Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

karlito2
3. jan 2010

Ahoj Ja som si objednávala pred sviatkami bylinky a teraz čakám kedy dorazia. Nedalo sa mi zaregistrovať cez e shop tak som tomu pánovi po telef dohovore napísla objednávku cez e-mail.Síce mi sľúbi,l že bylinky dorazia cez sviatky ešte ich nemám, takže asi tento týždeň 😕

aja37
4. jan 2010

Baby, drzim place v novom roku 2010 a prajem vela uspechov v snazeni. Pani Anka mi zdoraznovala, ze mam pockat na jar, vraj vtedy sa lepsie dari. Tak snad mala pravdu a na jar 2010 sa nam podari 😉

ninockaskv
4. jan 2010

ahojte, prisla som kuk, ci su nejake nove tehule.. 😀 prajem vam vsetkym vela stastia a zdravia v novom roku, nech sa vam vsetkym splnia vase tajne sny a priania..

taktiez pani Anke, prajem vela zdravicka a stasticka a nech ma energie na rozdavanie aj tento rok 😀

aja, tiez nam to vravela, tak sa tomu snazim verit.. v zime netreba tehotniet, vela chripky a virusov 😅 takze baby, treba vysielat pozitivne myslienky do vesmiru, nech nam vesmir posle naspat len to dobre.. ja sa takto snazim, aj ked sa mi moc nedari.. 😅 hadam to bude lepsie tento rok a vesmri sa umudri.. 😖

daguska
4. jan 2010

karlito2 - ty si si objednávala cez nákupňa ROSA? ja som tam dnes volala a že ho nemajú na skalde mi hovoril ten pán a ja že sa mu ozvem v piatok a že on ho musí objednať že oni to od niekoho berú.
A ked si mu volala čo ti povedal?

karlito2
5. jan 2010

ahojky daguska práve včera mi ten pán telefonoval, že mi posiela ten balíček aj keď mi sľúbil, že to bude medzi sviatkami.Myslím že to dorazí vo štvrtok lebo zajtra je sviatok. Objednávala som si žen-šen a dermek pretože na Slovensku ho nikde inde nemajú.

danano
5. jan 2010

ahoj holky také bych chtěla zavolat anke a tak se ptám jak dlouhé jsou objednací doby? Děkuju 🙂 🙂

mata1001
5. jan 2010

ahoj danano.u nej sa neobjednava.pojdes kedy uznas za vhodne.

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daguska
5. jan 2010

karlito2-moja ked ti prídu daj vedieť že či to prišlo všetko v poriadku, lebo aj ja si chcem cez to objednať ale mne vtedy ked som tomu pánovi volala povedal že nemá na sklade. budem čakať

bylinkarkaaa
9. jan 2010

Vitex jahňací sa na liečbu neplodnosti užíva dvoma spôsobmi. A to, prví spôsob: 1čL zalejeme1/4L vriacej vody, 10min. lúhujeme a ráno na lačno užijeme. Druhý spôsob: Všetok vitex zomelieme na prášok, a ráno na lačno dáme do úst 1/2 čL vitexového prášku a zapijeme dobrým ženským čajom. V žiadnom prípade keby Vám niekto odporúčal tinktúru to nerobte! Tinktúra, je síce liečivá, ale nie už na neplodnosť.Alkohol pri liečbe neplodnosti nesmie byť, lebo ničí ženský hormon. Tak isto je to aj s imelom. Keď je imelová tinktúra tak sa ňou nelieči neplodnosť, ale rôzne iné vážne ochorenie napr. rakovina. Keď chceme použiť imelo na liečbu neplodnosti tak ho večer dáme do pohára a zalejeme studenou vodou. Prikryjeme ráno užijeme. Ak sa chcete niečo spýtať môžte ma navštíviť, zatelefonovať, lebo neviem kedy sa dostanem na internet, lebo já nemám internet. Prajem Vám všetko dobré Vaša Anka

kkamca
9. jan 2010

Tak jak používat kotvičník pozemní?chtěla bych z něj udělat tinkturu..má někdo zkušenost? 🙂

bubulka722
9. jan 2010

Kkamca, ja som kúpila Tribulus Terrestris, čo je extrekt Kotvičníka v kapsuliach. Sama by som si netrúfala urobiť z neho tinktúru. Manželík ho užíva už druhý krát po prestávke.

amigaa22
10. jan 2010

ahojte dievcata, precitala som v tejto sekcii 20 stran a nenasla som ani jednu, ktora by pomocou liecby pani Anky otehotnela.

bubulka, ty si tu tiez od zaciatku a stale nic?

tato sekcia je zalozena skoro rok, tak niektora z vas uz musi byt minimalne tehotna, tak dajte prosim vediet.

mata1001
10. jan 2010

ahoj amiga tak si to vsetko precitaj este raz! 😉

amigaa22
10. jan 2010

mata dakujem za ochotu, az na teba som sa s nou tu doteraz stretla

mata1001
10. jan 2010

s cim s ochotou? 😉

amigaa22
10. jan 2010

nechaj tak moja, 20 stran som citala pozorne a nebola tam jedna baba, ktora by o sebe napisala, ze by otehotnela za pomoci pani Anky. nemusis mi vobec odpovedat, snad sa niekto najde .... 🙂

mata1001
10. jan 2010

nie v pohode, ja som si vedoma ze aj vdaka radam pani anky som ostala tehu.ale musim povedat ze mi pomohol aj dr. 🙂

amigaa22
10. jan 2010

mata, ako ti pomohol dr.? myslis stimulaciou? chodila si do nejakeho centra? co si absolvovala? podarilo sa to na prvy krat?

bylinkarkaaa
10. jan 2010

Milá amiga22. Sú medzi nami žienky, ktoré sú veľmi nešťastné. Sú s takými diagnozami aj že môžu otehotnieť a nemôžu dieťaťko donosiť. Tieto veľmi nešťastné budúce mamičky, pravideľne za mňou chodia. Neberte to ako moju samochválu, tu já nepotrebujem. Práve preto to tu ani jedna nepíše, lebo im to zakazujem. Im poviem, prečo a dajú mi za pravdu. Keď sa dieťaťko narodí prežívame spolu veľkú radosť to znamená, že aj lekár ku ktorému pacientka chodí počas tehotnosti. Mnohí lekári vedia, o tejto mojej metode, a ešte som nepočula zlého slova, ba sa stane, že pacientka povie aj meno lekára ktorý ju za mňou poslal. Toto forum som já nezaložila ale NOE 10.september2009 o14 hod. čiže nie je tomu rok, ako píšeš, ale necelých 5 mesiacov. Já nemám počítač.Ste ku mne s tou najväčšou srdečnosťou pozvaná, a ukážem Vám bábatká, listy, sms, adresy ľudí z celého Slovenska aj zo zahraničia, ktorým som pomohla. Ani lekár kedˇzačína liečiť dajme tomu rakovinu, nemôže sa popredu pochváliť, že ju vyliečil. Tak isto je to aj s neplodnosťou a donosením dieťaťka. Je to na dlhé rozprávanie, neviem to tak napísať aby ste to pochopili, príďte porozprávame sa ak Vás to zaujíma. Nie len vo Vrbovom ale aj po okolitých dedinách mám detičky, môžme tieto detičky aj spolu ponavštevovať, lebo všade mám dvere otvorené.Teším sa na Vás. ANKA

bubulka722
10. jan 2010

Amigaa, ja som s touto otázkou naliehala skoro pred 3 mesiacmi a tiež mám pocit, že to tu s tým tehotenstvom nejako stagnuje. Nechcem pravdaže liečbu podľa p. Kopáčovej nijako spochybňovať, sama som mala pozitívne prejavy liečby, len akosi ten pravý zámer sa nedostavil. Určite sa nemôžem spoliehať len na účinnosť byliniek a treba riešiť príčiny čo neplodnosť spôsobili. Mnohé kočky tu naozaj veria na zázraky, realita je určite iná. Prajem všetkým kočkám aby sa určite dočkali vytúženého bábetka. Všetky si to zaslúžia, pretože aj procedúry od p. Anky si vyžadujú určité sebazaprenie a sú dosť náročné. Myslím, že najdoležitejšia je viera, bylinky sú už len pre dobro veci.
Mata a ty si fakt presvedčená, že si otehotnela len pomocou liečby bylinkami, alebo tomu mohlo dopomôdť aj niečo iné... Tak, či tak ti srdečne gratulujem a prajem všetko naj naj naj počas tehu!!!

bylinkarkaaa
10. jan 2010

Veď to som písala, že sú rôzne diagnozi. Nedajú sa všetky opísať, lebo už musím opustit počítač. Tak aspoň narýchlo jednu. Najhoršie je keď sa diagnoza zistí u muža. Tam sú veľa krát bezmocný aj lekári, aj ja. . Preto sa odporúča umelé oplodnenie. Tam je aj zbytočne liečiť ženu, ak je muž neplodný.

janga
10. jan 2010

dievcata liecila si niektora z vas pomocou byliniek cystu na vajecniku? Co by mohlo pomoct? dakujem za vsetky rady...

darla27
10. jan 2010

Cau Bubulka, ako pokracujes? Este stale sa nechystas na IVFko?
Ja v to zase verim, ze to babulam pomohlo, kedysi sa ludia liecili len takto svojpomocne.
Kazdopadne si myslim, ze na novodobe diagnozy typu antizonalne protilatky co mam ja, je aj priroda trochu kratka, preto od januara som prestala robit vsetky procedury, ktore som dovtedy robila 4 mesiace absolutne poctivo.
Prve a najdolezitejsie co mozeme urobit je, ze nech uz sme si vybrali akykolvek druh liecby, musime jej VERIT l
ebo to je minimalne polovica uspechu. Drzim vsetkym snazilkam palce ! 😉

darla27
10. jan 2010

Pani Anka, ked som Vas v lete navstivila, este som si nebola ista diagnozou, takze je mozne ze preto liecba nezabrala lebo sme nepoznali dovod. Problem je ten, ze vacsina lekarov na to neveri okrem imunologov a CAR, takze jedine co mi doporucia je bud uzivat tazke lieky kortikoidy s minimalnou sancou na uspech alebo nas posielaju na IVF, ktoremu sme sa snazili vyhnut, uz sme ale vycerpali bohuzial asi vsetky moznosti, potrebovali by sme poriadny zazrak. ☹

bylinkarkaaa
10. jan 2010

darla27 vydržte sa liečiť na prírodnej liečbe je to dlhšie členovia asociácie prírodnej liečby sa zhodli na tom, že prvé úspechy sú až po pol roku . Vydržte!!! Ale aj keď sa mi nechce už musím odísť. Prajem všetko dobré.

mata1001
10. jan 2010

bubulka ahoj,ja som napisala ze ja si myslim ze som otehotnela aj vdaka radam pani Anky,ale dopomohol mi aj dr.brala som lieky...a dakujem za gratulaciu. 🙂

amigaa22
10. jan 2010

pani Anka, dakujem, ze ste sa ozvali. ano trochu som sa sekla, je to 6 mesiacov, co je zalozena tato tema. nepocula som na vas jedno zle odporucanie, len a len same chvaly. lenze ja nie som na velke reci, ale vysledky. precitala som prvych 20 stran a stale to boli len chvaly a nic konkretne, viete, cakala som, ze ta ktora uz bude mat za sebou prvy trimester, to uz moze napisat. viem ze k vam chodili kocky uz aj pred zalozenim tejto temy, ...... nevedela som, ze ani po uplynuti prveho trimestra sa to tu nesmie povedat. Samozrejme, ze nespochybnujem vase metody a dufam, ze to aj citite. ja som len chcela vidiet vysledok. ano, je pravda, ze som nestastna, buduci tyzden idem na konzultaciu ohladom ivf a vaham, ci to mam podstupit alebo mam este vyskusat bylinky. pisete, ze vysledky sa dostavia az po polroku. mne sa ten cas zda velmi dlhy a mam pocit, ze uz dnes je neskoro.

daguska
10. jan 2010

karlito2 -moja už si dostala tie bylinky? prišli ti? Daj vedieť budem čakať.

Babenky, chcela som Vám len povedať, že si osobne myslí, že bylinky niečo do seba majú a nie je na škodu tomu veriť! Niekedy ked neboli lieky sa ludia liečili len na základe byliniek, tak prečo nie teraz?

Pekný dník Vám.

aja37
11. jan 2010

Baby, pekne zasnezene rano prajem 🙂 .. teda aspon tu v CR, kde zijem, je snehu viac ako by asi bolo treba, ale na druhej strane je to kraaase.

Neda mi nepripojit sa do tejto debaty. Musim priznat, ze trosku pochybujem o tom, ze bylinkarkaaa je nasa p.Anka. Ale kiez by to bolo ona 😉
Tak ci onak ... sice este nie som tehotna, ale neda mi nepomenut, ako to bolo u mna. Samozrejme, lekari povedali, ze je u nas vsetko ok. Aj manzel, aj ja, aj imunologia, aj genetika, proste vsetko. Tak ci onak, otehotniet sa nam nedari uz 2roky. Mame za sebou 5krat IVF a nic. Posledne 3 IVF uz boli dokonca tak zle, ze som ani nevyprodukovala vajicka. Teda pri 3 a 4 IVF som mala folikuly prazdne. A to ich bolo 6 a 7 a vsetko prazdne. Potom som bola u pani Anky a zacala som robit jej procedury a pri poslednom 5.IVF som mala 7 vajicok. Neoplodnilo sa sice ani jedno, ale vznikli. 3 boli nezrale, 3 nejake zle a 1 sa snazili oplodnit, ale nic. Ja viem, aj toto bol negativny vysledok, ale aspon sa tie vajicka vytvorili. Pani Anka mi hovorila, ze nemam ist na IVF v jeseni, ze az na jar. Neposluchla som a sla som na to v 11/2009. Vysledok vidite vyssie. Mozno som naivna, ale ja uz vytvorenie tych 7 vajicok som povazovala za maly posun vpred. Jasne, ze som to finale oplakala, pretoze som si myslela, ze sa aspon nieco oplodni. Pri 1.IVF sme mali totiz krasnych 8 embryi, pri 2.IVF uz iba 2. Zavolala som p.Anke, povedala jej vysledok a od vtedy pijem este aj ten vitex. Ja netusim, ci nam bylinky pomozu, ale urcite viem, ze nimi nic nepokazime !!!