Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

vika68
10. nov 2009

bubulka je to všetko zadara, čislo na jeho asistentku 048/4412141 ona dáva termíny na konzultáciu. Garantujem že je to na tom oddelení Viac ako interhotel, proste ten prístup personálu to som ešte nikdy nezažila. Bolo tam super, aj starostlivosť sestričiek. No proste neviem si to vynachváliť,že dnes ešte existuje niečo také.

evitam
10. nov 2009

Ďakujem Vám, kočky, hlavne tebe bubulka moja bambulka!
Tiež som počula dobré recenzie na toho doktora..
Vika, prosím ťa, nehovorili ti, že každá operácia vytvára zrasty a ten úspech tehotenstva aj po operácii kvôli zrastom môže byť ešte menej pravdepodobný? Mne niečo také hovorili, keď som sa na to pýtala v Iscare, keď sa prvé IVF-ICSI nepodarilo. Iste záleží aj na veľkosti a mieste toho myómu. Ja som ho mala tak pred 3-rokmi 3cm-ový a k tomu všetkému v stene maternice, čo je tiež dosť komplikované. Teraz to nesledujem..
Aké to bolo u teba?

vika68
10. nov 2009

gulicka55 díky za typ vyskúšam to! Dobrú nocku prajem všetkym!

marta222
11. nov 2009

Ahojte dievčatá, vidím, že sa tu preberá aj p. primár Tibor Bielik z B. Bystrice. Ja som bola tiež u neho vlani v máji - odstránil mi časť septa (prepážky) v maternici. Môžem potvrdiť - je to veľmi príjemný lekár - všetko mi povysvetľoval a povzbudil ma. Aj so mnou vtedy ležala na izbe jedna žienka, ktorá mala 4 veľké myómy a tiež ju operoval p. primár Bielik. Tak, bubulka722, ak máš záujem - ja mám priamo na neho aj mobil alebo aj e-mail, ak máš záujem pre segru - môžem ti ho poskytnúť. Pekný i keď trošku upršaný deň všetkým 😉.

vika68
11. nov 2009

ahojte babenky!Takže ako som už písala, moja rada znie "chod do BB tam ti určite pomôžu. Inak vraj mi odstránil aj akési malé zrasty,ale to nemám vspráve, iba v pooperačnej som mala,lebo musela mi sestrička ukázať,že naozaj mi odstránili ten myom,bola som na pochybách,nič ma nebolelo,a vôbec zobudila som sa akokeby nič.Ja som mala myom presne neviem akej velkosti,ale mala som ho na sliznici,vraj tam kde sa aj bábetko zvikne uchytiť.Mne robil strašne velké problémy,zakaždým ked som mala menzes lialo zo mna natolko,že som nemohla ani vstať zo stoličky /napr. v robote/,a celá som bola od krvy, boli to riadne šoky. najprv som skúsila kyretáž,ale to bolo ešte horšie.V noci som na to vstala,že celá postel bola špinavá aj ja, vtedy už moj manžel sa tak zlakol, že povedal nech si dám vybrať všetko ,len aby som nevykrvácala.No a vtedy som sa rozhodla napísať mail,a spýtať sa či by sa to nedalo inak riešiť,ako všetko von.Na druhý den mi prišla odpoveď,aj stermínom na konzultáciu. Takže nedajme sa, aj keď si niektorý lekári myslia no čo už veď máte 40 rokov,načo je vám maternica?!Podla mna všetko je už v dnešnom svete riešitelné, len musíme bojovať.Mne teraz našla gynekologička cystu. Lenže tá cysta nevyrastie zo dna na den,aspon ja si myslím, takže moc tomu neverím,veď teraz som bola na operácií a tam by to videl primár, ale ak mi to bude dalej trvať tie bolesti, určite pôjdem za prímárom. Nenajde sa tu nikto kto by mi poradil?

lubka0506
11. nov 2009

ahoj babulky 🙂 je dobré že na svete existujú aj ludia čo vedia a chcú pomoct...myslím si že by mali o nich vediet aj ostatný... 😵 ...verím že toto forum nieje zbytočné... 🙂 🙂 🙂

evitam
11. nov 2009

Tak-tak, lubka. Ďakujem vám babenky za povzbudenie a poprosím martulku, nech mi dá všetky kontakty na doktora, ktoré má.. Ja som bubulkina sestra, pozdravujem aj ju, ak je tu...
From Bubulka:
P.S. mám pre teba niečo, čo iste privítaš... Ozvi sa mi!

bubulka722
11. nov 2009

Evulik si moje zlato, všetko na svete by som urobila pre teda. Som strašne rada, že ťa mám!!! Hovoríme si to síce denne,ale teraz mi fakt nedá nereagovať.
Babulky Vika, Marta a Lubka ste strašne zlaté a som šťastná, že sme tu naozaj jedna pre druhú!

drobeca
12. nov 2009

ja som bola tiež u primára Bielika, tak 3 roky nazad. bol veľmi milý a čo viem, vyslovene sa špecializuje na takého problémy, a robí to laparoskopicky. ja som mala vtedy 4- 2 veľké a 2 malé. nakoniec mi vybral len 2 veľké, lebo tie malé nemohol nájsť a nechcel mi všetko rozbiť. a teraz môžem povedať, že tie malé mi zmizli.
musím povedať, že aj sestričky boli fantastické. jediné čo mi vadilo, bola hučiaca klíma

bubulka722
12. nov 2009

Díkes drobecka aj za tvoj skvelý príspevok. Evitam terba dodať nádej, že riešenie existuje. Robíte pre nás obe veľa. Evik, tak sa treba zmobilizovať do boja!!!

drobeca
12. nov 2009

😀 rado sa stalo

wwaanesska
12. nov 2009

😀 😀 😀 Čaute baby. Dávno som tu nebola. Som teraz prišla, lebo idem na stužkovú. Pozdravujem ťa bubulka722----jessica2225,evitam-----velvet26, vika68,drobeca...... aj ostatné. 😝 😝 😝

vika68
12. nov 2009

drobeca,to stou klímou mám príhodu. Boli sme v izbe tri baby,a vždy sme vydeli na vrtulník,keď pristával.Jenda z nás Katka bola na udržiavaní,bola na umel.oplod.Mi dve s Evičkou,sme ráno o piatej vstali na to že prichádza vrtulník.Obe sme sa nacapili na okno (ráno 5.00) a čakali sme. Po dlhšom čase sa nás spýtala Katka čo tam robíme,ved to sa klíma spustila. Trapas čo? Smiali sme sa z toho aj na druhy den.Chcem sa ta spýtať, tebe čo vravel primár? alebo nebola si tam kvoli tehotenstvu? Rozmyšlala som o tom či by sa nemala otvoriť nová téma na Dr.Bielika.

bubulka722
12. nov 2009

Vika dobrý nápad!!!

janusiklm
13. nov 2009

Ahojte som tu nová. Som z LM a hľadám pomoc. Napíšte mi kto je tá pani Anka Kopáčová a čo robí. Hľadala som nejakého bylinkára a dostala som sa až sem. Čo robí?Môžte mi písať aj IP. Díki Janka

babajagaa
14. nov 2009

😵 😵 😵 Já pani Anku poznám osobne a už veľmi dlho. Som na3.mesiac tehu, pomáha mi. Je zlatá. Má toho veľa, lebo sa ešte aj zamestnala. Obdivujem ju. Je citlivá s každú žienku cíti, myslí na všetky. 😕 😵 Zbiera si bylinky. Po babičke má staré receptúri a tie radí. Ona sama mala viac krát neúspešné tehu. Ale keď ju navštíviš povie ti. 😅

vika68
14. nov 2009

baby dala som novú temu doc.MUDr. Bielik,kto má skúsenosti, alebo ma podobné problémi píšte tam Diky

lejlika
14. nov 2009

Čaute, kde ste? Ste niektorá už tehu. Napíšte, nech nás to posilní. 😅 betynka kde si" 😔

bubulka722
14. nov 2009

Žiadne tehulky sa nehlásia a mne už ubúda entuziazmus do procedúr. Neviem ako dlho budem ešte schopná všetky tieto veci robiť. Fungujem na tom už viac ako 4 mesiace a stále nič. Strácam nádej, že to má zmysel.

lejlika
14. nov 2009

bubulka722 to je mi ľuto. Čo hovoria lekári aku máš nádej? Aké vyšetrenia ti robili?A čo ti dali užívať.

bubulka722
14. nov 2009

Ja som o.k., mám jedného syna z 1. manželstva. Otehotnela som ani som sama nevedela ako, žiadne potraty ani gynekologické problémy okrem nejakých mikóz. Mrcha a ovulka pravidelná jak hodinky, horm. profily super. Problém je na strane manžela, takže asi preto. On pije ženšenový čaj, ktorý vojnu pri takom katastrofálnom SPG ťažko urobí.

lejlika
15. nov 2009

Ahoj bubulka722. Včera som už išla spať. Lekári na to nič nemajú? Počula som ,že muži sa ťažko dajú vyliečiť.Ale treba veriť. Držím palčeky.

bubulka722
15. nov 2009

Je možné liečiť aj mužskú infertilitu, ale to by najprv musel byť záujem zo strany doktorov. U nás sú prolematické nízke hladiny testost., LH, FSH. Od dokiho z BA dostal pred rokom odporučenie na horm. liečbu 3 mesiace Pregnyl, ak nepomôže ďalšie 3 mesiace Clostylbegyt. Prišli sme s tým k urológovi do nášho regiónu a ten povedal, že to je zbytočné. Asi pre neho, lebo je to pre neho moc roboty za málo peňazí. Stále kontorly, ečeňové testy, PSA markery a pod., tak násradšej poslal na IVF. Tam sa na nás lepšie zarobí a to čo potrebuje muž budú pichal pre zmenu mne úplne zdravej. Pripadá mi to zcestné a na celé fungovanie lekárskej vedy na Slovesnku mám veľmi svojský názor.

lubka0506
15. nov 2009

Ahoj babule 🙂 Ja mám z toho tiež niekedy pocit že niektorým doktorom "pomáhame" k peniazom...mm bral rok Profertil a za ten sme dali každý mesiac vtedy ešte 1700.-sk... ☹

vika68
16. nov 2009

ahojte baby! nevie mi niektorá poradiť,kdesi som čítala neciem presne aký recept,vraj ryža sa dá do chladničkyodstať na päť dni ,potom sa to uvarí a dá sa doň zázvor. je to vraj recept od babyčky.Alebo aspon poradte kde by som to mohla najsť,už to hladám treí den,ale možno som to prehliadla. Díky!!!!!

lejlika
17. nov 2009

😲 😲 😲 😲 😲 Kde ste? 😀 😀 😀 😀 😀 ?

bubulka722
17. nov 2009

Nech sa už konečne začnú hlásiť nejaké tehulky, lebo s tým už fakt seknem. Čo si o tom myslíte vy, má toto význam?

lubka0506
17. nov 2009

neblázni bubul ja si myslím že určite to má význam... 😉 trpezlivost ruže prináša... 😉

ninockaskv
17. nov 2009

ahojte, tiez som bola u pani kopacovej a mne povedala, ze to chce vela trpezlivosti, ze sa nemam zlaknut, ked aj tristvrte roka.. 😔

ono to asi aj tak zavisi od niekoho tam hore, co ktorej z nas pripravil 😖

bzzmajka
17. nov 2009

Ja by som už bola rada, keby sem niekto konkrétne dal presné slová pani Kopáčovej o tejto téme a o všetkom čo sa tu preberá, zatial tu boli len nejaké náznaky ale nič konkrétne, čo je možno horšie než nič! Takže sem sa.