Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

anjelik29
27. jan 2014

@carmenuska nechcem chodit na pc, pani Anka povedala, ze nemam chodit, tak nechodim. Napis mi ci ste ok a v ktorom ste a kedy mas termin s co to bude.To bude tak v aprili, nie? Mne sa to podarilo do 40 dni od navstevy panj Anky. Neskutocne, manzel tomu nemohol uverit ani ja nie. Sme moc stastni. Drzkajte sa.

tajas1
29. jan 2014

Neviete mi prosím poradiť, či zastihnem pani Annu zajtra teda 30.1. doma? 😉

katulienka30
29. jan 2014

Ahoj baby, chcem sa vás spýtať vie pani Anka pomôcť aj keď manžel nemá spermie?

zuzuxxxx
30. jan 2014

aa ja dnes bola druhy krat u pani Anky... ked som bola prvy krat som bola spokojna ale kedze sa mi diagnoza po roku behania u doktoroch zmenila tak dnes som zasla znova, hned zajtra idem do lekarne a idem sa dat do boja 🙂 a vam vsetky takties drzim palceky 🙂

lucka2405
31. jan 2014

@katulienka30 no ked nema spermie to asi nie, ale neviem mozno sa to da.

didkadidka
31. jan 2014

ahojte,mate niekto skusenosti s ochorenim obličiek v tehotenstve,?dakujem

zuzi20
2. feb 2014

@katulienka30 ahoj aj my uvažujeme, či navštíviť p. Kopáčkovú, ked mame problem u manzela - velmi zly spg. Mame za sebou jedno nevydarene IVF, davame si pauzu chvilu a chystame sa na druhe. Neviete niekto poradit?

katulienka30
3. feb 2014

@ zuzi20 no ja ti neporadím, aj ja som sa pýtala či vie poradiť v prípade že manžel vôbec nemá spermie. Aj keď vôbec tomu nerozumiem - jedno dievčatko už máme a keď sme chceli druhé a viac ako rok sa nedarilo rozhodli sme sa vyskúšať insemináciu (myslím, že sa to tak volá) a tam mu vlastne zistili diagnózu. Vy sa liečite?

zuzi20
3. feb 2014

@katulienka30 ahoj, no neliecime sa nejak specialne. Presli sme akurat genetickymi testami, krvnymi testami...vsetko ok. Ono sa to vlastne ani liecit neda...Akurat nam hned navrhli ivf...

pollyanna
4. feb 2014

Pekný večer, viete mi niekto napísať, či sa k pani Anke treba nejako objednávať, alebo stačí len prísť v ten utorok a štvrtok? a kde vo vrbovom ju nájdem? treba prísť aj s manželom? Vďaka

bobjan
4. feb 2014

@pollyanna netreba sa objednavat, pride sa pred jej dom a caka sa v poradi ako kto prisiel. Vo Vrbovom je to za Lidlom do lava a pred velkym polom do ulice do lava. Domy su tam len po lavej strane. Na garazovych vratach ma oznam, kedy je doma. Dom je tak v 3/4 ulice. Vela uspechov. S manzelom ist netreba. Treba vediet diagnozy...

pollyanna
4. feb 2014

@bobjan vďaka

bylinkarkaaa
9. feb 2014

😵 😵 😵

zuzuxxxx
12. feb 2014

dobry den ... uzivam caj Gynastan,, mozu ma z neho pobolievat prsia? mam pocit ze sa mi aj nafukli...

leontinka27
13. feb 2014

@bylinkarkaaa Pani Anka dakujem za rady a za pozitivny pristup, nadej ktoru ste mi dodala.dufam ze sa mi podla vasich rad podari otehotniet.Som rada ze som Vas navštivila.Este raz jedno velke DAKUJEM!!!!

macaxxx
18. feb 2014

Dobrý deň,prosím Vás vedel by mi niekto poradiť ako to u pani Anky funguje? Aj som jej asi pred týždňom písala sms,neozvala sa iste má toho veľa. Treba sa tam objednať,alebo stačí len prísť? a Je tam len utorok a štvrtok? A pomáha len pri otehotnení alebo poradí aj v iných prípadoch? Ďakujem

ikola1
19. feb 2014

Dobrý deň, zablúdil som na tento web a som rád, pretože ma zaujíma alternatívna liečba. Pozerám, že pripievatelia do fóra sú samé ženy, tak dúfam, že nedostanem ban. 🙂 Chcel by som sa opýtať, či by mi pani Anka vedela poradiť aj s mojim zdravotným problémom. Mám arytmiu, podľa lekárov nezávažnú a napchávajú ma liekmi, čo mi nie je po vôli. No a k tomu sa pridružil aj reflux, aby toho nebolo málo. 😒 Ďakujem za odpoveď.

leontinka27
19. feb 2014

@ikola1 ano lieci aj ine choroby ako tehotenstvo.navstiv ju a uvidis.urcite ti poradi.ako vravi pani Anka na kazdu chorobu je bylinka 🙂

evadek
20. feb 2014

@bylinkarkaaa dobrý deň ....chcela by som sa opytat...v marci ma caka laparoskopia kvoli endometrioze..myome...cyste...Inak mam znizenu cinnost stitnej zlazy a chronicky zapal stit. zlazy...Uz dlhsie sa pokusame otehotniet..Bolo mi poradene po laparoskopii cim skor otehotniet...kvoli endometrioze...Viete mi prosim poradit nejaku alternativnu liecbu..caje a pod.?...dakujem..Som kusok od Vrboveho..keby nevadilo...by som sa mohla zastavit..dakujem...

lucka2405
21. feb 2014

@evadek lepšie je ist k pani Anke a vsetko jej povedat, ona sem ani nechodi na net, dlho by si cakala na odpoved.

anicka7681
22. feb 2014

Dobrý večer,neviete mi prosím Vás poradiť, či bude pani Anka robiť budúci týždeň, keď sú od 24. - 28 februára jarné prázdniny - Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj. Ďakujem Vám pekne.

bylinkarkaaa
23. feb 2014

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky od 15hod. - do 17hod. som doma. V ostatný čas nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

bylinkarkaaa
23. feb 2014

Brožúrku dostanete u mňa 🙂

bylinkarkaaa
23. feb 2014

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky od 15hod. - do 17hod. som doma. V ostatný čas nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131 🙂

luciebx
23. feb 2014

holky potrebovala bych poradit.... nejak sem zapomela jak se pije caj gynastan vim ze kontryhel se pije od 1dc do ovu.. ale gynastan nejak zapominam... muzu ho pit kazdy den? nebo je to od ovu dal? dekuji

amonda
23. feb 2014

@luciebx Ahoj, ja mam gynastan stale bez prestavky 2x denne