Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kacena85
20. nov 2012

@bylinkarkaaa Dobry den pani Anna, chcela by som sa spytat, co mozem pit urologicky caj urosept s brusnicami v 33tt tehotenstva, mala som uz v tehotenstve cca pred dvoma mesiacmi zapal moc. mechura a dali mi antibiotika, teraz opat ked idem na wc ma to stipe a celkovo ma pobolieva podbrusko a picha ma v nom, cakame dvojicky, viem, ze je to zataz aj pre telo, ale predsa chcela by som nieco preventivne brat, uzivam aj sirup mega brusnice
dakujem za kazdu radu

kvetka111
20. nov 2012

baby poradte, kde zozeniem Vitex jahnaci????

bylinkarkaaa
20. nov 2012

kacena85. Pite okrem toho čaj z vresu, alebo kapucínky väčšej. Dobrá je j tepla voda z vodovodu s citronom. Hlavne majte nohy v teple.

mamartinka
21. nov 2012

@bylinkarkaaa Velmi pekny clanok popisany.Snad sa aj ja k vam raz dostanem.A spitam sa liecite aj kozne choroby?

bylinkarkaaa
21. nov 2012

mamartinka, dobrý deň. Nech sa páči v pracovných dňoch utorky a štvrtky od 15hod.- do18hod. som doma. Aj kožné choroby. Anka

mamartinka
21. nov 2012

@bylinkarkaaa Dakujem.A este sa spitam.Nam sa nedari uz 6 rokov otehotniet vedeli by ste pricinu vyliecit?Ani umele oplodnenie nam nevyslo.A teraz ze sa mi vajicka netvoria a nemam hormony.Tak neviem.Sme v zahraniciu a viem je to asi zle takto liecit.

slabachvila
22. nov 2012

@kvetka111 ahoj aj si zohnala??

laskonka277
22. nov 2012

bylinkarkaaa Dobry den pani Anka.

vlasatica
22. nov 2012

@bylinkarkaaa
Dobry den pani Anka. Ked som bola
v lete u vas kazali ste mi robit obklady na podbrusko koli slabej
maternici a pit caj gynastan. tie obklady som si mala davat do
casu kym mi nevlozia embrio.kedze som isla na umele
oplodnenie.Len teraz neviem ci ten caj este mozem pit alebo
uz nie aby to nahodov tomu drobcovi neublizilo.a co sa vlastne
moze pit.dakujem

kvetka111
22. nov 2012

@slabachvila nezohnala

tinusasa
22. nov 2012

@kvetka111 ahoj 🙂 ja som si objednavala zo stranky www.predajbylin.sk

vlasatica
22. nov 2012

@bylinkarkaaa
pani Anka este sa chcem opytat.lebo ste mi povedalu ze pocitace skodia.ale ako to je s telefonmi.telefonovanim a internetom v telefone.dakujem za odpoved

pianina
23. nov 2012

Dobry den pani Anka.Chcela som sa opytat ci tie obklady na brucho v akej konzistecii by malo byt. ci tekutejsie alebo tuhe.Dakujem

lucy1311
24. nov 2012

Ahojte, tiez som chodila k pani Anke a pomohla nam, uz mam necele 3 tyzdne do porodu 🙂. Kedze pani Anka neodporuca sediet pri PC a to som si tak celkom kvoli praci nemohla dovolit, tak som si kupila na zaklade vlastneho rozhodnutia deku belly armor proti ziareniu z PC. Teraz kedze uz sa blizi termin porodu, tak ju uz nepotrebujem. Ak by mala nahodou niektora zaujem, tak mi napiste do IP. Drzim vsetkym snazilkam palce a pani Anke velmi dakujem za pomoc 🙂.
.

lucka2405
24. nov 2012

@lucy1311 to je super, tesim sa s vami a kolko si sa liecila?

bylinkarkaaa
25. nov 2012

Tu asistentka bylinkárky Anky, Bc. Alenka Kopáčová. V pracovných dňoch utorky a štvrtky od 15-do 18 hod. je Anka doma. V ostatný čas nie je doma, lebo je zamestnaná mimo svojho bydliska. Alebo jej volajte v pracovných dňoch pobede.

bylinkarkaaa
25. nov 2012

Ešte číslo 0903037131

bylinkarkaaa
25. nov 2012

Vidím, že mama tu má aj poštu. Všetky jej zavolajte.

lucy1311
25. nov 2012

@lucka2405 snazili sme sa skoro 3 roky, mam za sebou aj jednu inseminaciu, clostylbeghyt a pod. a nic. u pani anky to trvalo 4 mesiace a zadarilo sa 🙂. okrem cajikov, obkladov a merania bazalnej teploty som este vyuzila concieve gel na podporu pocatia v plodne dni a vyslo to ... ale hlavnu ulohu tam podla mna zohral cajik - vitex, kedze mne nedozrievali vajicka a po zacati uzivania tohto cajiku som zbadala zmeny v menzese - chodil o nieco skor a hlavne nabehla ovulka.

lucka2405
26. nov 2012

@lucy1311 prosim ta a tebe pani Anka povedala ze PC je skodlivy aj pri "snazeni" ze to moze nejako branit, alebo iba by to mohlo skodit ked budem tehotna. dakujem za odpoved.

lucy1311
26. nov 2012

@lucka2405 ona celkovo PC neuznava, pri snazeni nespominala, skor spominala ze po otehotneni mam hned ostat doma, lebo vraj to ziari na vyvijajuci sa plod a moze spalit srdiecko 😒

lucka2405
26. nov 2012

@lucy1311 dakujem za odpoved🙂 no v dnesnej dobe si asi nevyberieme, to by som musela dat vypoved, ale ja aj tak po 1.triemstri skoncim na rizikovom takze budem doma a bude pokoj od pc.