Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

ludinka
4. okt 2011

@in131 ahoj a aka je ta ryžova dieta? daj typ
ja obkladam uz 3. mesiac a mam stale nafuknute brucho 😒
treba byt optimisticky- jeden cyklus je zalostne malo nato aby si to vzdavala 🙂

tea284
4. okt 2011

Ahojte. Tak ja už obkladám tretí mesiac. Prvý bol aj pre mňa dosť ťažký, hlavne keď prišli moje dni. Volala som aj pani Aničke, ktorá ma upokojila a dodala mi ďalšiu dávku trpezlivosti. I keď sa musím priznať, že keď je najhoršie prečítam si túto našu témičku tak mi je trošku ľahšie na duši 🙂 . Pokračujem ďalej, bohužiaľ bez úspechu 😒 .

in131
4. okt 2011

@ludinka ráno - iba ovocie, obed naturalna ryža - ovocie , alebo zelenina a na večeru iba zeleninu.

in131
4. okt 2011

@tea284 a nechala ti obklady? Alebo ti obklad zmenila. Mne kazala zavolať za mesiac - lebo ja som sa vyrutila po bokoch - ako potničky. Povedala ak to nezmizne tak zmeníme obklad ale zmizlo tak obkladam dalej tým istým obkladom

ludinka
4. okt 2011

@in131 tak to znie lakavo 😀

tinusasa
4. okt 2011

dievcata a menzes mate pravidelny ? upravil sa vam ?

in131
4. okt 2011

@tinusasa ja som dostala o 3 dni skôr. A mala som len tri dni aj to taký zvláštny.

majda27
4. okt 2011

@tinusasa a tebe uz prisiel? Na každého ma liečba iny vplyv.
Hlavne sa nestresujte ze to po prvom mesiaci nevyšlo. Stres je naš nepriateľ. Treba len pekne vydržať a časom príde to čo prísť má. 😀 😀 😀 😀

zuzana72
4. okt 2011

in131 ja som tiez riesila problem otehotniet, ale nakoniec sa to predsa len podarilo. Pises o tom menzese ja som tiez dostala taky 3 dnovy bol iba slaby, ale dalsi mesiac som uz nedostala vobec a na dalsi som si uz isla hrdo pre tehotensku knizku , ale ked som si urobila test na graviditu bol negativny, ale na sone uz krasne babetku bilo srdiecko narodil sa mi zdravy chlapec 2 v poradi a do tretice to zakoncila este dcerka. Takze hlavne na to nemyslite berte zivot ako ide a o chvilu vas bude viac.

cmelica
4. okt 2011

@zuzana72 ahoj!!!tak tomu hovorim povzbudenie 🙂 🙂 🙂 DAKUJEM!!!!

zuzana72
4. okt 2011

@cmelica drzim peste vsetkym ktore riesite problem otehotniet, ja som jasnym prikladom toho ze sa vam to vsetkym podari musite iba verit

tinusasa
4. okt 2011

@majda27 ahoj 🙂 nie stale neprisiel uz meska tyzden a vsetko dodrziavame poctivo len este pred liecbou ked som mala dostat menzes tak som mala krce a bolesti pred tym aj prsia ma boleli a teraz len tak slabunko niekedy citim brusko. neostava mi nic ine len cakat 🙂

tinusasa
4. okt 2011

@zuzana72 super 🙂 pekne povzbudenie

majda27
4. okt 2011

@tinusasa Ahojky ja som vždy vedela kedy sa mrska ma spustit, pri zabaloch som nevedela, tiež mi to vždy meškalo cca 5 dni. A neskúšala si si urobiť test? Meškával ti takto aj v minulosti?

tinusasa
4. okt 2011

majda 27 test som si robila vcera a bol nagativny a inac mne meskavalo aj pred tym mala som s tym problem niekedy to bolo v poho ale castejsie meskavalo ale teraz uz asi dva tyzdne citim tlaky na brusku aj krize niekedy citim ale zda si mo to uz dlho

in131
4. okt 2011

@tinusasa možno test ešte neukáže nič. Ved uvidíš. Bud príde alebo 9 mesiacov maš pokoj

tinusasa
4. okt 2011

🙂 ja len cakam ak ich dostanem tak chceme skusit druhe Ket. ako dlho dodrziavas liecbu ?

yoyo123
4. okt 2011

Ahojte kočky 🙂 chcem sa opytat,tie obklady si zohrievate na sporáku????lebo ja to davam do mikrovlnky zohriat,neviem či to može byt 😝 je to jednoduchšie 😉 Ja už obkladám druhy mesiac ,zatial nič,ale my to vydržíme,nie?dakujem

carmenuska
4. okt 2011

@yoyo123 - ja na sporaku, bo ja to musim miesat ked to vrie, tak mi kazala p. Anka

tea284
4. okt 2011

@in131 obklady mi nechala, vraj je to individuálne ako rýchlo zaberú. Problémy po nich nemám, ja si varim "kašu"-mlieko, pomleté ľanové semienka a biela pálenka.
Asi by bolo dobré povzbudenia pani Anky si nahrať a prehrať vždy keď príde obdobie beznádeje. Je to osôbka, ktorá vie super povzbudiť 🙂 .

in131
5. okt 2011

@yoyo123 ja na sporáku.

yukaya
5. okt 2011

@yoyo123 ja v mikrovlnke ale zakazdym mam vycitky ze to ucite nie je zdrave... ale som darebná si to dat do hrnca, mam obklad kde ide aj muka a to sa mi vzdy priškre na hrniec a potom sa mi to nechce rajbat...

carmenuska
5. okt 2011

@tea284 - ahoj, aj ja mam ten isty obklad ako ty. Aku mas dg ked ti toto dala? Nepovedala ti na co je?? A co este mas okrem toho?

tea284
5. okt 2011

@tinusasa som po cisarskom a ďalšie dieťatko sa nám nedari. Tento zabal by mal preliecit maternicu po ťažkom pôrode. Diagnózu mám takú ´klasickú, obaja sme zdraví a len sa nám nedari 

lucy1311
6. okt 2011

ahojte, baby ma niekto anovulacne cykly (nadoblicka neprodukuje hormon na dozrievanie folikulov) s jemne polycystickymi vajecnikmi, komu pani Anka pomohla?

lucy1311
7. okt 2011

baby uzivala ste niektora vitex jahnaci v slabsich odvaroch v tehotenstve? bolo mi to odporucene, ked by sa to teda podarilo, ale sa obavam, kedze je kontraindikovany v obdobi tehotenstva ... hm 😖

in131
7. okt 2011

Ahojte! Ako pokračujete? ja mám ovuláciu - a tak ju cítim - boli riadne nikdy predtým to takto nebolelo. Neviem ale na mna tie obklady posobia uplne inak ako vy tu píšete. Menzes som mala bolestivý, ovulacia tiež. Tak len dufam že to je všetko v poriadku a má to tak biť. 😉

in131
7. okt 2011

@tinusasa ja druhý mesiac dodržiavam. A ty?

majda27
7. okt 2011

@in131 a ktovie mozno je @tinusasa je asi tehotna... uz dlho sa tu neozvala, viem ze jej to meskalo.....

carmenuska
7. okt 2011

@in131 - no ja pokracujem, dufam ze vydrzim. Tak vyuzi tu riadnu ovulku 😉