Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kvietok228
12. aug 2011

@mamartinka ahoj mozem sa opytat ta pani Kopacova Anka ma moc zujala myslis ze nieje skoro ist ju navstivit ked sa snazime len od februara 2011? doktor mi predpisal Duphaston na upravenie cyklu ale sa nam nedari len mrsku mam na cas a doktor mi povedal ze sa kratko snazime dakujem

mamartinka
12. aug 2011

@kvietok228 Fu tak s tym ti neporadim.Ja s nou skusenost nemam.Mozno baby ti niektora poradia.Ale myslim ze este sa malo snazite.Ale ak chces to je natebe ci ju navstivite ci nie aj ked sa len kratko snazite.A mate neaky problem preco sa nedari?A ked ti lekar dal Duphaston tak skus chvilku jeho nech ta lieci.Ale ako pisem.Je to len na vas 😉

kvietok228
12. aug 2011

@mamartinka ja som brala antikoncepsiu a hned po vysadeni mi som nedostala vobec tak mi pichaval injekciu a ta zaberala vzdy a potom mi nasadil duphaston ze je dobry na upravu cyklu aj pri zelanom tehotenstve tak prave preto mi ho nasadil a este dodal ze ked mi bude zaberat tak som ako kazda zdrava zena ale stale neviem preco sa nam nedari asi ze to moc chceme 😉 ale aj tak dakujem

mgk111
12. aug 2011

@kvietok228 vobec to nie je skoro, ani ti ona nepovie ze tam nemas co robit neboj... treba jej povedat, s cim mas problem, ci vies, co by ho mohlo sposobovat, co beries a vsetko okolo toho a ona ti poradi "liecbu" 😉 ja som mala mimomaternicove tehu a bali sme sa, ze uz nam to nepojde, navstivili sme ju a o mesiac som jej uz volala ze som tehotna 😉 tak len smelo do toho a treba dodrziavat, co ti povie 😉

kvietok228
12. aug 2011

@mgk111 jej gratulujem moooc 🙂 ak to tento mesiac nevide asi jej zavola a dohodnem sa s nou velmi pekne dakujem ja si myslim ze to pride ked to budeme najmenej cakat

mgk111
12. aug 2011

@kvietok228 volaj az poobede lebo inak normalne pracuje... a tam sa da ist v konkretne dni od tretej po obede... auticka parkuju a ona "berie" babulky jednu za druhou... je to sice cakacka, ale stoji za to 😉

kvietok228
12. aug 2011

@mgk111 ja si odstojim aj cely den ak to ma pomoct najradsej by som tam isla hned 😅

izzie27
16. aug 2011

Ahojte dievčatá, chcela by som sa iba opýtať, ked ste p. Kopacovej volali, že by ste sa chceli objednať, co ste jej povedali, že prečo k nej chcete ist? Dakujem za odpovede.

lucka654
16. aug 2011

@izzie27 tam sa netreba objednávať. Len sa jej spýtaj, či robí alebo nie 🙂

izzie27
16. aug 2011

@lucka654 dakujem

majda27
17. aug 2011

@izzie27 presne tak, jej len povieš ake máte diagnozy a pod. Je velmi mila, a vie nás velmi pochopit. Ja som už viac krát u nej bola, a vždy som mala veľmi dobrý pociť ked som od nej odchádzala domov.

janulka14
17. aug 2011

Ahojte kočky, chcem Vás poprosit či nemáte niektorá vedomost alebo skúsenost či pani Anka pomáha aj v takýchto prípadoch... Máme 2.ročné krsniatko, narodila sa predčasne, nevážila ani kilo, od mala cvičia vojtovku, chodit už chodí, ale má slabšiu pravú stranu a potrebovala by s tým niako pomoct. Chcela by som vediet či neviete či pani Anka pomáha aj v takýchto alebo podobných prípadoch. Velmi pekne Vám dakujem za každú odpoved 😉

majda27
18. aug 2011

@janulka14 treba jej zavolat a opýtať sa priamo jej.

fizulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka14
24. aug 2011

,,fajn,, že tu negatíva píše niekto kto sa práve dnes zaregistroval...
A ak možme vediet prečo máš fizulka takýto názor?
Nuž čo človek to iná skúsensost, ale ja sama za seba možem povedat samé pozitíva...

tinka9075
24. aug 2011

ja som bola u pani kopačovej a nemôžem povedat že je vypočitava ved ona si nič neberie za to že ideš k nej po radu ked jej niečo daš to je na tebe ja aj ked jej volam vždy mi zdvihne ja mam taketo skusenosti 🙂

wwaanesska
24. aug 2011

fizulka,tak pani Kopáčovú poznajú mnohé ženy a chorý ľudia, nikoho neobvoláva, a nikoho ani nevolá. Nie je vypočítavá a ,možno ty si taká, lebo sa hovorí podľa seba súdim teba. Pani je riadne a vždy bola zamestnaná. S tvojej reakcie cítiť hnev,závisť škodoradosť .A inak sa dá zistiť kto si,aby si sa neprekvapila. 🙂

tinka9075
24. aug 2011

@wwaanesska to maš pravdu ja som jej volala prvy krat a bola velmi mila a ked som od nej odchadzala bola som taka spokojna ta pani ma niečo v sebe vela pozitivnej energie 😉

wwaanesska
24. aug 2011

Asi nemáš čo robiť, keď ráno myslíš na pani. Ačo škola a skúšky?Asi sa ti nedarí. Drž sa biblického príslovia a hneď budeš šťastnejšia, alebo šťastejíííí: KEĎ CHCEŠ, ABY TI ĽUDIA DOBRE ROBILI, ROB AJ TY TAK!

tinka9075
24. aug 2011

@wwaanesska moja reč 🙂

melisska
25. aug 2011

fizulka naozaj si neprijemna,,, a vobec s tebou nesuhlasim!!!! Porozmyslaj preco si to napislala o zene ktora mnohym zenam pomohla a stale pomaha.

mamartinka
25. aug 2011

Baby to bude neaka pubertiacka co nevi asi co zo sebou.Neviem ze niekto moze byt taky sisi a pisat tu o komsi kto ludom pomaha,pomohol a este urcite vela ludom aj pomoze.

jonalu
25. aug 2011

ahojte, boli ste niekto u pani Anky s diagnozou vysokeho FSH, predcasneho zlyhania vajecnikov? Dakujem.

in131
25. aug 2011

Na pani kopačkovu môžem povedť len pozitíva. Je to veľmi príjemna žena - vôbec si nepýta za radu žiadne poniaze človek jej dá kolko uzná za vhodné. A rozprávala som sa s jednou kočkou čo boli na 4 IVF - negatívne a do 4mesiacov od návštevy Pani Kopačkovej bola tehotná a prirodzene - a to mala tolko diagnoz že jej doktory povedali že je neplodná.

lucka654
25. aug 2011

@jonalu Predčasné zlyhanie vaječníkov? Myslíš tým, že sa ti vôbec netvoria vajíčka?

jonalu
25. aug 2011

Ahoj Lucka, predcasne zlyhanie vajecnikov znamena predcasnu menopauzu. Je naburany cely hormonalny system, netvoria sa folikuly, tym aj vajicka, vajecniky nepracuju a postupne sa straca aj menstruacia. Zial, je to mozne asi u 1-2 % zien z celkovej populacie, ze menopauza nastupi pred 40 - tkou.
Jonalu

tortelinka
25. aug 2011

zasa raz hviezda co sa vcera zaregistrovala a je moc mudra

laura35
25. aug 2011

@jonalu Ahoj ja som u pani Anky bola s predcasnym zlyhavanim vajecnikov..sice nemam vysoke FSH ale nizku hladinu AMH - uz obmedzenu rezervu vajicok.. bola velmi mila, pozitivna, nadiktovala mi ake mam pit caje a ake si robit obklady. Ak mas moznost, urcite k nej zajdi.

lucka654
26. aug 2011

@jonalu Viem čo je predčasná menopauza. Folikuly sa tvoria, ale sú prázdne. Ja to mám za sebou. Bola som u pani Anky, pretože som bola tiež v predčasnom prechode a môjmu manželovi diagnostikovali úplnú neplodnosť. Pani Anka nám obom dala liečbu a po mesiaci som bola tehu a zajtra ideme rodiť 🙂 Určite tam choď. Držím palce 😉

astrid55
26. aug 2011

@lucka654 wow, tak toto znie neuveritelne povzbudivo, dakujeme a drzim palce pri porode!