie sposobuje psychycké problémy.

bobjan
21. okt 2009

Mne sa zase pri zábaloch stalo, že som krvácala 3 mimo menzesu a slabulililinko a vôbec neviem čo to bolo...
Zajtra idem na utz, tak som zvedavá... 😝

bobjan
21. okt 2009

3 dni som chcela napísať 😀

puska16
21. okt 2009

ahoj bobjan...tak dufam, ze budes oki, u mna je zatial vsetko v pohode 🙂

evitam
21. okt 2009

No baby, mňa nejako extra tá pani neoslovila. Asi nemám takú pevnú vieru v úspech ako vy. Podobnú terapiu mám už dávno za sebou a bezúspešne, no a teraz mi prikázala aplikovať to isté, a nejako tomu neverím. Možno práve toto je tá správna cesta, ako prísť k vytúženej rovnováhe organizmu a prísť tak skoro do vytúženého cieľa, a ja som to ešte nepochopila. Verím bylinám, sama ich zbieram, no tá prvá návšteva u nej.. 😒, no proste, asi som čakala viac...

puska16
21. okt 2009

evitam a co ti povedala a co mas za problemy???

bobjan
21. okt 2009

Evitam u teba je to iné, asi tým, že ty si si tým už prešla a nezadarilo sa...

My sme, aspoň čo ja viem, väčšina tu, čo sme podobnú terapiu nemali...

bobjan
21. okt 2009

puska ďakujem, aj ja dúfam, že budem...

anikka
21. okt 2009

evitam, asi je uplne prirodzene ze tomu neveris ked si to uz vyskusala a uspech sa nedostavil ☹ , ja tiez ratam s tym ze na IVF budem musiet ist a ktovie ci aj to vyjde, ale zatial kym cakam na schvalenie skusam aspon toto, ved co ked nahodou...lekari mi zatial tiez velmi nepomohli, tak bylinky snad neuskodia
ale asi treba vyskusat vsetko co sa da ako si potom vycitat ze mohla som urobit viac

bobjan
21. okt 2009

anikka moja reč...ja tiež čakám do jari, tak vypĺňam čas 😉

anikka
21. okt 2009

dievcata, niektore toho mate uz za sebou ovela viac ako ja, chcem sa spytat ak ste boli na IVF, je v tom nejaky rozdiel ci to je na jar alebo v zime? p. Anka mi radila aby som s ivf pockala az do jari, vraj vtedy je vacsia sanca ako v zime. Ale ja nevydrzim cakat dalsie dlhe mesiace. Ale ak to nevyjde tak si budem hovorit ze som mala radsej cakat. ☹ To je dilema........Ale ja sa poznam🙂na 99% pojdem uz teraz, mali by to schvalit snad tento tyzden.

ninockaskv
21. okt 2009

bzzmajka.. mne homeopatika dost pomohli a dost im verim

anikka.. nam nase prve ivf vyslo hned na prvy krat v decembri.. ale aj nam pani Anka vravela, nech cakame do jari..

evitam
21. okt 2009

No ja to mám komplikovanejšie. Muž oligoastenzoospermiu, ja vnútrostenový myóm na maternici a PCO, takže keď sa sype.. to poznáte.. 😒 Toto som skúšala, ako som písala vyššie u p. Konečníkovej, ešte pred 12. rokmi učiteľky p. Kopáčovej, no tá babka mala už asi po porážke a vraj mi kázala pri tom aplikovaní nezmysly (tak aspoň hovorila p.Anka). Tú istú terapiu mám aj teraz...

anikka
21. okt 2009

ninockaskv, tak to si ma potesila 😉,mozno mi radila pockat aj kvoli tomu aby som sa dlhsie liecila podla jej rad a isla na ivf lepsie pripravena, ked sa to uz vsetko rozbehne tak urcite za nou pojdem

bobjan
21. okt 2009

anikka, ja som bola na IVF, či už na jar, či na jeseň, či v zime a nevyšlo nič...takže si osobne myslím, že ak to má výjsť, tak to výjde aj v zime a ak nie, nepomôže ani jar, ani jeseň...

wwaanesska
21. okt 2009

evitam, nie je pekne od teba, ako tu rozprávaš o pani Kopáčovej.Ver, že sa to dozvie a vie aj ktorá si aj s priateľkou čo ste boli u nej. Keď zbieraš bylinky to je pekné a keď ťa pani Kopáčová neoslovila, tak viac ku nej nechoďte!!!!! Pani Kopáčová aj robí iné lieči aj chorých a udržuje tehotnosť...A daj si aj pozor pani Konečníkovej potomkovia žijú. Pani ti nepovedala, že si robila nezmysli, ale keď si ešte nebola tehotná, tak bolo skoro podväzovať bruško. Si trochu možno aj dosť zákerná voči nešťastným ženám, ktoré sa poctivo liečia a ty tu začneš písať, že sú to nezmysli. Tak, načo ste ku pani obe aj s jedným mužom prišli? Pani to robí viac ako 23 rokov a nikde nemá reklamu, a nechváli sa ako ty že zbiera bylinky ľudia sami za ňou chodia. Vy už nemusíte, ona nikoho nevolá a ani nikoho nevyháňa.U nej je každý vítaný ,avšak bez teba /vás/ sa zaobíde. 😝

bzzmajka
21. okt 2009

waneska, ak si dobre prečítaš Evitin príspevok tak Ti musí byť jasné, že o pani Anke nič zlé nepísala, má k nej pozitívny prístup a dokonca jej kamoška prišla k vytúženým deťom pomocou nej !!!!
A ešte jedna vec, toto je forum, píšu sa sem ako pozitívne, tak aj negatívne a vlastne všetky názori.

puska16
21. okt 2009

moja rec bzzmajka...

trixi231
21. okt 2009

ahojte babenky, ked chcem pomoc od p.Anky ,tak ju musim navštiviť osobne alebo mi poradí aj cez mail ?

anikka
21. okt 2009

trixi231, iba osobne

bubulka722
21. okt 2009

Waneska tak to si nevieš predstaviť ako si ma naštvala. Ty nemáš predstavu, čo si ona prešla. Kto vlastne si, keď si dovoluješ takto urážať človeka, ktorého vôbec nepoznáš. Ja sa s Evitam poznám celý svoj život a viem o nej dopodrobna všetko. Tak sa drahá konečne preber a viac tu láskavo nepíš také nezmysli.
Nikto tu nechcel zaznávať liečbu pani Anky, sama ku nej chodím a ja som ju doporučila Evitam. Myslela si, že s p. Konečníkovou umreli aj jej vedomosti o bylinkách a bola rada, že niekto ide v jej šlapajách. Ja p. Kopáčovej verím a to že niekoho nepresvedčila je hádam právo na názor. Dosť zle veci chápeš a na môj príspevok sa radšej neodvolávaj, si totálne vedľa.
Bzzmajka dík za správny postoj.
Baby keby ste Evitam poznali osobne, tak by ste boli prekvapené aká je to skvelá kočka. Ona má fakt svoje preskákané, 15 rokov rieši neplodnosť a aj napriek všetkému je to neskutočne hodnotný človek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bzzmajka
21. okt 2009

Babušky, radčej to ignorujme, takéto osobi vedia aj slovami ublížiť, zobrať vieru atd. sama to poznám, preto nosím jemnú červenú šnúrku, aby mi takýto lidia čo i len pohladom neublížili, poznáte ked sa robí/vačšinou deťom "z očí" ?

aja37
22. okt 2009

baby, aby som zmenila temu .... este ma dnes rano napadla jedna vec. okrem caju, vitaminov a obkladov mi p.Anka povedala, ze nemam nosit cierne pradlo? povedalal to aj vam? vyslovene mi povedala ani cierne, ani cervene ... biele. a podla moznosti bavlnene. nohavice a tricka uz potom mozu byt cierne alebo inej farby, ale spodne pradlo iba biele.
co sa tyka toho, ze kedy IVF ... mne tiez povedala, ze by som to mala odlozit na jar. ze vraj na jar a v jeseni je to najlepsie. a neviem, ci tomu mam pripisovat nejaku vahu, ale ked som bola na IVF v septembri, tak som mala 12 vajicok a vo finale krasnych 8 embryi. sice som nechytila ani jedno, ale boli. 2. IVF som mala v marci a mala som len 4 vajicka a z toho len 2 embrya. no a ked som mala 3. a 4. IVF, tak to bolo v lete a nebolo ani jedno vajicko. folikuly boli prazdne. a to aj napriek tomu, ze mam bezchybny hormonalny profil, proste vsetko je u mna ok. neviem, ci tomu verit alebo neverit ... ale stalo sa to tak. ale tiez asi nevydrzim cakat a pojdem uz v najblizsi cyklus. snad to padne do "jesene" 😅

bubulka722
22. okt 2009

Ahoj aji!
Mne teda nič takéto nepovedala, ale stala sa mi jedna veľmi zaujímavá vec. Mám tiež od p. Anky obklady z bravč. masti a páleného. Jedného rána som si obklad dávala dolu a zbadala som na plienke ružový flak presne na mieste, kde som to mala na maternici. Volala som jej a ona mi odpovedala, že to vyťahuje plieseň. Pýtala sa, či nenosím čierne, alebo tmavšie prádlo. No jasnačka, povedala, že ho treba nahradiť bielym bavlneným, lebo čím je v spodnom prádle viac farbiva, tým viac obsahuje olova, ktoré sa dostane cez pokožku do organizmu, ale telo sa olova nevie zbaviť a vylúčiť ho. Takže to mohlo byť teda buď plesňami alebo tým olovom.
Aké obkladíky robíš?
A babulky nehnevajte sa na mňa, že som tak po wanesske vyletela, ale strašne ma vytočila!

anikka
22. okt 2009

bubulka, nevadi, osobne si myslim ze wanesskina reakcia bola trosku prehnana
navrhujem, obratme list 😉
to s tou farbou moze byt fakt pravda, hovori sa ze cim farebnejsie tym viac skodlivych latok moze textil obsahovat

aja37
22. okt 2009

babulka, ja robim obklad z bieleho vina a muky. a zatial som si nevsimla nic zvlatne, myslim, ziadne flaky alebo tak. jedine, pred 4dnami ma bolela hlava, co sa mi normalne nestava, a bola som na wc asi 8krat. ja neviem, ze ci som sa zbavovala nejakej necistoty alebo co to bolo 😀 skor sa mi stava (registrujem to asi posledne 3dni), ze mam citlivejsie podbrusko a obcas krc. no ale poctivo vsetko robim ako povedala.
baby a obklady sa maju robit aj cez kramy? viem, ze naparovanie nad harmancekom mam prestat, ked pridu kramy, caj mam pit stale, ale nepamatam si ci mam robit obklady aj cez kramy. 😖

bzzmajka
22. okt 2009

No ja som pozerala niečo v telke, že postelné prádlo ohladne zdravotného stavu je najlepšie biele...prečo sa ma už nepýtajte...
babulka, mna tiež velmi nahnevala, že som potom na to myslela, ked som zaspávala a to nie je velmi príjemné, ked negatívne naladená idem spať...
Sa musím priznať, že tento cyklus nerobím nič a ani nepijem, som chorá, mám lokálne antibiotiká...som hotová

nativa006
22. okt 2009

aja obklady sa cez menzes nerobia. 😉 babulka ty mas obklady len z peleneho a masti.nemas k tomu muku,alebo jacmenny srot. 🙂

bubulka722
22. okt 2009

Nie, ja nemám nič okrem masti a páleného. Ja som v podstate o.k., len sa začiatkom roka chystám na IVF a chcem byť na to čo naj pripravená. Tieto procedúry posilňujú maternicu, čo môže byť po ET veľmi prínosné. Keď už idem do drastickej stimulky, tak by som bola najradšej keby to bolo prvý aj posledný krát.