Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

carmenuska
22. júl 2009

Ahojte kocky, velmi zaujimva tema......dakujem ze sa nasiel niekto kto ju otvoril, aby sme sa vsetky o tom dozvedeli. Aj ja jej skusim zavolat, my podla lekarov nemam enijaky problem, ja mam len opacne otocenu maternicu. Tie co ste u nej uz boli, cakali ste kym vas zobrala, alebo vas objednala presne na hodinu. Mozem k nej prist aj cez kramy? Isiel s vami dnu aj manzel? vdakaa dufam ze coskoro tu pribudnu spravicky ako nam pribudaju tehulky

lahhel
22. júl 2009

Carmenuska, my ked sme k nej isli, povedala nam, ze mame prist po pol 4, ale nepovedala nejak presne...aj sme trosku meskali, ale uplne v pohode...nic nehovorila, hned nas zobrala..Manzel chcel najprv stat vonku, ale ona hned chmatla, ze pekne aj on ma ist dnu..lebo najprv zistovala stav manzelov, jemu odporucila nejake cake a vitaminy a potom si zobrala na paskal mna..Myslim, ze mozes prist aj cez menzes, ale pre istotu sa jej opytaj, ked s nou budes telefonovat...
Ona mi robila taku masaz pri ktorej zistovala stav maternice, mne napr. povedala, ze mam malu maternicu, tam mozem byt potom problem s udrzanim plodu, tak mi dala nejake caje, co ju prekrvia...Ked je padnuta maternica, tak ju masazami nadvihuje, a tak...takze myslim, ze ti moze pomoct aj pri tvojom probleme..

carmenuska
22. júl 2009

Lahhel dakujem a ako dlho to trvalo. A to robi normalne u nej v dome? Ma na to nejaku "ambulanciu"? A tie caje si u nej kupis ci ti da recept a namiesas to sama? A povedala ti ci mozes otehotniet, dala ti nejaku nadej? Ak sa mozem opytat aku mate vy dg?

vanesska
23. júl 2009

caute babule,

aj mna zaujala tato temicka hoci som uz nejakych liecitelov a akupunkturistov vyskusala...
nam sa tiez uz nedari par rockov asi kvoli mojej endometrioze ktoru mi sice odstranili ale teraz pred tyzdnom mi na uzv znova zistili cysty na vajecnikoch z toho jedna vyzera byt endometrioticka... 🙄
kedze uz som bola 2x na laparke fakt sa mi nechce ist znova 🙄 a tak zistujem ci sa tie cysty nedaju aspon nejako potlacit alebo zmensit aj takouto prirodnou cestou... 😨
nemate s tym niektora skusenosti???
moc by mi pomohli nejake infosky... pripadne ak je tu nejaka babula s rovnakym problemom ktorej pomohli nejake bylinky pripadne aj samotna pani kopacova 😕 dakujeeeem a drzim vam vsetkym moc palce 😵

lahhel
23. júl 2009

Carmenuska, my sme tam boli asi tristvrte hodiny, najprv pokec s muzom, potom so mnou, potom masaz a nakoniec naordinovanie liecby, cize vsetko mi nadiktovala ako a co mam robit a dala mi ten caj. Ten caj mi ona namiesala sama, ona ma tie byliny vsetky nasusene, takze len mi namiesala tie spravne 😉 Nema ziadnu ordinaciu, taku malu izbicku s postelou, trosku tam mala bordelik, ale inac v pohode...Potom ked dopijem ten caj, mam si kupit v lekarni Gynastan..
Urcite mi dala velku nadej, ze aj bylinkami to ide, a pokial sa to nepodari, aspon sa maternica a vajecniky trosku vyliecia a priparavime sa na dalsie IVF..
Ja mam endometriozu a manzel trosku zhorseny spermiogram...manzelovi predpisala vitamin E, takisto aj mne, a zensenovy caj..

Vanesska, aj ja mam endometriozu, tiez sa mi znovu ukazalo prave pred nedavnom...Tak dufam, ze tie bylinky trosku pomozu potlacit aj tieto priznaky...Inac mne stale pobolievali vajecniky, cely cyklus, pomaly kazdy druhy den, teraz ani neviem, ze ich mam, ziadna bolest, uplna pohodicka...Ja som bylinkovu liecbu nikdy neskusala, tak uvidim...

aurora81
23. júl 2009

ahoj vanesska. mám hormonálnu liečbu 3 m. estrofem ,lutonyl a na posledy mi predpísal clopstyl .chodím na mesačnú kontrolu merania folikuli po vybraní clostylu mi povedal ,že mám 2cm cystu na vaječníku a že sa máme pohl. styku venovať. tak ja neviem už asi nič.

miti
23. júl 2009

vanesska, ja mam odskusaNE : na bavlnu-utierku natriet br.mast posypat zazvorom ml. a na 5noci takyto obklad prikladat. Je to rada od babicky ktora ktora liecila neplodne zeny a zevraj sa u nej ucila aj tato pani. Mam to odsledovane aj utz

saksina
24. júl 2009

ahoj miti a tento obklad sa ponecha po celu noc? Takze to lieci cysty a endometriozu?

miti
24. júl 2009

mne to zabralo na cysty s inym skusenost nemam. staci to prilozit a obviazat pre uchytenie pruznym obvazom na celu noc. Inak rano krasne vonias ako topenicka 😀

bzzmajka
25. júl 2009

máte niektorá skpsenosti, dokedy sú po zamlknutom potrate/prešlo 39 dní hormony v tele? zdá sa mi, že som tehotná ale test je zbytočný, ked by tam boli zvyšky hormonov po predchádzajúcej gravidite. Dakujem.

harmanceky
25. júl 2009

Ahojte, som rada, ze som tu nasla tuto temu, dlhsie som tu nebola. Ja som tiez navstivila pani Kopacovu. Hned v ten den ako nam oznamili negat. vysledok po 2. IUI som jej volala a o dva dni sme ju navstivili. Ja uz som dlhsie hladala niekoho ako ona, kto lieci bylinkami. Tiez nam namiesala obom caje, ja si mam davat obklady a naparovat sa. Okrem toho som zacala cvicit aj Mojzisovej metodu. Necvicim sice kazdy den, musim sa rozhybat, ale dufam, ze nam to pomoze. Inak pojdem na 2. laparku a potom asi IVF, ale chcela by som sa tomu vyhnut.

A dufam, ze nam pomoze aj dovolenka. Aj ked pani Anka vravela, ze ked sa piju bylinky nema sa opalovat, takze pocas dovolenky liecbu budeme musiet prerusit.

bakosko
25. júl 2009

u vas je aky problem s otehotnenym

harmanceky
25. júl 2009

ja som mala jeden vajcovod nepriechodny, cim sa vytvara tekutina braniaca otehotneniu. Aj ked otehotniet s jednym vajcovodom vraj nie je az taky problem. Ale absolvovali sme dve IUI a uz ma chce lekar "laparkovat". Oproti inym sme si toho mozno skusili malo, ale radsej skusame aj ine moznosti

lahhel
25. júl 2009

Ja si momentalne robim zabal z brav. masti, 1 lyzicky mletej rasce, stvrtky cibule, 1 lyzice domaceho palena a 2 lyzicky hlad. muky...toto mi dala p. Kopacova na endometriozu..
Miti, aj ten tvoj recept so zazvorom vyzera dobre...ja mam endometriozu a tiez sa mi robia obcas cysty, ale ved uvidime, mozno nam nakoniec tieto bylinky pomozu..

miti
26. júl 2009

pevne verim, ja som nemohla otehotniet a len taketo veci mi pomohli. Lekari v Ba mi len jednoducho oznamili, ze na potomka mozem zabudnut. 😠 a vidis teraz moj pas 😀

bakosko
26. júl 2009

miti a aky ste mali problem

miti
26. júl 2009

ja uz si to prene vsetko nepamatam, vtedy sa o tom vela nehovorilo a sama som nevyhladavala info. este na nete to takto nefungovalo.
Ja som mala nepravidelny menzes a to tak ze niekedy aj 1/2roka nic a potom 2mesiace v kuse. Vraveli, ze sa mi neprodukuje nadoblickovy hormon. Dalej som mala vyhodenu kostrc. co nenapomaha priechodnosti.
Mojej polovicke zas povedali po vysetreni, ze je na tom rovnako ako ja, ze nehrozi. Bral Q10 vysoke davky.
Po 2mes. som zistila a to po vyvolavacke /ked som nedostala menzes, ze som tehotna.

bakosko
26. júl 2009

ja mam za sebov 3 IVF MOJ MANZEL MA SLABY SPERMIOGRAM spermie su zdrave len je ich malo a su lenyve rada by som sa aj ja spojila s tov pani ale ja som v Rakusku co ty predpisala dala nieco aj manzelovy 😝

miti
26. júl 2009

ja som pochodila mnoho liecitelov a nelutujem. Skus manzelovi naordinovat Q10 VO VACSICH DAVKACH.

marcelkatt
26. júl 2009

Poradím PROFERTIL... My sme sa snažili dlho asi 3 roky, viem, že niektop aj oveľa viac. No manžel bral 2x denne PROFERTIL a do 3 mesiacov som ostala tehu.

bakosko
26. júl 2009

marcelka aky mal manzel spermiogram

marcelkatt
26. júl 2009

Moja veľmi zlý, pohyblivosť asi 30% a potom 65%.. Fakt nám to pomohlo.

miti
26. júl 2009

my sme uzivali teraz uz presne neviem nazov v takej sivej krabicke Q10 bio. A TO rano, naobed i vecer. Spolu 4BALENIE DO MESIACA jedno vychadzalo CCa980Sk.
Teraz sme presli na Q10 od LRcosmetic, v davke 1-2TABLETY DENNE. toto berieme cela rodina hlavne nasi rodicia.

prepacte , ze pisem ako trko 😀 len musim lezat koli krcku

marcelkatt
26. júl 2009

Dievčence, mne najskor zistili chlamýdie, nechápem to odkiaľ som ich mala. Manželovi ich nezistili. No obaja sme sa liečili antibiotikmi asi 3 mesiace, potom pauza a zas liečba. Potom manželovi operovali varicocely, po pol roku kontrola a spermiogram nezlepšený to bolo v novembri. Tak mu urolog poradil PROFERTIl a 8.3 som dostala tehotenskú knižku. 🙂
Teraz plánujeme druhé po lete, tak uvidíme ako sa bude dariť.

marcelkatt
26. júl 2009

Profertil: je produkt špeciálne vyvinutý pre mužov, ktorý môže zlepšiť kvalitu semena a tým aj plodnosť. Jedinečná kombinácia účinných látok obsiahnutých v Profertile vychádza z vedecky dokázaných poznatkov a bola úspešne overená vo viacerých klinických štúdiách. Oplatí sa to trojbalenie, 180 kapsulové.
Orientačná cena je: cca 138,45€ to je to trojbalenie..
a za 60 kapsul je to cca 49,72€

miti
26. júl 2009

to ma naozaj tesi, viem si predstavit co je to nemoct otehotniet. Vsetkym to zo srdca prajem. Nakoniec snad odo mna este jedna rada - psychyka a znova psychyka, ale to viem, ze je to to najtazsie ovlivnit

marcelkatt
26. júl 2009

Miti máš 100% pravdu. Tá je veľmi doležitá!!! Len ako píšeš aj sama, ťažko sa na to, čo chceme, a po čom túžime nemyslí. Ja som mávala depresie až.

lahhel
26. júl 2009

Bakosko, nam odporucila bylinkarka na spermie vitamin E a pit zeleny caj so zensenom...My sme mali dobry spermiográm aj po produkte Energyman od Swiss...stoji menej ako profertil, okolo 15 EUR...Je to na lepsiu pohyblivost a kvalitu spermii....aj teraz ho manzel uziva..
Ja som nasla tento produkt v takej malej knizke, ktoru som si vzala v lekarni, taky format ak tehotenska knizka a je tam vsetko od pripravy tela zeny aj muza pred otehotnenim, pocas tehotenstva a tak...

bzzmajka
26. júl 2009

Máte to teda ťažké, a smermiogram a všetko sa robí, ked sa vobec nedarí otehotnieť alebo kedy?

vanesska
28. júl 2009

caute babule,

no dakujem za rady... fiiiha to je fakt kopa receptov... jeden zaujimavejsi ako druhy... 😕
lahhel a ty kedy ides na nejaku kontrolu alebo uzv... fakt by ma zaujimalo ci ti to pomoze...
a robis si aj tie obklady s tou cibulou atd...? to je fakt zvlastny recept...

miti... a tie obklady co pises to sa dava 5 dni a potom pauza a znova sa to po nejakom case opakuje?? 😨
alebo to staci len tak jednorazovo??

no fakt pravdupovediac ani neviem co mam skor vyskusat... ☹ ☹ som z toho jojo... 😒