Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

majda27
27. sep 2011

@cmelica a ako? Je to taky nezvyk spat zo zabalom.

majda27
27. sep 2011

@izzie27 toto mam aj ja.. Ako sa mas?

cmelica
27. sep 2011

@majda27 hej je...a ja som po nocnej tak to mam take rozhadzane 🙂 zajtra skusim zabal aj na krk...som zvedava ako sa mi bude spat...

majda27
27. sep 2011

@cmelica aky zabalik na krk?

cmelica
27. sep 2011

@majda27 taky isty ako na brusko len bez alkoholu...koli stitke...ze to moze spolu suvisiet...

majda27
27. sep 2011

@cmelica tak to som už v obraze. Ja idem zajtra rano na krv, k obvodnemu a podla tych vysledkov sa uvidi či mam tu štitnu žlazu ok alebo nie. Tak som zvedava ako dopadnem.

cmelica
27. sep 2011

@majda27 potom mi daj vediet ako si dopadla...Dufam,ze bude O.K 🙂 🙂 🙂 idem do prace... drzkaj sa 🙂 🙂 🙂

majda27
27. sep 2011

@cmelica Jasne ze dam vediet. Len ma ju aj mama a to sa dedi z matky na dceru. Prijemnu zmenu prajem

jahoda
27. sep 2011

@barbi4 ahoj, ako by som vedela zohnat ten caj Vitex? Mohla by som si ho od Teba kupit, prosim?

yukaya
28. sep 2011

@carmenuska to váážne že 3/4 roka??? mne sa uz dlho zda aj tie 3 mes.... 😨 uff

in131
28. sep 2011

Ako tu čítam tak každej po liečbe mešká menzes - to len mne prišiel skôr o tri dni. Ked som začala s liečbou tak som bola plná elánu a teraz po mesiaci som tak sklamaná. Idem pokračovať aj ked ☹ . Prosím vas cez menzes mám užívať vitamíny a len obklady si nerobiť alebo vysadiť všetko?????????????

ludinka
28. sep 2011

@in131 okrem obkladov sa cez menzes ma vsetko dodrzovat dalej
po jednom mesiaci este nemozes byt sklamana, ta liecba je dlhodobejsia, neboj sa trpezlivost ruze prinasa

majda27
28. sep 2011

@in131 hlavu hore, nemaj čierne myšlienky. Ja som jeden mesiac nerobila žiadne zábaly, lebo som chcela vedieť či mi to bude meškat aj tak. A čo čert nechcel dostala som ich o dva dni skor. To že si ho dostala skor, je reakcia na tie zabaliky, to znamena ze na to reaguješ. U niekoho to skráti a u iného zasa predlži. Takto mi to vysvetlila pani Anka. Počas ms ja beriem LEN VYTAMINY, čajíky si nerobím ani obklady.

carmenuska
28. sep 2011

@in131 - ja som dostala presne, ako vzdy na den....a tiez som sklamana, aj ked som to logicky aninecakala, ale aj tak bola nadej ze pomocou tohoto to vyjde....
@yukaya - no ja som po druhej laparke a dost pobabrana, tak asi preto to bude trvat dlhsie, no len nech to raz vyjde.....ked aj o rok, ale nech sa podari

@cmelica - a ako si si ten zabal dala? daj typ...ja si to davam len do nohaviciek, neviem ci to robim dobre. Do plienky si ho dam, poskladam a tou stranou kde je len jedna vrstva dam na brucho a strcim do nohaviciek a drzi mi to v pohode celu noc. Len dufam ze je to ok a moze to tak byt.

cmelica
28. sep 2011

@carmenuska ahoj!ty mas taky isty zabal???bo kocky povedcine maju z tej muky..teda co som teraz citala...aj ja si davam tou stranou co je edna vrstva na brucho,ale facujem sa 🙂 🙂 je to uplne v pohode...som si myslela ze sa zobudim a budem to mat na zadku,ale nie drzi to 🙂 🙂

izzie27
28. sep 2011

@majda27 mam sa fajn, obklady si davam. Zajtra ti drzim palce aby sa stitna nepotvrdila.

majda27
28. sep 2011

@izzie27 ahojky vysledky budem mat az o týžden... takže musím pár dní ešte vydržať. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale doktor povedal, že to možem mať aj nemusím..Tak dúfam že ju ani nemám

carmenuska
29. sep 2011

@cmelica - no ja neviem aky mas ty, mam tu z toho misung, ja mam lanove semeno+palenka+mlieko, potom mam ecko+ kys. listovu+ 2x denne gynastan + zozaciatku som sa mala naparovat nad susenymi kamilkami a vyuzivat jedno balenie a to uz mam za sebou...mne to uplne v pohode drzi v nohavickach, skusila som to prvu noc a drzi tak to uz neviazem nicim, davam si take stare vyssie a uplne tesne az mi to drzi- no riadna sexica som v noci 😀

cmelica
29. sep 2011

@carmenuska ja mam z mysieho chvosta,palenka a olivovy olej, 2 x gynastan,E vitamin a kyselinu listovu...ja sa moc dobre necitim ked mam mat este aj v noci nohavicky...tiez sa manzel smeje ze ako kosmodisk len na ine partie 🙂))

carmenuska
29. sep 2011

@cmelica 😀 a aku mas dg?

cmelica
29. sep 2011

@carmenuska ja uz ani neviem,kedze moj dr povedal,ze nevidi problem v tom aby som bola tehu,ze aj sliznica je krasna...mam za sebou 2 laparky...RTG vajcovodov,liecim sa na stitku,genetiku O.K...tak uz neviem...a ty??
zajtra ideme na konzultaciu do Car..1 IUI nam nevyslo, tak ideme konzultovat,bo pri tom prvom sme to nestihli 🙂

lucy1311
3. okt 2011

ahojte baby, myslite, ze sa mozu uzivat bylinky, ked stimulujem teraz liekmi na IUI? Clostilbegyt, potom pregnyl a po zakroku utrogestan ... hm? dik.

cmelica
3. okt 2011

@lucy1311 ahoj!!!mne pani Anka povedala,ze to nema ziadny vplyv na lieky... vela stasticka pri IUI tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

carmenuska
3. okt 2011

ahojte, tak ako sa vam dari? Obkladate? Uz su nejake vysledky???? Chcela som sa vas opytat: nespominala vam pani Anka ci sa pri jej liecbe nepribera nahodou? Ja som vzdy bola vyzla chuda a ako od polky augusta beriem jej liecbu tak nenormalne mi stupa vaha, pribrala som odvtedy 6 kg, mala som 54 kg a teraz mam 60 kg, vsetko mi ide do brucha, mam ho nejake nafuknute, ludia sa ma pytaju ci necakam babo. Nemate s tym skusenost, nejak sa mi to nezda, neviem ci jej nezaviolam ci je to normalne mat take brucho, mozno je to s tych obkladov. Co vy na to?

tinusasa
3. okt 2011

ahojte zienky 🙂 dodrziavam liecbu od pani Anky dva mesiace a dnes som 37 den cyklu, takze uz asi tyzden mi meskaju kramy ani predtym som to nemala dobre ale teraz som si myslela,ze sa to upravi a tehotna asi nie som lebo som si uz dnes robila test a je negativny a brusko ma uz pobolieva asi dva tyzdne tak neviem co si mam o tom mysliet. Vy to mate v pohode tie kramy po liecbe?

izzie27
3. okt 2011

@tinusasa ahojky, ja som zacala s liečbou tento mesiac, takze neviem ti povedat.
@carmenuska mne zacalo viac chutit jest

majda27
3. okt 2011

@tinusasa aj mne to meskalo, ccca 5 dni. Tak ešte počkaj...

carmenuska
3. okt 2011

@tinusasa - cakaj, mohlo by to vyjst mojej kolegyni test v 6. tyzdni nic neukazoval a uz to mala potvrdene od lekara

carmenuska
3. okt 2011

@izzie27 - no mne chuti jest stale 😀 ja som taka kyselina, no nikdy som nepribrala, ani ked som chcela a teraz to ide tak rychlo, ze sa nestacim cudovat....

in131
4. okt 2011

Ahojte. Ja už obkladám druhý mesiac. Jest mi chutí stále. Dala som si ryžovu dietu tak som trochu schudla 2kg po troch mesiachoch clostylbelgitu. Cítim sa o moc lepšie. Za tie dva mesiace liečby som obklad vynechala len raz. . Po prvom mesiaci ked prišiel menzes som bola pesimistická - nechcelo sa mi ani isť do dalších obkladov ale už som sa naštartovala. Vy sa ako držíte? Povzbudme sa navzájom!!!!! 😉