Byť pri sebe je sexi

titkovamiriam
28. máj 2009

je to reakcia na tie nezmyselne temy,samozrejme ze kludne zmazte aj tuto

frisbee
13. aug 2009

no kočky,ja som sa práve rozčúlila v tejto téme
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

osobne si teda myslím,že je to nejaká provokácia 😉

frisbee
13. aug 2009

titkovamiriam 🙂 moja reč,ladyform od Triumphu je neprekonateľná 🙂

zuzu13
13. aug 2009

no baby som sa poriadne zasmiala...takze sa pridavam k stastne vydatym baculkam...
frisbee aj ja som si ulavila na tej teme... 😀

frisbee
13. aug 2009

zuzu...buď sa niekto na nás baví,alebo je to totálny vymatlanec...ešte by to chcelo foto jeho vyšportovanej postavy 😀

zuzu13
13. aug 2009

no to by som si pozrela...hod mu navrh, nech nam posle foto...kludne aj bez hlavy.... 😀 😀 😀

frisbee
13. aug 2009

určite je samý sval 😀 😀 😀

zuzu13
13. aug 2009

nuz mozno by sme boli prekvapene...ale aj tak...zena pri vyske 160 cm a vaha 90 kg...pritahuje ho...a predpokladam je uz aj bez sadla...no co uz...
ale keby sa nad tym zamyslel...tak ked da takejto po zadku, tak sa mu ruka odrazi...a ked bachne po zadku nejakej kosticke...tak si akurat ruku zlomi... 😀

frisbee
13. aug 2009

zuzu,veď ty si to napísala vedecky 😀 😀 😀

dai
13. aug 2009

hm,
pisem do tejto temy... nechcem aby ste to vnimali ako provokaciu, je super ze ste vesele kopy - citam si vas aj v inych temach, viete dobre podporit a tak...

ale uprimne, fakt je podla vas zdrave mat rozmery 110, 90, 110 ( tie horne a spodne 110 mozu byt krasne ale tych 90 na pase urcite zdravych nie je... hlavne pri vyske 160 cm)

ja neviem, tiez nie som nejaka vychrtlina, mam momentalne 52 pri 160cm ( cely moj zivot 48 - ale ja mam lahke kosti, chuda som nikdy nebola, prsia som mala cely cas 75 B teraz 80C , boky pod 95cm tiez nikdy - podla mna akurat, potrebovala by som spevniet svalstvo, lebo som na niektorych partiach taka nijaka... mne sa to nepaci 😒
inak, tiez by som nebola nadsena keby moj muz pribral 50kg len preto ze sa prepchava jedlom a nechce sa mu hybat - ja mam rada striedmost, som labuznik - radsej si dam viac mensich kvalitnych porcii ako sa prepchavat nejakymi mastnymi hovadinami...

vela zien po porode priberie a nasledne sa sprava, ze uz mam dieta kaslem teda nato... Mna vzdy zaskocilo ze som stretavala maminy na vychadzkach s mastnymi neupravenymi vlasmi, v teplakoch a pod. ako sa moze taka zena niekomu pacit? ... moje dieta mi pomaly vkuse preplakalo prve 3 mesiace, ked som vedela ze idem s nou von okolo 10-tej, tak som si privstala pokial bol manzel doma aby som sa osprchovala a postarala sa vklude o seba, ked som vedela ze niekde idem poobede, tak som sa po kuskoch pripravovala...pre mna porodom svet ani zivot neskoncil, chcem byt aj dalej pre muza pekna, a vidim ze aj on sa snazi sa o seba starat a paci sa mi to na nom ( nechcela by som doma chlapa ktory si meni pradlo 3x do tyzdna a sprchuje sa ked mu uz mast z vlasou pada... )

beriem, stastie urcite nie je o vahe, ale to ci sa na vas vas muz pozera stale so vzrusenim v ociach ( u nas po 10 tich rokoch vztahu ) - je urcite aj o vzhlade, nielen o vasej povahe...su chlapi ktorym sa pacia velke zeny, ale vacsine sa predsalen pacia zeny normalne ( aj rici aj cici, ale nie take ze nevie kde su lebo splyvaju s pasom
☹ )

tod moj asi nepopularny prispevok do tejto temy... nechcem vam pokazit naladu, len jednoducho niekedy nerozumiem preco sa mlade maminky ktorym by stacilo trosku pohybu aby sa dostali spat do kondicky vyhovaraju na vselico mozne preco to robit nemozu ( najskor koja, potom toho maju vela, potom neviem co... su unavene preto papaju cokoladky od rana do vecera...) aby nasledne skonstatovali ze su stastnejsie ako ich stihlejsie kamaratky ( chudost, hlavne extremna nie je ani pre mna atraktivna... skor odstrasujuca...) - pride mi to trosku ako hladanie si dalsieho dovodu preco so sebou nemusim nic robit ☹

roasha
13. aug 2009

dai,ale tu nepisu baby ktorym by kvapkala mast z vlasov/ako si to nechutne opisala/ v dotrhanych alebo vytahanych teplakoch,ale baby,ktore skusili"milion "zarucenych diet,ktore neviedli k nicomu,resp.k naslednym JoJo efektom,.
tu pisu baculky,presne take ako ty,len maju nejake kilo naviac.a co? 😕
vies,nemoze byt kazdy "Ideal",ale v prvom rade sa musi naucit mat rad svoju "schranku".... 😉

a k tomu"fakovi",ktory sa prave rozhodol vratit k svojej zene,lebo schudla?.....no presne tak ako sam napisal,myslim si ze to je obycajny hajzel! 🤐

dai,a nebudes verit,ale ani ja nemam problem s nadvahou,baby s ktorymi si pisem moj album videli,na konovi to nemam dovod predvadzat. 😉

frisbee
13. aug 2009

dai...to bolo myslené opačne...keď on tvrdí o sebe,že je estét a ona pribrala 30 kilo,tak musela byť silnejšia už predtým,a to mu nevadilo?tak to z tých jeho údajov vyplynulo 😉

monkula
13. aug 2009

dia 😉 😉 😉

zuzu13
13. aug 2009

frisbee...nuz co ked som vedecky typ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dai, toto nie je o dokonalosti po fyzickej stranke...naozaj existuju ludia, co robia vsetko preto aby boli stihlejsi...a neda sa...aj kolosova zena mozno schudla len v dosledku stresu ... ja som tak schudla za pol roka 18 kg...a nic som nerobila a jedla som v pohode...jednoducho to islo...a ked nastalo obdobie pokoja...tak kg sa vracali naspat...bez prejedania sa...aj ja chcem schudnut...a robim preto maximum co mi dovoli moje telo...ale miesto chudnutia...priberam...ale som zdrava...a to je zaklad....a ked sme pri vahe...52 kg. som mala mozno v 15-tke...a to je uz sakra davno...teraz mam svojich 84 a nepohnem sa dolu ani za svet...a moje miery???nuy si genialne...85-88-98...je to dovod na rozvod?odlucenie? nie...

leniciatko
13. aug 2009

dai : ja som tiež tlsťoška a vedz,že v robote mám pohybu až moc-zdrav. sestra na oddelení. a predstav si,že mám aj tých 90 v páse!!!! ale raz som taká a hotovo,všetci ma tak berú a kto nie,nech sa na mňa....

a v podstate moc s tebou nesúhlasím....

katuskapd
13. aug 2009

aj ja som stastne vydata baculka, teda ak sa to da povedat o 78 kilach 🙂 idem citat od zaciatku o co tu ide 😀

katuskapd
13. aug 2009

jaj ja tu nie som dlho ale taketo temy co sem dala link fresbe total ignorujem, asi tolko 😀

leniciatko
13. aug 2009

katuskapd : len čítaj....

monkula
13. aug 2009

je fajn, že sa beriete také, aké ste.... výzor nie je najdôležitejší, ale čo si budeme klamať, je podstatný.....
a ruku na srdce, nehanbíte sa, keď sa trebárs vyzlečiete do plaviek? Alebo si hodíte okolo pása pareo a ymslíte si, že to ten veľký zadok super zakrylo?
Ja mám 165 cm a 62 kg a v páse mám 70 cm..... Ale vôbec sa sama sebe nepáčim, tak teda nechápem, ako môžete byť so sebou spokojné vy....

leniciatko
13. aug 2009

zuzu13-úplne s tebou súhlasím. chápem to tak,že toto nie je téma,ako sme nespokojné a samé so seba nervózne,ako diétujeme,toto je skrátka tak,že je to už tak. pochopila som?

monkula
13. aug 2009

leniciatko.. presne si to vystihal, vy nie ste so sebou spokojné, vy ste so situáciou zmierené....

leniciatko
13. aug 2009

tak! ale som veselá a hravá- to ma tak napadlo! 😀

miskamaj
13. aug 2009

baby, s nazvom temy plne suhlasim. Ale byt pri sebe znamena mat par kil nadvahu a nie byt tucna- obezna.
pri vysokej nadvahe treba schudnut nie kvoli manzelovi, detom, okoliu... ale kvoli sebe, nakolko skor ci neskor sa dostavia zdavotne problemy.
Ja ako dieta som stale jedla a jedla a svoju nadvahu som si zacala plno uvedomovat ako 14 rocna. Zacala som s dietami a v r. 2003 sa roznym dietovanim a pokusmi schudnut moja vaha vysplhala na 84 kg. Bola som tucna a myslela som si, ze to tak ma byt, ved vsetci nemozu byt stihli.Jedneho dna som zacala studovat zasady spravnej vyzivy a po roku a pol som schudla na 60 kg. Bolo to tazke ale podarilo sa, preto som alergicka na vyraz: mne schudnut nejde.
Az do juna tohto roka sa mi vaha darila udrziavat- cvicenim a spravnym stravovanim.
v juli som bola na operacii a v nemocnici som schudla na 52kg (moja vyska 174cm). Momentalne som nadmieru spokojna. Nie som ziadna vychrtlia, netrcia mi kosti, moja konfekcna velkost je 36- co si myslim, ze je normal.
Ak sa pozriem na moje fotky z minulosti, normalne mi je zle...

krasuliak
13. aug 2009

😕

leniciatko
13. aug 2009

miskamaj,ty nepatríš do tejto témy,lebo si chudá ako kosť. my sme tlsté a spokojné, zdravotné problémy sa budú riešiť neskôr a nie v tejto téme.
🙂

miskamaj
13. aug 2009

leniciatko, ok, ste spokojne a tak to ma byt, ale povedat, ze zdravotne problemy sa budu riesit neskor? 😲 co tak im radsej predist?

monkula
13. aug 2009

miskamaj, to je im jedno.. teraz sa schovávajú za výraz, že sú so sebou spokojné, čom uteda ja neverím....
a máš pravdu, radšej problémom predchádzať, ako ich potom neskôr dlho riešiť,,,, 😉

leniciatko
13. aug 2009

baby,vy ste chudé,vy toto nechápete..... 🙂

miskamaj
13. aug 2009

mna prekvapuje to, ze kopu zien, ktore tuzia po dietati a nedari sa im, su schopne sa o to pokusat az pokym sa to nepodari- teda kludne aj niekolko rokov. To znamena, ze my zeny sme cielavedome, len nerozumiem, preco to nedokazu aj kvoli sebe- svojmu zdraviu, pretoze nikto neziada, aby zena schudla kvoli niekomu inemu. Tu nejde o esteticnost, ale o zdravie.
Tucny clovek si povie: chcem schudnut hned a teraz a ked sa to nepodari, zoberie si cipsy a ide k telke. Ale chudnut treba dlhodobo a zdravo a prave na tomto to zlyhava. Ved ja som 24 kg schudla ta 18 mesiacov, to je kilo a nieco za mesiac. A povedzte mi, ze sa to neda...

leniciatko
13. aug 2009

titkovam založila túto tému s recesie,nie na riešenie,čo robiť,aby sme schudli,aké budeme mať zdravotné problémy, čo si oblečieme ..... toto už všetko máme za nami......sme tlsté,a čo? vy ste chudé,a čo? život ide ďalej...

monkula
13. aug 2009

no, len aby bol ten váš život aj taký zdravý, ako ten náš....