Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

janka94
27. sep 2012

asi som to prehliadla ale Ďakujem velmi pekne, len sme chceli termin skor sa dohodnut na sobotu len neviem ci sa to bude dat. aka je pravdepodobnost ze mi jej navsteva pomoze to sa neda asi odhadnut vsak? len chcem vediet ci uz takto niekomu pomohla

lucy1311
1. okt 2012

ahojte,po úspešnej liečbe pani Anky mi zostal vitex. Ak máte niektorá záujem,predám. A keďže som chcela maximalizovat šance,tak som si kúpila concieve gel na pocatie a 1 ks mi zostal nový,zalepeny uzáver,záruka do 2014. Ak máte niektorá záujem,tak mi napíšte na lucy131@azet.sk 🙂

lucka2405
4. okt 2012

Prosim Vas tie ktore ste uzivali vitex a meriate aj bazalnu teplotu, sposobuje jej zvysenie?? Dakujem

katula12
6. okt 2012

Ddobrý deň pani Anka, chcem sa Vás opytať či by sme mohli prisť teraz v utorok t.j. 9.10.2012 po 15.00? či budete doma? Dakujem

gombicka
6. okt 2012

zienky, ktore chodite k pani Kopacovej, neviete, co radi na zlepsenie kvality vajicok?

mamartinka
7. okt 2012

@katula12 treba zavolat a objednat sa.Tu ti neodpovie asi.
@gombicka mas problem z vajickami?Mne sa zas zevraj netvoria tak aj mna by to zaujimalo.

lucka654
7. okt 2012
lucka654
7. okt 2012

@janka94 omylom som dala prázdnu odpoveď.takže ti môžem odpovedať na tvoju otázku.áno,pani Anka pomohla aj nám.ja aj manžel sme boli neplodí,nepomohli ani 2 IVF,ktoré sme podstúli,tak sme navštívili pani Anku.po mesiaci liečby som ostala tehotná a teraz sa tešíme z našej zdravučkej bambuľky,pričom nás po neúspešných IVF-kách lekári odpísali,že nikdy nebudeme mať deti a už vôbec nie prirodzenou cestou.vraj by sa musel stať zázrak.tak vidíš,zázraky sa dejú,len treba veriť a nevzdávať sa🙂 všetkým snažilkám prajem veľa úspechov 😉
PS:naše snaženie trvalo šesť nekonečných rokov.

lucka2405
7. okt 2012

@katula12 Ahoj, pani Anka ma vyhradene tieto dni teda utorok a stvrtok takze kludne chod, len asi budes cakat mozno bude niekto pred tebou a nevezme ta hned.

mamartinka
7. okt 2012

@lucka654 no nase tiez uz tak trva. 😉

katula12
7. okt 2012

@lucka2405 Ahoj dakujem za odpoved.budem rada ked ma zoberie nevadi ze budeme cakat 🙂

katula12
7. okt 2012

@mamartinka Ahoj myslis ze mam aj tak radsej zavolat, ked mi lucka pisala ze pani Anka ma vyhradene dni utorok a stvrtok?

lucka654
7. okt 2012

@mamartinka neboj,určite to raz príde😉

mamartinka
7. okt 2012

@katula12 Skus.Ja by som sa telefonicky radsej kontaktovala a nie tu pisat.Kontakt mas?

mamartinka
7. okt 2012

@katula12 nech sa paci Kopacova Anka Vrbove,Polna635/20.Kontakt-0903 037131 a pacientky berie utorok a stvrtok od 15 do 18.

katula12
7. okt 2012

@mamartinka dakujem 🙂

bylinkarkaaa
14. okt 2012
lucy1311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkarkaaa
20. okt 2012
bylinkarkaaa
23. okt 2012
bylinkarkaaa
28. okt 2012

Bylinkami proti lumbagu
Nedeľa 28. 10. 2012 11:00 | Správy / Spoločenská rubrika | Autor: Anna Kopáčová

Lumbago je bolesť, ktorá sa vyskytuje v driekovej oblasti. Tu použijeme bylinky zvonku na obklady aj vnútorne vo forme čaju. Čaj aj obklady pôsobia proti bolesti a zápalu.

Čaj si pripravíme z týchto bylín: valeriána 20 g, borovica 20 g, diablov pazúr 20 g, rozmarín 10 g, vres 20 g, praslička 10 g. Jednu čajovú lyžičku zmesi zalejeme dvoma decilitrami vriacej vody, lúhujeme 15 minút. Užívame trikrát denne vždy čerstvo urobené.

anulkaba
30. okt 2012

@lucka654 ahoj Lucka, aj ja chodím k Anke Kopáčovej, zlatá to žena. Touto cestou sa Ťa chcem opýtať, či si si aj ty v čase tehotenstva podväzovala podbruško, ako to káže p. Kopáčová. Ja si poväzujem, lenže počas spánku sa mi plienka na brušku trocha posunie vyššie. Dúfam,že si týmto neublížim, lebo ked spím, neviem, či mi to netlačí na brucho. Ako si si ju ty aplikovala a nosila? ďakujem.

anulkaba
30. okt 2012

Ahojte dievčatá, prosím, ktorá si podväzujete podbruško v tehotenstve, ako to káže p. Kopáčová? Napíšte mi prosím, ako to robíte, či sa silno sťahujete, či to máte stále, či spíte podviazané. Ďakujem za každú odpoveď. 🙂

lucka654
30. okt 2012

@anulkaba ahoj.tak v tomto ti neporadím,pretože ja som si nepodväzovala podbruško.najlepšie bude,keď zavoláš p. Anke.

anulkaba
2. nov 2012

@lucka654 ahoj, a ani Ti p. Anka nenavrhla, aby si si sťahovala podbruško?

lucka654
2. nov 2012

@anulkaba nie.a este som o tom nepočula.

bylinkarkaaa
9. nov 2012

Bylinkárka radí: Čaj proti ischiasu
Sobota 08. 10. 2011 08:00 | Radíme vám / Zdravie | Autor: Anna Kopáčová
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si pripraviť čaj proti ischiasu.

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového vás prevedie svetom liečivých byliniek.
Ischias sa prejavuje intenzívnou silnou bolesťou v dolnej časti chrbta. Bolesť vystreľuje nadol cez sedacie svaly až do zadnej strany stehien a zasahuje väčšinou len jednu stranu tela. Na zmiernenie neuralgickej bolesti používame bylinky.
Príprava čaju: túžobník 50 g, valeriána 20 g, železník 10 g, praslička 10 g, ovsená slama 10 g. Pripravíme si čaj a pijeme štyrikrát počas dňa po pol litri. V lekárni si môžeme kúpiť vitamín B1a magne B6. Užívame tak, ako je písané na priloženom letáčiku. Na noc si robíme obklad z kapustného listu.