Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

ringe
14. apr 2016

dobri den moj problem spociva vtom ze stale sa mi opakovane robia virazki na tvari chcela bi som sa spitat ako bi som sa toho zbavila dakujem

bylinkarkaaa
15. apr 2016

ringe, len osobne, V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

bylinkarkaaa
15. apr 2016
stella5723
15. apr 2016

Dobrý deň p. Anka, prosím Vás v utorok 19.04.2016 pracujete? Chystám sa k Vám z BA tak aby som neišla nadarmo....
Vopred za odpoveď ďakujem 🙂

monusik73
15. apr 2016

@stella5723 Ano pani Anka robi utorky a stvrtky od 15.00 do 17.00 po pripade pre istotu jej zavolaj 0903037131

stella5723
15. apr 2016

@monusik73 Ďakujem, áno viem že robí takto len som si pozerala v histórii že niekedy písala oznam že nemôže...ale ešte raz ďakujem za radu 🙂

bylinkarkaaa
15. apr 2016

Ano, budem robiť 🙂

stella5723
15. apr 2016

@bylinkarkaaa Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď, už sa k Vám moc teším 🙂 🙂 🙂

tslobik
16. apr 2016

@bylinkarkaaa Dobrý deň p. Anka, raz som u vás bola so sebou lebo sa mi nedarilo otehotnieť. Dieťa už má 4 roky 🙂 .
Chcem sa spýtať, mohla by som prísť za Vami, kvôli môjmu otcovi ktorému našli nádor na hrtane? Teraz mu ho idú komplet odoperovať a skúšame všetko......čiže aj pomoc prírody. Prišla by som bez neho po radu. Ďakujem.

sienna77
16. apr 2016

Dobry den, ked by som chcela prist teraz v utotok, 19.4., da sa aj objednat na nejaku hodinu alebo treba len prist a cakat? ak by bolo vela ludi, moze sa stat, ze sa nedostanem na radu? som z BA, tak by som rada vedela, ako je najlepsie prist. mna trapi neplodnost, nemam vobec ovulaciu a chystame sa preto na ivf, lebo inu moznost na otehotnenie nevidime. viete pomoct v takychto pripadoch? dakujem.

monusik73
17. apr 2016

@sienna77 Netreba sa objednavat pani Anka robi utorky s stvrtky ostatnych dnoch nie je doma lebo je zamestnana mimo svojho bydliska prides tam a cakas na rad zeny pisali ze niekedy cakali aj hodinu ale zalezi dost kolka budes v poradi zoberie vsetkych pani Anka pracuje od 15.00 do 17.00

dudu16
17. apr 2016

Prosim vas a o kolkej treba prist k pani a postavit sa do rady? Uz niekedy rano?

monusik73
17. apr 2016

@dudu16 Cim skor pojdes tym lepsie lebo budes medzi prvymi dost zalezi ci si zblizka alebo zdaleka ak z dialky urcite by som isla skor predsa aj cesta nieco trva

sienna77
17. apr 2016

@monusik73 Dakujem velmi pekne za odpoved.

cheeky82
18. apr 2016

@dudu16 ja som tam bola pred veľkou nocou vo štvrtok o 4 a predo mnou bola len jedna pani a po mne nikto

turbik13
19. apr 2016

Dobrý deň p. Anka, nedarí sa mi Vám dovolať. Chcela by som prísť k Vám aj s maminkou. Čo sa týka mňa: už sa 3 roky snažíme o bábätko, mám endometriózu :o((. Maminka je liečená na pľúcnu fibrózu a diabetes. Chceli by sme prísť za Vami, sme z Banskej Bystrice. Prosím Vás kedy by sme mohli prísť? Ďakujem Vám za odpoveď a aj za to, že pomáhate ľuďom.

lus83
19. apr 2016

turbik13- pani Kopacova chodi do prace, preto nedviha....mozete ale za nou prist vzdy v utorok alebo vo stvrtok od 15:00-17:00....nema ziaden poradovnik, ani sa nikto dopredu neobjednava. Jednoducho pridete a podla toho, kolka ste v poradi sa dostanete dovnutra. Kazdeho zoberie, len si treba pockat..niekedy aj dlhsie...chodi za nou velmi vela ludi...

delly16
19. apr 2016

@tslobik Bola som u p. Anky s maminou, tiež má rakovinu, dala čajíky a iné rady,treba ísť....Možem sa spýtať, koľko od návštevy p. Anky trvalo, kým ste otehotneli? Dakujem 🙂

delly16
19. apr 2016

@dudu16 Určite nie ráno , ale o tej pol druhej aby ste tam už boli, my sme prišli o druhej a boli sme nejakí šiesti...

bylinkarkaaa
20. apr 2016

tslobík, ďakujem prídite v hoci ktorý utorok alebo vo štvrtok poobede, pomôžeme oteckovi.

bylinkarkaaa
20. apr 2016

turbik13 V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

bylinkarkaaa
20. apr 2016

Ďakujem, všetkým ženám a mojím priateľkám, ktoré mi tu pomáhajú a veľmi pekne každému odpíšu kedy som doma, leba já to nestíham. Spozdravom prajem veľa zdravia

somi_nr
20. apr 2016

Dobrý deň p. Anka. videla som v TV reláciu v ktorej radíte ľuďom. Veľmi ma zaujala bylinka, ktorá Vám rastie namiesto trávy ale nezachytila som jej názov. Prosím napíšte mi o akú bylinku ide ďakujem veľmi pekne. veľmi by som ju chcela namiesto trávnika

bylinkarkaaa
22. apr 2016

Stavikrv vtáčí, narástol tam sám od seba. 😉

somi_nr
22. apr 2016

@bylinkarkaaa
Dakujem velmi pekne.

turbik13
25. apr 2016

bylinkarkaaa, Dobrý deň, prosím Vás tento týždeň vo štvrtok môžem prísť?

ninus29
25. apr 2016

@turbik13 každý utorok alebo štvrtok, neviem či sa stalo,že by v tieto dni nebola doma alebo nepríjmala ľudí. Najnovšie má na bráničke čísla,treba si vziať a čakať kým to číslo zavolá.prednostne berie tehotné, tie nemusia čakať.

mamartinka
25. apr 2016

@ninus29 to vazne.To ako su casenky u lekara.A ako ta zavola podla cisla ked treba sedis v aute.

ninus29
25. apr 2016

@mamartinka niečo podobné 🙂 lebo sa tam ľudia hádali kto je na rade....takto má každý svoje číslo. Tak musíš si to trochu sledovať, vykuknúť z auta,keď ona vychádza, aby si počula aké číslo volá. Ona to nesleduje,to sa nedá..je to o tolerancií a ľuďoch. ;) myslím,že je to super nápad už,takto nemôže nikto namietať,že tam bol skôr.

delly16
25. apr 2016

@mamartinka urcite nebudes sediet cely cas v aute a ked aj,tak budes vidiet tych v aute pred sebou,ze su na rade...tak vystupis a tu chvilu si pockas... casenky zacala p. Anka davat,lebo debilita niektorych ludi nema hranic,ked sme tam my boli skoro sa pobili a predbiehali sa jedna radost...