Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bubulka722
17. nov 2009

Neviem babulky ale akosi mi už fakt dochádza viera, že zrovna toto pomôže. Ja som na tom úplne inak ako vy. Keby som mala nejaké MA tak áno, verila by som, ale ja som úplne o.k. Problém je v mm, tak mi to pripadá ako totálne zbytočné. Možno je to fakt o niečom inom. Ja som sa dostala práve do stavu, ktorého som sa dlho zbavovala. Pani Kopáčová mi dala silnú vieru v úspech a ja som sa začala znova príliš sledovať a zbytočne sa deptať. Teraz mi 1 deň meškajú a už blbnem. Psychickej pohode to nepridáva.

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bettynka222
18. nov 2009

ahojte, este som v nemocke,tak moc nepisem. vela som krvacala, uz to prestava....len to tak uz obcas bolo a potom sa to vratilo....snad uz to bude ok. vsetky sa majte pekne a drzte sa 🙂

bobjan
18. nov 2009

Betty, držím palce 😉 nech je to o.k. a čoskoro ťa pustia 😉

lejlika
18. nov 2009

😲 bettynka222 všetky ny konikovi sa o teba už báli. Držia ti palčeky. 😵

surimi
18. nov 2009

Caute baby. Ja by som mala ist k tete Kopacovej tento tyzden.Nam sa nedaqri skoro 2 roky, ale vsetky vysledky mame ok. Akurat ja by som mala este absolvovat v dec. laparku, ale moc sa mi tam nechce....tak uvidime, ci nam teta Kopacova naordinuje nejake bylinky...

lubka0506
18. nov 2009

ahoj betty...želám ti vela síl a rýchlo sa medzi nás vrát! 🙂 bobjan ako si na tom ty? 😒 ...surimi vitaj,neboj sa budeš mat dobrý pocit s pani Anky,je velmi milá...a určite ti dá bylinky... 🙂

bobjan
19. nov 2009

Betty, ty si cvičila Mojžíšku doma? Alebo si niekam chodila?
Neviem, či to má význam, keď mám nepriechodné vajíčkovody, ale rozmýšľam nad tým. Aj ťa napravovali?

lejlika
19. nov 2009

bettynka222, napíš, čo najskôr 😵

lejlika
19. nov 2009

Dobrú nocku 😔 😔 😔

jahodka26
19. nov 2009

ahojte dievcata,
ja som dnes v zufalom stave citala viacere temy tu na MK a nasla som vas, tak som sa hned k tetuske objednala, ideme zajtra, tak uvidime, co nam povie. sme po neuspesnom 1.ivf, tento tyzden nam babatka "odisli", tak k dalsiemu KET vyskusame tetusku.
do telefonu bola velmi mila, usmievava...

aja37
20. nov 2009

ahojte baby ... tak velmi som sa tesila, ze sem da, dobru spravu. mam za sebou 5 IVF. pri prvom som mala 8 embryi ale nezachytilo sa ani jedno, pri druhom 2 embrya ale zase nic. a aj napriek tomu, ze nam nic nenasli, tak v 3 a 4 IVF som nevyprodukovala ani jedno vajicko. nevedia preco. hormonalny profil je ok, imunologia je ok, genetika je ok, spermiogram je ok, vsetko je ok a aj tak nic. po 4.IVF som zasla za pani Ankou. boli sme tam, dala nam caj, obklady, naparovanie nad harmancekom ... vsetko som to robila asi mesiac a pol, ked som sla na 5.IVF. reagovala som vraj velmi dobre, folikuly boli dobre, vystelka maternice bola ok, mala som ju 10 mm, tak vysoku som ju nikdy predtym nemala. tesila som sa jak male decko, ze to pomohlo. folikulov som mala 8 a z toho 7 vajicok. dnes mi ale povedali, ze 6 z toho nebolo schopne oplodnenia a 1, ktore bolo sa aj napriek vsetkemu neoplodnilo.

citim sa ... pod psa. nerozumiem tomu, kde je chyba a preco prave ja.

na druhej strane si hovorim, ze sa po 2 pokusoch podarilo vyprodukovat aspon vajicka. sice sa neoplodnili, ale boli tam. pani Anka vravela, ze to mam nechat na jar. neposluchla som, chcela som to skusit. mozno som mala pockat. neviem.

drzte sa baby.

drobeca
20. nov 2009

to je mi ľúto, ozaj si si toho preskákala veľa. akurát včera som čítala, že Broke Shields sa to podarilo na 7 raz. netreba sa vzdávať, i keď to vôbec nie je ľahké

somov
20. nov 2009

aja, je mi to veľmi ľúto, ale aj taj to nevzdávaj.

lejlika
20. nov 2009

aja37 aj mne je ľúto, ale chyba mohla byť aj v technologii IVF. To sa stáva ,ale lekári to zvalia na pacientku. Ver, že to sa stáva. Pani Anku poslúchni a ver, že sa to na jar podarí. 😵

andriss23
20. nov 2009

jahodka-ako bolo u pani Anky? Ja sa chystám na KET po novom roku,a rozmýšľam,že ju navštívim tiež.
Ak môžeš,napíš ,čo ti poradila 🙂

aja37
21. nov 2009

anka je vzdy mila. ja som jej vcera volala. povedala som jej, co sa mi stalo a poradila mi este jeden caj. vraj mam robit vsetko tak, ako povedala a navyse este pit caj z bylinky vitex jahnaci, vola sa to tiez drmek obecny. citala som na nete, ze to vraj nie je zrovna chutne, ale co sa da robit. vraj to nemam zmiesat s ostatnymi bylinkami, ale pit samostatne. nooo, mam za to, ze cely pitny rezim budem dodrziavat len skrz bylinky 😉

asi tentokrat vydrzim az na tu jar, budem dalej pit bylinky a robit obklady a tak .... a este sa skusim spytat, ako funguje darovanie vajicok. asi to nie je zly napad pouzit cudzie vajicko a nasu spermiu, ked uz tie moje su take ake su. len vraj sa na to dlho caka. neviete o tom niekto nieco? nemate s tym skusenosti? pls.

jahodka26
21. nov 2009

ahojte,
teta anka je velmi mila, usmievava osobka. dala nam carovne cajicky, tiez mam naordinovany aj vyssie spominany vitex, objednala som si ho u nas v lekarni, slubili, ze ho zozenu...tiez mame uzivat vitamin E a mam aj obklady..tak uvidime. ked sme tam cakali, tak tam prisla jedna tehulka podakovat tetuske, caka ich v najblizsich dnoch porod, tak to ma tak povzbudilo, ze nam to urcite pomoze.
tiez nam odporucila KET posunut na jar...tak sa teraz trochu preliecime a mozno sa medzitym stane zazrak a podar sa to aj prirodzene, uz som si tu na MK nastudovala s manzelom aj prstikovu metodu 🙂
som zufala, boli to, ale musime ist dalej...

nativa006
21. nov 2009

Ahoj jahodka26 Dala ti pani Anka aj jej caj,alebo ti kazala len ten vitex.Ja uz nemam jej caj a kazala mi pit gynastan.Kolko stoji ten vitax.Ak sa mozem opytat,kolko sa snazis otehotniet?Ja uz 6 rokov a stale nic. ☹

jahodka26
21. nov 2009

ahoj nativa,
tetuska mi u nej nedala ziadne bylinky, mam ten vitex a gynastan. cenu vitexu zatial neviem, lebo mi ho len objednali a nejako ma nenapadlo pytat sa na cenu 😎
snazime sa 3,5 roka, verila som, ze IVF na vyjde, zial nie....snad teda rok 2O1O bude nasim stastnym..boli to, ale musime verit... 😉
drzim palceky 😉

aja37
22. nov 2009

baby, mne pani anka povedala, co ma caj obsahovat, ake bylinky a ja som si nasledne vsetky tieto bylinky kupila na internete, na www.gresik.cz. ked mi prisli, tak som si ich namiesala tak, ze som vzala z kazdej bylinky po 1lyzicu a bolo. na tej web stranke som si objednala aj ten vitex. pani Anka povedala, ze si ho mam kupit aj 2kila. kupila som si 1kg a vyslo ma to cca 500Czk. viem, ze vam davam cesku stranku, ale vam to pomoze, ak ju nebudete moct kupit na Slovensku. ale snad ich zozeniete. mne ale p.Anka pri tom vitexe povedala, ze je ho tazke zohnat.

jahodka a povedala ti, ako si z toho vitexu robit caj? mas ho miesat s ostatnymi bylinkami, alebo samostatne? ja si mam robit caj z vitexu samostatne. len ma desi, ze som citala, ze sa to alebo zaleje, alebo dokonca 5min vari a 5min luhuje, niekto si z toho dokonca robi tinkuru. atd, atd.

akokolvek, snad to pomoze.

tina4931
22. nov 2009

Ja som bola u tety Anky v piatok. Takže ten vitex sa nedá kúpiť na Slovensku? Kázala mi vitex, vit.E, čaj pre tehotné, kapucínku väčšiu a umývať sa v rebríčku.

tina4931
22. nov 2009

Ahoj Jahodka26, nebola si u tety náhodou v piatok 20.11. okolo 17,30 so značkou auta SA alebo SE? Lebo, keď sme čakali, tak sa veru prišla podakovať jedna tehotná práve vtedy.

aja37
23. nov 2009

Tina, ja neviem, ci sa da, alebo neda. pani Anka mi hovorila, ze s tym moze byt trosku problem. ak by si s tym mala problem, tak daj vediet a ja ti to nejak preposlem z CR, alebo skus tu web stranku, co som pisala. co je to ta kapucinka, co pises?

drobeca
23. nov 2009

ja som sa na vitex pýtala v čajovni. ten chlapík pozrel na net a povedal, že u nás to nie je schválené. takže buď na čierno alebo v čechách

aja37
23. nov 2009

drobeca, neviem ci cajovna je zrovna to spravne. ja som v cajovni nezohnala ani "beznejsie" bylinky. skor skus nejake predajne byliniek, alebo naozaj internet. ak by som nieco na nete nasla, tak vam to sem urcite dam.

drobeca
23. nov 2009

ale on pozrel na nete, či je to certifikované alebo čo. či to môže vôbec predávať

tina4931
23. nov 2009

aja37 dakujem za ochotu, ale na nete som už zistila, že v jednej lekárni v Hodoníne sa to kúpiť dá a keďže to mám cca 30 km od bydliska tak sa tam tento týždeň chystám. Kapucínku mi odporučila piť kvôli rôznym baktériám, ktoré často mávam - e.coli, streptokoky a pod. Teda, teraz som už dosť dlho v poriadku. Inak s tou kapucínkou je u nás tiež problém, len v jednej z množstva lekární mi sľúbili, že ju objednajú. Keď nie, tak zase Hodonín. Ešteže to mám tak blízko.

bettynka222
23. nov 2009

ahojteeeeeeeeeee, som domkaaaaaaaaa. teda vastne sme domka 😵

bubulka722
23. nov 2009

Bettynka, super!!! Teším sa a dúfam, že je všetko v poriadku!