Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

ernuska296
12. feb 2012

ahojte baby,
chcem sa Vas spytat ci mate niektora skusenost s podviazanim maternice od p. Kopacovej?
Ako sa tento "proces robi" a nehrozi pri tom riziko potratu? do kolkeho tt sa to moze podviazat?
moze sa to robit aj v 14 tt? a hlavne ci Vam to pomohlo? Dokaže to odstránit aj neustalu bolest v podbrusku ako keby ste citili stale menzes, doktor pov. ze v tychto tt by uz brusko ani nic boliet nemalo:( no opak je pravdou..
DAKUJEM VAM VSETKYM ZA ODPOVEDE A HLAVNE OSOBNE SKUSENOSTI S PODVIAZANIM MATERNICE!
VDAKA 🙂

pianina
12. feb 2012

ahojte.nema niekto skusenost s pani Ankou s opakovanymi potratmi?Dakujem za vsetky odpovede

bylinkarkaaa
13. feb 2012

ernuška296 podviazanie maternice je veľmi dôležitá vec. Bez napravenia maternice, sa nepodvazuje!!!!

mamartinka
14. feb 2012

@bylinkarkaaa Neviete mi povedat coo je dobre na Hormony a tvorenie Vajicok?

jerry23
14. feb 2012

@bylinkarkaaa dobry vecer, chcela by som sa opytat, co je dobre na vyvolanie menzesu?:.uz pekne dlhu dobu mi neprisiel....a nie som tehotna, mam PCO...gynastan nejak nezabera a to ho beriem od novembra

bahra
16. feb 2012

dobry den,moze mi niekto poradit ako dlho trva sedaci kupel..? 15min staci?dakujem

tinusasa
16. feb 2012

@bahra ahoj ja si davam na 20 minut aj tak mi to pani Anka kazala

bylinkarkaaa
24. feb 2012

Tie žienky, ktoré boli u mňa, a majú nejaký problém ohľadom liečby kľudne mi môžu zavolať.Tie, ktoré u mňa neboli, a chcú sa liečiť, nemusí to byť len neplodnosť, môže sa jednať aj o iné ochorenia, či diag., treba prísť osobne. Kto však nechce , nemusí prísť! Cez telefon, fotku , na diaľku, neradím, nelie...čim. Nepredpovedám, ani neveštím, je mi ľúto,ale nemám kedy ani odpisovať. Neni so ani jasnovidka ani veštkyna. Ani som neni psychotronička či iné podobné praktiky. To ani neviem, a ani nechcem vedieť.! Som bylinkárka. Doma som v /lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska/ V pracovných dňoch: v útorok a vo štvrtok od 15hod.-do 18hod. l Pokiaľ sa nič nezmení. Ak by sa niečo zmenilo, dám včas vedieť.Tel. 0903037131Všetký Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem, a prajem veľa dobrého zdravia a trpezlivosti pri liečbe. Cez PC tiež rady nedávam, lebo nemám PC, a ani nechodím na PC,aFACEBOOK, to robí za mňa moja asistentka ALENKA.

barbi450
28. feb 2012

viete ak yb som sa chcela strretnuť s tou bylinkarkou ? Byvam v Michalovciach... Potrebujem niečo na zahustenie valsou lebo sa mi strasne zriedli od tej zimi . Prosím pomohnite Dakujem. odpíšte na email: barbi450@azet.sk

karlito2
29. feb 2012

Ahojky bola som liečená p. Ankou a zostal mi Drmek ( vitex jahňací ) 6 balení po 100g. Kupovala som ho cez nákupňu Rosa. Sú úplne nové neotvorené, kto by mal záujem píšte do IP. Dám za polovicu ako som kúpila 🙂

kacena85
29. feb 2012

ahojte zienky, tak ja som tu uz pisala, bola som zaciatkom decembra u pani bylinkarky, pijem vit e, cajik a kazdy vecer robim obklad a na noc si ho prikladam, min rok vo feb som potratila, odvtedy mi neprisiel menzes, bola som za pani bylinkarkou, povedala co ma trapi, ze chcem byt tehu a nedari sa ani to a ze ani ms nemam, poctivo som mesiac robila vsetko ako kazala, potom som zial musela na par tyzdnov prestat lebo som prechladla, 12.2 som mala nastup do nemocnice lebo som mala ist na hysteroskopiu a preeesne 11.2 vecer o pol 8 som dostala menzes 😀 😀 moj vytuzeny a rok ocakavany.verim tomu, ze to je vdaka tomu, co mi poradila.sice som aj cvicit zacala, lepsie sa stravovat, od noveho roka som sa aj psychicky lepsie citila ale isto na tom nieco bude.hned ako som ms zbadala som skoro odpadla a prva mi hned prisla na um pani Kopacova. babo sice este necakam ale toto ma presvedcilo, ze som na dobrej ceste a ze sa moje telo dava dokopy.
vsetkym vam vrelo odporucam, ak mate moznost isto ju navstivne, poradi, pomoze a doda vela pozitivnej energie.ja jem uz teraz velmi dakujem a dufam, ze ta moja ms bude chodit kazdy mesiac, po ms som zacala opat vsetko robit ako kazala 😉

majda27
1. mar 2012

@kacena85 tak to je veľmi pozitívne aj pre nás ostatné... super. 😀 😀 😀 😀

bublinka11
1. mar 2012

Ahojte, dakujeme Kacena...za pozitivne naladenie.
Ja sa ladim podobne, niekedy v oktobri som bola u pani Anky (okrem ineho som mala problem so slabym menzesom), asi mesiac a pol intenzivne dodrziavala obklady, vitaminy a pod...potom prisli Vianoce, lyzovacky...trosku som to flakala, ze pockam do daslej MS a zacnem.
A MS prisla po dlhej dlhej dobe normalna! Takze tiez pevne verim, ze je to dosledok liecby.
A vrham sa na to znovu a snad poctivo 😀

majda27
2. mar 2012

@bublinka11 tak tento závezok som si aj ja dala. 😀 😀 😀 😀 😀

bublinka11
2. mar 2012

@majda27 a dodrziavas??? Lebo zrovna, ako som to vcera napisala, vecer som zaspala pri telke a zobudila sa nad ranom a samozrejme bez obkladu 😠 takze som si tu moju "poctivost" v dodrziavani uriekla 😀

majda27
2. mar 2012

@bublinka11 ahoj zatial nie, až keď sa dostaví mrcha. Vitamíny beriem, ale čaj občas. Po skončení mrchy sa do toho pustím opať.

bublinka11
2. mar 2012

@majda27 Ja sa snazim vitaminy brat, caj pijem poctivo, len s tymi obkladmi to akosi flakam...
Uvidime, ako tento mesiac dopadnem...lebo necitim ovulku a to ja zvyknem, tak snad je vsetko O.K.

tea284
5. mar 2012

Tak dievčatá koncim 😒, uz viac nevladzem. Bylinky boli posledná záchrana,ale nic. Od augusta som dodržiavala všetko čo mi pani Anka odporučila a aj tak sa žiadny zázrak nekonal. Uz nevladzem. Vzhľadom na vek sa uz vzdavam iluzii a koncim. Držím palce nech Vám šťastie praje viac ako mne a dočkate sa svojich podkladov. Mne to bohužiaľ nebude dopriate.

pianina
5. mar 2012

@tea284 Dobremu cas neujde.Ja si myslim,ze potrebujes len cas.Drzim palce.

tea284
6. mar 2012

@pianina uz strácam nádej pretože to uz dlho trvá a nic nepomáha 😔 , a čas ide proti mne, 39 na krku.

sabaka
6. mar 2012

@tea284 nadej nestracaj, kym este existuje realna sanca! ... v zivote to tak chodi, ze niekto dosiahne vytuzene veci takmer bez navahy a niekto si musi prejst malym peklom. ...a mozno prave ked sa tym prestanes zaoberat (celkom sa to neda, to viem) tak sa zadari

mirellka
6. mar 2012

@tea284 poznám osôbku ktorá otehotnela v 42 takže aj v 39 sa môže zadariť 🙂 možno ako píše sabaka,keď prestane človek na to myslieť tak vtedy to príde,držím palčeky aby to bol aj tvoj prípad 🙂

majda27
7. mar 2012

@tea284 HLAVU HORE. Nevzdávaj sa. Poprípade si daj s bylinkami pauzu a začni ich brať znova.. Viem je to všetko o držku, človek si plánuje ale niekto to uplne mení.. A šanca na otehotnenie je stale...

petka333
16. mar 2012

ahojte, otehotnela som po 1,5 roku snazenia vdaka bylinkam od jednej pani a liecenie bioenergiou. liecila ma 2 mesiace a podarilo sa🙂 je v bratislave, len sa k nej trosku dlhsie caka ale stoji to za to. keby ste chceli kontakt na nu napiste mi. drzim palceky!! 🤐

mamartinka
17. mar 2012

@petka333 posielam i.p

kukucg
18. mar 2012

@lucy1311 Ahoj, niekedy v oktobri si tu pisala o belly armor, kupila si nieco z toho nakoniec?

majda27
19. mar 2012

@kukucg ano dostala ho na vianoce, ako vianočny darček....

kukucg
19. mar 2012

@majda27 aha, dik za info 😉 a nevravela nieco viac k tomu?

majda27
19. mar 2012

@kukucg čo viem tak, že to skušala cez tú deku mobil ale viac si uz nepamatam.

lucy1311
20. mar 2012

@kukucg ahoj, jedna baba mi pisala, ze si to objednala (predbehla ma) no a ze vraj na mobile signal stratil len 1 palicku tak neviem, ci je to dobre ... ale radila mi tu zase druha babena, ze ona si kupila vacsi kamen ruzenin a ten vraj tiez pohlcuje 80% elektrosmogu, tak som nakoniec investovala do toho ak sa to da tak nazvat ... kupila som ho za nejake 2e 🙂 ... treba taky cca 400g, tie neopracovane su taketo lacne .... http://www.svetkamenov.eu/mineraly-prirodne/307... tu to vychadza za par korun, jeden 400g mam v praci a jeden doma, ked do poznamky napises, tak oni ti poslu po dva ks ... treba tam napisat gramaz do tej poznamky ... objednala som k tomu krystaly, ktore ich dobijaju a este aj taky privesok a cele ma to stalo asi 10e, lebo min. objednavka je 8e ... takze tak 🙂