Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bubulka722
14. okt 2009

Pripájam sa k Bobjan. Neriešila som to dosť dlho a bola to zbytočná strata času. Riešila som úplne iné veci a na bábo som fakt ani nepomyslela. A hodiny tikajú... Ak je nejaký zdravotný problém, ten sa nevyrieši sám, dokonca sa vekom stále zhoršuje.

ninockaskv
14. okt 2009

no zdravotne problemy ja mam vyjasnene.. ked sme boli na IVF, tak som od toho nic necakala, este aj dovolenku sme si naplanovali a cakali sme, ze to nevyjde na prvy krat.. a vyslo..

sice sme o maleho prisli, ale myslim, ze najdolezitejsie je fakt spravit si poriadok v hlave a nechciet tak strasne.. lebo potom sa to just neda..

ja to rozhodne teraz musim spravit, inak sa zblaznim ☹

bobjan
14. okt 2009

ninocka, ak ti to pomôže tak to sprav...ja som takéto stavy už mala a po každom neúspechu som na net ani nechodila..ale to ma už prešlo a beriem to tak, že to tak malo byť a život ide ďalej a treba to riešiť, samo mi to z neba nespadne, lebo proste vieme, kde je problém 😔

marta222
14. okt 2009

Ahojte, bubulka722, ty si myslím písala, že dnes ideš k p. Kopáčovej, dobre si pamätám? Aj ja som sa k nej ohlásila, ale povedala mi, aby som prišla v sobotu doobeda, že teraz cez týždeň chodí kopec ľudí 🙂 .

aja37
14. okt 2009

ahojte baby, som tu nova, ale snad to nevadi. mam za sebou 4x IVF, skusali sme Mojzisovej metodu, nic zatial nepomaha a to sme obaja s manzelom ok. vcera som bola u p.Kopacovej, tak dufam, ze to pomoze. boli tam 2pary, ked sme dosli my a ked sme odchadzali, tak sa mi zdalo, ze som videla este 2auta, ktore tam odbocovali a v nich boli pary, tak si myslim, ze isli tam.

evitam
14. okt 2009

bubulka, čo dobré vyváraš, keď sa tu neukazuješ?

evitam
14. okt 2009

Baby sorry, že som k vám vtrhla bez ohlásenia. Ja som na tieto stránky chodila dva roky naspäť, keď som po prvý krát riešila IVF-ICSI. Pravdaže, výsledok bol neúspešný, dala som dva roky pauzu a som tu zas. 😉
Čítam si vaše príspevky a želám si, nech sem už niektorá z vás príde a pochváli sa tehotenstvom ála Kopáčová! Už je najvyšší čas, tak poďme!!!

anikka
14. okt 2009

Ahojte baby. Doteraz som si vasu diskusiu len citala, tiez som bola u p. Kopacovej,este v auguste. Bola som prekvapena ze tam nestalo tolko aut ako ste viacere pisali. Cakala som davy ludi. 🙂 Ale hned po nas prisiel dalsi par, tak asi si teraz u p. Anky podavaju klucku viaceri. Ja dufam ze mi to pomoze aspon pred IVF, lebo iny pozititivny vysledok zatial nemam. ☹ Ale po jednom mesiaci sa zazraky ani cakat nedaju.......Ale isla som od nej velmi pozitivne naladena, mila osoba..

anikka
14. okt 2009

evitam, neviem ci na dobru spravu nebudeme cakat 3mesiace lebo p. Anka zakazala ak sa to podari o tom niekomu hovorit pocas prvych 3 mesiacov 😉

lubka0506
15. okt 2009

ahojky 🙂 musím sa pochválit,ja som sa už konečne dokopala urobit si obklady a aj kúpel...najprv som nevedela ako to namiešat tak sme sa doma smiali že mast natriem na plienku posypem múkou a víno vypijem... 😀 obklad mi držal v pohode až do rána...ráno som trošku smrdkala ale inak v pohode... 😀

bobjan
15. okt 2009

Lubka, dúfam, že ti to aj vydrží 😉

lubka0506
15. okt 2009

dúfam aj ja ale poviem ti mala som z toho dobrý pocit... 😵

bubulka722
15. okt 2009

No u pani Anky som nebola,lebo som nemala k dispozícii auto a iné možnosti sklamali, ale budúci týždeň idem na isto, lebo už nemám čaj.
VITAJ Evitam, tušim ťa odniekiaľ poznám. Nestretli sme sa už náhodou na nete??? Kedy ideš k pani Anke?

evitam
15. okt 2009

No seeeerus, lubulka-bubulka!!! Aj ja si spomínam, ale za toho šlaka neviem, odkiaľ ťa poznám! Pripomeň! Odkiaľ si? Že by sme sa ve Vrbovém stretli? Kukni do IP

evitam
15. okt 2009

No hallóóó! Kde ste kto? Čože robíte?! Poďte sem, nech tu nie som sama!

bubulka722
15. okt 2009

Jé ve Vrbovém, áno. Ako žiješ a kde si bola doteraz? Veď to sú už veky čo sme sa nevideli. Stráááášne si mi chýbala. Teraz dúfam že zostaneš skalná. Dáme niekedy stretko a premelieme čo sa za ten nekonečný čas čo sme neboli spolu pomenilo. Viac ale v IP!!!

bobjan
16. okt 2009

Ahojte,

dievčatá krvácali ste počas cyklu? Robili ste si vtedy obklady? Ja jej asi zavolám 😕

nativa006
16. okt 2009

bobjan,obklady sa nerobia ked krvacas. 🙂

nativa006
16. okt 2009

babay neviete ci ma pani Anka este caj,lebo uz nemam.niektora tu pisala,ze uz jej dosiel.

bobjan
16. okt 2009

nativa, ono to je taká čistá krv a máličko, tak neviem čo to je, ale menzes to nebude 😝

Aj som jej volala, ale nedvíha...skúsim večer..

ja keď som tam bola, tak ho už nemala, tak mi kázala kúpiť Gynastan 😉

ninockaskv
16. okt 2009

baby rozmyslali ste niektora, na akom principe funguju tie obklady? ved ked sa to tak vezme, kazda ta zlozka je absolutne nelieciva.. ci radsej nerozmyslat a verit?

bzzmajka
16. okt 2009

Ja by som to tiež rozoberala od začiatlku do konca, od konca do začiatkz. Moj mužík hovorí, že všetko zbytočne pitvem !! 😠

bobjan
16. okt 2009

ninocka, ja sa nad tým vôbec nezamýšľam...

ninockaskv
16. okt 2009

no .. aj moj mi vravi, ze stale zbytocne vsetko riesim a vymyslam si problemy dopredu...

no.. asi netreba rozmyslat, len tomu pevne verit.. a hadam sa aj nam udeje maly zazrak

ogeletka
16. okt 2009

Každá zložka je niečím liečivá.Len mi nevieme čím.Nemáme informácie.Tak napr.mne povedala,že kmín je odjedovač,bravč.masť zahojí cysty.A s tou masťou nepamätáte sa, nemáte skúsenosti že ak má dieťa ťažký zápal pľúc či priedušiek tak odporúčajú prikladať na hrudník obklad z husacej masti.Tak mi to robila moja babka ked som bola malá.Oni tie babské lieky niečo majú do seba a jednotlivé zložky obkladov na niečo sú.Len mi nevieme na čo ktorá je.

bobjan
16. okt 2009

Ogeletka, vystihla si to, aj ja si to myslím 😉

ogeletka
16. okt 2009

Hej tak to nejako je.Len my sme už veľmi premodernizované a nevieme to,neovládame

ninockaskv
16. okt 2009

hm.. to je fakt..

verili by ste tomu, ze ked som si vcera vecer o desiatej isla robit ten zabal, tak ma este aj nejaka krava osa postipala? v oktobri? v kuchyni? bola na sacku s mukou.. som myslela, ze umriem. .. ako ma to celu noc bolelo.. ale aspon som nemyslela na naseho maleho.. ☹

wwaanesska
16. okt 2009

😵 Dnes o 19.15 hod. večer STV1 reg.správy,by mala byť bylinkárka Anka. 😲

anikka
16. okt 2009

kocky, ja som sa tiez zamyslala nad tym ze ako tie potrebne latky prejdu cez utierku, ale asi prejdu ked to tak kazala robit, (ja varim lanove semienka v mlieku), od zajtra zacinam 2.kolo 🙂