Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

afrika
12. aug 2009

mart222 nešla si k lekárovi? podľa mňa by si mala, ale je to tvoja osobná vec. ja by som išla už včera večer...držím palce, aby to krvácanie bolo z niečoho iného 😉

marta222
12. aug 2009

Afrika, premýšľala som, či mám ísť k lekárovi, ale večer by som musela ísť len na pohotovosť a to som nechcela. Prišla mi normálna mrcha, odchádzajú aj kúsky sliznice, takže čistiť asi nebude čo. Ale, zajtra mu pravdepodobne zavolám (dnes ho zastupuje iný, tak to nechcem komplikovať), či mám prísť, nech sa na mňa pozrie. Bolesti našťastie nemám žiadne, len také normálne mrchovské.

afrika
12. aug 2009

marta išla by som, ale aj tak držím palčeky

weja
12. aug 2009

ja sa za ňou chystám budúci týždeň 🙂
Skorki, skús jej brnknúť a uvidíš, či môžeš prísť aj cez víkend... všetko je to o dohode s ňou...
Betty - neviem ako sa zisťuje trombofília, ale imunologický rozbor krvi mám za sebou, takisto aj genetické vyšetrenie... nič sa nepotvrdilo... 😒 ale u nás je to trošička zložitejšie, viac v IP 😉
Marta, je mi ľúto, že mrcha došla... ☹ ale keď už k tomu malo prísť, radšej teraz ako o niekoľko týždňov neskôr 😔

marta222
12. aug 2009

afrika, áno zavolám mu zajtra, či mám prísť, nechce sa mi tam zbytočne trčať niekoľko hodín. Myslím si, že keď nebolo srdiečko, tak to odchádza samo - biochemické tehotenstvo. Keby som sa včera nebola splašila a hneď k nemu nebežala a večer by som začal krvácať, aj tak by to bolo asi zbytočné ísť s tým, že som pravdepodobne tehotná, asi by na mňa divne pozeral.

bzzmajka
12. aug 2009

Ja by som volala a neváhala Marti... Si čítala o babe, čo v noci začala krvácať a utekala pani Kopáčovej a tá je tehotenstvo zachránila?

bettynka222
12. aug 2009

weja trombofilne vysetrenie s arobi na hematku, ale ide vlastne o genetick evysetrnie. a ip mas aj ty 🙂

marta tak v tvojom pripade asi je na mieste, aby si za tou pani zasla. ona aj napravuje maternice ci co. je mi luto toho krvacania...ale mozno este nie je neskoro 😕. a suhlasim s majkou

lucianko1988
12. aug 2009

AHOJTE, PYTAM SA VAS CI,MOZE AJ MOJ KAMARATKED MA PROBLEMY KOLENO A U NEJ SA DA UROBIT ALEBO IDE TO LEN O ZENSKEJ??LEN TO CHCEM VEDET.DAKUEJM 🙂

bettynka222
12. aug 2009

luci moze ist za tou pani ktokolvek. ved nech jej kamoska zavola a povie aky ma problem. mne tiez popri problemoch po potratoch riesi aj klby

marta222
13. aug 2009

Ahojte, tak som dala na Vás, dnes som bola u gynekológa a povedal, že to odkrvácalo, takže nebude potrebné ísť na čistenie. A včera som navštívila aj p. Kopáčovú - vrele odporúčam, je to veľmi zlatá pani, človek má hneď lepšiu náladu, keď sa s ňou stretne. Prišlo tam v priebehu chvíle, kým som tam bola kopec ľudí so všelijakými problémami. Tak dúfam, že jej rady a bylinky pomôžu.

lucianko1988
13. aug 2009

Ahoj marta,akurat uvazujem na piatok ist pani kopacovej.Tak uvidim ako mi vyjde cas 🙂 ,dufam aby sa mi podarilo ist k pani kopacovej 😉

marta222
13. aug 2009

Jasné, lucianko, choď, ak máš nejaké problémy, určite Ti pomôže.

marrad
13. aug 2009

marta222 co si jej dala ako odmenu?

marta222
13. aug 2009

marrad, to sa predsa neprezrádza 😉 . Ale, ak ťa to zaujíma: keď som sa pýtala že čo som dlžná - povedala: že zo 2 € za bylinky, ktoré mi dala. Tak som jej dala bonboniéru morské plody a 5 €. Nechcela žiadne peniaze navyše, ako tu písali aj iné dievčatá, tak sa neboj, že potrebuješ nejaký "majland". Tak sa majte krásne, dnes končím, máme gulášku - síce prší, ale budeme pod strechou. Pekný deň všetkým 🙂

lucianko1988
13. aug 2009

Dobre marta tak pojdem v pondelok, 🙂 ,tak a tak.Povedala mi ze len pondelok streda a stvrtok.Len okrem utorok a piatok ne 🙂

bzzmajka
13. aug 2009

Už povedala niektorej, ked bola tam, že je tehotná ale ešte jej nemeškal menzes ani test by jej to neukázal? Taký zázrak...
Ja idem v piatok.

moncika15
13. aug 2009

babulky, kde vo vrbovom ju najdem? ulica acislo domu? IP dakujem

babajagaa
13. aug 2009

😅 😅 😅 😅 😅 Vrbové Poľná 635/20 😉 ˇčo najskôr ku nej choď. 😀 😀 😀 😀 😀

lubka0506
14. aug 2009

Ahoj babulky... 🙂 Bola som u nej včera, je velmi milá... 😉 Vrele odporúčam!

babajagaa
14. aug 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj ja som ňou nadšená a každého kto má zdravotný problém tam za ňou posielam. Vrele odporúčam aj ja ! 😵 😵 😵 😵 😵

bettynka222
14. aug 2009

babjaga a ty uz obkladas a nalievas sa bylinkami? mne doki vcera predpisal hormonalne lieky...tak teraz neviem co mam robit 😕

marrad
14. aug 2009

pred chvilou som jej volala, v pondelok tak asi zajdem...

babajagaa
14. aug 2009

🙂 bettynka ja už robím cajíky a take kúpele. Je to moc príjemne a lepšie sa aj cítim. 😝 😝

babajagaa
16. aug 2009

😲 😲 😲 😲 😲 Kde ste všetky, Už ste tehu? 😀 😀 😀 😀 😀

fyalynka
16. aug 2009

ja tehu nie som, mrcha prisla 😝 ale zajtra sa chystam nakupit potrebne veci na obkladiky a po ms zaciiiinam 😀

bzzmajka
16. aug 2009

Ja som bola v piatok, mám si dávať Magne B6 a z bieleho vína zábali. Má niekto podobné?

marta222
17. aug 2009

bzzmajka, ja si mám tiež dávať zábaly, ale nie cez menzes - ale zo zohriatej bielej pálenky. Len som sa zabudla spýtať, že koľko asi tej pálenky tam mám nakropiť.
betynka222, ty máš za sebou tiež viac potratov?

jaanulienka
17. aug 2009

Mozem tam ist aj pocas menzesu?

marta222
17. aug 2009

jani, kľudne choď, ja som v utorok večer začala krvácať (písala som o tom vyššie) a v stredu som bola u nej.

jaanulienka
17. aug 2009

Marta

no ja sa chystam v piatok, kolky krat si tam bola