Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bettynka222
3. dec 2009

aja ano, kazdy den...ale niekedy sa mi nechcelo. no a cvicila osm to asi od aprila, alebo maja s obcasnymi prestavkami az do oktobra

tlucy
3. dec 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, ale mám pre vás, všetky "snažílky" pozitívnu správu... Včera som sa dozvedela, že kamarátka, ktorá sa tiež liečila u p. Kopáčovej, je už vo 4 mesiaci... Takže to určite funguje 🙂 Treba len čakať a variť, že sa to podarí.
Ako ste písali viaceré, ja užívam čaje tiež čaje už mesiac a mám tiež na 7 deň ms. neskutočnú migrénu, takže asi sa niečo s naším telom deje. Ja tomu verím, pretože som mala od po mimomaternicovom tehotenstve v máji vždy 38-40 dňový cyklus, čo je veľmi dlhy. Teraz som dostala ms po 30 dňoch, čo pokladám za pozitívnu reakciu na bylinky a zábaly.
Takže nezúfajte, nám sa to podarí... 🙂 🙂 🙂

aja37
4. dec 2009

Tlucy, tak to je super sprava, ze tvoja kamaratka otehotnela. A nevies ako dlho chodila k p.Anke, resp. ako dlho plnila to, co jej pani Anka povedala? Inak ja mam dnes 4DC, tak to sa zacinam na tu migrenu, pride za par dni "tesit" ☹ som zvedava, ci pride aj po 3-tikrat.

Bettynka, tak to si ma nepotesila 😀 ja som to totizto cvicila, ale moc sa mi nechcelo. Bola som straaaaaasne leniva, no ale asi sa k tomu vratim. Ach jaj. No ale ak vydrzim ten caj z toho vitexu, baby ten je fakt hnusny , 😖 tak vydrzim aj toto.

bobjan
4. dec 2009

Aja, inak ja to bolenie hlavy tiež mám, ale na 4DC...

sonike
4. dec 2009

Ahojte baby,ja tiež chodím k Anke,ale čo sa týka tej bolesti hlavy u mna je to naopak,Mávala som strašné migrény cez ms a cez plodné dni a odkedy sa liečim tak som nemala ani raz.Možno mi pomohol aj pitný režim s čajíkom,pretože som strašne málo pila.Od kedy všetko robím tak ako mi Anka povedala,nemám žiadne problémy.Už len čakáme kedy sa to bábo konečne uchytí.Držím nám všetkým palce. 🙂

bobjan
4. dec 2009

Sinke a aký máže problém?

sonike
4. dec 2009

Bobjan,zdravotne chvalabohu nič,skúšame od mája a zatial sa nám nedarí,už mi párkrát ms meškala,dokonca aj 4 dni a nič.A to sa u mna nikdy nestalo,ms som mala vždy načas,dokonca aj na hodinu som sa pomaly mohla spolahnúť.Dlho som sa odhodlávala až som nakoniec v októbri zašla za Ankou a robím čo mi poradila,čaj,obklady a vitmín e a teraz už vitamín e užíva aj muž.Tak hádam sa to už čoskoro podarí.

bettynka222
4. dec 2009

aja len vydrz. posilnuje to panvove dno a teda je to cvicenie dobre an otehotnenie, tehotenstvo aj porod. pomoze ti to udrzat babtko pocas tehu a ot je velmi dolezite 😉

aja37
4. dec 2009

Budem musiet. Baby a ked ste uz boli u pani Anky a ona vam dala nejake caje, obklady a tak, isli ste k nej po nejakom case znova? ja budem buduci tyzden na Slovensku a premyslala som, ze by som za nou teda znova zasla, ked uz tam budem. mam? ma to vyznam, alebo mam robit to, co mi povedala a cakat?

lejlika
6. dec 2009

😅 aja37 😉 Chodia tam ľudia pravideľne. Aj chorý aj pre neplodnosť. Smolu majú tí ktorý sú z veľkej diaľky, teraz aj pre zlé počasie. Neviem, ako to ide ďalej, o čom sa pani Anka s nimi rozpráva, čo im ďalej radí, či sa u niektorých liečba mení , to neviem. Keď ľudia u nej čakajú, tak zväčša , v dobrej nálade, z bruškami. Neviem, čo to je za techniku, ale viem, že ženy tam chodia celých 9 mesiacov.Možno chorý až do vyliečenia.Všimla som si, taký detail, že ľudia tam radi chodia. A ja tiež. 😵

bostek25
7. dec 2009

Ahojte priatelky, neviete mi prosim poskytnut mail na pani bylinkarku Kopacovu? Som z daleka, nemozem sa k nej dostat osobne. Dakujem

mata1001
7. dec 2009

bostek neviem ci ma mail ale tel cislo je na druhej strane v tejto temicke.tak dufam ze aspon to ti pomoze 🙂

tina4931
8. dec 2009

Ahojte,
Jahodka26 ano, boli sme tam s tým malým psíkom hneď za vami - to je taká moja veľká radosť. Mne s čajom (vitex) návod neprišiel, lebo mi ho kupoval známy a doníesol len veľký papierový sáčok. Nevie mi niktorá z vás náhodou poradiť ako sa varí? Ja ho len luhujem 20 min., ale neviem či je tak dosť silný. Ďakujem.

aja37
9. dec 2009

Tina, ja som ohladom caju z vitexu volala p.Anke. Tiez som nemala navod ako ho mam robit. Bolo mi povedane, ze ho mam varit: pohar vody, 1lyzicka vitexu a povarit tak 5min. Ja ho nasledne necham vychladnut, aby som ho mohla vypit na jeden sup ... pretoze tento caj sa fakt neda vychutnavat 😖

darla27
10. dec 2009

Ahojte babule, povedzte uz niektora ze tie procedury zaberaju a ze ste tehu.
Zaujima ma ten Vitex - kde ste ho zohnali, pripadne keby sa to nedalo zohnat tak ma zaujima aka kombinacia byliniek sa ma zhanat a namiesat na cajik. Mne zostava posledna davka-dve caju od p. Kopacovej, takze si musim pozhanat nejaku nahradu.
Babajaga ako dlho si robila to co ti pani Anka poradila nez si zostala tehu? Si tu tusim zatial jedina co otehulkovala.
Ako dlho si bola pred tym snazilka?

mata1001
10. dec 2009

ahoj aj mne pani Anka pomohla a som tehu... 🙂

darla27
10. dec 2009

To je super! mozes napisat nieco blizsie? Dovod neplodnosti, cas za ktory si otehu a co ti dala?
Ja mam caj, obklady aj naparovanie. 🙂

mata1001
10. dec 2009

brala som HAK 10 r a vysadila som v juli minuleho roka,nechodila mi ms a dr mi nasadil horm.lieky aby mi aspom ms chodila.od tohto augusta ma dal aj clostylbegit.uz v okt som mala ovu.tak som sa tesila.v strede okt som sla k pani Anke a poradila mi.naparovat sa v novembri od ms po ms nad uvarenym mliekom s cesnakom a od dec som si mala prikladat uvareny,posoleny a octom pokvapkany zemiak.mala som pit gynastan caj a vitamin E.vsetko som dodrziavala ako mi poradila.ja verim tomu ze to naparovanie mi pomohlo.uz som bola min tyz u dr ale mi na 100% nepotvrdil ze som tehu a tak mam prist este aj zajtra.sice nieco male v maternici videl...tak ale ze si mam davat pozor a mam oddychovat,a mam aj priznaky tak dufam a verim ze som.podla mojich uzasnych vypoctov by som mala byt v 7tt.takze tak...

prajem vela stastia.a tebe co presne poradila?

darla27
10. dec 2009

Takze v podstate ti to zabralo za 2 mesiace? 😲
To si mala davat postupne? Ja to robim od septembra, aj ked som tam bola nejako v juli, ale velmi sa mi do toho nechcelo, ale nakoniec som zacala. Zufaly clovek robi zufale veci. 😀 Keby to aspon zabralo.. 😔
Mne dala zabal tvaroh s lanovymi semienkami, caj co mi dala mam pit 2 krat denne, 2 krat do tyzdna naparovanie nad horucim plnotucnym mliekom. Muzik mal pit zensenovy caj, uzivat vit E a jest aspon 2-3 krat do tyzdna nieco z celeru, ale nerobi z toho bohuzial nic. ☹

mata1001
10. dec 2009

darla ja som si povedala ze stoji ma to financne minimum to este zvladnem a casovo pol hodinka kazdy
druhy den.takze ja som nad tym ani nerozmyslala ze by som to nerobila.ja som k nej preto isla ze som chcela aby mi pomohla.

aj moj mm mal jest vit E a zinok,jest polievky zeleninove a zensenovy caj a tiez som ho nahovorila len na vit E.aspon nieco.a tvoj mm ma dobry spermio?

darla27
10. dec 2009

No, to je otazka na ktoru ti neviem dat jednoznacnu odpoved.
Spermio ma ale v podstate dobry, ale ...
Je to komplikovanejsie. 😒

Kazdopadne ti gratulujem a tesim sa ze si tehu, dufam ze nas bude casom viacej v tejto teme vdaka pani Anke 🙂

zuzik1702
11. dec 2009

Ahojte baby,ja som bola u p.Anky pred dvomi týždňami a tiež mi naordinovala užívať 2krát denne vit.E,piť 2krát denne ženský čaj,naparovanie nad horúcim mliekom s cesnakom a obklady na brucho z hl.múky,trochou vína a masla.Tak to poctivo robím 🙂 Maťka a tebe koľko krát do týždňa prikázala to naparovanie?Mne len jeden krát za týždeň.A obklady na brucho každý deň.Cez menštruáciu tieto procedúry nemám robiť.To som rada,že si tu Maťka napísala.Aspoň viem,že tie procedúry pomáhajú..Inak gratulujem k tehotenstvu a teším sa s tebou.. Dúfam,že sa nám podarí viacerým otehotnieť a úspešne donosiť bábatko vďaka p.Anke.Maťka toto si tehotná prvý krát?Ja som mala už dve neúspešné tehotenstvá-samovoľný potrat a mimomaternicové tehotenstvo ☹ Darla a ty sa snažíš o prvé bábatko?Držím palceky aj tebe nech čoskoro čakáš mimi 🙂

zuzik1702
11. dec 2009

Maťka potom napíš ako si dopadla u dr. 🙂

mata1001
11. dec 2009

ahojte baby takze: zuzik jas om sa naparovala kazdy druhy den.od ms po ms.cez ms sa urcite nenaparuj.a v dec som si mala davat obklady.
ano som tehotna prvykrat.teraz ma vsetko boli...ach jaj...

a dneska som bola u dr.je tam vsetko tak ako ma byt ale zabudla som sa ho opytat ze v ktorom mozem byt tt.a som na PN...tak oddychujem...
a dakujem za gratulacie 🙂 🙂 🙂

lubka0506
11. dec 2009

ahojky babule 🙂 mata tak sa šetri a oddychuj... 😉

kvietok13
12. dec 2009

ahojte baby, mohli by ste mi niektora poradit, ci mam spravne cislo na p. anku kopcovu, mam 0903037131, chcela by som ist k nej prvy krat, nedari sa nam otehotniet, skusame sa jej dovolat, ale ma ze volana stanica je docasne nedostupna. dakujem a prajem peknyvecer

mata1001
13. dec 2009

kvietok ano mas spravne cislo.skus cez prac.dni po 17h ona je v praci tak preto ti mozno nedviha.prajem vela stastia 🙂

kvietok13
13. dec 2009

dakujem ti velmi pekne, skusim jej potom zavolat, my sme po 1. ivf, v 9. tyzdni sme potratili, chcela som ist k p. anke už davnejšie, tak dufam, že sa to podarí, mam 34 rokov a už niekedy nevladzem, a&le bojujeme dalej. s manzelom nam dokopy nezistili nič, a ty? ked sa nemylim, že som spravne čítala, tak si tehotka, velmi ti držím palce a gratulujem, opatruj sa. POmohla ti p. anka? dlho si užívala jej liečiky, zábaly, obklady, alebo čo ti dala?

kvietok13
13. dec 2009

jaj mata1001 teraz som to čítala, že čo si užívala, tak super, teším sa s tebou, už teraz nechodíš k p. anke v tehotnosti?

mata1001
13. dec 2009

ona mi povedala ze ak ostanem mam jej volat,ale ja som este nevolala,lebo ona sa ma urcite opyta ze v ktorom som tt a to ja este neviem.moj dr mi to este nepovedal.tak jej zavolam az ked to budem vediet.no neviem ci k nej budem musiet ist ale ked mi povie aby som sla tak pojdem.a ano ja verim tomu ze ona mi pomohla a ja som sa naparovala len jeden mesiac ale ja som brala aj clostylbegyt.
dufam ze ti pomoze ako mne.prajem ti vela stastia...