Byť pri sebe je sexi

titkovamiriam
28. máj 2009

je to reakcia na tie nezmyselne temy,samozrejme ze kludne zmazte aj tuto

moonday
29. máj 2009

akceptujem každého, nech vyzerá tak dobre ako ja, alebo je príšera ako ty 😀 to bolo heslo mojho bývalého. uznajte, že má niečo do seba

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
29. máj 2009

celu Milku spraskam bezne a je mi fajne 😀

roasha
29. máj 2009

babulka,bolo tu treba aj takuto temu/titkova si No1!/,lebo ked tu citas pomaly tu uz bude kazda2.-3.tema o takej,hentakej diete...boze ved kde by tento svet spel. 😅
proste sa kazdy musi naucit mat rad,bez ohladu na to,aku mu Pan nadelil schranku"aj lienky su pekne,a nie su chude" 🙂

kisska
29. máj 2009

jaaaj roasha - krasne clanky... 😀 😀 😀 😲 😉

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

jasne ved aj ja som tu chudla.aj sa mi darilo no uz ma to nebavilo 😲 .

roasha
29. máj 2009

aj ty brutus? 😲 😀

roasha
29. máj 2009

Brutus ako samo s velkym... 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 terba vyskusat a potom zavrhnut vlastnou skusenostou 😀 😀 😀 😀

nie je nad prax 😀 😀 😀

roasha
29. máj 2009

....nevies dna,ani hodiny....a nedopraj si?! 🤐 😀

eva7780
29. máj 2009

😀 😀 😀 s diét mi bolo iba zle 😝 aj teraz držím v ruke kavenku a dala by som si ešte jednu 😀 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

ja by som si dala milu,musim pockat az domov mam este pol krabice 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

niaky bitfit tu zasa oxiduje

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

pardon bytfit 😀 😀 ja som taka fit ze uz viac nemozem byt

roasha
29. máj 2009

no dobre krasne zeny,idem ja off,som tu dost casu zabila,takze hlavu hore,vikend ide!treba si dat dobru zmrzku,najlepsie fajnu jadransku...inak teraz ma lidl fajne akcie na tie velke zmrzky...fajne/smotanove,ziadny sajrajt/... 😵
lubte sa take,ake ste! 🙂

eva7780
29. máj 2009

tak ja až tak vela naraz nekupujem,lebo by mse s mm spráskali za jeden večer 😀 😀 ale čosi mám vždy v zásobe 😅

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

to su nakupy v metre 😀 pri troch detoch a nenazranej mame sa to oplati 😀 😀 😀

ivako
29. máj 2009

mila-ta musi byt kazdy den aspon jedna a k nej este kopec inych sladkosti 😀 napr.ked si nastvana,no nedaj si sladke 😀 ked si smutna,no nedaj si sladke 😀 ked ta necakane nieco potesi,no nedaj si sladke 😀 ked mas menzes,no nedaj si sladke 😀 po tazkom dni,no nedaj si sladke 😀 a preco si nedat len tak bez dovodu 😀

eva7780
29. máj 2009

ivak každý den si dávam bez dovodu,ale vždy ked ju zjem si nájdem dovod pre ktorý som ju zjedla 😀 😀 😀 a mila je super 🙂 🙂 🙂 🙂

moonday
29. máj 2009

no a čo? ja moc na sladké nie som, ale čipsy a kola ma dokážu vydráždiť ako žiaden chlap 😀 diety som skúšala už všetky, ale namiesto 100 gr.zemiakov som vždy pochopila že ide o tie malé beťárky v šuchotavom vrecku. a minerálku nahrádzam kolou, po prebdených nociach pri malej vrele odporúčam pre dalšie fungovanie 😀

ivako
29. máj 2009

kola to hej,ale baby pozor,len dietnu 😀

sisidl
29. máj 2009

ahojte
..babulka ahoj..ja ta stretnem v kazdej teme ,ktora zaujima aj mna 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

ziadne nic dietne ligh napoje,jogurty a sirupy su hotove jedy - je tam aspartam a to je najhorsia nahrada cukru-to akoze teraz vazne baby.radsej jogurt smotanovy ako odtucneny zelatinovy!!!

inak napoje moc sladene nepijem dokonca aj kavu a caj milujem bez cukru ja som typicka cokoladova,keksikova,kolacikova. 😀 😀 😀

moonday
29. máj 2009

ja mám po tých úžasných dietnych nápojoch takú kyselinu, že vždy podlahnem panike, že som zasa v tom 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

iny adrenalin 😀

sisidl
29. máj 2009

..na kyselinu je dobra HORALKA.. 😀

moonday
29. máj 2009

mi rozprávaj 😀 len pekne klasicky, je to rokmi overené

greta24
29. máj 2009

Titkova, tiez mam rovnake stravovacie navyky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

co uz narobim ked zo zeleniny sa nenajem,milujem ju a mozem ju chrumat cely den no musim jest ,,normalne ludske,,jedlo 😀

moonday
29. máj 2009

odvolávam, čo som neodvolala 😀 práve prišla mama a okrem obľúbenej mantry "rob so sebou niečo" mi oznámila, že jej všetci gratulujú k tretiemu vnúčatu 😀