Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

andy7973
13. jan 2016

@bylinkarkaaa,dobry den prajem chcem sa opytat ci k vam sa treba objednat alebo len jednoducho prist v tych dnoch ako pisete.som od ilavy.dakujem

mamartinka
13. jan 2016

@andy7973 netreba sa objednavat a staci prist v tych dnoch kedy Pani Anka ma urcene.

renimac
18. jan 2016

Ahojte, neviete mi poradit, ci je dobre k pani Anke ist pocas menzesu?

bylinkarkaaa
18. jan 2016

ČAJ PROTI NOČNEMU POTENIU : Nadmerné potenie celého tela, najmä v noci súvisí s prechodom, s oslabením obličiek, či s infekciou. Čaj posilňuje obličky a odstraňuje nočné potenie. Potrebujeme: 20g zlatobyle, 20g vresu, 20g šalvie, 20g prasličky, 10g veroniky, 10g plodov borievky. 2PL zmesi zalejeme 1/2L vriacej vody, a necháme prikryté 20 minút lúhovať. Čaj precedíme a teplý počas dňa pijeme po dúškoch.

bylinkarkaaa
18. jan 2016

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

renimac
18. jan 2016

@bylinkarkaaa dobry den, chystam sa k Vam uz tento stvrtok, dufam, ze nebude prekazkou, ze mam menzes. Snazila som sa Vam dovolat, ale risknem to aj tak 😉.

bylinkarkaaa
20. jan 2016

renimac, nevadí, že je men. teším sa , na Vás. 🙂

renimac
20. jan 2016

@bylinkarkaaa aj ja na Vas 😉

maite28
22. jan 2016

mile damy som z ke nemal by niekto zaujem vycestovat za pani ankou spojili by sme sa na benzin auto nemam k dispozocii.. takze na vasom by som sa pridala k vam.. nechodim tu casto takze kto by mal zujem napiste mi sms 0944527182 dikes

drobcek2510
26. jan 2016

bylinkarkaaa pekny vecer konecne som vas nasla date mi prosim na vas adresu dakujem krasne mne uz nic nepomoze asi aby som cakala babo jedine vy dakujem

mamartinka
27. jan 2016

@drobcek2510 to preco pises ze uz ti nic nepomoze.A co este umele skusit.

mamartinka
27. jan 2016

@drobcek2510 Kopacova Anka,Vrbove-Polna 635/20.

my_angel20
27. jan 2016

@bylinkarkaaa Dobry den pani Kopacova.chceli by sme s manzelom k Vam prist.ako sa da objednat?dakujem

drobcek2510
27. jan 2016

ja si pojdem pani po bylinky a dufam ze pomoze
ja som len taka uz neviem co robit

mamartinka
28. jan 2016

@my_angel20 objednavat sa nemusis.Staci k Pani Anke prist.Aj tak este cakas pred domom nez prides na rad.

mamartinka
28. jan 2016

@drobcek2510 ale preco si to myslis.Lekari vam povedali ze ste niektory neplodny ci?Ak pojdes Pani Anke ona musi vediet tvoj problem.Neda ti bylinky len tak bez vysetrenia.

drobcek2510
28. jan 2016

aha no my sme obaja v poriadku vsetko je ok len sa nam nedari my by sme potrebovali na podporu pocatia alebo nieco podobne mne nerobil nejake vysetrenia nakolko my hovoril e mam vse v poriadku

mamartinka
28. jan 2016

@drobcek2510 tak ste potom natom ako mi.Tiez sä nedari a podla lekarov sme tiez obaja ok.Umele ste neskusali?

drobcek2510
29. jan 2016

nie umele nie ako chhcem najskor vyuzit vsetky moznosti

bylinkarkaaa
29. jan 2016

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

drobcek2510
29. jan 2016

bylinkarkaaa pani bylinkarka ked dojdem k vam aj mi date nejake bylinky ?mate teraz nejake ci ? dakujem

mamartinka
29. jan 2016

@drobcek2510 urcite Pani Anka ma bylinky kedze aj predavat chodi.Ale nechapem naco sa tu vypitujes a uz si teda davno nesla k Pani Anke.Naco cakas.Ked tam pojdes tak budes istejsia a nie tu stale vypisovat.Tu ti neporadi zial pokial k nej nezajdes.

mamartinka
29. jan 2016

@drobcek2510 ty si fakt akysi divny clovek.Prepac.

drobcek2510
29. jan 2016

mamartinka pardon toto si vyprosim ze som divna ja pisem len otazku ci ma nejake bylinky lebo jedna pani mi pisala ze kedze je teraz zima tak bylinky nema a nesla som tam este preto lebo momentalne nemam peniazky a kedze som tam este nebola neviem kolko to u nej stoji takze niesom divna ani cudna som normalna baba ktora sa len spytala takze to si vyprosim
ja by som si vas nedovolila urazat

mamartinka
29. jan 2016

@drobcek2510 to neni na urazku a Pani Anke sa neplati nic ak ta to zaujima.Je natebe co jej das ona lieci a neberie peniaze zato.Jedna Pani povedala.Pani Anka je bylinkarka a ona ma bylinky vzdy ci je leto,jar alebo zima.A ak mas otazky a nemas cas,financie aby si tam zasla tak jej skus zavolat a nevypitovat sa jej tu.Tu ti neporadi velmi.

mamartinka
29. jan 2016

@drobcek2510 a kedze si asi z Trnavy alebo okolia tak aj tam mate liecitelku Sprusansku neaku.Aj tu ma temu tiez.

drobcek2510
29. jan 2016

mamartinka ja neviem kedy sme si potykali ja vam netykam a inak keby ste citali pani sprusanska zomrela len tak pre info a na to su tu tieto fora a diskusie a miestnosti aby sme sa pytali vzajomne si radili a nie vy mne tu kazali dakujem uz neodpisujem na blboti.

ivanka12
7. feb 2016

Ahojte. Bol u pani Anky niekto kto ma nulove AMH? Chystam sa o 2 tyzdne k nej a zaujima ma ci uz niekto s nou riesil aj predcasne ovarialne zlyhavanie a ako to dopadlo. Dakujem.

bylinkarkaaa
8. feb 2016

Eva Kopáčová překvapuje svým analytickým myšlením. Člověk, kterého osud zavedl ke zdraví lidí později, alepřece a dobře udělal

20 hod. ·
KOUZELNÉ BYLINKY ZA TÝDEN - SLOVENSKO. Navštívíme "bylinkového dochtora" Vlado Libiče a jeho manželku Evku, kteří sice žijí v malém panelákovém bytě, ale jinak jsou bylinkami prostoupeni. Odtud jsme zajeli za legendou slovenské fytoterapie MUDr. Karolom Mikou a hned poté za neuvěřitelně sečtělou a moudrou "vesnickou bylinářkou" v tom nejlepším slova smyslu Annou Kopáčovou. Bylinkový pokrm jsem vařila s ing. Tatianou Leovou a ještě nám zbyla jedna tajná epizoda smile – emotikon Tak za týden v 18:25 hod na ČT1