Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

eninka27
4. nov 2014

@karlito2 Ahoj, môžeš mi poslať? Či si už darovala ? .) Mám vážny záujem , ďakujem

bobjan
12. nov 2014

Ahojte, radila tu niekom p. Anka niečo proti myómom? Ak áno, poraďte čo... Vďaka 😉

kakatulik
18. nov 2014

Toto by aj mna zaujimalo 🙂

belasy_motylik
8. dec 2014

Prosím, vedel by niekto - pani Anka sa zaoberá len liečbou neplodnosti, alebo sa dá k nej ísť aj s inými zdrav. problémami, aj s deťmi a pod.???

lucka2405
8. dec 2014

@belasy_motylik Pani Anka lieci rozne problemy nie len neplodnost.

lubimesastale100
11. dec 2014

co vsetko lieci a co ste od nej vsetko mali? citala som ze rozne sirupy a pod ....co este?

wwaanesska
13. dec 2014

lubimesastale100, prečo sa pýtaš čo všetko lieči? Máš nejakú zvláštnu neliečiteľnú diagnozu? 😉

lubimesastale100
14. dec 2014

aby si sa mala nad cim cudovat 🙂

lucka2405
15. dec 2014

@lubimesastale100 Treba za nou ist, ona neodmietne nikoho, ak su choroby, ktore nelieci tak ti asi sama povie, skus jej popripade zavolat a opytat sa.

belasy_motylik
16. dec 2014

Prosím, neviete či sa dá ísť za pani Ankou aj cez Vianoce /v medzivianočnom či ponovoročnom období/?

lucka2405
17. dec 2014

@belasy_motylik myslim ze az po 6.1. 🙂 2015

bylinkarkaaa
17. dec 2014

Sviatky od 24.12. 2014 - do 2.1. 2015 dovolenka!!!!!

bylinkarkaaa
17. dec 2014

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni som doma od 15hod. - do 17hod. Ostatný čas ma doma nenájdete, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 🙂

bylinkarkaaa
17. dec 2014

Sviatky od 24.12. 2014 - do 2.1. 2015 dovolenka!!!!!

bylinkarkaaa
21. dec 2014

"A slovo sa telom stalo a prebývalo medzi nami.../Jn 1,14/ Všetkým Vám, každému osobne prajem krásne, spokojné, radostné Vianočné sviatky, a v Novom roku veľa zdravia, šťastia, Božieho požehnania , s pozdravom Anka, Evka

mamartinka
22. dec 2014

@bylinkarkaaa Aj vam Pani Anka a taktiez dcere Evke Stastne a pozehnane sviatky Vianocne.

pilinka1
29. dec 2014

@bylinkarkaaa Podobne krásne prežitie Vianočného obdobia a požehnaný nový rok

januska41
5. jan 2015

@lahhel robili ste si ten obklad aj pocas menstruacie alebo ste ho vtedy vysadili?

lucka2405
7. jan 2015

@januska41 cez menštruaciu sa obklady nesmu robit 🙂

kikus51
10. jan 2015

Ahojte dievčatá. Odporučila niektorej z Vás pani Anka vínové obklady?

kikus51
11. jan 2015

A ešte jedna otázka: Máte niektorá nejakú osvedčenú bylinku/mastičku na opar na ústa? môjho manžela často trápi, tak hľadáme niečo účinné, ďakujem 🙂

martinka285
15. jan 2015

@bylinkarkaaa dobry vecer,chcem sa spytat mam polycysticke vajecniky a problem s cyklom,bez liekov a vyvolavacky nemam menstruaciu.Chceli by som druhe babatko.Existuju bylinky aj na moj problem?Dakujem velmi pekne za odpoved.

lucka2405
16. jan 2015

@martinka285 pani Anka tu neodpoveda, teda vacsinou nie, treba za nou zajst, ale ako tak citam akoby to bolo o mne ziadna ms bez liekov alebo len raz za cas, akurat s tym rozdielom ze ja nemam ani to jedno babatko, mne nepomohli ani bylinky a obklady ja som to vzdala s nimi.

martinka285
16. jan 2015

@lucka2405 dakujem za radu,ty si bola u tej pani bylinkarky?ja hovorim ze zazrakom sa nam syncek podaril a som za to Bohi velmi vdacna.Ale chcela by som pre neho surodenca.Tak verim ze ak mi ma byt dopriate tak budem mat aj druhe dietatko.Tebe drzim palce a hlavne treba mysliet ppzitivne a verit.Ja som si myslela ze nikdy nebudem mamina a ked som na to prestala mysliet tak to vyslo,psychika robi vela.

lucka2405
16. jan 2015

@martinka285 Dakujem. Ano bola 2x, strasne mila osoba, mysliaca pozitivne, zial mne to nepomohlo robila som aj obklady 1,5 roka, aj caje som pila, ale zial moje telo si robi co chce ☹ no ja mam ten problem ze bez liekov mam ms 2x do roka.

martinka285
16. jan 2015

@lucka2405 to mi je luto,ale nikdy sa nevzdavaj.Vidis ja som otehotnela aj s PCO a to ma.z dr posielal na laparku.No ja som mala naposledy v oktobri menzes a odvtedy nic.Tiez bez liekov a vyvolavacky vacsinou nedostanem,to v oktobri bola asi nahoda.Ale som vdacna ze mam krasneho zdraveho synceka a mozno aj druhe babo bude ak Boh da.A chystas sa na.umele oplodnenie alebo este cakas?

lucka2405
18. jan 2015

@martinka285 cakam, manzel s tym nesuhlasi on sa o mna boji a mozno je aj trocha tvrdohlavy a myslienka, ze pri tom vyberaju, ktore embrio je vhodne a ktore nie, no neviem zda sa mi to take divne a co potom tie ostatne? Skoncia ako biologicky odpad ☹ niekedy mam pocit, ze to u nas bude postav dom zasad strom a potom asi sa dockame.

lenulienka84
18. jan 2015

Dobrý deň, chcela by som sa spýta, ako si s pani Ankou dohodnúť stretnutie? Kedy je najlepšie jej zavolať? Nerada by som ju totiž vyrušovala v súkromnom čase a ani v čase keď sa venuje klientkám. ďakujem za odpoveď

martinka285
18. jan 2015

@lenulienka84 to by aj mna zaujimalo,a kolko sa u nej caka?dakujem.Ja pockam kolko bude treba,dufam ze mi pomoze.

bobjan
21. jan 2015

Nijako sa stretnutie neda dohodnut...caka sa u nej tak ako pridete k nej pred branu v utorok alebo stvrtok. Podla poradia. Pracuje od 15.00-17.00hod utorky- stvrtky.