Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

zlatarybka10
13. jún 2011

Dobrý deň, ahojte, chcela by som sa opýtať či p. Anka tento týždeň "ordinuje"? Chceli by sme k nej ísť,
a či treba niečo jej zobrať myslím výsledky, alebo stači len diagnoza?

lucka654
13. jún 2011

@zlatarybka10 Ahoj, zavolaj jej, či ordinuje. Netreba brať nič, stačí keď jej povieš diagnózu. Ona ti potom dá presnú liečbu. Určite pomôže, len to je treba dodržiavať. Držím palce 😉

zlatarybka10
13. jún 2011

ďakujem pekne, zavolám jej.

sasena12
13. jún 2011

@laura35 ahoj, dakujem pekne za typ. Tyzden si uz robim zabaly, no ked to pripravujem radsej dam vyparit to vinko inak by to bolo strasne vodove aj s tou mastou a tieklo by to vsetko. Tak dufam ze je to ok. Ale uz som si zvykla spravat s tym xixix co ine mi ostava 😎

sasena12
13. jún 2011

@zlatarybka10 ahoj ja som bola u nej cca 2.5 tyzdna dozadu. Pracuje kazdy utorok a stvrtok od 17.00 takze v tieto dni tam mozes kedykolvek ist.

zlatarybka10
14. jún 2011

ďakujem pekne, za info. Dnes sa tam chystáme. ešte keby si mi vedela povedať čo jej zobrať, myslím pozornosť, alebo si jej peniaze dala? viem že pomáha, a nebere peniaze, ale niečo jej chcem dať.

zlatarybka10
14. jún 2011

@sasena12 ďakujem pekne, za info. Dnes sa tam chystáme. ešte keby si mi vedela povedať čo jej zobrať, myslím pozornosť, alebo si jej peniaze dala? viem že pomáha, a nebere peniaze, ale niečo jej chcem dať.

sasena12
14. jún 2011

@zlatarybka10 ja som tam bola aj s kolegynkou, dala sme jej kazda 10 EUR a nejaku kavu,vinko ci cokoladu. Myslim ze kazda korunka jej pomoze ved kav, cokolad musi mat uz neuveritelne mnozstvo 🙂

majda27
14. jún 2011

Aj my k nej chodime. Poctivo dodrziavam co povedala, uz vyse mesiaca, len moja polovicka si mysli ze to nemusi tak poctivo dodrziavat. Treba sa drzat jej rad pomohla viacerym a dufam ze to pomoze aj nam. Inak neviem mame za sebou neuspesne IVF a KET. Manzel o adopcii nechce ani pocut.

zlatarybka10
15. jún 2011

@sasena12 boli sme tam včera, a som rada že sme tam išli, aj keď tá cesta je pre nás dosť dlhá.
mali ste všetky pravdu, naozaj je milá a tiež mi veľa vecí naordinovala. Takže všetko musím kúpiť
a hor sa na to. 🙂 😕
ja mám tiež za sebou 2xIVF a jeden potrat pred tým. Verím jej, aj s priateľom, ten ma vo všetkom podporuje, ale tiež o adopcii nechce ani počuť, zatiaľ.

lucy_m
15. jún 2011

Ak vám niekomu pani Anka predpísala vitex jahňací, tak mám na predaj celé kilové balenie drmeku (vitex jahnací) ... neporušené - nové - zabalené - aj s faktúrou. Pôvodná cena 17,19€ . Predám za 15€ vrátane pošty. Kúpené cca pred 2 mesiacmi cez internetový obchod.

ernuska296
15. jún 2011

ahojte babiky..aj ja zajtra chystam k tejto milej pani...som zvedava ako dopadnem ..zajtra budu tri tyzden co som mala MA ...tak urobim vsetko pre svoje vytuzene miminko :(

sasena12
15. jún 2011

@zlatarybka10 Ono sa da nato zvyknut prve 3 noci som si to nevedela predstavit no teraz to uz berem ako sucast 🙂 ja si okrem zabalu robim aj naparovanie z kamiliek zospodu kvoli problemu z krckom maternice. Mam za sebou IUI kde zistili ze sa mi nevedia dostat cez krcok maternice do maternice, tak na zaklade toho som sla na hysterokopiu no bohuzial ani toto nepomohlo. Teraz cakam na menzes a musim ist opat na sono na druhy den aby zistili kde tam mam nejaku medzeru a odkial vlastne krvacam. Tak snad uz konecne aspon nejaku malu dobru spravu si vypocujem.
Aky mas zabal? ja mam z jacmenneho srotu, bola to sranda zohnat 😀

majda27
15. jún 2011

@zlatarybka10 tak vidim ze nie som sama. Ale ty si ovela starsia ako ja...

zlatarybka10
17. jún 2011

@sasena12 aj ja mám zábal z jačmenného šrotu. pre mňa to nebolo ťažké zohnať,
moja polovička robí v poľnohospodárstve, takže nič nové to pre nás nebolo. ale ešte nemám
čaje kúpené, a chcem začať s tým na víkend.tak potom ti poviem aké to je pre mňa.

zlatarybka10
17. jún 2011

@majda27 to si ma potešila. p.Anka mi nechcela veriť že mám toľko rokov, a povedala že nie som
ešte do šrotu. haha... Vieš to je tak, najprv nemáš vhodného partnera keď ti vek dovolí, a potom máš partnera,
a príroda sa ti už vysmieva. Ale všetko dobre dopadne a my budeme mať zaslúžené a vysnívané miminká.

laura35
17. jún 2011

@zlatarybka10 Presne tak..Ani u mna pani Anka nepochybovala,ze sa to podari, napriek veku.. Ja som rada, ze som si pockala na vhodneho partnera, napriek tomu, ze teraz musim robit zabaly, a pit nie uplne dobre caje. 🙂

majda27
20. jún 2011

@zlatarybka10 ved v to aj pevne dufame...ze sa nam poradi mat babetko prirodzenou cestou. Zábal si poctivo robim kazdy den. Ale obcas to na zaciatku aj viac pali(lebo je to teple), ale po chvilke je to uz v pohode.Vitamíny poctivo beriem ako aj čaj. A manžel sa tiež snaží ale ma aj šedé dni, keď to vynechá...Ale podporujeme sa navzájom.

zoe2009
20. jún 2011

Ahojte. Neboli ste niekto za pani Ankou s polypom na maternici? Neviete náhodou či sa to dá liečiť aj bylinkami alebo len operáciou?

lolitka25
20. jún 2011

Babz, nenapisali by ste mi rposím číslo na tú pani? VDaka

janulka14
20. jún 2011

@lolitka25 0903037131, lepšie je volat jéj tak po 16tej hod. bo chodí do práce 😉

lolitka25
20. jún 2011

@janulka14 vdaka 🙂

wwaanesska
23. jún 2011

🙂 🙂 🙂 Tak ako sa máme? 😵

zlatarybka10
24. jún 2011

@laura35 ja som na tom tak isto, hoci čaje ja pijem počas celého roka, aj zelené aj bylinkové, takže mne to
nerobí problém aj mi to chutí, ale určite sa nám podarí len sa nemôžeme vzdávať a robiť všetko čo nám nakázala p. Anka. ty si čo robíš??? máš aj zábaly???

zlatarybka10
24. jún 2011

@majda27 to aj u nás, hoci priateľ nemusí nič brať ale pomáha mi v tých zábaloch, lebo naozaj niekedy na to
už nemám silu. ale nevzdavam sa a verím že sa nám to podarí. tak držim každej palce.

laura35
27. jún 2011

@zlatarybka10 ja si robim zabal z jacmenneho srotu, je to naozaj procedura, ale ide to. Nevadi mi to, pichat injekcie na ivf bolo horsie, toto je aspon bezbolestne 🙂 a potom mam caj z drmku, a to je prave ta jedina vec, ktoru musim pit so sebazaprenim. Inak mam tiez caje rada, ale chut drmku nie.Ale da sa to oklamat, zapchat nos alebo pit ho cez slamku. A este mam caj z hluchavky bielej a gynastan, tie su uz v pohode. Anka hovorila, ze treba vydrzat, vela ludi sa na zabaly po case vykasle..co je skoda, ja by som si to po case vycitala, ze som nespravila maximum ..verim,ze nam to vyjde, inu moznost zatial ani nemam a nechcem si nic ine ani pripustit 🙂 A co mas Ty okrem zabalu?

majda27
27. jún 2011

@laura35 ahojky. To je pravda, treba v tom vydržať a poctivo si robiť tie zábaly každý deň. To ty všetko kázala p. Anka? Ja pijem len gynastan.? Kde sa dá zohnať hluchavka?

zuzana36
27. jún 2011

ahojte, precitala som si poslednu stranku, ja som tiez bola u pani Anky a mne povedala pit alchemilku, alebo gynastan a pridat vzdy jeden list z orecha, takyto caj pit dva krat za den a to az kym neopadnu listy zo stromu. a ako zabal si mam robit denne z vina a masti-mahriat a prilozit na noc na brusko. nebola som tento mesiac dosledna, ale teraz mi skoncil ms tak idem na dalsi mesiac. tiez uz mam vyssi vek-37, a chceme sa toho dietatka este dockat. i ked mame uz dve deticky

zlatarybka10
27. jún 2011

@laura35 ahoj, tak tie zábaly mi nevadia tiež mám ale po nich takú červené burcho, zrejme reakcia.počas menštruácie sa nemá robiť že??mne kázala p. Anka ešte gynastan a rakytník v hocijakej forme, sirup tabletky, či olej.dostala som olej, žial ako som si ho dala tak aj vyšlo hneď takže som objednala sirup, na ten ešte čakám.potom zinok, vitamin E a čaj gynastan. takže hojne, ale dá sa to.a máš pravdu treba to robiť aby sme mali čisté svedomie, a potom sa nám to podarí.

zlatarybka10
27. jún 2011

@ernuska296 ahoj, bola si u p, Anky? ako si dopadla?