Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

riska
30. aug 2009

0903 037 131 treba jej zavolať a objednať sa 😉

violoncielka
30. aug 2009

Riska a k nej sa chodi iba cez tyzden a po 17.00?, alebo ma aj ine terminy. Asi si budem musiet ist pre pas na buduci tyzden,(na otocku) tak dufam, ze ma aj ine navstevne hodiny 😉

riska
30. aug 2009

violka, myslím, že aj cez vikendy sa dá... a s časom neviem, nam povedala, že hocikedy po 17:00, ale ona je fakt strašne milá a určite sa dohodnete 🙂 drziiiiiiiim palce 😵

janicca
31. aug 2009

riška - ďakujem za číslo pár strán dopredu som si našla bližšie info skúsim jej zavolať

kajka39
31. aug 2009

riska, dik za ciselko uz som jej volala, pojdem za nou 🙂 🙂

bzzmajka
31. aug 2009

lahhel... ja ich neberiem/baby plan atd. verím jej !!!!!
podla mna ak povedala, že neber, tak neber ani na protilátky, určite sa bylinky s liekmy ovplyvnujú, tak si musíš vybrať, bud liečba doktormi alebo jej liečba...

lubka0506
31. aug 2009

ahoj babulky... 🙂 Aj mne povedala pani Anka že to nemám brat... Povedala mi že ostatné čo mi napíše lekár hej ale Calibrum atd. nie...

kajka39
31. aug 2009

ahoj babenky, chystam sa zajtra k pani.Anke a chcela by som vediet ci ma ist so mnou aj partner, vysetri aj jeho?? Ak niekto vie nech poradi, napise... dakujem 🙂

bzzmajka
31. aug 2009

možno nevyšetrí, ale myslím, že každopádne moj nič nehovorila le nebolo mu všteko jedno, ísť chcel ale chcel ma čakať vonku ale potom bol rád, že bol so mnou vnútri, sme sa radili o tom čo povedala, rozprávali...
Pomáhal mi dávť obklady, sa mi zdá, že tým že tam bol sa nestal pozorovatelom ale súčasťou...
A nemala by som ale napíšem... radila nám aj polohu pre najlepšie oplodnnie, takže nech len ide ak je to čo i len trochu možné.

lubka0506
31. aug 2009

So mnou bol manžel ale čakal ma vonku... ved ako chlapi. Pani Anka mi povedala že mu nežaškodia zelerové polievky a čajíky... 😉

smejoocka
2. sep 2009

ahoj bzzmajka, je to tajne? s tou polohou? aku vam radila, ak mozes povedat????

bzzmajka
2. sep 2009

práveže povedala, že nemáme hovoriť o návšteve atd. mne presne nie ale jednej babe, že sa stráca viera alebo také niečo, neviem presne, tu to jedna písala...

kaki
2. sep 2009

Ahojte,
ja som bola u pani Anky, je naozaj milá ale ona Vám diagnózu podľa neurčí, nie je veštica.
Ja žiadnu diagnózu nemám a pani Anka mi povedala že: piť ženský čaj, robiť si vínové obklady a jesť vitamín E.
A tak som aj začala 😉
Ja som sa dosť pobavila aj na vete: "Pomer s obkladom može byť" 😀

bzzmajka aj mna by zaujímala tá poloha ktorú vám odporúčala 😉 😀 😉

bzzmajka
2. sep 2009

už ked som začala, tak odporučila nám na mačku, v žiadmom prípade to nesmie bolieť a ked aj nebude ud uplne pri krčku ale ked to už pojde, tak ho tam má uplne dať až pri krčok a počkať, ale povedala že spermie majú mať dostrek 2 mestre !!!!

smejoocka
2. sep 2009

🙂 takze na psika ???? hihi a ako odmeriam dostrek spermii???? 🙂 😉 😎 😀

bettynka222
2. sep 2009

majka dobre, ze na macicku 😀 my to sice tiez s drahym volame na havinka, ale mozeme polohu premenovat 😀 inak maji, ona hovorila, ze to nemas hovorit druhym vobec ze si tam bola, ale babam vo fore, ktore ta v otm podporuju to povedat mozes. ja osm sa s nou presne o tomto rozpravala. to ona myslela tak, ze aby sa ti niekto za to nesmial alebo ta od toho neodhovaral

bzzmajka
2. sep 2009

no ja presne naopak, ja že babám okolo atd. ja som to rodine povedala, všetko do detailov a kamoške tiež...čo presne povedala?

lubka0506
2. sep 2009

😀 😀 😀 ...baby vy ste humoristky... 😀 😀 😀

lubkabb
2. sep 2009

my to voláme na barančoka 😀 😀 😀

bettynka222
2. sep 2009

neee majka, babam ktore tomu same veria ot predsa povedat mozes 🙂 to takym, co su proti nie...ano to tak myslela, ze nevies ako niekto zareaguje, ked mu povies ze si bola u bylinkarky...al ebaby cpo su v tejto teme tam predsa boli tiez 😉 majka a citala si, co som ti pisala v tromboskach? musis to dodrziavat!!!!

lubi ahooooooooooj 🙂

bzzmajka
3. sep 2009

čítala ale to si sama nemožem naordinovať ale beriem hlavne Magne B 6, aj to je plus

solida
3. sep 2009

ahojte baby, je tu nejaká kočka s myómom? chcela by som sa za pani Ankou zastaviť, máme to síce ďaaaaleko, ale skúšam všetko

bzzmajka
3. sep 2009

teda ja neviem ale odporúčam, pani Anka pomáha aj pri iných chorobách

bettynka222
3. sep 2009

majka jasne zi to nemas ordinovat sama. ved chod za obvodakom, nech ti to predpise. a ak si trosku pogooglujes, tak zistis, ze prave ta trojkombinacia vitaminkov, co som ti pisala, je vhodna pre nas MTHFR mutantov...a poradili mi to traja gyn., dve hemato a aj moja kamartaka medicka. neboj, bcka ti neublizia 🙂

bzzmajka
3. sep 2009

sme sa dohodli s mužíkom, že vyhladám ešte jednu hematologičku a aspon jedného gynekologa na konzultáciu, takže určite to nebudeme ignorovať ale čakám ešte na tie genetické

bettynka222
3. sep 2009

to ste sa dobre rozhodli. a na tej genetike nevies co ti zistovali?

wwaanesska
4. sep 2009

😲 😲 😲 čaute babušky. Minulý týždeň som bola u tetušky Anky. Vychádzala od nej nejaká pani s veľkým bruškom, tak po domácky oblečená .Asi chodí na to udržiavanie. Ale, boli tam od Topolčian, rozprávala som sa snimi, prišli k Anke tiež až po reflexe, a už je pani v 8 tyždni a jedna z Blavy a tá je 3 týždni. 😅 Asi ich už je aj viac tehu, preto chcem, len toľko všetko robme, to čo nám Anka povedala, nič neodkladajme, a keď nie sme si isté tak jej radšej zavolajme. 😵 Nech už aj my sme tehu. Tehu sa asi boja povedať, lebo Anka to zo začiatku zakazuje, aby sa niečo nestalo. 😀 😀 😀

lubka0506
4. sep 2009

Ahoj wwaanesska... Máš pravdu, robme to čo hovorí pani Anka- podla mna vie o čom hovorí... 🙂

bettynka222
4. sep 2009

no je to dobra rada, pocuvat pani ANku, ale povedzte mi, ako spite v tych obkladoch< ja som sa k tomu este neodhodlala 🤐 😕 😨

bzzmajka
4. sep 2009

Toto mi atk pohldilo na duši..že tehulky sa už objavujú vo vačšom množstve...
Kto má tie obklady z bieleho vína? pravdupovediac, nechce sa mi to tu hladať, zaujíma ma, či si ich zohrievate a kolko si kvapkáte a či ostatné vyhodíte a na druhý den zase nový pohár zohrievate... Dakujem