Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bobjan
31. júl 2011

@lienocka08 ja sa tiež pridávam k tým šťastným. My máme doma 4-mesačný poklad vďaka pani Anke a predtým ani 4 IVF nepomohli. Zostala som tehu po 4 mesiacoch 😉

yoyo123
1. aug 2011

Ahojte 🙂 chcem sa opytat,možem ist k pani Anke aj ked nie som objednaná?Snažím sa jej dovolat,ale nikto to nedvíha 😝 dakujem 🙂

lienocka08
1. aug 2011

Ahoj Yoyo123 jasné, kľudne...ja som jej síce volala pred tým ale myslím, že môžeš prísť aj bez ohlásenia...len neviem, či náhodou teraz nieje na dovolenke...sa mi zdá, že niečo také spomínala....tak radšej skúšaj volať aby si sa zbytočne nepreviezla.

lienocka08
1. aug 2011

a čo ten môj tvarohovo-múkový zábal...nemá ho nikto z vás? ☹ dakujem!

zunna
1. aug 2011

Ahojte, viete mi niekto poradiť, kde ju v tom Vrbovom nájdem? Volala som jej, dá sa prísť, hoci aj zajtra, ale nespýtala som sa, kde vlastne? ďakujem,

majda27
1. aug 2011

@zunna je to na zaciatku vrboveho od piestan, odbočí sa hned za lidlom a je to posledna ulička v lavo, a na branke a aj na garažových dverách má napísané ordinačné hodiny.

zunna
1. aug 2011

Majda, ďakujem. Náhodou ulicu a číslo domu si nepamätáš?

mamartinka
1. aug 2011

@zunna Kopacova Anka,Vrbove-Polna 635/20.

carmenuska
1. aug 2011

ahojte, my sa chystame k pani Anke buduci stvrtok, nejde niekotra k nej vtedy? Kocky, ktoré ste tam boli, pre istotu, robi utorky a stvrtky? od ktorej? kedy tam treba byt, tie co mate skusenost? Dlho sa tam caka? dakujeeem

tinka9075
1. aug 2011

@carmenuska robi utorky a štvrtky od štvrtej ja som čakala asi hodinku a ta skusenost je to velmi mila pani a pomôže ti 🙂

carmenuska
1. aug 2011

@tinka9075 - dakujem velmi pekne, bola si tam skor, ci od stvrtej presne? a to ste cakali pred domom ci ako??ona si vola ludi? a ak sa mozem opytat, co ste jej dali? berie peniaze? vdaka nechce sa mi citat celu temu koli tomu

tinka9075
1. aug 2011

@carmenuska my sme tam prišli p pol štvrtej čakali sme v aute pred domom pred nami boli asi dve auta a ked si na rade tak ideš k nej ja som jej dala 10eur ale ona neberie nič je na tebe či jej niečo daš ale niektori jej tam priniesli kavu bombonieru ja som jej dala radšej peniaze a uvidiš budeš spokojna daj potom vediet 😎

pia22
2. aug 2011

Dievcata a pomaha len pri neplodnosti, alebo aj inych zdrav. problemoch nesuvisiacich s tehotenstvom?

tinka9075
2. aug 2011

@pia22 pomaha aj pri inych problemoch ked sme tam bola ja predo mnou boli 2muži a jedna staršia pani 😉

tinusasa
2. aug 2011

Ahojte 🙂 predpisovala pani Anka niekomu kupel v orechovom listi lebo neviem ci som si dobre poznacila 1krat tyzdenne a neviem ci to nema byt kazdy den. dakujem

yoyo123
2. aug 2011

@lienocka08 ahoj 🙂 aj ja mám ten tvarohovo-mukovy zabal,ale len 2 tyždne si ho mám davat,lebo som krátko po potrate ☹ a potom mám muka,oliv.olej a biela pálenka 😀 Tak uvidíme

yoyo123
3. aug 2011

ahojte,chcem sa opytat,čo mam obklad na bruško muka,oliv.olej,palenka to si mám zohriat a dávat teplé??Som si to nezapamatala ☹ Hlava zabudlivá 😠

carmenuska
4. aug 2011

@tinka9075 - dakujem za odpoved, dufam ze coskoro budes hlasit super vysledky jej liecby 😉

tinka9075
4. aug 2011

@carmenuska no možno si to nahlasime narovnako neboj podari sa 😎

lienocka08
5. aug 2011

@yoyo123
Ahoj, tak to som rada, že som nič neprepočula 🙂
určite to treba zohriať, všetky obklady ohrievame bez ohrievania by asi nemali účinok...do bavlnenej handričky zabaliť a priložiť na bruško + previazať plienkou... 🙂 Držím palčeky.

zoe2009
6. aug 2011

Ahojte. stalo sa vám niektorej ze pri zábaloch meškala ms? Test mám negatívny a uz mešká 3 deň.

maciatko31
8. aug 2011

Ahojte, ak by pani Anka niekomu odporučila Vitex jahňací /Drmek/ a nemohli ste ho zohnať, tak vám môžem poskytnúť. Objednávala som ho cca pred rokom z Ciech na dobierku. Zostalo mi ešte viac ako 0.5 kg. 🙂

crepe1
8. aug 2011

Dievcatka nemate na pani Anku kontakt?

mamartinka
8. aug 2011

@crepe1 Kopacova Anka,Vrbove-Polna 635/20. Kontakt je-0903037131

crepe1
8. aug 2011

@mamartinka dakujem velmi pekne 🙂

adela9
11. aug 2011

Prosila by som vás o radu mám na ľadvinách cysty. Jednu mám dosť veľkú. Prosila by som o radu či niekto nemal ten problém a čo užíval, čaj alebo obklad. Prosím. Ďakujem

carmenuska
12. aug 2011

ahojte kocky, neboli ste niektora vcera u pani Anky? Ktora mate zabal lanove semeno+palenka+mlieko? Ako si davate tie zabaly? Nemate na to nejaku taktiku?

ludinka
12. aug 2011

@carmenuska ahoj ja mam trochu iny zabal ako ty ale robim to tak ze ho zohrejem dam na lanovu utierku, tu prelozim a dam na brusko, na to natiahnem nohavicky a este si dam aj frote uterak a na to pyzamo
a co ti este dala okrem zabalu? a aku mas diagnozu??

carmenuska
12. aug 2011

@ludinka - kazala mi, ze nemam o tom nikomu hovorit...tak radsej ti nenapisem viac, ja mam kadeco, endometrioza, cysty, otocena maternica, trombofilia.....mam aj ine veci od nej nielen tento zabal...
A ty mas aku dg? Tiez sa snazite o babo? Ak mozem vediet kedy si bola u nej, ako dlho sa liecis? Tiez ti povedala ze sa topodari?

henika40
12. aug 2011

ja pomlete semiacka nechavam trosku odstat v mlieku, rychlejsie napucia, zovhrejem a je z toho lepkava kasa, ktoru zabalim do bavlnenej handricky, prilozim na podbrusko, natahnem na to velke bavlnene nohavicky a obviazem elastickym obvazom... neviem, ci sa to takto moze, skusala som aj satkou a pod., ale takto to je najpohodlnejsie, ani neviem, ze mam nejaky obklad...