Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lucka654
5. apr 2011

@hope2011 Ahoj, tie obklady sa robia každý deň okrem menzesu. Vtedy by si mohla vykrvácať.

hope2011
5. apr 2011

@lucka654 jaaaaj, tak to uz chapem.....jasne,....teraz mi to dava zmysel,dik Lucka🙂

wwaanesska
5. apr 2011

hope2011 neboj sa keď ti pani Anka poradila, tak sa nemáš čoho báť. Jedná sa o žienky ktoré si začnú samé robiť nejaké obklady /na vlastnú päsť/ ešte čaje sa dajú, ale z iným je dobré dať si poradiť u pani Anky. Držím Vám všetkým palčeky 🙂 🙂 🙂

bobjan
7. apr 2011

Ahoj dievčatká, hlavy hore, treba veriť p. Anke, robiť čo povie a pevné odhodlanie. Ja sa radím k mamičkám, ktoré vám držia palce! Držte sa!

pinokijko
7. apr 2011

@hope2011 ako som už vyššie písala ja som už bola u pani Anky ..dodržiavame všetky príkazy a stale robím zábal......a čakáme...musíme byť trpezlivý...
😀

hope2011
7. apr 2011

@pinokijko presne ako my, aj my vsetko dodrziavame....kezdy den, ci ja ci manzel...vy uz ako dlho???? my 4 mesiace....boze, noazaj ako to leti.....tak som si myslela, ze aj toto pomoze....dufam, ze ano...vsak tolkym p. Anka pomohla, musime verit, ze aj nam🙂

janulka14
8. apr 2011

kočky a je tu niektorá čo ani po roku poctivého dodržiavania neotehotnela? 😒

sniesko0
8. apr 2011

no ja ☹ v januári bol rok a čaje pijem ešte aj dnes ale zábaly už nerobím.Asi by som mala p. Anku navštíviť .

sniesko0
8. apr 2011

@janulka14

tina4931
8. apr 2011

@bobjan gratulujem.....Viem, že si si prešla všeličím.....tak sa to predsa podarilo......Ale obdivujem ťa, že si neprestala nikdy veriť 🙂 Ja asi na to nemám povahu 😒 Tak nech sa tebe aj bábätku darí, veľa šťastia.....

janulka14
8. apr 2011

@sniesko0 a kolko si vydržala s tými zábalmi? dakujem za odpoved 😉

pinokijko
8. apr 2011

@hope2011 mi len mesiac... 😉

bobjan
8. apr 2011

@tina4931 ďakujem veľmi pekne. Viera je to najdôležitejšie. Musíš si veriť, ísť za tým a robiť všetko preto, lebo si to zaslúžiš!!!!
Musí mať človek hlavu hore. Držím palce.

bubulka722
8. apr 2011

Ahojte kočky! Tiež som pred časom patrila a pravidelne prispievala do tejto témy a musím sa priznať, tiež som o efekte liečby dosť pochybovala, ale napriek všetkému vytrvala pri obkladom a čajíkoch.
Súhlasím s @bobjan, treba veriť a pokračovať podľa rád p. Anky. Mne tiež veľmi pomohla k nášmu vytúženému pokladíku, ktorý mi teraz krásne spinká v postielke.
Držím vám všetkým palce!!! 😉

bubulka722
8. apr 2011

@tina4931 Určite na to máš!!! Každá z nás mala veľmi ťažké chvíle a ja sama som mala občas pocity, že sa mi tento krásny sen nikdy nenaplní. Všetky zlé pocity treba zahnať a neprestávať veriť. Ja som si hovorievala: "Čakám bábätko, len ešte nie som v tom" 😀 😉 .

hope2011
9. apr 2011

ahojte kocky...chcela by som sa opytat ako dlho si, alebo ste si nechavali tie obklady???? a akou formou to robite....dakujem moc🙂

janulka14
10. apr 2011

@hope2011 ahoj, no mne pani Anka kázala od večera do rána

hope2011
10. apr 2011

@janulka14 dakujem za odpoved....no men nepovedala na ako dlho...a ako si to robis??? lebo ja si to davam na potravinarsku foliu a dost ma to skriabe, takze by som sa chcela tomu nejako vyhnut...porad ako si to robis ty, dakujem

wwaanesska
10. apr 2011

hope2011 a bola si u pani Anky? Lebo ona každému chorému povie ako a koľko a čo všetko má robiť a kedy aj nerobiť a ďaľších mnoho vecí. Tu sa nejedná len o obklady ale aj iné okolo toho,podľa dg. Nemajú všetky ženy ktoré nemôžu otehotnieť rovnakú diagnozu. Niektoré si obklady napr. vôbec nemôžu robiť. Dala im iné liečenie. 😵

janulka14
10. apr 2011

@hope2011 mne kázala dávat si to na prírodnú handričku tj.takže niaku bavlnenú utierku alebo proste prírodný material, masu do toho zabalit a priložit na oblast podbruška, ja tiež dávam foliu ale až nato. ved cez foliu sa ti nedostanú liečivé látky do bruška..., snád som pomohla,pa

dadka33
10. apr 2011

Ahojte kočky...da sa tam ist aj s niečim inym,alebo ta pani pomaha len otehotniet ?

hope2011
10. apr 2011

@janulka14 no ale ja si to prikladam priamo na brusko, ta folia je len na tej strane, aby som si nepomastila nohavicky a oblecenie..mne to teda priamo posobi...a ako dlho si to nechavas????

hope2011
10. apr 2011

@wwaanesska ahoj, ano my sme uz u nej boli....hned po novom roku sme tam za nou isli...dala liecbu mne aj mojmu manzelovi...takze uz to je tri a pol mesiaca, uvidime este ako dlho...snad to zaberie...tebe pomohla???

tina4931
10. apr 2011

@bubulka722 ďakujem, si milá....Ešte že ide leto - čas slnka, dovoleniek, to má človek hneď pozitívnejšie myslenie 🙂 a znova asi začnem čajíkovať

janulka14
10. apr 2011

@hope2011 no mne kázala dávat si to do téj handričky, a ako som písala kázala to nechat od večera do rána teda ja to nechávam asi 6-8 hodin

bubulka722
10. apr 2011

@dadka33 Viem, že tam chodievali ľudia aj s inými problémami, konkrétne sa určite najlepšie spýtať p. Kopáčovej.
@tina4931 Držím ti palce, určite to vyjde! 😉

lisian
11. apr 2011

ahojte, mozem sa zapojit? my sa snazime vyse roka a zatial neuspesne a uz sa zacinam obavat ☹ . mozem ist k p. Anke aj ked nemam ziadne vysetrenia alebo je to zbytocne takto? nemame zatial ani spermiogram lebo doktor stale ze este pockame. A taktiez mavam caste mykozy, pomohla by mi aj s tym?

tina4931
11. apr 2011

@lisian ahoj, k p. Anke ísť môžeš, ale vždy je najlepšie ak už máš nejakú diagnózu a ona ti nájde vhodné bylinky, zábaly a pod. lebo ako sama tvrdí, nie je žiadna veštica. A to je nakoniec dôveryhodné - nie ako tí "akože liečitelia", ktorí vedia čo ti je už od pohľadu. Teta je veľmi milá, najlepšie je zavolať si k nej, že kedy najlepšie prísť, lebo je dosť zaneprázdnená. A neviem koľko máš rokov - teda resp. načo chce lekár čakať. Veď po roku keď sa nedarí, tak je fajn skúmať, že prečo, teda samozrejme podľa veku. Keď si mladučká tak je to v pohode. Ja tiež mávam celý život problém s kvasinkami - a na to mi tiež dala recept, a teraz je to už oveľa lepšie - aj keď z času na čas sa objavia.

lisian
12. apr 2011

@tina4931 mladucka teda nie som 😀 😀 😀 na krku tridsiatka v auguste 😀 😀 😀 . on chce cakat asi preto, lebo nase snazenie rocne bolo parkrat prerusene napr. kvoli mojim mykozam alebo priatel bral antibiotika casto, tak ak by sa to zratalo mozno to nie je presne rok, mozno uz aj hej lebo neviem presne mesiac ktory sme zacali,,,,no ale chcem povedat, ze doktor navrhol, ze pockame 3 mesiace a ak nic tak ideme robit testy. mam za sebou len hormonalny profil na zaciatku cyklu, ten bol ok a 2x folikulometriu. to je vsetko ☹
ale ja chcem ist hlavne kvoli tym mykozam, lebo je to strasne, skoro kazdy mesiac. mozem sa ta spytat co si na ne dostala, nejde mi o recept ale ci cajiky alebo aj nocne obklady.

lucka654
12. apr 2011

@lisian ahoj, tiež nechápem, na čo máte ešte čakať. nás lekár poslal hneď po roku na vyšetrenie, vraj to je treba riešiť, pretože rok je dosť dlhá doba. a pre úspešnú liečbu p. anky je super, keď vieš v čom je problém 🙂