Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

mamartinka
14. máj 2014

@marti35 co je to za pasik a kde sa da zohnat.

marti35
14. máj 2014

Tu je adresa Dominikánsky konvent
Mäsiarska 6
040 01 Košice

Na obálku NEZABUDNITE napísať heslo „Pásik sv. Dominika“

Kontaktovať nás môžete aj elektronickou poštou:
pasik@dominikani.sk

marti35
14. máj 2014

@mamartinka Dominikánsky konvent
Mäsiarska 6
040 01 Košice

Na obálku NEZABUDNITE napísať heslo „Pásik sv. Dominika“!

Kontaktovať nás môžete aj elektronickou poštou:
pasik@dominikani.sk

mamartinka
15. máj 2014

Aj ked starsie ale pridam to sem- http://www.pluska.sk/slovensko/regiony/bylinkar...

zuzik16
18. máj 2014

@bylinkarkaaa dobrý den pani Anka, chcela by som sa vás opytat či pomáhate aj pri mužskej neplodnosti? ak ano chceli by sme vás navstiviť, ale neviem či sa treba aj vopred objednať.

gagik
18. máj 2014

@marti35 mne ten pasik vobec nepomohol

marti35
18. máj 2014

@gagik Dieťatko je vždy Boží dar ja som túžila mať ďalšie dieťa pred 10 rokmi tento pásik sv. Dominika som nosila modlila sa za tento dar aj ja aj tá rehoľa v ktorej sa pásik objednáva sa modlí za vás , vtedy som sa rozhodla pre adopciu moja túžba po dieťatku zostala naplnená aj keď iným spôsobom ,ale je veľa svedectiev žien ktoré práve vtedy otehotneli . http://www.dmc.sk/pasik/svedectva/Kratke-svedec...

gagik
19. máj 2014

@marti35 takze nepomohol ani tebe 😒

marti35
19. máj 2014

@gagik No nie mne určite pomohol moja túžba po dieťatku je naplnená 🙂

gagik
19. máj 2014

no na adopciu nie je treba pásik 🙂

marti35
19. máj 2014

@gagik ale treba aj modlitby lebo nie každý človek to príjme a to bolo aj v našom prípade môj manžel adopciu dieťatka prijal po modlitbách pre mňa to bol zázrak lebo som ho do ničoho nenútila a taktiež ako som už vyššie písala moja túžba sa naplnila ďakujem Bohu za náš pokladík ktorý práve dnes má narodeninky ,ale jasné dobré sú bylinky a vitamíny keď to má pomôcť prečo nie skôr už tie drastické metódy ako dlhodobá hormonálna liečba čo fakt zaťažuje telo ženy spôsobuje cysty nádory to nie je dobré , darcom života je Boh mám aj biologické aj adoptované nevidím rozdiel dieťa je veľký dar

gagik
21. máj 2014

baby a bylinkárka mi dá bylinky alebo len poradi,ktoré si treba zaobstarat

alexaba
21. máj 2014

Ahojte... ma niekto obklad na noc od Anky Kopacovej z Vrboveho... 1PL cibule, trochu bieleho vina, drcený kmin, trošku oleja.... ma to niektorá z vas? Načo konkretne to má posobiť?

alexaba
21. máj 2014

a ešte sa vas opytam baby... robite si tie zabali aj po plodných dnoch, viete že ak by sa vam počas plodných dni zadarilo? Nebojite sa toho, že ten zabal sa ma prikladať horuci? ked ludia strašia aj s horucou sprchou v tehotenstve?

bobjan
27. máj 2014

@alexaba , ano zabaly sa robia pocas celeho cyklu okrem menzesu.Zahniezdeniu to neublizi urcite. Drzim palce.

alexaba
28. máj 2014

🙂))

alexaba
28. máj 2014

ja mam zabal z vina cibule koremia a oleja. a neviem ci tento moj je na zahojenie po zakroku alebo na podporu pocatia.

alexaba
28. máj 2014

ja mam zabal z vina cibule koremia a oleja. a neviem ci tento moj je na zahojenie po zakroku alebo na podporu pocatia. Neviete niekto?

bobjan
28. máj 2014

@alexaba pani Anky si sa nepytala?

alexaba
29. máj 2014

vieš čo bola to taká rýchla návšteva šup šup a ani som nestihla... :(

bylinkarkaaa
4. jún 2014

Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus L.)

Základný popis:
Kapucínka je liečivá rastlina z čeľade kapucínkovitých, pochádzajúca z Južnej Ameriky. U nás je to jednoročná bylina s lodyhou dlhou 2 až 3 metre. Kvitne od júna do októbra. Pri pestovaní potrebuje slenečné a teplé miesto s dobre priedyšnou zeminou.
Využitie:
Využívajú sa predovšetkým semená, ktoré dozrievajú postupne. Obsahuje isothyokyanát benzylnatý, silicu, draslík, olej a bielkoviny.
Kapucínka pôsobí výrazne antibioticky najmä v oblasti močových ciest na stafylokoky, streptokoky, proteus vulgaris, escherichia coli, salmonely aj ďalšie druhy baktérií. Uplatňuje sa aj pri respiračných ochoreniach.
Pripravuje sa v rôznej forme, ako sušené semená, v čerstvom stave (čerstvá šťava), alebo v tinktúre. Účinok je veľmi rýchly, za cca 2 hodiny, odoznieva cca po 16 hodinách. Pri ťažkostiach je nutné pravidelné dávkovanie (zvyčajne trikrát za deň).
Ako tonikum sa dá použiť aj pri vypadávaní vlasov a tvorbe lupín.

Anna Kopáčová,bylinkárka 0903037131

Bc. Alena Kopáčová, fyzioterapeutka

bylinkarkaaa
4. jún 2014

Nedá sa mi odpovedať na všetky vaše otázky ohľadom vášho zdravia. Nakoľko som zamestnaná mimo svojho bydliska, nechodím často na PC. Otázok je tu veľmi veľa, a musela by som tu byť online-stále. Ďakujem za pochopenie.

bylinkarkaaa
4. jún 2014

V PRACOVNYCH DNOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY SOM DOMA OD 15HOD. - DO 17HOD. 0903037131

bylinkarkaaa
4. jún 2014

V PRACOVNYCH DNOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY SOM DOMA OD 15HOD. - DO 17HOD. 0903037131

paulinka2014
5. jún 2014

tato teta je veeeelmi dobra ja som bola u nej minuly rok v 5tt a povedala mi ze budeme mat chlapca a zdraveho ....kedze predtym sme mali dcerku ktora sa narodila predcasne a bola chorucka......maly ma dva mesiace uz a je zdravy ako buk....dakujeme 🙂
dnes sa chcem u vas zastavit malemu hnisaju ocka boli sme uz aj na vyplachu a stale mu odtial tece....uvidime ci na pomozete dufam ze hej lebo na ten preplach uz nechcem dat maleho strasne plackal az sa zachadzal a ja som plakala s nim ... :(

tinkasl6
5. jún 2014

@bylinkarkaaa
Aky je rozdiel medzi kapucinkou vacsiou a mensou? Ma rovnake ucinky?

adapn
8. jún 2014

Ahojte baby, nie je tu niekto po laparke, endometrioza? Bola som u p.Kopacovej, kazala mi uzivat caje a vitaminy a este lanove semienka ako zabal...pomohlo to niekomu? Po akej dobe od laparky ste otehotneli? Dakujem krasne..

gagik
11. jún 2014

baby, pomohla bylinkarka niekomu s endometriozou, alebo s endometriotickou cystou?