Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kanabis
16. apr 2010

IP

ma77
16. apr 2010

leontinka1981neboj sa laparky ja som bola a tam ti aspon zistia niečo mne tak zistili endometriozu tiež už 4roky sa snažime o babo a teraz pol roka zase liečba už ma to nebavi čakat a čakat kym sa podari ale čo už ked musime

lilix
16. apr 2010

ahoj, ma a tebe tu endosku neodstranili pri laparke?

leontinka1981
16. apr 2010

a aj sa ti to nejak prejavovala ta endoska? baby ja idem 11 .5 k tomu liecitelovi potom Vam dam vediet ako som dopadla..... 😎

leontinka1981
16. apr 2010

ma77 musime vydrzat a urcite sa nam to raz podari.....som si ista!!!!!!!!! ja tiez stracam teraz pol roka.zacinam az v decembri so snazenim.bo manzel odchadza.

ma77
16. apr 2010

ahoj lilix nie neodstranili mi ju neviem prečo že vraj musim brat pol roka injekcie lucrin a potom sa môžme snažit dalej aj to doki povedal že nie je na 100percent iste že otehotniem prirodzene možno bude treba ivf takže mam nerv a riadny ale čo už

ma77
16. apr 2010

leontinka1981 praveže sa mi nijak neprejavovala akurat som mala bolestive kramy ale mna poslal na laparku na zistenie priechodnosti vaječnikov chvalabohu mam priechodne ale zistili mi endo a prerto nemôžem otehotniet mam ju okolo maternice a brani spermiam oplodnit vajičko

evkapo
18. apr 2010

ahojte,
nema niektora anovulacne cykly a PCO? chcela by som vediet, co na to poradila p. Anka. Trosku potrva,kym sa k nej dostanem osobne. Zabera to?

soni1
18. apr 2010

Tak toto by zaujímalo aj mňa.

leontinka1981
19. apr 2010

ja si myslim ze pani anka ma bylinky na vsetko aj na anovulacne cykli na to urcite musi byt bylinka tak sa nevzdavajte a sup k pani Anke.
ma77 tak to si ma velmi nepotesila...ved to moze mat kazda z nas a ani o tom nevieme. ja nemam sice bolestive ale mam niekedy bolesti pocas cyklu hocikedy....take tupe pri vajecnikoch...

kanabis
23. apr 2010

ahojte. nejako to tu stagnuje, piste daco nemam co citat 😀

leontinka1981
23. apr 2010

No niejak to tu spinka....to nemate niekto nieco nove pozitívne od pani Aničky???? 😀

bobjan
23. apr 2010

pozitívne? máme, hlavu hore a hurá do ďalšieho boja, v ktorom bojuje s nami!!! 😉

kanabis
23. apr 2010

bobjan, co vam povedali, kedy sa mozete zacat snazit?baby vy si aj meriate teplotu? robite ovu testy?

tadotami
23. apr 2010

ahojte 🙂 ja bola minulu sobotu u nej 😀 maleho mi popravovala lebo mi na mechur tlacil.

kanabis
23. apr 2010

todatami a pomohlo? si tam sla s tym, ze tlaci na mechur?

tadotami
23. apr 2010

kanabis....s jej dcerou sme boli spoluziacky 🙂 isla som k nej s tym ze ma boli asi mechur.povedala mi ze brusko mam padnute a babinko mi na ten mechur tlci.otocene je ako ma byt,ma vraj take jemnucke kosticky ako mavaju dievcatka.musela s masazou chvilu prestat lebo sa bala ze rucicku vystrci 🙂 nepacilo sa mu to.mam prist este v osmom mesiaci.aha a ze je drobnejsi.

bobjan
23. apr 2010

kanabis, dr. tvrdia o 3 mesiace, ale asi začneme skôr 😉

lahhel
25. apr 2010

Ahojky.
Bobjan....tesim sa ze si tak pozitivne naladena 😉 Jasnacka, bojujeme dalej...

Ale chcem vam napisat vlastnu skusenost..Aj ja si robim zabaly z lanoveho semiacka a mlieka, poctivo to dodrzujem kazducky den a uz citim prve priznaky...sice babenko to este nie je, ale akurat dnes mam 1 DC, rano prisla mrcha a ja ani neviem ze ju mam. Mam endometriozu a kazda mrcha bola pre mna utrpenie..prve dva tri dni, som bez tabletiek nemohla existovat, teraz mam prvu mrchu takpovediac bezbolestnu...Tak zacinam skutocne verit, ze to ma nejaky vyznam...Tak snad sa to prejavi aj na tej endoske, uvidime...

tadotami
25. apr 2010

lahhel......gratulujem ze to mas tento mesiac bez bolesti a bojuj 🙂

kanabis
26. apr 2010

lahhel a mas okrem toho este aj nieco ine? cajik alebo vitaminy? endosku ti ako zistili?

marcela27
26. apr 2010

ahoj lahhel,
a ako dlho si robis zabaly????? tiez sa chystam za pani ankou len musim pockat na vysledky......,, ked som dobre pocula tak pri vysetreni lekar nieco diktoval sestricke ze "endomi......", tak neviem......, no uvidim.......,
pekny den 🙂))

kanabis
26. apr 2010

marcela to je normalne, ze lakar ditkoval endometrium. to je vystelka maternice. diktoval jej hrubku. ja som sa tiez zlakla. neboj je to ok. urcite by ta upozornil, keby mas endosku 😉

lahhel
26. apr 2010

Ahojky...

Tadotami, dakujem 🙂

Kanabis, pijem cajik, mala som este od pani Anky nasuseny caj, ale uz nemam tak pijem gynastan a papame s muzom E-cko 2x denne(okrem kyseliny listovej)..
Ja som bola v roku 2000 na laparoskopii ohladom cysty, tam mi vtedy zistili ze mam endosku. Potom som ´bola pol roka na hormonalnej liecbe...No a ako sme zacali chodit do Brna na IVF, naposledy sme boli v januari a na lavom vajecniku sa mi vobec netvoria vajka, doki mi to skusil pri odbere odsat, ale neslo, tak sme zistili ze je to opat endo cysta. Tak som sa rozhodla najprv robit zabaly a v juli mam termin na laparoskopiu, tak uvidime ako sa to dovtedy vyvinie..

Marcelka, ja si robim ten zabal asi od 18.3. Toto je druha mrcha ktoru som dostala pocas robenia zabalov. Ta prva bola este normalna, bolestiva, ale tato druha po dlhsom case brania toho zabalu je uplne skvela, bezbolestna, tak si myslim, ze nejaky vyznam to urcite ma 😉

Pekny slnecny dnik zelam 🙂

kanabis
26. apr 2010

baby aj ja chcem bezbolestnu ms ☹

evkapo
29. apr 2010

baby, ja by som bola vdacna za akukolvek mrchu, bez agolutinu to nejde 😢

henika40
29. apr 2010

ahoj baby,
neskusali ste z lekarne pupalku dvojrocnu a vit. E? ja si davam poctivo 2x denne + ked nezabudnem zen. caj, pomaha to zmiernit PMS a MS bolesti.. a vsetky tazkosti... aj u mna bola zistena endoska min. rok, uz nie je co odkladat, ideme na IVF (dotial skusam zabaly, ktore mi este niekedy naordinovala pani Annka.. ked to nevyjde, aspon sa trocha upravi cyklus..)
proti bolesti z vlastnej skusenosti doporucujem pup. + E vit. 😉
pekny vecer,

bylinkarkaaa
30. apr 2010

Prosím Vás kto mi pošle dopis tak tam vložte aspoň známku na moju odpoveď. Nie je možné odpísať na stovky listov bez zaslania známky. Za pochopenie ďakujem. Pre tých čo nemajú na mňa kontakt 0903037131 , nemám PC tak mi nepíšte do IP, Na internet sa málokedy dostanem Anka

dalila23
3. máj 2010

ahojte ked to tu tak citam tak ma to len povzbudzuje aby som pokracovala s cajikmy a obkladikamy 🙂 🙂 🙂

natalca
9. máj 2010

Ahojte dievcata, chcem ist k pani Anke, uz dlho a som hlupa, ze som tak este neurobila, bola ste u nej niektora s endometriozou, mne ju nasiel teraz doki okolo maternice pri laparke, da mi sancu este jeden cyklus a potom ma da na 6 mesiacov do prechodu a bude mi pichat nejake injekcie, vraj sa mozu z tela odstranit tie loziska endometriozy, pomohla niekomu pani Anka aj s tymto problemom? My mame spg super, problemom je ta endometrioza ☹ Baby dakujem za kazdu odpoved 😵