Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

afrika
24. aug 2009

áno som po IUI, myslím, že zas negatívne. Jedno mimino sme už čakali prirodzenou cestou s liekmii, ale MA ☹ . chodím do Heliosu, som rada, že to mám tak blízko. donedávna som bývala na Ľadovni, tak to bolo na skok. koľko sa už snažíte? aký máte problém? tiež chodíš do Heliosu?

jangyn
24. aug 2009

Ahojte baby, tiež som navštívila p. Kopáčovú minulý piatok. Prvý dojem z nej je veľmi dobrý. Odporúčam!!! Mne odporučila obklad z ľanových semienok, ženský čaj a vitamín E.

weja
24. aug 2009

Afrika, tak možno to bude aj na niečo iné... 😅
Marta, no práveže mi povedala, že buď pálenka alebo víno... vraj je to jedno... 😕 ktovie, aký je medzi tým rozdiel... 😕 ale tiež si myslím, že domáce je vždy lepšie ako kupované... ale domácu máme len slivku, to budem smrdieť ako tchor... 😅 😝
v 17tt nám boli zistené závažné vývojové chyby nezlučiteľné so životom - nevyvíjali sa mu pľúca + ďalšie poškodenie vnútorných orgánov... 😔 takže nebolo o čom...

pahu
24. aug 2009

Weji ahojky 😉 Hmm, škoda že Vám to nevyšlo... A ako ste na tom teraz?

marta222
24. aug 2009

Ach, wejka, tak to mi je ľúto ☹ . A boli ste aj na genetickom vyšetrení? Hádam sa to už nebude opakovať 😉 . Ja som mala zdravé bábätko, ale bohužiaľ v 18 týždni mi odtiekla plodová voda, vznikla infekcia a o týždeň som spontánne potratila.
A k tej pálenke - veď slivka je dobrá, nie? To náhodou celkom pekne vonia, narozdiel od iných všelijakých "trúnkov". Ja som našla akúsi jablkovicu, máš pravdu, smrdí to, ale keď sa obalím do uteráka a dám si ešte na to krátke elasťáky, tak sa to dá zniesť. (Aspoň rýchlejšie zaspím 😀 😀 😀 z toho alkoholického oparu).

ellysa
24. aug 2009

ahojte babule, ten čajík môžem piť aj cez menštruáciu? 🙂
Neviem si na to spomenúť, aj som si písala poznámky, ale toto som nejak prehliadla 😅

weja
24. aug 2009

Pahu ahoj 😵 som ťa chválila, že podľa tvojho opisu sme p. Anku našli úplne bez problémov 😀 😉
no veru nám to nevyšlo... ☹ bude to už za chvíľu rok, troška sme sa už z toho spamätali... a dúfam, že čoskoro sa to podarí zas, aj keď skúšame už 8.mesiac a ništ... 😠 ☹ 😒
Marti, boli sme aj na genetike, aj všelikde, ja aj MM, skrátka išlo vraj o blbú náhodu... 😖 vám čosi zistili? nechápem, prečo sa tieto veci stávajú... 😔
čo ja viem, ja slivku teda nemusím... 😝 dúfam, že tým nenapáchnu aj periny... 😅 😝

marta222
24. aug 2009

wejka, tak to sú fakt blbé náhody, ale aspoň, že ste OK. Ja som bola zatiaľ len na infektologickom vyšetrení - zistili mi boreliózu, už som aj preliečená antibiotikami. No, periny zatiaľ nenapáchli, myslím, že keď sa dobre obalíš do uteráka a ešte do niečoho, tak to necítiť. A zasa tej pálenky tam nie sú hektolitre 😀 😀 😀 .
ellysa, pokiaľ viem, tak čajík sa pije stále, akurát s obkladmi treba prestať cez menzes.

pahu
24. aug 2009

Weji, však ja som navigačný typ 😉 Hmm, 8 mesiacov... Však vieš že sa to podarí, nebojkaj sa 😵 Čas čas čas... Cmuuuk...

Ellysa, mne povedala že je to O.K. aj cez menzes, vysadiť ho mám v momente ako sa dozviem že som tehuľka 😉

schatzilein
24. aug 2009

Nechcu sa mi citat vsetky prispevky, ale som zvedava, kolko z vas uz otehotnelo na zaklade liecby u p. Kopacovej?

bzzmajka
24. aug 2009

weja, v noci som nemohla spať, tak som rozmýšlala čo by som ja spravila a došla som na to, že by som počkala...

bzzmajka
24. aug 2009

....asi nikto ešte, že?
..a spomínal niekto aj neúspechy pani Kopáčovej? či všetkym pomože otehotnieč aj donosiť? podaj by

weja
24. aug 2009

Schatilein, podľa mňa ju baby "objavili" len teraz niekedy, keď bola o nej reportáž v tv, dovtedy som ani ja nevedela, že niekto taký existuje... a za tých niekoľko týždňov sa asi nestali žiadne zázraky... ale keby si k nej šla, má plný album fotiek bábätiek, ktorým dopomohla na svet...
Bzzmajka, teraz nerozumiem... s čím by si počkala...? 😕

marta222
24. aug 2009

Weja, asi máš v tomto pravdu. Lebo, keď sa ma pýtala, že kedy som potratila - v januári 2009, tak povedala, že vtedy som o nej ešte nemohla vedieť. A ako píšeš - za pár týždňov sa zázraky nestali, keď niektoré nemôžu otehotnieť dlhé roky. Síce - človek nikdy nevie.... Verím, že tu onedlho pribudne kopec tehuliek 😉 .

bzzmajka
24. aug 2009

weja, nepísala si že máte 3 mesiace neskúšať?

sofinka30
24. aug 2009

ahojte,kamaratka mi asi pred 2 tyzdnami spomenula ze bola u pani anky a ze ma nejake obklady a cajiky..ja tiez nemozem otehotniet 5 rokov.asi pred rokom a pol mi diagnostikovali nepriechodnost vajcovodov /obojstrannu/ a kedze mam 1 velky zdrav.problem,ktory musim doriesit skor ako by som bola tehotna,nejak som sa nehrnula k pani anke.dnes som vas ale objavila,zbadala cislo ku nej,zavolala jej a narovinu sa spytala ci ma vyznam riesit to,ked mam oba vajecniky uplne nepriechodne.a ona mi na to -zalezi na tom ci su to zrasty,alebo nieco co sa da "zozpustit a samo to vytecie" 😕 a ze aby som prisla,ze sa na to pozrie 😵 ...mila osobka.este neviem kedy presne sa k nej vyberiem,ale celkom som bola prekvapena jej odpovedou.Akoby tam nadej je,co v klasickej medicine vobec.Jedine umele opl....je tu nejaka babenka s mojou diagnozou?Vravi sa ze ked si nieco velmi zelame,splni sa to..prajem to vsetkym..

weja
24. aug 2009

ahaaa.... no spomenula to, že by bolo dobré 3 mesiace pauzu, aby to poriadne zabralo, ale na druhej strane povedala pri odchode, že dúfa, že sa vrátime čo najskôr (akože keď už budem tehu)... tak som bola potom z toho zmätená... ale budúci mesiac ideme na dovolenku a tam sa mi rozhodne nechce pauzovať 😀 nechám to na osud a prírodu - ak mám otehotnieť, tak sa to stane...

Sofi, za pokus to rozhodne stojí... 😉

lubka0506
24. aug 2009

...weja ja na tvojom mieste by som to na dovolenke tiež skusila, a možno prídeš z dovolenky a motyka vystrelí... musíme sa držat je nás tu vela takých čo by sme chceli byt tehu... ja tiež vegetím pri čajíku od pani anky... 😉

nativa006
25. aug 2009

Ahojte!Som tu nova.Tiez som bola u pani Kopacovej.Velmi mila pani.Dala mi caj,neake rady a treba,len skusat. 🙂 Tiez nemozem otehotniet uz 6 rokov.Nepomohlo ani IUI ani umele. ☹

weja
25. aug 2009

tak musíme len skúšať a skúšať a nevzdávať to... 🙂
ako napísala Ľubka, možno aj motyka vystrelí... 😉

sofinka30
25. aug 2009

nativa 6 rokov ?skoro ako ja..len ja som sa este neodhodlala ani na umele.a kedy si bola u nej ?vlastne ako dlho sa uz riadis jej radami a ci aj citis nejaku zmenu na sebe-napr.ak si mala nejake bolesti ci ustupili atd...a ak sa smiem spytat,preco nemozes otehotniet ?Mas nieco diagnostikovane ?

wwaanesska
25. aug 2009

😲 Vy tu , ale pekne medzi sebou píšete. Musím Vám napísať, že aj ja som bola u pani Anky, pred 14 rokmi. Dnes už mám 3 chlapcov, som z Vrbového. A dokonca som s ňou aj asi 5 rokov robila. Nestrácajte nádej a verte, že sa vyliečite. Ku pani Anke chodilo aj vtedy veľa ľudí, a majú ju tu moc radi. Mňa liečila tiež bylinkami, no potom som ku nej dosť často chodila, keď som otehotnela. Naprávala mi maternicu aj s bábätkom, aby som vynosila. Lebo som mala pred tým 1 potrat. Ako si spomínam liečila som sa asi jednu celú zimu. Ale oplatilo sa.Spomína si, že som si robila také doma robené ako ona hovorí B12-sky, lebo som bola moc chudokrvná. Len už si nepamätám, ako som ich robila. Je už od vtedy moc rokov. Pamätám si, však, že to bolo také smiešne, ale funguje to. 😵

saksina
25. aug 2009

ahoj waneska! 😉 tebe sa tiez nedarilo otehu, tak si isla k pani Anke? a po jej pomoci sa zadarilo? po akom case si otehu?

wwaanesska
25. aug 2009

Saksinka,moja mala som 1 potrat a potom som nemohla zostať tehu. Lekári, povedali, že môžem ostať, ale nejako to nešlo. Vtedy som pani Anku ešte nepoznala, ale moje priateľky ma k nej dlho posielali. Jedna z nich bola taká chorá na žalúdok, že až odpádala. Pani Anka jej ten stav vyliečila, a ona ma stále k nej posielala. Zo začiatku som sa zdráhala, než som tam išla, ale teraz nebanujem! Ba dokonca, keď sme teraz spolu robili, som ju bližšie spoznala, jak sa povie dostala som sa jej pod kožu. Je to sranda baba. Je medzi nami dosť vekový rozdiel, lebo ona je staršia pani,ale v robote som to ani nepostrehla. Je fajn a je príjemná. 😵

bzzmajka
25. aug 2009

Robila som si test na 17 den od ovulky..negatívny

nativa006
25. aug 2009

Ahoj Sofi.Ja som bola u pani Kopacovej pred mesiacom a pol.Celkom mila pani.Raz sa mi podarilo otehotniet po KET.ale po 3tyz.spontany potrat.Vtedy mi robili vsetky vysetrenia a nic nenasli.Vsetko mame ok.Bola som na genetike,endokrinologii,hematologii a v Kosiciach na protilatkach a vsetko mame aj s partnerom ok.Som uz z toho zufala ☹ A Tebe co je ked nemozes otehotniet?

sofinka30
25. aug 2009

ja mam nepriechodne vajcovody,pani anka povedala ze sa na to pozrie..ze da sa pomoct podla toho ci su to zrasty,alebo nieco ine co sa da "rozpustit" ...tak uvidime.to nepochopim ked nic nenajdu a par nemoze mat deticky..ale poradim vam nieco co mne poradila 1 baba.nemohla otehotniet ,tak jej kamoska,ktora mala tiez dlhsie problem dala kvapky..brala ich ani nie 2 mes.a teraz ma drobceka.pomohlo to aj tej jej kamoske,tak to skusam aj ja.volaju sa ODORICKE KVAPKY.som pokusny kralik,nic si neslubujem,ale ak to pomoze aj mne,budem len rada.skuste to.fakt je to overene a potvrdene.

sofinka30
25. aug 2009

kvapky su urcene aj na ine neduhy,ale aj na plodnost.. bzzmajka nezufaj,raz to pride

bzzmajka
25. aug 2009

sofinka dakujem, myslíte že by mi to už ukázalo keby som, že?
Povedz jej že máš kvapky a čo berieš, lebo nie všetko sa može kombinovať s hocičím, som čítala, že aj bylinky môžu uškodiť, ked sa zlé druhy spoja.

sofinka30
25. aug 2009

este ti to nemuselo ukazat.kolko ti to meska,3 dni ?este skus ale za 2-3 dni.Ano,poviem jej to.Ja som to zacala brat asi pred tyzdnom a jedine co zatial citim je chut do jedla.Sialena.vcera som papala kusok pecenej kacky 😝 a hned nato skoro ako priloha 😀 biela cokolada.ved mi aj bolo blbo.ale len chvilu,potom som to dorazila zas kackou,ktoru mimochodom vobec nemusim 😅