Byť pri sebe je sexi

titkovamiriam
28. máj 2009

je to reakcia na tie nezmyselne temy,samozrejme ze kludne zmazte aj tuto

titkovamiriam
autor
28. máj 2009

neboj stretneme sa tam 😀 😀 ja mam vodu strasne rada 😀

veronikahel
28. máj 2009

už by nám konečne mohol - la ukázať svoje telo... nech dá do albumy, až vidíme aké máme byť 😀 😝

titkovamiriam
autor
28. máj 2009

sak na to cakame asi vsetky 😀 😀 😀 -ani nezaspim 😀 😀 ,no letim domov zajtra uvidim ako ste pokrocili pa pa a majte radi kazde svoje kilo,lebo co ked ich stratime 😅 😅

monca4ever
28. máj 2009

ja som bola taký tuleň a môjmu priatelovy
to nevadilo, teraz ked som schudla vyše
20 kilov vadí mu to ešte menej 😀 😀 😀

cessy
28. máj 2009

ahojte, dalsia tema, do ktorej nam nakukol/a nasa neznama, ktora trpi pocitom menejcennosti?? 😅
uz ani neiem ake meno si to zas vymyslela, ale ako zdy je bez fotky 😠

maruschka
28. máj 2009

titkova, jasné že je to sexi.........lepšia baba ako lusk, ako taká vytrasená Detva......to sa u nás takto hovorí a je to sakrementská pravda....Čo s takou, čo sa len obdivuje, kontroluje, rozpráva o kilách, o tom, že zjedla o jeden hrášok navyše-uteká to vyvracať, alebo odbehne 30 km za trest, že zjedla jednu slanú paličku... 😖 😖 😖

Chlap si má capnúť po parádnom zadku a nie naraziť si ruku na kostrči svojej anorekticko-bulimicko-vytrasenej ženy... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

No, už ju vidím /autorku príspevkov na tému-ja som krásna a vy ste tlsté chudiny/, ako hltavo vylizuje taniere po svojich deckách alebo poháriky od nedojedenej detskej výživy a tvári sa ako tá supermama z reklamy na TAFT- dokonalá mama na detskom ihrisku, zdolá veterný tunel na bicykli a večer s poloholou riťou cupká na superpárty.....milujem tieto RÁTAMKALÓRIE PIPKY... 😖

hasleerka
28. máj 2009

super že zas možeme poklábosit o našich tukovych vankúšikoch ... ked to niekomu vadí, nech sem nanakúka ... my hovoríme že vychrtnuté sú : ani cici ani rici 😀 😀 😀

zuza80
28. máj 2009

naša najkrajšia,vždy len jeden príspevok?skús pribrat,možno nebudeš taká suchárka 😉

berni
28. máj 2009

táto téma sa mi páči 😀 tiez nie som najchudsia... 😉 a co? kaslem na to...
mala som dakedy 50kg a vysku 174cm... vyzerala som ako mrtvola kost a koza, nemala som energiu, nevedela som sa bavit, bola som vazna, ...atd.
potom prisla ale zmena teraz mam 67 mozno aj viac 😀 😀 😀 😀 😀 mam viac energie, som veselsia...tak ze vidim v tom len plus.... 😎

bejbypd
28. máj 2009

mne sa tiez pacia zienky tak spravne pri tele ja mam 165cm a 57kg...no mala som po porode skoro rok len 49kg a to sa mojmu chlapovi nelubilo no pri tom mojom si postavu udrziavat musim kedze sa mu chcem stale pacit a behanie s malou mi ju udrzuje🙂chvalabohu ze ju mam... 😉

eva7780
28. máj 2009

joj tak mm by som sa ani nepáčila chudá 😀 😀taká asi v živote nebudem,ale kašlem na to,ked zafúka vietor,aspon nepadnem na kolená 😀

ivako
28. máj 2009

pridavam sa do klubu ,,normalnych,,zien,tiez mam nejake to kilecko/alebo trocha viac 😀 /navyse.Kym som otehotnela mala som 56 kg,bola som sama ruka,sama noha a po porode som postupne zacala naberat a naberat a naberat...a teraz radsej ani na vahu nestupam,ale som stastna aj s tymi kilami.No netvrdim,ze by bolo zle to zhodit,ale ked ja tak rada papam 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

cauko ako sa mate! 😀

dnes ma prehnal po celej hale kolega -som mu vynadala nech berie do uvahy ze s mojiu vahou tu len tak poletovat nebudem 😀 ze co ked som 10 deko stratila 😀 .

inak zajtra peciem rebarborovy kolacik

moonday
29. máj 2009

babenky, zdvihli ste moje sebavedomie :o) z 56 kíl ma moje deti vypracovali na 100, po porode sa stále neviem zbaviť 8 v mojej váhe, ale aspoň, že nie som sama 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

vitaj v klube 😀 😀 😀

moonday
29. máj 2009

pozrite, poznám pocit, ked na mne hrkali všetky kosti, a to sme sa doma vadili jak besní, lebo muž mal stále pocit, že ma chcú fiknúť všetci naokolo. 😀 teraz sa obliekam obúvakom a doma je pohoda 😀

roasha
29. máj 2009
horallka
29. máj 2009

Tak tu patrím aj ja medzi vás- tiež som mala voľakedy 54 kíl a teraz mám 70. Ale na rozdiel od vás- ja sa sama sebe takto nepáčim. A každý mi vraví, že som tučná. Nechcela by som byť chudá ako kosť a koža, ale keby som zhodila aspoň na tých 60 - bola by som spokojná. Ináč, každý normálny a zdravý chlap má radšej, keď si má ženu za čo chytiť -také tie správne oblinky- neviem, či je niekomu vôbec príjemné hladkať kosti. Muži majú radi ženy tak akurát- ani tlsté, ani chudé- a najviac na nich zaberá súmerná postava - čiže prsia tak akurát do ruky, pekný oblý zadoček, boky a štíhly pás- Bruško nevadí, ak nie je výrazná pneumatika, tak trošku sadielka neuškodí.

majacska
29. máj 2009

moonday aj moj manzel strasne ziarlil, ked som bola stihla... mozno je to dovodom, preco sa mi nechce drzat dietu 😵 🙂

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

super 😀

moonday
29. máj 2009

roasha, tak toto bola plná trefa 😀 😀 😀 nie je to náhodou o mojej spolužiačke? dokonalý dom, dokonalá kariera a dokonalý život. a potom som mala pol roka depku, ked mi vyčítala, ako zanedbávam svoje dieťa a nevážim si, čo mám.až kým som náhodou nezistila, že moja dcéra nie je sama, kto v dvoch rokoch neovláda Pytagorovu vetu( konieckoncov nevedel ju ani jej syn, ale vždy mohla tvrdiť, že sa hanbí, alebo nemá svoj deň)

moonday
29. máj 2009

babenky, ešte pred pol hodinou som mala strašnú depku, a všetko sa mi zdalo nahouby.ale vdaka, že ste 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

jasne tiez mam znamu/nemozem pisat kamosku/co ma vsetko dokonale aj deti-zo syna jej vyrastol dokonaly fetak a z dcery dokonala ku...,teraz je nestastna kde spravila chybu ved mala vzdy tolko penazi a nik nieje u nich stastny ☹ .

roasha
29. máj 2009
roasha
29. máj 2009

baby,ja mam sice BMI 19,cosi 😅 ,ale pokial vam pomozem zdvihnut sebavedomie,tak budem rada 🙂

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

krasne!!!! ja s plavkami tiez nemam problem,vela stihlejsich az chudych kamosiek ma problem s plavkami akoby sa kazdy akurat zaujimal o ne a mne je to suma fuk ja hodim aj mini saty ci suknu 😀

moonday
29. máj 2009

babenky, najradšej mám moju známu. exemplárny prípad anorexie, ked si kupuje plavky na 12 ročné deti a vždy ked sa stretneme na kupku, dokáže celé hodiny lamentovať, ako sa nemôže zbaviť svojich kil.. 😀 😀 no čo, tiež by som chcela mať jej problemy 😉

roasha
29. máj 2009

miriam,a presne o toto mi ide,ja ked idem na kupalisko,alebo na dovolenku,tak absolutne neriesim,ci ma niekto 100kg a ma polovicne plavky.kazdy nech je,ako sa dobre citi,nerozumiem,preco to okolie stale pitva.
baculky predsa nebudu v horucavach vo vreci,len aby ich nebolo vidno.ved kazda bola v 20-tke chuducka sumienka. 😉 🙂

roasha
29. máj 2009

moonday,to je provokater,chce stale pocut,ako uzasne vyzera... 😝 😀

babulka
29. máj 2009

Baby, vy ste tu uplne perfektne, bavim sa (v dobrom, samozrejme) 🙂 Tiez som "nadmierna", aj ked momentalne drzim dietu, nic drasticke, len kontrola stravovania male porcie 5x denne, ale pekne krasne sa mi v ramci kontroly podarilo nekontrolovane zozrat celu Milku, co som dostala na narodeniny a drazdila ma v sufliku 😀
Len piste, tesim sa na citanie 😵