Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

nativa006
25. aug 2009

Sofinka a kde tie kvapky dostat?ja som uzivala kvapky FEMi na cinnost vajecnikov,ale uz ma to prestalo bavit.Tiez som ako pokusny kralik.Kdo mi co poradi,to skusam.

sofinka30
25. aug 2009

babiky da sa to kupit cez net.hodte si nazov- odoricke kvapky do vyhladavaca a malo by vam to vyhodit aj cenu a moznosti objednat si to..

bzzmajka
25. aug 2009

ja mám lenivé vaječníky..to by mohlo zabrať?

sofinka30
25. aug 2009

no ja si myslim ze ano.na tej flaske s kvapkami je napisane meno zuzany z levoce..som jej volala a pytala sa na tie kvapky.povedala,ze je to dobre na spevnenie maternice a vytvorenie plod.hlienu ako aj povzbudenie vajecnikov.obe kocky otehotneli do 2 mes.tak...ja skusam.skuste aj vy

bzzmajka
26. aug 2009

ja by som išla hned na skúšanie ale musela by som volať pani Kopáčovej, len tak neprehodím liečbu a všetko do kopi skúšať veru nie ale nechcem ju otravovať. Ešte počkám.

sofinka30
26. aug 2009

no ved to iba ak by niektorej nahodou liecba nezabrala /co ale dufam a prajem aby zabrala/,moze skusit este tieto kvapky..to nie naraz vsetko 🙂

marta222
26. aug 2009

ahojte dievčatá, spomínam si, že mne p. Kopáčová povedala, že netreba skúšať všelijaké prípravky len preto, že niekto povie, že je to dobré na niečo. Na to som ja teda obzvlášť náchylná - keď mi niekto povie, že mu to k niečomu pomohlo, hneď to chcem vyskúšať. Ale, tak dám na radu p. Kopáčovej - zatiaľ by som neskúšala nijaké iné kvapky, ani nič podobné. Asi by som to s ňou najskôr prekonzultovala 😉 .

sofinka30
26. aug 2009

to bol vlastne len tip ako to nevzdavat pre baby,ktore skusat chcu .za to clovek nic neda,nijako to neublizi,moze len pomoct.aj nemusi.netvrdim.V ziadnom pripade to nepisem preto,aby som spochybnila pani anku a jej bylinky,navadzala vas na nejake kvapky... ano,je dobre vybrat sa 1 cestou a nic nekombinovat !Napr.ja mam teraz kvapky a ak to nic nepomoze napr.3 mesiace tak fajn,skusim pani anku.to bol priklad.alebo naopak.ja si poradit dam..ved co baba neskusi ked naozaj chce to,co roky neprichadza..

marta222
26. aug 2009

jasné, sofi, ja ťa neobviňujem, že chceš spochybniť liečbu p. Kopáčovej. Ja len píšem, že ako sa hovorí: "zúfalý človek robí zúfalé veci". Poznám to z vlastnej skúsenosti - po 2. potrate som bola na tom psychicky veľmi zle - navštívila som jedného akože "liečiteľa" a ten mi narozprával strašné veci - že som pomaly "zrelá na večnosť". Tak preto asi netreba kombinovať všetko dokopy, lebo ten organizmus sa potom zblázni. 😉. A ako píšeš - baby, ktoré dlhé roky nemôžu otehotnieť, skúšajú všeličo a určite sa len tak ľahko nevzdajú. A tak to má byť. Raz sa to predsa musí podariť 😉. Tak držím palce aj tebe, a samozrejme aj všetkým ostatným 😵 😵 😵.

sofinka30
26. aug 2009

dakujem marta 😵 raz sa nam to podari vsetkym..napr.poznam pripad-susedina nevesta mala s velkymi problemami syna,potom sa jej nedarilo otehotniet..ked mala 40 a jej syn 19 tak odrazu otehotnela,bez problemov vynosila krasne zdrave dievcatko.a to uz asi ani nedufala..no neni to krasa ?ja vravim,treba skusat,dufat a verit..vsetko ma svoj cas 😵 ako moja mama vravi -ked boh da,aj sekera vystreli 😀 .. aj ja drzim palceky tebe a vsekym ci uz s bylinkami,alebo kvapkami 😉

bzzmajka
26. aug 2009

sofinka30, ja som rada, že si napísala, treba sa podeliť a nech si už každá vyberieme čo nám vyhovuje a zapáči sa, ja Ti dakujem za názor.

sofinka30
26. aug 2009

bzzmajka nooo..presne o to islo-podelit sa o info,ktore mam..o niecom co zabralo..nemas zaco,rado sa stalo 😵 len keby nieco zabralo konecne

bzzmajka
27. aug 2009

veru veru, tento som bola na kontrole po kyrete a povedal mi, že vaječník nepraskol a neuvolnil vajíčko na oplodnenie, čiže nemalo sa čo oplodniť, už druhý den mi meškajá menzes ale na druhej strane neviem kolo dnový mám, po ykrete len jeden menzes....ale nestrácam nádej

sofinka30
27. aug 2009

bzzmajka a neskusis este raz testnut ?pre istotu.. hm ?

bzzmajka
27. aug 2009

skúsm, v sobotu ráno, keby mi neprišlo menzes tak by mi vtedy meškal 4 dni. Dám vedieť.

sofinka30
27. aug 2009

no som zvedava,dufam ze ti nepride 😵

bzzmajka
27. aug 2009

no oprava, v minulosti som mala 30 dnoví cyklus, teraz neviem... mala som 27 júla naposledy...takže uvidíme

bzzmajka
27. aug 2009

...ake ked gynekolog videl, že mi vaječník neuvolnil vajíčko, tak enbolo čo oplodnovať...neviem

bzzmajka
28. aug 2009

Prišlo mi z hematlogie že mám Heterozyg. mutáciu....

marta222
28. aug 2009

Ahojte, bzzmajka, čo to znamená tá Heterozyg. mutácia?

bzzmajka
28. aug 2009

neviem, skúsim to nájsť na koníkovi niečo o tom, lebo mi to dnes prišlo a možem tam ísť najkor v pondelok, ved víkend a babušky..menzes mi prišiel

sofinka30
28. aug 2009

ahojte babiky..som tu len na skok,aj mne nieco nevyslo-moje plany s babatkom.vysadzam kvapky a musim odlozit aj navstevu u pani anky..som trochu pacient a tak musim pockat na vhodnejsie obdobie na tehotenstvo 😨 ... bzzmajka dufam,ze to neni nic vazne ☹

bzzmajka
28. aug 2009

to aj ja ale dakujem

lubka0506
29. aug 2009

Ahoj baby... 🙂 ...sofinka a majka to mi je lúto že ste choré... Ja čajíkujem a čakám na mrchu... Priznám sa že obklady som si ešte nerobila...nemožem sa k tomu dokopat... 😒

bzzmajka
29. aug 2009

prečo nevieš? čo nezohnali si všetky prísady?

lubka0506
30. aug 2009

Ahoj majka ... 🙂 to si sa včera pýtala mna či som nezohnala prísady?... Nieje to nič čo by sa nedalo zohnat- máme to aj doma ale ja som pohodlná.... 😉

lahhel
30. aug 2009

Ahojte babulky, my sme tiez boli u pani Anky, pisala som o tom este na zaciatku..ale chcem sa spytat na jednu vec..pani Anka povedala, ze nemam jest tie vitaminy pre tehulky alebo snazilky - ako Calibrum Baby plan a tak...Tak sa vas chcem spytat, ci aj vam to hovorila a ci tie vitaminy uzivate, alebo ste prestali uzivat..Ja som brala najprv calibrum, potom Femibion..ten som vysadila, ale nie som si tym ista....ako ste na tom vy?

A este jedna otazocka...je tu niektora z vas ktorej boli zistene protilatky proti spermiam a predpisany Prednison? Lebo ja by som ho mala uzivat, lebo vytvaram protilatky, ale pani Kopacova povedala, ze nie...neviem ci tie bylinky posobia az tak aj na tie protilatky...bojim sa aby som zbytocne nepila ten caj a nerobila obklady, ked tie protilatky tam budu...dakujem vam za vase nazoriky...

riska
30. aug 2009

lahhel, aj mne povedala, že nemám jesť calibrum a maternu. ja som jej povedala, že kyselinu listovu mi odporučila hematologička a ona že listovku môžem... tak ja beriem femibion, kedže tam prevlada kyselina listova

kajka39
30. aug 2009

ahojte, treba sa k p.Anke objednat vopred alebo ako ste sa k nej dostali?? napiste ako nato? 🙂 dik

janicca
30. aug 2009

ahojte babenky aj ja by som mala zaujem o kontakt na p.Anku neviete poradiť ?zatial dik 😉