Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

verca3334
12. dec 2011

ahojte dievcata, chcem sa spytat, ci ste niektora uz vyskusala deku alebo pas na ochranu pred ziarenim z PC od f. Bellyarmor.sk. Uz sa tu o tom pisalo par stran dozadu, ale vtedy s tym este ziadna nemala skusenosti.
pripadne, ci ste sa niektora nepytala pani Anky, ci to odporuca. dakujem.

nikaq
12. dec 2011

@verca3334 ahoj, už som o tom počula dosť vela pozitívneho,ale osobnú skusenost nemám. Pani Anky som sa veru nepýtala.

delideli
12. dec 2011

@yoyo123 : aha 🙂 ok, dakujem za odpoved a drzim palce nech sa dostavi uspech 🙂

verca3334
12. dec 2011

@nikaq zvazujem, ze si to kupim. len ma napadlo, ze ci to nemoze mat aj nejake ine vedlajsie ucinky, ktore by mohli branit otehotneniu, pripadne babatku.

nelia
12. dec 2011

@verca3334 ahoj, ja som nad tým tiež uvažovala... ale pani Anka mi povedala, že k PC sa počas tehu nemám ani len priblížiť 😒 .. ani nemám byť v miestnosti, kde je PC zapnutý... no neviem, ako to vyriešim, keďže pracujem pri PC (ostáva mi jediné riešenie, a to PN 😒 )... ale ja už mám za sebou 3 potraty, tak možno aj preto... ale ak dobre viem, žiadnej tehotnej prácu s PC neodporúča..

majda27
13. dec 2011

@verca3334 ahojky ja som im aj pisala. Ale do dnesneho dna som ziadnu odpoved od nich nedostala. A vobec neviem ci niekto si to aj kupil...

pifina
13. dec 2011

@majda27
@verca3334 pozeram, ze sa bavite o bellyarmor, tiez som im pisala (2x) a ziadna odozva, tak neviem 😒 chcela som to kupit ako darcek pre svagrinu ...

verca3334
13. dec 2011

hm ☹ ja viem ze pani Anka uplne zakazuje pocitace, ale ono je to niekedy tazke odist z jedneho dna na druhy z prace a dovod povedat az o tri mesiace....

nikaq
13. dec 2011

@verca3334 máš pravdu ,nie je to lahke,ale čo poznám z okolia baby čo sú tehotné ostávaju skoro všeky na rizikovom PN.. Inak má to aj aj zmysel,veď keď si odmyslíme PC ,tak ten stres v dnešných robotách neprospieva naozaj nikomu. Ved pravdepodobne aj preto je dnes taký velký problém s otehotením u viacerých párov.

nikaq
13. dec 2011

@pifina ahoj ,aj Ty si bola un pani Anky?

nelia
13. dec 2011

@verca3334 plne s Tebou súhlasím... ale človek si niekedy musí proste určiť priority...

verca3334
13. dec 2011

objednala som si tu deku za 57 €, prisiel mi aj porvrdzujuci mail, tak som zvedava. 😉

nikaq
13. dec 2011

@in131 ahoj ,ty si robiš z bieleho vína a k tomu jačmený šrot + olivový olej?

nikaq
13. dec 2011

@verca3334 bdueš to normálne nosit v robote?

in131
13. dec 2011

@nikaq ja som mala iba z bieleho vina a na brusko natriet olivovy olej.

pifina
13. dec 2011

@nikaq chystala som sa tam, ale nakoniec nebolo treba 😵

verca3334
13. dec 2011

@nikaq hej, ved aj tak tu mame zimu a ta deka mi sa mi zijde

nikaq
13. dec 2011

@verca3334 dobre robíš. kde si si to objednala?

nikaq
13. dec 2011

@pifina tak Ti gratulujem. Nech ste zdraví.

nikaq
13. dec 2011

@in131 hovoríš ,že mala. už zabrali ? 🙂

pifina
13. dec 2011

@nikaq dakujem ... skusili sme bylinky, akupunkturu, vitaminy aj homeopatiu, ktovie, co zabralo, mozno vsetko dokopy 😉

nikaq
13. dec 2011

@pifina čo konkretné z byliniek ste mali? aj manžel bral niečo?

pifina
13. dec 2011

@nikaq pila som gynastan a robila som si kupele z rebricka, kapsicky, praslicky a este dacoho, teraz si nespomeniem, ale to bola taka samoliecba, pokombinovala som kadeco, co som nasla na nete 🙂 ... manzel bral selen+zinok

janulka14
13. dec 2011

Ahojte kočky, chcem Vás trochu podporit v snažení mne to tiež dobre padlo ked som vedela že takáto liečba má krásne výsledky, nezúfajte, treba vydržat aj ked to nieje vždy lahké viem...
Nám sa po šiestich rokoch chodenia po lekároch podaril zázrak, už sme nemali čo stratit, skončili sme s lekármi a skúsili bylinky a viete čo? Výsledok vdaka pani Anke mi tu dnes už týžden búvka v postielke, narodil sa trochu skor, ale všetko už krásne dobehol 🙂
Takže dievčatá prajem Vám vela trpezlivosti a úspechov, treba hlavne verit a nevzdat sa, stojí to zato 😉 Držte sa!

nikaq
14. dec 2011

@janulka14 Ahoj, tak srdečne Ti gratulujem a je fajn,že si nás povzbudila vlastnou skusenostou.Nech ste zdraví a malinký nech robí vela radosti.

bublinka11
14. dec 2011

Janulka dakujeme za povzbudenie, urcite sa nam teraz lepsie bude bojovat dalej.

Kocky chcem sa spytat tych, co si davaju vinovy obklad. Mne sa odkedy si ho davam, objavilo pred MS spinenie, to som doteraz nikdy nemavala...minuly mesiac az 4 dni, teraz neviem, kolko bude trvat, kym sa MS spusti.
Myslite si, ze to moze byt aj tym?
Mna pred MS pobolieva brusko, ked si dam obklad, tak sa mi normalne ulavi...len ci to teda nema aj taketo vedlajsie ucinky...nestretli ste sa s tym?

janulka14
14. dec 2011

nikaq
bublinka11
mamartinka
tinusasa
bambi2
apolenka6
in131
izzie27
melisska
dievčatá velmi pekne Vám dakujem! držím palce v snažení a prajem v novom roku krásny výsledok 🙂

nikaq
15. dec 2011

@bublinka11 ahoj,neviem aký presne obkald si dávaš a ako dlho.Ale vo všobecnosti platí,že keď človek začína s liečbou ,može sa stav dokonca zhoršiť a to preto,že organizmus sa čistí a on sa tomu akoby bránil. To špinenie može byt len akesi čistenie maternice.,kde je zápal. Ked si dáš teplý obklad tak sa Ti ulavi pretože to teplo ti dobre prekrví a uvolní maternicu.Ak by Ti to však trvalo dlho tak sa radšej ohlás pani Anke.

tinusasa
15. dec 2011

ahojte baby 🙂 ma niektora z vas obklad z muky a tvarohu? a ako dlho si ho nechavate lebo ja si ho davam vecer a este pred spanim si ho davam dole lebo ma studi a potom chodim vela cikat.

bublinka11
15. dec 2011

@nikaq ahoj, dakujem za odpoved.
Mam obklad z bravcovej masti a bieleho vina.
To spinenie mam len pred MS. Tento krat len 1 den, minuly mesiac az 4.
Tak pockam, co to spravi, obklad si davam 2 mesiace, mozno sa telo fakt spamatava.