Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

zuzicek88
16. sep 2016

@hwiezdinka ahoj a neboj urcite vas zoberie,ona zoberie kazdeho kto pride. Ked tam pridete,hned si utekaj zobrat casovku,ak vas chce ist k nej viac zrodiny a prisli ste spolu,staci vam len jedna casovka,ale berie dnu iba po jednom,aj ked si s partnerom,vezme vas kazdeho zvlast a ver kazdemu jednemu slovu,co ti povie,moze ti to naozaj pomoct,viem o com hovorim 😉

hwiezdinka
17. sep 2016

@zuzicek88 a tu casovku dava p. Anka v dome? Od ktorej sa vydavaju casovky?

zuzicek88
17. sep 2016

@hwiezdinka to neviem od kedy ich vydava a nema ich v dome,su z vonka na branke,ved touvidis,ked tam pridete

hwiezdinka
18. sep 2016

@zuzicek88 Ďakujem za radu 😉

milsike
18. sep 2016

A prosím Vás koľko sa u nej platí??? vopred ďakujem za odpoveď

kubulka280
18. sep 2016

@milsike u nej sa neplaťí nič, dáš jej čo chceš.

milsike
20. sep 2016

A nevieš čo bežne A lebo koľko jej dávajú??? ja nemám predstavu :-/

kubulka280
20. sep 2016

@milsike neviem koľko z hruba, ona povie že nechce nič aspoň mne sa to stalo, každý že jej nesie kávy a dezerty, ale ja som jej dala peniažky že ona pomáha slabším rodinám.

lujza1707
21. sep 2016

Nechcela nic ja som jej nechala 10 eur...Baby prosim vas tie ktore si davate obklady a zabudnete jeden den,pokracujete alebo zameskany den pridate v iny den a cbcela by som vediet ci niektora z vas otehotnela vdaka obkladom dakujem majte sa 😒 ☹ pekny den

daisydee
22. sep 2016

Baby, ja sa jej snszim dovolat uz 2. Mesiac a nikto mi to nedviha. Cislo mam urcite spravne.
Ako ste ju kontaktovali vy? Alebo ken staci prist v tie dni, ked ma " ordinacne hodiny"?dakujem

kubulka280
22. sep 2016

@daisydee nemusíš ju kontaktovať stačí len ked tam prídeš v ten utorok alebo štvrtok ked ma uradné hodiny

daisydee
22. sep 2016

@kubulka280 a kolko sa cca caka? 3-4 hodiny?

kubulka280
22. sep 2016

neviem ti povedať koľko sa čaká. Ja som bola pri nej v júli a podarilo sa, že som bola prvá. Bola som tam cca okolo 12.15 hod a ešte bolo také štastie že začala ešta aj o jednej tak som naozaj čakala chvilu, ale za mnou už potom čakalo dosť aut

marguay
23. sep 2016

ahojte ja som bola u p. Anky v utorok. prisli sme okolo 13.30 a boli sme druhi v rade, uz tam jedno auto cakalo. Ordinovat zacala uz pred pol tretou, tak sme necakali dlho. Odchadzali sme okolo 15:00 a vsimla som si tam tak 5 aut.

marguay
23. sep 2016

este jedna vec tie co ste tam boli neviete mi poradit? mam si davat okrem ineho obklad s bielym vinom 2 x v tyzdni, ale nepostrehla som na ako dlho, je to na na noc vzdy tie obklady ci kazdy je rozny? skontaktujem aj p. Anku ale neviem kedy mi odpovie ked ma toho vela dakujem

daisydee
23. sep 2016

@marguay a kolko cca trva take vysetrenie? Pol hodku?
Takze staci prist, netreba jej volat? Aj rak sa jej neviem vobec dovolat, tak neviem.

kubulka280
23. sep 2016

@marguay skus jej zavolať tie dni ked ordinuje mne aspon vždy vtedy zodvihla a potom mi kázala keby niečo volať večer aj viackrát. Väčšinou tie obklady bývajú na celu noc

daisydee
23. sep 2016

@kubulka280 a ordinuje v utorok a stvrtok od 12:00?

bylinkarkaaa
23. sep 2016

V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 15HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. VeľMI PEKNE ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE. S pozdravom Anka

bylinkarkaaa
23. sep 2016
marguay
23. sep 2016

@kubulka280 ano skusim najprv sms, potom pripadne zavolam pre istotu

marguay
23. sep 2016

@daisydee ano asi do polhodky, ja som bola tak 15 min, ale zalezi asi kto co ma. nevolaj jej, rovno prid, nemusis sa "objednavat". ordinuje od 15:00, ale ked som bola ja zacala skor. takze ja ti radim prist na 13:00 a budes pravdepodobne prva. Je velka sanca, ze zacne skor, takze nebudes dlho cakat. ked prides na 15:00, tak uz tam akurat bude kopec aut

zalesacka
26. sep 2016

Ahojte zienky. Chcem sa opytat ci pani bylinkarka odporuca pit nejake bylinkove cajiky aj pocas tehotenstva, na udrzanie tehu? Ci v tehu by sa nemali pit ziadne bylinkove cajiky? Ja som na zaciatku tehu a pijem alchemilkovy cajik, ale neviem ci mozem, alebo radsej nie.

kubulka280
26. sep 2016

@zalesacka ten alchemilkovy čaj v tehu by som ti neodpuručala, ten sa doporučuje len na konci posledný mesiac že je dobre ho piť

zuzicek88
26. sep 2016

@zalesacka ako tehotna nesmies pit ziadne bylinkove caje a uz vobec nie alchemilku,to ti kto pre boha poradil

kinluska
29. sep 2016

Ahojte, bola som u p. Anky, pijem vsetky vitaminy a pijem gynastan ale nezacala som este s obkladmi a uz som stihla stratit ten listok s pokynmi. Bola tam palenka a olivovy olej, neviem ale pomer. Poradite mi?

hwiezdinka
30. sep 2016

Tak uz som aj ja bola u p. Anky a som velmi rada, je to velmi mila osobka a odporucam urcite ist 🙂 Ja som jej volala, aby nas zobrala, kedze sme cestovali az z vychodu, telefon berie po 18:00, smsky necita, lebo nevidi na tlf a ani nema na to cas 🙂
Ja som jej dala kavu a bonbonieru a kupila som brozurky pre seba i znamych, tak aspon trosku aj financna pomoc pre tuto milu osobku 🙂 Ale je to na kazdom, co da. Ona naozaj nic nepyta, no brozurku vydala na vlastne naklady.
Tiez odporucam prist skor, ak sa da, pri nas zacala brat ludi uz o 14:00.
A na brane ma zaveseny krabicku s casenkami, treba si hned po prichode zobrat, ale rodina, resp. co ste spolu, berte si len jedno cislo. Aj nam sa stalo, ze niektori si brali vsetci z rodiny cisla a dalsim, ktori prisli neskor, sa uz neusli (myslim, ze ich mala len od 1 do 9, nam sa usla 4-ka). Ale p. Anka slubila, ze vybavi aj ich.
A tehulky maju prednost, idu dnu bez cisla, staci sa ukazat pri branicke, ked vyjde p. Anka von 🙂

natalca
30. sep 2016

@hwiezdinka nemas jednu brozurku navyse? rada by som odkupila

hwiezdinka
30. sep 2016

@natalca Zial uz nie, slubila som uz inym...

mamartinka
30. sep 2016

@kinluska ja tiez zatial len caj pijem Gynastan a uzivam k tomu rano na lacno Vytex jahnaci vytaminy.Z obkladmi som este nezacala tiez.Ani manzelovi som zatial nenaordinovala co kazala bo on ma spermio dobre tak naco mu to aj budem davat.Ja mam vinove obklady a zacnem asi po dalsom menzese.Este uvydim ci aj s nimi zacnem.