Byť pri sebe je sexi

titkovamiriam
28. máj 2009

je to reakcia na tie nezmyselne temy,samozrejme ze kludne zmazte aj tuto

silvia123
2. jún 2009

Baby to som sa riadne pobavila, kam sa hrabú humoristické relácie, vy ste fakt zlaté 😀 aj ja mám kilečká navyše, ale nemám čas ani chuť to riešiť a táto téma ma fakt dostala, smejem sa ako blázon...

moonday
2. jún 2009

no, tak to závidím tej, čo nosí podprdu 75 :o) ja som vždy nosila 85 A. po porode mám obvod hrudníka 112, ale zasa pod prsami 106..takže žiadna výhra. 😀 a dosť blbo sa zhánajú podp. 100 A
😀 😀 😀

bubba
2. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no to ti teda verim..a zošit z dvoch rozdielnych sa to neda? 😀

moonday
2. jún 2009

pamätám si na deň,ked ma moja kolegyňa zobrala kúpiť prvú podprdu. ked som sa zmerala (skorý nástup kapitalizmu- plátený šiator a počerná predavačka so zlatými zubami), oznámila miery predavačke a tá prišla na to, že rozdiel pod a cez sú 3 canti, neváhala a ponúkla mi tielko. kolegyňu zas poslala do športového na stany (70 E) 😅 😀

titkovamiriam
autor
3. jún 2009

😀 😀 ja som 95 E a konecne su aj v takej velkosti krasne podprdy 😀 ,este ma trosku hneva ze ked si kupujem nohavice na moju vysku 158cm pas a boky ok no dlzka nohavice jak keby som mala 2m. 😀

roasha
3. jún 2009

miriam,toto poznam,ale pri mojej malej.ja neviem po kom to dieta je,ja som bola, ako keby som usla spoza koncentrakoveho pletiva,ako decko. jej musim tiez kupovat vacsie gate kvoli pupku,a skracovat-moja bambulka. 🙂

hasleerka
3. jún 2009

titkova, tak tí naši sú s tými ečkami spokojní ... vždy som mávala tak béčko , ani som nekojila a zrazu toto ... ja nohavice ani nekúpim, si dávam šiť ... to mám odjakživa problém, úzky pás a široké boky

domyyy
3. jún 2009

ahojte kocky, mozem sa pridat??? 😅 velmi sa mi paci vasa tema, a aj ja sem patrim 😀 😀

maruschka
3. jún 2009

ja mám 80 E...začala som chudnúť a manžel už odpadáva a každý deň premeriava, či som z nich neschudla..ževraj sú to božie dary 😀 😀 😀 😀

hasleerka
3. jún 2009

maruschka 😀 😀 😀

domyyy
3. jún 2009

marus...manzel ti dobre hovori 😀

helenkasabinka
4. jún 2009

ja mam skoro 85 C 😀

greta24
4. jún 2009

Ja mam 90 B a este vyzeram jak v 7. mesiaci 😀 😝 😀

roasha
4. jún 2009

ježiš,to je zlaté,tu sa kozy rozoberajú 😎 😀

titkovamiriam
autor
4. jún 2009

šak nemusime len varit 😀 😀 😀

klirkad
4. jún 2009

ahoj. jeeee, baby a to vas nebolia chrbty-kriiize????? 🙂

titkovamiriam
autor
4. jún 2009

ani nie ja sa bez podprdy nepohnem 😀 😀 😀

domyyy
4. jún 2009

kocky ja mam 75E ale to mi je male, musim kupit F 😀 a veru chrbat ma bolieva 😅

domyyy
4. jún 2009

titkova....ja v podprde aj spim 😅

maruschka
4. jún 2009

ja som si kúpila podprsenku Nur die, ktorá má ramienka široké a plnené gélom až do chrbtovej časti. Takže je úplne super, ako pevne drží a pritom nikde netlačí a hlavne nadľahčuje čo má. A vyzerá perfektne ešte k tomu...A vôbec nebola drahá. 🙂

to bolo k tomu, či nás nebolia chrbty 😀 😎

hasleerka
4. jún 2009

maruschka, daj vedieť kde sa dá taká kúpiť ... inak mna chrbát nebolí z prs, len ked som niekedy dlhšie predklonená ... ja spať v podprde nemôžem, vadila by mi

domyyy
4. jún 2009

🙂 maruschka...kde si ju kupila, a co stala?? 🙂

maruschka
4. jún 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1024740 toto nie je reklama, prosím vás, tak to nemažte 😉 ..ja som tiež náhodou natrafila na poslednú chvíľu na túto aukciu a iba raz som prihodila a ...mám ju..
😎

hasleerka
5. jún 2009

a nevieš či sa dá aj normálne kúpiť ... musím skočiť k nám do obchodu niečo vykukať

titkovamiriam
autor
8. jún 2009

maruschka ticha zavist ja pod 40 eur nemam ani jednu podprdu kupujem si triumpfky

titkovamiriam
autor
8. jún 2009

http://www.luxusna-bielizen.sk/novinky/podprsen...

moja posledna no kupila som ju o nieco drahsie

titkovamiriam
autor
8. jún 2009

http://www.luxusna-bielizen.sk/novinky/podprsen...

a este tato je suprova mam ju aj ciernu aj bielu

maruschka
8. jún 2009

ja vždy vymáknem všetky dobré aukcie.. 😎 😎 Ja som si kupovala Timo značku /tam je to veľkosť 80 D/, ale táto značka Nur die je výýýborná..Lebo nie každá podprsenka, ktorá sa tvári, že je na väčšie prsia, v skutočnosti aj spĺňa všetky očakávania..už som sa pár krát takto sklamala..
😖 A vie ma strašne nahnevať, keď všade, kde prídem majú len 75,80,85 A,B,C-väčšie čísla nie. 🙄 🙄 🙄 Potom sa cítim ako nejaké monštrum alebo čo..

titkovamiriam
autor
8. jún 2009

asi tak

roasha
13. aug 2009

no mi nepovedzte,ze ste to zabalili... 😕 🤐 🙂