Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

ivalam
11. nov 2010

@kikujka
ahoj kikujka, drzim Vam palce, ked citam, co ste podstupili... uz som sa zapojila do tejto temy a chcem Ti odporucit Tiens. na trhu je strasne vela osvedcenych vseliekov, toto je dalsi. snazim sa uverit, ze funguje. z mojej skusenosti viem, ze to zabralo dvom mamickam. my si tym riesime ine problemy, ale funguje to. ak mas zaujem, dam Ti viac info cez mail juriva@zoznam.sk. vsetko dobre Ti prajem!

ivalam
11. nov 2010

@lucytao
ahoj lucytao, citim z Teba velku tuzbu po babatku... ja som cakala na prve dietatko do 34-ky. mala som trosku iny problem - nevedela som najst toho spravneho partnera. vzhladom k veku som sa obavala ako dopadne moje neskorsie tehotenstvo, ale uz mame 2 krasne deticky a sme ok. materstvo je pre mna ta najuzasnejsia vec a sucitim so vsetkymi, ktorym sa nedostava toho stastia. mozem Ti poskytnut blizsie informacie o jednej moznosti ako otehotniet cez cinsku medicinu. na fore citam, ze snazilky maju rozne skusenosti s kadecim, ale o tom co poznam zatial nikto nepise. informacii je vela, nechcem zatazovat ak nemas zaujem, preto ak chces, posli mi mail na juriva@zoznam.sk. drz sa.

kikujka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beyby
13. nov 2010

@snazilkake mne ten vitex strašne smrdí a chuťovo je neskutočne horký! Aj ja som si vitex objednala z tej stránky, ale nič viac! Anka mi kázala len toto, tak ja ju poctivo poslúchnem! Ako dlho už piješ čajíky?

adndrea19
13. nov 2010

Ahojte.som tu prvy krat.vcera som volala pani Anke.povedala,ze mozem prist buduci tyzden utorok alebo stvrtok po 17 hod.chcela by som vediet,ako je to s čakanim.predpokladam,ze tam bude asi vela ludi.caka sa asi v aute??kedy tam treba prist?

kvietka044
14. nov 2010

ja tiež sa chystám budúci týždeň. Hádam, že ma fakt pomôže. Som zvedavá. Túžím po babatku, od apríla sa snažím, ale zatiaľ nič. Uvidíme a verím býlinkám.

lucka654
14. nov 2010

@adndrea19 Ahoj. Čaká sa v aute a keď prídeš po 16 hod., tak tam je už plno. My sme tam prišli pred štvrtou a boli sme druhý, ale aj tak sme čakali asi hodinku v aute.

darla27
14. nov 2010

Ahojte, my ked sme tam boli naposledy, tak sme prisli o pol piatej a okolo osmej som bola vybavena.
Tehotne berie pani Anka prednostne, takze cakanie moze byt aj dlhsie, ale verim ze sa oplati vydrzat. 🙂
Ked som u nej bola prvy raz (este pred reportazami v tv a casopisoch) tak brala podla toho, ako sme sa telefonicky dohodli, teraz kto pride, pocka si, toho zoberie v utorky a stvrtky po 17,00 - lebo sa zamestnala.
Velmi by ma potesilo, keby sa ozvali baby , co im pomohla k babatku po niekolkorocnej neplodnosti,
nech nas povzbudi k doslednemu dodrziavaniu procedur. 🙂

snazilkake
14. nov 2010

Kocky, nebojte ze budete u Anky dlho cakat...mne to tam rychle ubehlo..stretli sme sa tam "dobra gruppa"..tak ako tu na fore, aj tam sme hodili rec..kazda sa jedna druhej postazovala kvooli comu prisla...tak len odvahu..a ide sa....!!!!

adndrea19
14. nov 2010

Ahojte.Dakujem za informacie a povzbudenie.O babetko sa marne snazime uz 5 rokov,no ked som si prvy krat precitala clanok o pani Anke a neskor aj pribehy s korymi sa tu zdoverujte,rozsvietilo sa vo mne svetielko nadeje.

kvietka044
15. nov 2010

Už u mna je jedno....bohužiaľ otecka nevie zabezpečiť.... ☹ ☹ ☹

katarina32
15. nov 2010

Tak ako to tak citam, zase mam problem ohladom terminu, nakolko pracujeme v zahranici a domov chodime len za 2-3 tyzdne na nedelu a pondelok.

wwaanesska
22. nov 2010

😅 😅 😅 😅 😅

wwaanesska
27. nov 2010

😲 včera večer 26.11.2010 o pol osmej večer v správach tv joj bola pani Anka. Pozrite si v archíve. 😀

benkovamartina
27. nov 2010

http://televizia.joj.sk/tv-archiv/noviny/26-11-...

link na TV noviny, je to až 20 minúta alebo tak, asi posledná reportáž.

beatik
28. nov 2010

@reisi

Ahoj ...čítam tu ,že si bola u pani bilinkárky a musela si najskor zavolat a dohodnuř stretnutie?...lebo aj ja tam chcem ist aj so snubencom ,lebo nemožem otehotniet. Tak verím ,že by náam ta dobra teta pomohla.

beatik
28. nov 2010

@ivalam
Ahoj Ivalam ...ja mam tiež dievky a ešte tužime po babatku ,ale mam problemi s cystami na vaječnikoch a dufam ,že nam babenka pomože.....lebo u ženskeho ,len lieky a nič s toho.

ivalam
29. nov 2010

Ahoj Beatik, mozem Ti poradit k otehotneniu jednu kuru z cinskej mediciny. Neviem odkial si, ale v Bratislave bude 7.12. 2010 prednaska v dvoch materskych centrach, kde sa mozes dozvediet viac, pripadne aj hned dostat preparaty - su to vsetko prirodne produkty. Ak to mas blizsie do Martina, viem Ti dat kontakt na pani, ktora sa v tom vyzna. drzim palce!

beatik
29. nov 2010

Ahoj ivalam....som z Banoviec nad Bebravou ...a asi je to jedno ci Bratislava alebo Maertin ale do piestan mam to najblizsie..hlavne aby to pomohlo,lebo ma to uz nebavy po doktoroch a stale to iste pocuvat.

murka001
29. nov 2010

Mám doma čaj Drmek -semeno, asi 1,5 kg. Brala som ho na radu p. Kováćovej. Už ho nepotrebujem, predám ho.
Volajte 0910 68 55 05

reisi
30. nov 2010

beatik, ano pani Anke som zavolala. Ked sme prisli , tak sme asi polhodku cakali v aute boli pred nami dve dievcata.

ftinka
30. nov 2010

ahojte, uz mate niektora pozitivne vysledky od pani Kovacovej? akoze ci su z toho aj nejake tehule 😀 premyslam, ze k nej zajdem s manzelom. snazime sa 9 mesiacov, zatial nevieme kde je problem. pomoze aj tak? ona sama odhadne, alebo zisti, co nam chyba, ci co potrebujeme?

bobjan
1. dec 2010

@ftinka , pani Anka má na konte veľa tehuliek

beyby
3. dec 2010

Ahojte baby! Ak vám môžem poradiť, robte presne to čo vám pani Anka povie! Verte mi, pomáha to! Ja síce tehotná ešte nie som, ale po dvoch mesiacoch pravidelného pitia čajíkov plus vitaminov, mám opať menštruáciu!! Teraz mi meškala len 5 dní, toto sa mi ešte nestalo! Ja som mala menzes tak raz za dva, tri mesiace! Takže som presvedčená, že to pomáha! Verím, že čochvíla aj otehotniem, len priateľ musí prísť domov! 😀 Držím vám všetkým palce, ale hlavne sebe! 😀 😉

lucia33
3. dec 2010

Ahojte baby! som tu nova, pred par dnami som bola u pani Anky a velmi mila zienka.
My nemozme otehotniet viac ako tri roky tak sme sa rozhodli ist za pani aAkou a skusit nieco na prirodnej baze...hormony by som nechcela len ako krajne riesenie...
No a chcela som sa spytat, lebo som to nikde tu nevidela rozpisane ci ste to niektora mala...pani Anka mi dala si robit naparovanie z materinej dusky 2x do tyzdna vecer pred spanim si uvarit v 1l vody 15-20 min povarit materinu dusku, ale teraz netusim ci do toho litra mam dat 3 balenia tej dusky alebo mi tie 3 balenia ostanu aj na dalsie kury???
ani netusim ake tie balenia su velke.....
Prosim napiste mi kto vie...dakujem
a drzim vsetkym nam palce 🙂 🙂 🙂

wwaanesska
3. dec 2010

lucia33 Asi tie tri balenia nie naraz uvariť, ale asi 1 PL a robiť dokiaľ to asi neminieš. 😵 😵 😵

lucia33
3. dec 2010

wwaanesska dakujem, nebola som si ista , a nechcela som otravovat pani Anku ked ma tolko ludi...

bobjan
3. dec 2010

@lucia33 skús jej večer zavolať a radšej sa poradiť

lucia33
8. dec 2010

mate nieco nove dievcata??? nejake dobre spravicky? Ja v pondelok budem mat nachystane vsetky cajiky a vitaminky na moju kuru , tak sa tesim...
pani anka zakazuje PC tak vidim ze to tu vsetky poctivo dodrziavate 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gombicka
13. dec 2010

@lucia33 zakazuje PC? ako mam tomu rozumiet? A ked 8-9hod v praci stravim za pocitacom?