Byť pri sebe je sexi

titkovamiriam
28. máj 2009

je to reakcia na tie nezmyselne temy,samozrejme ze kludne zmazte aj tuto

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

čo narobiš ked si taka krasna 😀

moonday
29. máj 2009

no nič nenarobím, len trochu predbiehajú 😀

titkovamiriam
autor
29. máj 2009

tak lucim sa s vami do pondelka,ak budete niekde na mdd tak si to uzite no asi pocasie bude protivne.ak budete zavarat jahody - som s vami cakaju ma tri debnicky. 😀

roasha
29. máj 2009
hasleerka
29. máj 2009

ahojte sexice ... som práve dorazila z aerobicu a dotlačila som sa veterníčom, 😝

titkova, ty si ako ja, káva, čaj bez cukru a k tomu horalka či koláčik 😀

roasha
29. máj 2009

stale si mylim kolace,veternik/s cukrovou aj karamelovou polevou milujem/ a kremes/ten velmi nemusim/,tak som si to hodila do google,ze ktore to je,asi mi uz sibe. 😀
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/karamelove...

hasleerka
29. máj 2009

jaj roasha, beda čo si to sem hodila, šak mám chuť ešte na jeden a už nemám 😢 ... asi ešte zlupnem dáku horalku 😉

grenadinka
29. máj 2009

ano kocky, pre boha zena musi mat poriadne kozy a nadherny zadok, a tie vychrtle zienky nam mozu len zavidiet.
tak kocky behom do mraziaku po nanuk, a rano si dam krasny sladky chlebik a k nemu trebars slaaadky caj 😀
hasleerka- tak tu horalku hod aj po mne. 😅

hasleerka
29. máj 2009

grenadinka, chytaj,idem si ju až teraz vybrať lebo doteraz nebolo kedy

jasumat
30. máj 2009

Ja tiež fungujem v každej situácii na Mile- je u mňa neprekonateľnou jednotkou. Spolu s mojimi štyrmi tehotenstvami mi pomohla prepracovať sa ku úctyhodnej takmer 90 tke 😀 😀 😀 Vďaka jej 😀 😀
Ale ako som večer o 22 tej obmedzila nízkotučnú oravskú slaninku tak som sa normálne začala strácať.
Pomoooc! 😀 😀 A na kúpalisku tiež netrpím nejakými komplexami a v miestnej cukrárni ma tiež dobre poznajú.
A tuším ešte zbehnem dole do mrazáku, myslím, že jeden nanuk tam ešte deti nechali., 😀 😀
Nanukom zdar!

trixi
30. máj 2009

ahojte, tak ja som 90-tku uspesne prekrocila a vdaka tomu, ze som uz mesiac v strese, tak som sa opat krasne zagulatila. Aj tak od narodenia nasho Matka sa ma stale pytaju, ci cakam druhe. Kazdemu s usmevom odpoviem, ze nie som tehotna, ale som taka tucna.
Presne mam tu uchylku ako spominate, dam si nizkotucny jogurt s piskotami, kavu s nizkotucnym mliekom s horalkou alebo veternikom 😀 . Som zavisla na zmrzline, sladkostiach.
Uz teraz idem spat s predstavou co dobre bude na ranjky 🙂

titkovamiriam
autor
2. jún 2009

a ja som bola bez netu a vy ste kde????? 😀

renka9
2. jún 2009

ahojte sexice 🙂 vcera som sa postavila na vahu, a mam o dve kilecka viac... 😠 . hovorim si jak mi je dobreeee 😉 😉 😉

bubba
2. jún 2009

ahojte.ja som teda kilecko navyse nikdy nemala ale strasne sa mi pacia take zeny....proste take na sposob jennyfer lopez,ze ma aj kilecko navyse ale aj vidno ze sa o seba postara,zacvici a ta postavicka uplne inac vyzera ako nejaka vychrtlina co cvici alebo plnostihla ktora necvici...a náhodou plnostihle su teda vzy za kazdych okolnosti krajsie ako tie "miss"na ktore sa uz neda ani divat jedna vacsia lata ako druha hlavne ze kazda tretia ma silikony 😝

roasha
2. jún 2009

ze bubba? ved je pekne,ked je riadna baba/vzdy to zdravsie vyzera/,ako kostnata hrkalka. 🙂

zuzanockamt
2. jún 2009

baby 😀 😀 😀 ... zlate ste ... som sa aj zasmiala na niektorych prispevkoch 😀 ... ja nemam nadvahu ... vazim 69 kg pri vyske 172 cm, ale tukovych vankusikov mam tiez dost ... hlavne brucho ma hneva 🙄 ... ale som s tym relativne zmierena ... hoci nejakych 5 kg by som chcela dat dole 😅 ... lenze ja milujem cokoladu, tak to nie je jednoduche 😅 😀

bubba
2. jún 2009

ano ano presne tak..a propaguju to vsade v masovokomunikacnych prostriedkoch ,ze len to co je vysusene je pekne 😅 😅 nechapem preco miss musi byt 55 kilova,mat miery 90/60(ale lepsie je 55)/90 ja ked to vidim jak sa to psaciruje po mole a tie kockate plecia a vytlacene kolena 😅 😅 😅 brrr....ale taka pekna okruhla trosku sa natriasajuca slaninka na zadku...no povedzte,ktory chlap by sa radsej neobzrel za tym?? 😀 a ja taky jeden kus mam a som nan pysna ze cokolvek si obleciem,tak zadok je pekne vytrceny 😀 😀 😀 😀
mne sa strasne pacila ta reklama tusim na dove to bolo alebo co uz ani neviem a take pekne babeny plnostihle tam boli,krasne do tvaricky,pekne tvary 😉 😉

roasha
2. jún 2009

buba,to bola reklama tusim na mliecka proti celulitide,a bola podmienka,ze to musia byt plnostihle baby 🙂
ja mam168/55-56/a tiez sa mi da plesnut po zadku 😀

bubba
2. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 to si riadna venusa potom 😀 😀 😀 168 obvod hrudnika????hod sem zopar centimetrov ...pockaj ...odmeriam.....78 😅 😅 😅 😅 zato kufer mam 😀

roasha
2. jún 2009

este ze co,vraj hrudnik 😀 vyska168,a to druhe vaha 😀
a hrudnik,80B 😀
akurat som do ruky 🤐 😀 😎

bubba
2. jún 2009

roasha a nebola to nahodou reklama na dove opalovacie mlieko?lebo oni boli take pekne opalene a bola tam jedna taka tmava a mala nadhernu postavu aj tvar sa mi to vrylo do pamati len nie som si ista ci to bolo proti celulitide.sak celulitida nie je len na tucnych ale aj na chudyh vyziabnutych staci sa len pozriet na kupalisku ..

roasha
2. jún 2009

bubba,to mliecko tusim bolo aj ako samoopalovacie.

bubba
2. jún 2009

no nahodou pred porodom som mala aj ja 75/B chichi teraz uz len A 😀

roasha
2. jún 2009

ano,to je ono. 🙂

mimkao
2. jún 2009

Aj ja žijem mottom...."Len veľká riť vie očariť" 🤐 😀 ...