Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lucifuk321
7. aug 2009

Ahojte.

A neviete nahodou, co vie poradit aj muzom s problemami?

Dik.

L.

bzzmajka
7. aug 2009

Ahoj, písali tu baby, že aj mužom pomáha ale ja som tam ešte nebola, skús prečítať všetkjy strany od začiatku témi.

nanenka
7. aug 2009

fyalynka takže ja som dnes radšej zavolala pani Anke a opýtala som sa jej na pitie toho čajíka. takže čajík sa pije aj počas menzesu, len obklady sa vtedy nedávajú. pá pá

fyalynka
7. aug 2009

nanenka, dakujeme za info, si zlata 😉

babajagaa
7. aug 2009

😀 Poradí aj mužom.Stačí keď, povieš aká je u neho diagnoza. 🙂 Keď má bylinky,tak dá, verí len slovenským bylinkám, aj keď niekedy musí spraviť výnimku a musíte si zohnať z dovozu, lebo u nás nerastú. Je už staršia a má iste aj viac skúseností a ako vraví, že už ani nestíha toľko bylín doniesť a nasušiť.

babajagaa
8. aug 2009

🙂 🙂 🙂 Dobrý dník 😀 Bola som u tety bylinkárky Kopáčovej, a videla som tam veľa žien už tehu. Dala som sa s jednou do reči a ona povedala, že to je jej druhé dieťatko a aj pri tom prvom tam pravideľne chodila, lebo mala predtým než pani Kopáčovú poznala potrat, a je riziková. Veľmi tetu chválila. Hovorila,že tam chodí aj veľa chorých ľudí. 😵 nie som ešte tehu, ale už mi napravila maternicu. Bolo to veľmi príjemné. 🙂 Ešte napíšem. 😀 😀 😀

fyalynka
8. aug 2009

babajaga, tak to nam vsetkym urcite doda vela nadeje, ked tam bolo vela tehuliek 😵
dufam, ze sa k nim coskoro pridame 😉

babajagaa
8. aug 2009

😵 Tak to mi teda verte. ;-Ľudia k nej chodia pravideľne.Rozprávala som sa stou pani tehu. Niekedy je tam strašne veľa ľudí.Šťastie majú žienky čo sú z okolia tie ku nej chodia aj v noci. Jedna tehu, vraj z ničoho nič v 16 týždni tehu začala v noci krvácať. Volala pani Kopáčovej a tá hneď nech príde. Maternicu napravila, aj hneď na druhý deň, a všetko dobre dopadlo. Tam ľudia pekne o nej rozprávajú. 🙂

fyalynka
8. aug 2009

pani kopacova je teda podla vsetkeho velmi obetava a ochotne pomoze v kazdej chvili a kezdemu 🙂 😵
tak pevne verim, ze aj my budeme coskoro stastne tehulky 🙂

bakosko
8. aug 2009

baby pomoze aj muzom moj ma zly spermiogram

tanitta
8. aug 2009

ahojky..
babajaga...teta bylinkarka napravila maternicu?? 😨 ... preco sa to potom nepouziva v klasickej gynekologii a nezabrani sa tym missed ab?? 😅 ...no neviem ci by som pri krvacani v tehu utekala prave k bylinkarke 😖 ... nemam nic proti alternativnej medicine a sama som presla kde cim ... ale zase odkial pokial 😉 ....
ale urcite je vela takych ktorym bylinky pomohli a + dotoho hlavne dobra psychicka pohoda... viera ze to pomoze...to je zaklad...

lucianko1988
9. aug 2009

A kde to je vlastne,To neni nahodou bratislave pani kopacova anna??A nemate nahodou tel cislo mobilu??Dakujem pekne 🙂

bettynka222
9. aug 2009

jeeej vy uz vsetky obkladate...no to vas musim rychlo dobehnut, lebo aj ja sa zapajam do sutaze o tehu 😵 len musim este chvilku vydrzat kym nam to povolia... 😒

fyalynka
9. aug 2009

lucianko, nie to je pani z Vrboveho - pri Piestanoch a kontakt najdes na str. c. 2 tejto diskusie 😉

betty, ja este neobkladam 😒 (NE)cakam na mrchu 😝 😅

callex
9. aug 2009

ahojte.
mate sa niektora aj naparovat od spodu kamilkami?ja som nejako zabudla kolko sa tie kamilky maju varit?moze byt ze 30minut?

babajagaa
9. aug 2009

😲 😲 😲 tanitta 🙂 preto to nerobia lekári, lebo nevedia to. Klasická medicína a alternatívna medicína sa líšia, a zároveň aj dopľňajú. Ta rýchlo ku nej, čas letí 😀 😀 😀

mata1001
9. aug 2009

ahojte baby ako vas tu citam aj ja by som sla,len neviem co by som jej povedala.ja nemam potvrdenu ziadnu diagnozu od dr.len mi nechodi ms,tak mi to dr upravuje horm liekmi.nie je to blbe tam ist s tymto?aj tak mam ist v piatok dr tak asi este pockam,nie?poradte....
a pani Anka uz pomohla niekomu otehotniet?blba otazka asi ano ze?

martinano
9. aug 2009

ahojyte chcem sa opytat tato pani sa specializuje len na gyn.problemy,alebo aj ine?dakuujem

bettynka222
9. aug 2009

mata ved to je predsa problem s tou menstruaciou. ja mam teraz po potratoch tiez rozhadzane hormony...ms sice chodi, ale ovulacie momentalne ani nie. mne poradila, tebe poradi urcite tiez 😉

martinano nespecializuje sa, len my sme tu snazilky, alebo buduce snazilky, takze tu riesime iba toto 😀 ale ona sa zaobera vsetkym. mne napriklad hned povedala, ze mam problem s klbmi a nieco mi na to dala.

inak ked som pri tych klboch, smejocka uz si zohnala tu slamu? ja som rozhodila siete medzi kamaratmi z dedin, ale zatial nic 😝

babajagaa
9. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Priletela som, aby som Vám oznámila, zajtra bude v reflexe na markíze bylinkárka Anka Kopáčová 😀 😀 😀 Tak pozierajme 😵 😵 😵 😵 😵

lucka369
9. aug 2009

Dobrý večer.Chcem sa opýtať či vám ta pani Kopáčová dáva nejaké bylinky alebo si ich kupujete sami a ona vám len povie aké.

lubka0506
9. aug 2009

🙂 🙂 🙂 Nebude to opakovanie tej minulej časti???? 🙂

lucka369
9. aug 2009

lubka mne sa zda že to bude opakovanie tej časti čo už bola🙂

lubka0506
9. aug 2009

Dakujem ale aj tak si to pozriem, lebo jej mám v pláne konečne zavolat...Pa 😉

bettynka222
9. aug 2009

baby a o kolkej to bude? ja osm tu staru cast nevidela, takze si to rada pozriem 🙂 a asi to bude opakovnaie kedze je leto a nic nove urcite teraz nevymyslia...to az v septembri 😀

lucka zhaname si same, ale ked ma nazbierane, tak ich vzdy rozda. len hovoirla ze to teraz moc nestiha, lebo to odide aj na cely den...no a to nemoze ked ma naobjednavanych ludi, vies?

lubka0506
9. aug 2009

Myslím že o 17,30 hod- tak nejako.

lucianko1988
10. aug 2009

Ahojte a kde budu zavat dneska o pol siestej v telke o anne kopacovej??Na markize ci na jojke?? 🙂

babajagaa
10. aug 2009

😀 😀 😀 Na Markíze 10.8.09 o 17,25hod. v Reflexe t.j. dnes 😵 😵 😵

fyalynka
10. aug 2009

reflex vysiela markiza 😉

smejoocka
10. aug 2009

Ahojte, :o))). Dnes mi zacala oficialne dovolenka,jupiiiii :o)))) len to pocasie sa nam akosi kazi...:o(((. Bettynka, slamu este nemam lebo vraj teraz sa kosi psenicna a ta ovsenna je az neskor.... Tiez som rozhodila siete:o)) tak si dame vediet. A uz sa obkladas? Ja zatial este nie, zacnem az po dovolenke, lebo teraz sme taki riadne rozlietani...ale cajiky pijem a papam aj vitaminy. 🙂 😎