Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

marrad
5. aug 2009

Kurnik, ked to tu citam, tak este pred planovanym IVF mam chut ist k nej, aby mi pomohla pripravit telo a maternicu.....co vy nato?

danielkabn
5. aug 2009

Dievčence a žienky,mohli by ste mi poslať kontakt na túto pani do ip? Ďakujem vám velmi pekne...

fyalynka
5. aug 2009

danielkabn - kuk strana 2. 😉

marrad - za pokus to stoji, nemas co stratit 😉

marrad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielkabn
5. aug 2009

dakujem...skusime,uvidime...

ufo
5. aug 2009

kočky,aj mňa veľmi zaujala táto téme len neviem či nám nejako tá teta pomôže, ja už neplánujem IVF lebo mám za sebou už 3 pokusy a márné 😢 s jedným potratom ,
manžel má veľmi zlý SPG dá sa aj jemu nejako pomôcť ? nemáte niektorá skúsenosti ?

floskula
5. aug 2009

ufo, odkial si?

fyalynka
5. aug 2009

ufo, niektore zeny za nou chodia aj s manzelmi/partnermi, vraj moze pomoct aj im 😉
za pokus by to stalo, nie?

floskula
5. aug 2009

ufo, zavolaj asistentke p. Dedika, ktory ma bylinne preparaty aj na tieto veci. cize aj pre muzov, na spermie. zajtra ordinuje v BA, inak pri Trencine a este asi aj inde.

ufo
5. aug 2009

jéj kočky všetkým Vám ďakujem
ja pracujem v Blave, a kde ordinuje p. Dedík ,vieš adresu?
asi tej tete zavolám, láka ma to .......

floskula
5. aug 2009

v Prievoze v kulturnom dome, zajtra od 8 do 16. potom pride zas az o mesiac. chod radsej zajtra. aj sama so sebou a muz tiez.

ufo
5. aug 2009

moc ti ďakujem, zajtra to nestíham ale porozmýšľam

callex
5. aug 2009

ahojte kocky.
na tie obklady ma napadlo by boli dobre stare modre trenirky co sme nosievali na telesnu 🙂
aj tak si to neviem predstavit..ved clovek sa v spanku mrvi,pretaca a podobne.urcite to rano bude vsadekade.este mi na postelu vyrasi lan.to by nestacil taky 20minutovy zabal?

sylvusa
5. aug 2009

ahojte, aj mňa zaujíma dr. dedík, okrem Bratislavy, kde ho môžem nájsť, on dáva nejaké vitamíny alebo čaje? ďakujem

bettynka222
5. aug 2009

jeeej ahoj miri, ty si bola po nas, ze? co sme sa spolu rozpravali, to si ty, vsak? 🙂 nooo a tebe co poradila, povies nam? 😎

riska fuuuuha, ty to mas asi najdrsnejsie 😀 (mylim ten obklad)

oki smeji, ked zozeniem, dam vediet a ak ty, tak sa tiez ohlas. mozme sa dohodnut tak, ze ked to niekde zozenieme, tak vezmeme aj pre tu druhu. kolko ti kazala? mne jednu igelitku. a inak nie si jedina, kto ma alkoholicke obklady. ja mam zas biele vino 😀

fyal ja sa musim priznat, ze om s tym este nezacala. a viac sa mi pacili cajiky od cinskej tety bylinkarky, lebo boli pekne v sacikoch a stacila lyzicka denne. teraz musim to imelo a chmel az tri deci...bleeee 😝

babule co s apytali ako sa tam dostanu nech si pohladaju prispevok pahu. my sme to vdaka jej navodu presne neasli. a tusim si to pamatam. takze po dialnici z BA alebo z TT alebo zo senca 😀 odbocite podla tabule na vrbove a dalsie tabule vas dovedu az do dedinky. tam hned za lidlom odbocite vlavo a pojdete rovno az nakoniec, kde odbocite zase vlavo pred takym velikmanskym kopcom slamy ci sena ci co to bolo 😀 a je to asi desiaty dom. ale to uz uvidite, lebo tam budu cakat ludia 😀

weja
6. aug 2009

ahojte,
holky, ktoré ste tam už boli - aká je cca čakacia doba (myslím tým, keď ste zavolali, za koľko dní vás objednala)? začiatkom septembra by sme mali cestu okolo, ale neviem, či sa objednať už teraz, keď tam býva toľko ľudí... 😅
a ešte jeden dotaz - je potrebné prísť potom aj na nejakú "kontrolu" ako tá "liečba" prebieha, či nie? napíšte mi prosím čosi viac o tom... ďakujem... 🙂

bettynka222
6. aug 2009

weja ja osm volala piatok a kazala mi prist hned pondelok. ale je epsie tam nnajprv zavolat, lebo niekedy chodi na bylinky ked tam nema nikoho objednaneho. na kontrolu prist nemusis, ale mne napriklad hovorila, ze ked otehotniem, tak mam hned s bylinkami prestat a prist. ona mi da ine bylinky, plus tie masaze...a to vraj aj trikrat denne by som potom mala chodit...
jeeej, som sa chcela pozriet odkial si...a ty mas v pase rovnake motto ako ja 😀

smejoocka
6. aug 2009

caute kocky 🙂 bettynka tri krat denne? nie je to moc?

fyalynka
6. aug 2009

ahojte 🙂
betty, ani som este nezacala...cakam ci pride ms, zacnem az po nej 😉
veru, aj mne by sa viac pacilo pit len nejake bylinky - teda cajiky, ako spavat s tvarohom na bruchu 😀
stale si to neviem dost dobre predstavit 😨 no uvidime ako do dopadne 😀

weja...betty chcela urcite povedat, ze v tehu tam bude treba chodit na masaze maternice aj 3x do tyzdna...
nie 3x denne 😀 😉

betty, prepac ze som ta opravila...ja len aby sa nezlakla... 😅

fyalynka
6. aug 2009

smejoocka, 3x tyzdenne 😉

weja
6. aug 2009

betty 😀 no v mojom prípade to motto platí do bodky...
inak som z LM, čo nie je koniec sveta, ale predsa len trošku od ruky... 😖 a začiatkom septembra plánujeme cestu do BA, takže by sme mohli zabiť dve muchy naraz... 🙂
no 3x denne masáže nepripadajú do úvahy... ale sile byliniek verím a keď sa v tom niekto aj vyzná, že vie, čo s čím skombinovať, tak si myslím, že to môže mať pozitívny účinok... 🙂

bettynka222
6. aug 2009

jeeej ja osm sa pomylila 😀 ale esteze ma moja fyalka opravila 😀 😀 😀 to viete, my sme partacky a navzajom sa doplname 😀

wejus no a oc keby si jej zavolala s pytala sa, ci nahodou nepozna niekoho blizsie k tvojmu bydlisku. a trikrat denne by som tam ani ja nechodila a to som z TT 😀

weja
6. aug 2009

ahaaa... kým som ja dopísala príspevok, fyalynka to už uviedla na pravú mieru 😀 no aj 3x týždenne je dosť... 😖 ale za zavolanie nič nedám, uvidíme....
asi by som si mala niekde v archíve pozrieť tú reportáž o nej, lebo akosi stále si to neviem dosť dobre predstaviť, že ako robí tú diagnostiku... to sa pozrie na človeka a vidí? či nejakou masážou alebo ako? 😕 a ako dlho trvá taká "liečba"?

nanenka
6. aug 2009

Ahojte dievčence. ja som bola tiež u pani Anky a tiež si robím obklady na brucho. uväzujem si to tam so zloženou plienkou. počas noci sa to síce posunie z brucha preč / tiež záleží na tom ako búrlivo spíte / ale dá sa to vydržať.

mirka5
6. aug 2009

ahoj bettynka, ano som to ja co som tam s vami stala 😀 mne dala vit E len mi nepovedala tie miligramy alebo som to nepostrehla, neviem 😀, potom obklad z bielej palenky a gynastan ale to dava asi kazdej 🙂 a manzovi zensen a vit. E. Nam teraz urologicka zistila nejake bakterie, takze najskor sa musime dostat z toho a potom mozeme zacat. A zabudla som sa opytat ako dlho sa maju tie obklady davat kedze este nemozem otehotniet

nanenka
6. aug 2009

kočky prosím vás, chcela by som sa vás ešte spýtať, či ten bylinkový čaj vám kázala piť aj počas menzesu alebo ho vtedy vynechať ? viem, že obklady mi kázala vynechať ale nie som si istá tým čajom .

fyalynka
6. aug 2009

nanenka, veru s tym cajom si teraz dala do pomykova aj mna 😕 😅 obklady vravela vynechat, ale o cajiku sa
nezmienila, tak asi ho pit mozme...

mirka, mne povedala, ze obklady mam robit, kym nebudem tehu, potom hned prestat a prist k nej, tak neviem
ak nahodou nebudem tehu par mesiacov - tak asi zajdem za nou znova... 😉

weja, link na reportaz je hned na prvej strane tejto diskusie 😉 a liecba je dlha asi individualne 😉

betty, no jasneeeeeeee ze sa doplname 🙂 dufam, ze za chvilu si budeme navzajom doplnat aj tehu pocity
a skusenosti - samozrejme aj s vami vsetkymi zienkami 😀 😵

zuzitka
6. aug 2009

pán DEDIK

Pán Dedík pochádza z Trenčianskych Teplíc, je to uznávaný a známy liečiteľ na celom Slovensku, liečiteľstvom sa zaoberá už vyše 30 rokov.
V Bratislave pôsobí v impovizovanej ordinácii - v kultúrnom dome v Prievoze vždy prvú stredu a prvý štvrtok v mesiaci. No dochádza aj do iných miest. Za prvý vstup sa platí 5 euro. Za každú flaštičku bylinkového komlpexu sa platí 5 euro.
Viac info u pani Hlinkovej, je to jeho asistentka
Označuje sa za naturoterapeuta, čiže za prírodného liečiteľa. Lieči pomocou byliniek a homeopatických preparátov, sám si pestuje vyše 50 druhov bylín vo svojej záhrade.

Pohľad do očí
Začína ním vyšetrovanie každého pacienta: "Ľudia často mávajú aj skryté zdravotné problémy, o ktorých nehovoria, alebo o nich ani nevedia a lekári ich neodhalili."
Tak popri fytoterapii a homeopatii sa venoval aj očnej diagnostike čiže irisdiagnostike. Oko totiž ukáže každé ochorenie. Povie Vám, aký je Váš momentálny i potencionálny zdravotný stav.
Ľudia za ním chodia, keď už medicína zlyhala. Dokonca lekári ho navštívíli a on ich vyliečil.

Napríklad astmu a alergiu dokáže vyliečiť za pol roka. Výborné výsledky má s liečbou cukrovky a jej následkami. 90% úspešnosť má v liečbe neplodnosti. Fytoterapiou lieči nielen ženy na rôzne gynekologické problémy, ale aj mužov, ktorým sa po takejto liečbe výrazne zlepšil spermiogram. Vyliečil aj silné migrény, cysty na maternici, môže znížiť hladinu cukru v krvi. Pomôže pri chudnutí i pri narušenom metabolizme, pri vypadávaní vlasov.

Ján Dedík nemá žiadne zázračné danosti, neprikladá ruky, nedáva energiu, on len dlhoročnou praxou a sústavným štúdiom dokáže nájsť najvhodnejší prírodný liek na Vašu chorobu.

babajagaa
6. aug 2009

Čaute snažilky 🙂 Aj ja by som sa zapojila do súťaže,ktorá bude skôr tehu. Ale pani Anka mi zakázala to potom na začiatku tehu povedať, lebo že sú ženy smoliarky, ktoré, keď sa pochvália, tak sa im to hneď pokazí 😕 Pán Dedík a pani Kopáčová sa osobne poznajú. Ani jeden nelieči inak ako bylinkami. Pani Anka ešte navyše zachraňuje bábätká tak, že napráva a fixuje tehulky. Pán Dedík a pani Anka sa osobne sa stretajú v Trenčíne 1x do mesiaca majú tam nejaký spolok, ale neviem ako sa volá. Zatiaľ len toľko, liečim sa poctivo 😀

babajagaa
6. aug 2009

🙂 😨 😲 Dobrú nocku 😵 🙂 😀