Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

marta222
17. aug 2009

janka, zatiaľ som bola u nej len prvý krát. Povedala mi, že ak otehotniem, aby som potom hneď prišla

jaanulienka
17. aug 2009

a ak sa mozem spytat mas aj nejaky zdravotny problem ktory ti brani? My sme po neuspesnom IVF a mne bola diagnostikovana endometrioza tak dufam ze mi teta pomoze

marta222
17. aug 2009

ja som po 2 potratoch a u mňa je pravdepodobne príčinou vývojová chyba maternice. A už máš nejaké detičky?

jaanulienka
17. aug 2009

nemam to na fotke je synovec

marta222
17. aug 2009

Ach tak, ja tiež bohužiaľ ešte nemám deti a už mám aj dosť rokov 🙂

jaanulienka
17. aug 2009

No tak hadam sa nam to pomocou tety podari. No u nas je problem aj manzel ktory ma raz dobry a raz zly spermiogeam

marta222
17. aug 2009

Ja tiež pevne verím, že mi p. Kopáčová pomôže, že sa mi konečne s jej pomocou podarí donosiť bábätko 😉 .

smejko
17. aug 2009

kočky, myslíte, že vie pomôcť aj keď je problém u manžela ? u nás je problém u oboch, tak reku už keď tam idem, nech nás zlatá tetuška kukne oboch ... Ďakujeme

callex
17. aug 2009

ahoj smejko..
u nas je tiez problem u oboch..zobrala som aj manzela so sebou a jemu kazala vitamin E, jest zelerove polievky a pit zensenovy caj.

callex
17. aug 2009

babule ja pijem caj..ked si ho nezabudnem uvarit,alebo ked si najdem cas pretoze sa musi aj inhalovat...robim si aj tie kupele..uz som si parkrat zadok obarila 🙂
a zabal na noc som si este netrufla.mam si robit kasu z lanovych semienok a mlieka.neviem ako to uchytit na mne...ja sa v noci vrtim ako kura na grile.

lubka0506
17. aug 2009

Ahoj kočky ... 🙂 Ja som tam bola tiež... Mám pit čaj a aj inhalovat... Mam si robit obklady z hl. múky, bieleho vína a aj kúpele si mám robit... 4aj zatial pijem ale k obkladom som sa nedostala...

ogeletka
17. aug 2009

Ahojte.Aj ja mám zábaly.A viete ako si ich fixujem?Prubanom.To je druh obväzu.Je elastický a prispôsobí sa na veľkosť akú potrebujete.Iste je dostať v zdrav.potrebách.Dám si obklad,nato naložím pruban,ale ešte si dávam nohavičky na to.Drží to celkom v pohode.

bzzmajka
17. aug 2009

a biele víno na čo Lubka?

bzzmajka
17. aug 2009

mne asi na posilnenie maternice, dnes som si kúpila víno ale len také najlacnejšie, a to nezáleží, či áno? 26. augusta mám dostať menzes

lubka0506
17. aug 2009

ahoj majka... 😉 Mam si urobit obklad z hl. múky, bravčovej masti, trochu bieleho vína alebo domácej pálenky- zohriat...a obklady...

bzzmajka
17. aug 2009

ale nehovorila nčo?

lubka0506
17. aug 2009

...na vaječníky...

bzzmajka
18. aug 2009

ja si pamatám, že na posilnenie maternice ale nič viac.
Mala niektorá bpo tých zábaloch nejkaí prejavy??? krče...trávenie...vetri atd???? alebo po Magne B 6 ???

weja
20. aug 2009

ahojte,
včera sme tiež boli u p. Kopáčovej, vyfasovala som bylinky, ale zabudla som sa spýtať, koľko krát denne sa má ten čaj piť...? 😕 viem, že sa môžu zaliať 2x tie isté bylinky, ale pije sa to len tie 2 razy?

Bzzmajka, víno môže byť aj také najlacnejšie, tiež si mám robiť obklad z bravčovej masti a bieleho vína...

inak tie inštrukcie, ako tam trafiť, ktoré tu písala Pahu, boli presné... 😵 ľahko sme to našli, takže vďaka 😉

marta222
20. aug 2009

Ahoj weja,
ja som dostala tiež bylinky a mám zaliať 2 x tie isté za sebou a tiež som premýšľala, či sa to má piť len tie 2 razy. Takže to pijem len tie 2 x zaliate. Myslíš, že by sa to malo piť viackrát za deň?

maxii
20. aug 2009

ahojte baby, ja som mala na pani Anku cislo aj som u nej bola, ale neviem ho najst, chcem ho pre kamosku. Mozte mi ho prosim prosim niektora napisat do internej posty? dakujem krasne a drzim vam palce 😉

marta222
20. aug 2009

Máš ho napr. aj na 2 strane tejto diskusie na konci - príspevok od smejoocky 😉

weja
20. aug 2009

Marta, no práveže neviem, ako často sa má piť... ale keď hovorila o dvoch razoch, tak asi len 2x denne... všetko som si zapisovala ako český žandár a až keď sme odišli a čítala som si to po sebe, tak som videla, že nemám zapísané koľko krát denne...
Maxii a tebe p. Anka pomohla? vidím, že ti pri mene svieti krásna 7čka 😵 číslo na ňu je na 2.strane tejto témy... 😉

maxii
20. aug 2009

vdaka baby, ja som skusila viacero veci ale ona je skvela, urcite to stoji za to skusit jej metody 😉 😉

marta222
20. aug 2009

No, veď to. Ja som si to tiež zapisovala a teraz nemám v tom jasno. Akurát si pamätám, že keby som tie bylinky ten druhýkrát nestihla zaliať do pár hodín, tak ich už mám vyhodiť a dať si ďalšie. Tak asi sa to má piť iba z tých 2 x zaliatych. weja a ty si u nej bola už viackrát?

weja
20. aug 2009

Maxii, tak sa s nami podeľ o to, čo stojí za vyskúšanie... ale gratulujem inak 🙂 ja si ťa pamätám ešte z Grafov, tiež som tam chvíľu chodila... 😉
Marta, bola som u nej 1.krát včera, ja som troška zďalej, ale vraj keď budem tehu, bude potrebné prísť aspoň 1x mesačne... vidíš, dobre, že hovoríš, že to treba zaliať 2.krát do niekoľkých hodín, to mne nepovedala...

marta222
20. aug 2009

Ja som bola tiež pred týždňom 1. krát u nej. Tiež mi povedala, že keby som otehotnela, mám sa hneď ozvať a prísť k nej. A tebe tiež odporučila dávať si nejaké obklady na podbruško? Akurát som sa zabudla spýtať, že na čo sú dobré tie obklady.

weja
20. aug 2009

neviem presne, na čo sú dobré tie obklady, asi na celkové spevnenie maternice a podbruška... kázala mi robiť si obklady z bravčovej masti a bieleho vína... ale začnem s tým asi až ďalší mesiac, lebo teraz plánujeme dovolenku, takže tam to isto robiť nebudem... 😀 trošku byliniek na čaj si asi zoberiem, len dúfam, že na letisku ma nezadržia, čo za trávu to pašujem 😅

bzzmajka
20. aug 2009

Ja mám ten čaj biť raz za den, nehovoril že dva krát zalievať ten istý ale ja azse neviem kolko si mám dávať tých byliniek do pohára

weja
21. aug 2009

Bzzmajka, mne povedala, že len štipku byliniek (len tak medzi prsty) do čajovej šálky, lúhovať a inhalovať 10 min., potom precediť a vypiť...

kázala niekomu užívať aj vit. A? 😕 lebo mne povedala, že 1x denne 1 tbl., ale včera som si ho kúpila a je tam napísané, že 1 tbl. každý druhý deň... 😕 a v tehu sa nesmie... a čo keď by som už bola tehu, ale ešte by som o tom nevedela... 😕